Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Strasznie dziś tu smutno. Karziren - przytulam kochana, mam nadzieję że się pozbierasz z tego i jak najszybciej będziesz cieszyć nową fasolką. Bardzo się wsytraszyłam tą sytuacją - nie ukrywam - wolałabym żeby usg było robione co 2 tyg, a nie co 4. W pierwszych tygodniach miałam robione co tydzień, teraz kurde muszę czekać do 2 listopada i mam coraz czarniejsze myśli. Chyba faktycznie zakupię sobie stetoskop żeby słuchać bicia serduszka bo stres mnie wykończy. Najbezpieczeniej liczyć II trymestr od 16 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien - nawet nie wiesz jak bardzo jest mi przykro. Tak mnie serce boli. Jestem z Tobą i mocno trzymam kciuki za to, żeby w przyszłym roku się udało. Ściskam Cię mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,aż boję się tu zaglądać...Bardzo mi przykro... Mam pytanie,czy liczycie tygodnie od dnia ostatniej miesiączki,czy faktycznie życia dziecka już?U mnie jest dokładnie 7 dni różnicy,wg.OM zaczynam dziś 11 tydz. i szczerze powiem,ze też odliczam czas do skończenia choć 12go tygodnia.Tylko nie wiem jak liczyć teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam bardzo za wsparcie, mam nadzieje ze na poczatku przyszlego roku znow bede w ciazy. Musze mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej ja tak licze:-) u mnie wychodzi na to ze jestem teraz w 9 tygodniu i 6 dniu ciazyy od ostatniej miesiaczki, a mam lepsze pytanie czy np wlasnie tak jak jest u mnie to wy mowicie ze to juz 10 tydzien ciazy czy jeszcze 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien -----> liczymy na to ze jeszcze przed naszym rozwiązaniem zajrzysz do nas i pochwalisz się 🌻 ja na razie liczę od ostatniej @ i mówię ogólnie ze to dopiero I trymestr lub po prostu 3 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien na pewno będziesz, tylko nie próżnuj. Ja Ci napisze że w lipcu miałam operację obu jajników a w sierpniu zaszłam w ciążę. Lekarz mi mówił że na razie mam bardzo obniżoną płodność i żebym odczekała 3 m-ce zanim zacznę się starać, ale to olałam. Jak widzisz natura sama wie co robi i dziś jestem w ciąży - widoznie już mogłam skoroorganizm sam podjął się tego. Dlatego kochana ty też nie czekaj, tylko staraj się zaraz po yżeczkowaniu nawet jak będą kazali Ci czekać bo po tym zabiegu najłatwiej zajść w ciążę - macica jest wyczyszczona. I w I trymestrze od razu L4!!!!! i odpoczywać, odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien - koneicznie te tabletke na poronienie, dopiero jak po niej zaczniesz krwawic (1-2h) to na lyzeczkowanie. u mnie nie zaczekano na krwawienie po tej tabletce i mam porysowana macice, szyjka na szczescie ok, ale jak moj lekarz to uslyszal, to sie przerazil, ze tak mi zrobili. Trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, masakra, dlaczego nas to spotyka, dziewczyny ktore sie ciesza ze sa w ciazy, chca miec dzidziusia i spotyka je cos takiego, a te ktore nie chca rodza zdrowe dzieci i pozniej je oddaja, masakara... ten swiat jest taki niesprawiedliwy, ja ide do lekarza w srode, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, ale boje sie strasznie jak tak czytam, bo ja tez mam bole brzucha jakies dziwne, wspolczuje strasznie, trzymaj sie dzielnie, widocznie tak musialo byc kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien bardzo mi przykro ,nie wiem co mam w takiej sytuacji pocieszy,mogę sobie tylko wyobrazić jak jest Ci przykro :( niestety ale strach wchodzić na ten topik bo aż sie płakać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach zaglądać :( Karzien .....strasznie mi przykro, ale wierzę że niedługo dołączysz do topiku "Jesienne mamy 2010" ;) I życze Ci tego z całego serca... Ja jestem po badaniach prenatalnych, wszystko OK.Oby tak dalej ;) Co to podawania wieku ciąży, ja podaję wg OM, mimo, że z badań USG wyszło, że dzieciaczek jest starszy o tydzień,ja trzymam się OM bo tylko to jest pewne, resztą się zmienia ;) Płci niestety jeszcze nie było widać, ale już wiem że wredne to będzie jak mamusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do danilita
czy ty jestes po in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani te usg ktore teraz mialas jest baaaardzo wiarygodne jesli chodzi o temin porodu:-) dzieci na tym etapie rozwiajaj sie jednakowo,ja wiem ze bede opierac sie wlasnie po tym usg,u mnie z Krystiankiem termin z tego USG byl tafiony w 100% a jaki termin masz z tego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karzien bardzo mi przykro trzymaj sie dzielnie:):):),,,łyżęczkowanie nie oznacza że już koniec to nie te czasy co kiedyś jak kobieta poroniła to już nie mogłą miec wiecej dzieci, np moja św pam teściowa:), dziś chyba te co nie miały łyżeczkowania nawet wśród moich znajomych moge policzyc na palcach jednej ręki, to jest jakaś choroba 21 wieku, jedzenie modyfikowane genetycznie, wsz\ędzie chemia, w kremach, wodzie, aż normalnie brak słow:( witam nowe mamusie:) aniabiałystok super że dzidzi duuuże:), zapomniałam wam podac że mój dzidziolek jest taki długi od główki do pupki, bo dopiero póżniej bedzie mierzona jego długośc na podstawie dł kości udowej, i jak chyba bede miec mierzony obwód głowki, i brzuszka następnym razem przez mojego gina, bo jego tata, bardzo dokłądnie tylko ogłądał maluszka, ale takich pomiarów żadnych nie przeprowadził, zaś zaczyna mnie coś łamac , normalnie bolą mnie mieśnie pośladków:D, tylko nic nie myślec, ale wiecie jak bolą, jakby mi ktoś nakopał do życi, dziś u nas szaroburo i zimno, i że bylismy już rano na dworku po śmieciowe jedzenie(raz w miesiacu nie zaszkodzi), wiec już sobie chyba daruje marznięcie po tym siąpidle brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-szego maja :D Ja już dawno mówiłam, że znając moje szczęście bedę rodzić w święto narodowe :D Wszystko zamknięty, dyżurujący personel pijany a ja z wielkim bębnem w bólach w poczekalni... :D :P Żartuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wybieram się z połowicą na basen i pomyślałam, że w międzyczasie zajrzę co tam u was słychać..a tu takie wieści karzen :( , bądż dobrej myśli, moja mama poroniła kilka razy(dlatego ja tez się boję) ale mimo to ma mnie i siostrę, będzie dobrze kurcze zastanawiam się czy aby nie przesadzam z tym basenem...myslicie że pływanie i jacuzzi(woda 30 stopni) mogłoby mi jakoś zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przykro sie robi za kazym razem kiedy czytam ze ktoras stracila malenstwo. *karizen i inne , trzymajcie sie! *Tease, basen nie zaszkodzi ale woda goraca moze wywolac poronienie, wiec unikaj jacuzzi-tak mowil moj lekarz, poza tym na basenie powinna byc informacja dot ww. Pytalam rowniez doktorka o jedzenie ryb, no i nie ma przecwskazan, mozna jesc 2x w tyg.Unikac wedzonych i oczywiscie unikac surowej ...Farbowac wlosy najlepiej w 15-16 tc. a wiec jeszcze kilka tyg i doprowadze sie do kultury :) --9tyg i 6 dni jest wciaz 9tc--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też mam termin na 1 maja ale wg ostatniego usg moze byc pare dni wczesniej wiec albo maj albo kwiecien:) ale nie mam nic przeciwko, 26 kwietnia mamy z mezem druga rocznice slubu więc maluszek fajny prezent zrobiłby nam:) Karzen strasznie mi przykro. Ja też do lekarza najchetniej chodziłabym co 2tyg bo ten miesiąc strasznie mi się dłuży. Cały czas się tylko zastanawiam czy wszystko w porządku. Mnie nadal męczą mdłości, już myślałam że przeszły bo parę dni miałam spokój ale wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karzion bardzo mi przykro... wierzę, że niedługo się uda i urodzisz pod koniec roku ślicznego bobaska! Ja dziś powidziałam w pracy że jestem w ciąży - dostałam gratulacje i zapewnienie, że mogę pracować dopóki chcę. Potem byłam u lekarza - podejrzałam maluszka - pływał sobie:) Na razie nic nie mierzyli bo to było tak na szybko badanie, a na przeziorność idę za 2 tygodnie. Dostałam też jakieś próbki kosmetyków i pieluszek:) W ogole dziewczyny zaszalałam i zamówiłam wózek;o Wiem, że wczesnie, wiem wiem... Ale ja nie wierzę w przesądy:) Mdłości już minęły prawie. Chce mi się jeść najchętniej warzywka - rzodkieweczka to już w ogóle pyyychaaa!:) Z moim synkiem oglądaliśmy dziś dzidziusie na ulotkach które dostałam od lekarki. Największą dla mojego dziecka zagadką było to, że dzidziusie nie mają zębów - no bo jak zgubiły? Wyjęły? Po czym stwierdził że to dobrze, bo przynajmniej go dzidziuś nie ugryzie:) Pozdrawiam dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Roxi Ty nie planuj, ja też miałam ogromne nadzieję że synek urodzi sie w urodziny może dziadków, wszystcy 3 z lutego, albo mamusi ja też wodnik, albo wujek i tata koniec stycznia, :D:D:D:D a ten wypiął się na wszystkich i jest rybka z końca lutego wszystkich przetrzymał, nawet mamusie po terminie:D:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone szkiełko mój do tej pory jest pod wrażeniem oglądania dzidzi, a babci powiedział że dr robił mamie ała:D, oglądali usg przez brzuszek oczywiscie, ale on jescze kojarzy lekarza z oglądaniem gardełka,:), wpadnij na rzodkiewkę bo leży i kwitnie:):):);) jakoś mi sie przejadła, najlepiej wszystko traktowałabym ketchupem, i jak tu potem nie miec pryszczyków:D a propo próbek niemcy mają kryzys:D, bo jeszcze 3 lata temu też dostałam całą torbę z gadzetami, a teraz nic:D my też bylismy dziś oglądac wózki, bardzo dużo jest na promocji, chce by tym razem był to przemyślany zakup, mąż już psioczy by zaś za pół roku nie kupowac następnego bo coś tam z czyms okaże sie mi nite tak:D, ja już doświadczona mama po 3 wózkach w w tym 2 combi:D, wiem co i jak, wiecie gondolka odpowiednia wysokosc wyglad itd, skłądanie by nie trzebabyło upychac nogami w bagażniku, spacerówka z głęboką budą bo zima z 7mczniakiem i najlepiej do kompletu okrycie zimowe do spacerówki itd, ogladałam tez butelki, bo synek pije jeszcze mleczo ze swojej wiec nie bede mu podbierac, tylko dokupie i akcesoria,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeju, to wy już kupujecie dla swoich pociech wózki? Kurczę, ja też bym chciała...troszkę się boję, broń Boże nie wkręcam sobie, że coś pójdzie nie tak...ale pomimo wszystko... Na razie tylko oglądam wózki na Allegro, w sklepach ciuszki dla bobaska, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby podejść do kasy i to po prostu kupić. Jakoś tak...nie wiem czemu. A teraz jak jeszcze przeczytałam post karzien- to już w ogóle. Żyję tylko od badania do badania. Karzien---życzę ci jak najszybciej pięknego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski jak checie kupowac to kupjcie nie czekajcie po co?masz ochote cos kupic to kup,poprowaisz sobie samopoczucie:-) ja juz kupowalam po USG w 13 tyg ciekawo jaki mi wyjdzie termin z usg bardzo mnie t ciekawi a do tych ktore mialy juz te USG PRENATALNE w ktorym tyg? ja w poprzedniej ciazy mialam najpierw w 11 ale lekarz powiedzial aby przyjsc za dwa tyg noi bylam w 13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1911---fajny ten detektor i nawet komentarze za niego sprzedawca ma dobre, trochę kosztuje ale może oszczędzi mi to stresów. Fajna sprawa. Chyba rzeczywiście trzeba będzie sobie poprawić nastrój, hehe i iść na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×