Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Zuzia ja juz zasiegalam porady co do tych lubrykantow najpierw poloznej a potem w razie co dzwonilam do gina do polski hehe bo jednak przydaja sie one i to bardzo. i obydwoje stwierdzili, ze nie maja w skladzie nic co by moglo zaszkodzic ciazy, czy dziecku. takze u mnie na polce stoi kilka roznych rodzajow hehe :P Ten porod w polsce rzeczywiscie pokazany jakby to bylo 5 minut i po sprawie heh babka nie czuje zadnego bolu no i sie az rozmarzylam, zeby tak to wszystko poszlo ale to oczywiscie nie mozliwe. ja mojemu M pokazywalam duzo bardziej drastyczne sceny i i tak powiedzial, ze bedzie ze mna od poczatku do konca bo jak mamy sie meczyc to we dwoje a nie tylko ja ;p Polozna moja wspominala, ze ciuszki moge tylko przeprasowac bo para i tak wszystkie zarazki wyparzy, ale ja biore poprawke na te ich sposoby i jednak wrzucam wszystko do pralki;p a co mi szkodzi... nie wiadomo kto ich tam w sklepie dotykal. przyzwyczajac sie trzeba powoli bo pozniej to pranko codziennie bedzie hehe. pieluch tetrowych kupilam 30 i flanelowych 5 :) no i zamowilam oczywiscie ten OCTENISEPT na pempek bo jest to w postaci sprayu i latwo dociera wszedzie, nie trzeba sie bac, ze sie cos dziecku uszkodzi. Mam ciocie polozna w polsce i mowila, ze w szpitalu maja ten srodek dopiero od listopada i od tamtej pory jesto niebo lepiej bo pempki odpadaja juz po 3 dniach nawet, a nie tygodniach jak to po gencjanie. na nalesniki cos mnie wzielo wiec ruszam do kuchni posmazyc pare :P No i dzis mam plan zajac sie tylko soba :) zrobic sobie fajnie wloski, pomalowac paznokcie itp. i juz mezowi oznajmilam, ze na obiad zamawiamy pizze bo ja dzis w kuchni nie urzeduje :P no poza tymi nalesnikami ale to 5 minut :P ciaoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) Wreszcie piękna wiosna, słonko i ciepło za oknem :D * seksik - cóż myśmy mieli na początku zakaz jak było plamienie ale potem już nie próżnowaliśmy średnio 2 razy w tyg działamy, z tym że od jakiegoś tygodnia mam mniejsze libido żel nawilżający mamy z durexa ;) ale jest też w aptece KY gel - też dobry. * zielone szkiełko ja karuzelkę kupiłam taką używaną na allegro http://www.entliczek.pl/files/objects/1307/14/C0108_d.jpg i jest super - ma funkcję lampki nocnej więc i ten kłopot odpada. * poród na tym filmiku spoko, ale taki troszkę mało realny :P ale najlepsze jest to że miał byc chłopiec a wyszła dziewuszka no i niezłe zdziwienie coooo? hehe :P sama się przestałam nastawiać ;) * Dziewczyny PIERZCIE WSZYSTKIE CIUSZKI !!! to obowiązkowe z nowymi rzeczami - również pościele,k pieluszki i wszystko z czym będzie miało styczność dziecko - przecież w trakcie produkcji używa się różnych środków, niejednokrotnie te rzeczy leżą na magazynach i się kurzą - trzeba wyprać nie ma wyjścia :) tak będzie bezpieczniej. * siary nie mam a czasem pod prysznicem naduszam i nic - widać u mnie będzie potem ;) Paulina aleś mi smaka na naleśniki zrobiła niedobra Ty :P A ja dziś byłam badać ciśnienie i zaś wyszło że mam 130/85 czyli jak na mnie stan przedzawałowy bo większość ciąży miałam 90/55 - 100/65..... no ale jutro mam wizytę i mam się nie martwić, a na puchnące ręce i stopki jeść bez soli i zajadać serek wiejski z natką pietruszki, i surówkę z selera - zobaczymy czy to coś da. A my z Mężem będziemy się dziś bawić moim brzuchem bo na urodziny dostałam od Niego zestaw do odlewu gipsowego brzuszka :) i będziemy odlewać i pewnie polewać przy tym też ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Broneczka moge Ci podeslac troche nalesnikow, gdyz wyszlo mi chyba z 20 i sama tego nie opałaszuje heh nie ma szans;p;p Mi siostra tez kupila ten zestawik ale odlewac bede po swietach bo jeszcze mi rooosnie brzucho i chcialabym zrobic to w momencie, jak bedzie najwiekszych rozmiarow ;p choc nie wiem czy gipsu wtedy starczy hah podsylam te fotki na maila:P macie moj aktualny brzucho, wozeczek i kącik Oliwii :) a u mnie dzis padaaaa :( i chyba sie zaczyna a jak tu sie zacznie to konca nie widac... no to bede miala kilka dni na pranie jak juz siedze w domu:P ale cos ciezko mi sie za to zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Broneczka moge Ci podeslac troche nalesnikow, gdyz wyszlo mi chyba z 20 i sama tego nie opałaszuje heh nie ma szans;p;p Mi siostra tez kupila ten zestawik ale odlewac bede po swietach bo jeszcze mi rooosnie brzucho i chcialabym zrobic to w momencie, jak bedzie najwiekszych rozmiarow ;p choc nie wiem czy gipsu wtedy starczy hah podsylam te fotki na maila:P macie moj aktualny brzucho, wozeczek i kącik Oliwii :) a u mnie dzis padaaaa :( i chyba sie zaczyna a jak tu sie zacznie to konca nie widac... no to bede miala kilka dni na pranie jak juz siedze w domu:P ale cos ciezko mi sie za to zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...powiem wam jedno. Chłopy to normalnie jakiś zupełnie odrębny gatunek. Wrrrr. Zaczynam sie dziś kulturalnie szykować do lekarza. Ubieram się, pakuję książeczkę, wyniki i inne takie. Mój luby patrzy się na mnie ze zdziwieniem i pyta gdzież to sie wybieram, bo juz ciemno na dworze. Ja strzelam karpia i mówie, że oczywiście na wizytę (notabene umówiona trzy tygodnie temu). Moje chłopie robi dziwną mine i tako rzecze: "Oj, nie powiedziałem ci, że przełożyłem (TAK ON PRZEŁOŻYŁ!!) wizyte na sobotę?". Ja: "???" (karp jeszcze większy). On: "No bo w sumie wiedziałem, że dziś bedę zmęczony, a tez chce isc". No niby wszystko ładnie pięknie, sie chłopak angazuje, ale swoja ciężarna żone mógłby przynajmniej informować:P P.S. Pranie też w końcu zrobiłam, ale prasować mi się nie chce...ueeee......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralismy i zlozylismy lozeczko :D zaraz wysle moje Kubusiowe zagłębie na naszego maila :D co prawda nie moge ulozyc tego baldachimu i jak na razie nie mam sily bo tak bede wszystko jeszcze prac :) sama nie jestem przekonana do baldachimu ale coz.. zobaczymy jak sie sprawdzi w praktyce :) Procz tego upolowalam dzis w nocy podgrzewaczyk Avent IQ po 70 zł :D w szoku ze taka niska cena i tez z Poznania takze juz odebralam :) dobra to zgrywam fotki i zaraz jeszcze wejde na konto poogladac Wasze zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prania jeszcze nie robiłam. dziś kupiłam proszek, no ale zrobię to i okrrrrropne prasowanie po świętach.. hmm, czyli tak właściwie to już nie długo. dziś wielki come back rwy kulszowej!!!!!!!!!!!!! jeeee!! jak mi szczykło w tyłku, to nie potrafiłam się doturlać do domu.. nie wiem jak wy ale ja już wysiadam! autentycznie, dziś punkt kulminacyjny niemocy. jeszcze na obiad zrobiłam hot-dogi, bo chodziły za mną już kilka dni.. no a teraz to ja chodzę i bekam jak chłop z przydrożnego baru a mąż tylko otwiera okna i wietrzy:D a siary jak nie było tak dalej ni ma - wyciskałam ale cyc nie popuścił - idzie w zaparte:) może i on cierpi na zatwardzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez wyslalam swoje fotki Kubusiowego zagłębia, bo dzis odebralismy lozeczko i wlasnie skonczylismy skladac no i zalozylam posciel na chwile bo i tak bede jeszcze ja prac ale tak zeby zobaczyc efekt :) Lozeczko mi sie bardzo podoba, posciel tez ale nie jestem przekonana do baldachimu ale nie mam sily juz go drapowac dzis ani inaczej uwieszac, moja mama ma oko do takich rzeczy to mi to zrobi :) Paulina super :) mamy tę samą posciel tylko w innym kolorze :D no i Twoj baldachim jakos lepiej lezy :) w ogole taka jestes wiosenna na tym zdjeciu az milo popatrzec :) Ogolnie to strasznie podekscytowana jestem tymi zakupami wiec musze sie uspokoic bo jeszcze urodze :) dodatkowo kupilam juz te majtki poporodowe, wkladki laktacyjne, taki termosik na butelke i pani dala mi w gratisie sliczny kocyk :D a w nocy udalo mi sie na allegro upolowac podgrzewaczyk Avent IQ za 70zł, wiec byłam w szoku że tak tanio bo normalnie czyhalam na uzywany na licytacji i zawsze odpuszczalam bo cena byla zbyt wysoka a tutaj taka cena i to kup teraz :) i juz go odebralam bo tez kobita z Poznania i w gratisie dotalam nowa butelke Aventu wiec jestem juz super zadowolona :D Młody chyba tez sie podekscytował bo cały brzuch mi lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina super :) mamy tę samą posciel tylko w innym kolorze :D no i Twoj baldachim jakos lepiej lezy :) w ogole taka jestes wiosenna na tym zdjeciu az milo popatrzec :) Ogolnie to strasznie podekscytowana jestem tymi zakupami wiec musze sie uspokoic bo jeszcze urodze :) Młody chyba tez sie podekscytował bo cały brzuch mi lata :D Ogolnie to przez Was teraz mam apetyt na nalesniki i hot-dogi a mąki brak, parówek brak bo zjadlam rano i nie wiem co zjesc a wielki głodek mnie dopada chyba zaraz bedzie McDonalds spotkajmy sie.. ja tez tak bekam ostatnio ja dziod taki nie moge nad tym zapanowac ale zwalam to na Kube.. no a rwa kulszowa to juz nie wspominam bo jak pomysle ze prawdopodobnie dopiero po porodzie przejdzie to az chce rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna no cos mi sie pieprzy ta kafeteria i sie powtarzam sorry... ale tego posta srodkowego to w ogole nie bylo bo nie wskoczyl a teraz nagle wskoczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj byłam na usg i jestem szczęśliwa :-) Zuzia ma 40 cm i waży 1,9 kg w 31 tygodniu i 2 dniu - czyli moje maleństwo waży tyle ile ja przytyłam pytałam lekarza o tą wagę czy to nie jest niepokojące ale powiedział, że absolutnie nie - wspomniał, że miał kiedyś pacjentkę, która schudła w trakcie ciąży 20 kg - szok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej no zacne te wasze kąciki:) ja już niedługo też się pochwalę moim, choć nie mam jeszcze zamówionej pościeli - dopiero po wypłacie czyli już tuż tuż:) agnes- - łóżeczko mam safari i pościel też perfidnie zgapiam za pauliną i to w dodatku w takim kolorze jak ty, tj beż:) nie zdecydowałam się jednak na baldachim. no a patrząc na te wasze bebechy, to mój faktycznie jest niżej no ale widać taka uroda ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*pozazdroscilam agnes i zaczelam dusic moje biedne cycochy dzisiaj ale niestety bez rezultatu :( *pieluch tetrowych mam ok 4o, dwie wielkosci i majtki na rzepy do nich. * ostatni zakup to ultradzwiekowy nawilazacz powietrza. * u mnie z sercem cos nie tak, jestem podlaczona do aparatu zapisujacego prace.. *mam pytanie do Was, jakie majtki poporodowe kupujecie, jednorazowe czy tez te siateczkowe wielorazowego uzytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wiosennie się witam 🖐️ 🌻 U mnie cudnie za oknem. Dziś na obiad robię Naleśniory :P bo mi koleżanka wczoraj takiego smaka napędziła że mi do dziś nie przeszło hehe Ja się ogarniam z prasowaniem pomalutku mi idzie żeby nie powiedzieć, że jeszcze trochę i bym się cofała ;) Na szczęście większość już wyprałam, zostały niedobitki. Piękne macie te kąciki dziewczyny!!!! I brzuszki też rewelacja - same lachony na tych Majówkach słowo daję :D Dziś na 15:00 mam wizytę u Ginki ale bez USG. Mam nadzieję że mi ciśnienie nieco opadło bo ostatnio miałam dwa razy 130/ 85 do tego te opuchnięte dłonie i kurcze zaczynam się martwić.... hmmm Dziś rano wcięłam serek wiejski z natką pietruchy - że niby pomaga na zejście obrzęków, seler też ma podobne działanie więc i surówka z selera już się do mnie uśmiecha z lodzi :D Jeszcze w środę myślałam że mam tylko dłonie opuchnięte, ale z błędu wyprowadziło mnie przyniesienie wiosennego obuwia z piwnicy :D w te pędy gnaliśmy z Małżem do CCC bo jakieś cichobiegi hehe - na coś się zdało to puchnięcie ;) :P Dziołchy dajcie że spokój tym swoim "niekapkom" !!! Nie leci to nie leci - poleci potem tak, że się nie ogarniecie :P Ja mykam powiesić kolejne pranko a potem spadam na plażę i koktajl owocowy w knajpce przy bulwarze :D Potem na wizytę, a potem będzie weekend i mam zamiar zbałamucić Męża :D:D:D ale ciiiiiii. Buziaki dla Was i pogłaskajcie swoje brzuszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podrzućcie mi linka do obejrzenia waszych fotek , też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdeeee, ale macie ładne kąciki dla maluszków:) Ale, ale, poczekajcie, za jakieś dwa tygodnie ja swój też urządzę i wstawię foty:) A w ogóle to fajnie wyglądacie z tymi brzuszkami:) I jakie szczęśliwe:) Ja wszystko ( pościel, ubranka, kocyki, rożki, nawet pieluszki tetrowe) wyprałam (a no i w końcu do prania kupiłam płyn PERSIL SENSITIVE a do płukania Silan Sensitive) i wyprasowałam. Samo prasowanie zajęło mi ponad 3 godziny non-topes. Pod koniec to sobie obniżyłam deskę, przystawiłam stołeczek i prasowałam na siedząco, bo niewyróba. Ale już mam z głowy. Na razie nie układałam ciuszków do komódki, bo nie chcę, żeby mi się zakurzyły przez ten cały remont, więc wszystko czeka ładnie na swoją porę w duuużej torbie. Dzięki dziołszki za info ad. żeli:) Także będę się wspomagać, oj:) Hehe, ja też sobie ostatnio ściskałam cycka, ale jak mój Ł. to zobaczył (choć nic nie poleciało) to na mnie nakrzyczał:) Coś czuję, że chłopak dozna ciężkiego szoku, jak zobaczy, że coś mi z tamtąd naprawdę leci:) Oj te chłopy:) Hehe, to nie tylko ja taka alkoholical:) Wczoraj pociągnęłam małego łyczka Heinekena od lubego, bo myślałam, ze mi język w d... ucieknie:) No aganiok- same plusy zdawać prawko tuż przed rozwiązaniem:) Powodzenia:) No i coraz częściej dokucza mi ból pachwiny, nie jest jakiś straszny, ale wkurza. Też sobie kupię ten Octenisept. Pieluch tetrowych kupiłam tylko 5 szt, tyle samo flanelowych. Jak mi będzie mało to dokupię. Też mi się chce naleśnika, i hot doga też:) Te naleśniki to zaraz zrobię, ale z mięsem drobiowym. Lecę gotować kurczaczka, mielić mi się już mniej chce to mięsko, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Niezapominajka co nie tak z serduszkiem? Napisz czy juz wszystko ok. *Moje cyce też nie kapią, ale nie naciskam nawet, bo sutki wciąż napieprzają od początku ciąży. Wrrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis miałam spotkanie ze swoim M. :D i sie uśmiałam strasznie bo dotykał brzuszka bo chciał czuć maluszka ale gdzie ten dotknał to maluszek uciekał w inne miejsce :D Chyba go nie lubi po tym wszytskim ;) ja mam 30pieluszek ;) a wyslecie mi tez te zdjęcia? Bo chciałabym poogladac...:P to mój meil szubens@onet.pl z góry dziekuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuubi- wysłałam ci dane na @. Hehe, maluszek zna się na rzeczy:) No, niezapominajka- co tam z tym sercem? Pytałaś o majty- kupię jednorazowe, ale też wezmę ze dwie pary zwykłych bawełniaków, bo przecież do domu nie pójdę w jednorazowych, bo je zgubię za drzwiami szpitala...:) Hehe, śmiać mi się chce, jak mnie łapią te bóle-nie-bóle pachwiny. Taki chwilowy niewład:) Mój Ł. właśnie wyszedł do pracy, więc ja tylko na chwilkę szybko na kafe, ale już czuję, że robię się głodna- idę coś wszamać i zaraz pewnie polegnę spać z powrotem, bo w sumie od 3 rano pozostaję w trybie czuwania:) A no i poranek zaczęłam od polewania moich bolących podpuchniętych nóg i rąk lodowatą wodą- ale ulga-mówię wam. Zajrzę tu może później. Dużo zdrówka i ładnej pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis pogoda brzydka :( a wczoraj tak pieknie bylo :) Niezapominajka co tam z tym serduchem napisz.. Majtki poporodowe kupilam jednorazowe BabyOno.. Pieluch tetrowych kupilam tylko 10 ale mam zamiar ich uzywac tylko do wycierania cycków, Małego jak cos mu sie uleje lub podkladania :) Wczoraj zaopatrzylam sie wstepnie w pampersy rozmiar 1 i 2 bo byly w promocji w Pharmie.. Ogolnie wczoraj tyle emocji, bo w koncu wybralismy wózek, który mama moja sponsorowala :) i padlo na X-landera XA ale nie bylo modelu 2010 wiec ten poprzedni, ale jest super, dałam Mezowi zeby sobie porownal jazde w sklepie X-landera, Maxi Cosi Mure i Mutsy no i zdecydowanie mowi ze X-lander, poza tym tanszy wiec mama kupila jeszcze fotelik Maxi Cosi do zestawu wiec jestem przeszczesliwa i od wczoraj tak sobie ujezdzam po chacie :D ogolnie to chyba wszystko dla Kubala juz mamy, bo jeszcze kosmetyki wszystkie wczoraj wybralismy, jeszcze jakies pierdoly typu smoczki i chyba to by bylo na tyle :) da to sie szybko zrobic wiec nie przejmujcie sie jak czegos nie macie :) mi zostaly staniki ciazowe do zakupienia ale nie mam pojecia jakie i troche ciezko mi stanik kupowac przez Internet :/ moze cos poradzicie jakie warto kupic ?? :) Szuubi no Mlody faktycznie juz focha małego strzelil na tate, niech nie bedzie ze tak latwo wybacza ;) Ide piec ciasta bo dzis goscie i mam ambitny plan upiec 3 ale nie wiem jak to sie skonczy bo jakos sily mi dzis brakuje :) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Ja dziś po lekarzu (tym przeniesionym przez mojego M.:P). Byłam w szoku, bo w ciągu 3 tygodni mój bobo przybrał KILOGRAM! Dżizus! Wazy 2700. Miałam wrażenie, że to taki mały słoń, ale weszłam na tabelkę z centylami i się okazało, że taki śresdniaczek (36 tydzień). Oprócz tego zrobiła mi doktorka na moja prośbę dłuższe KTG i juz w ogóle się uspokoiłam. Bo tętno przyspiesza do 170-180 tylko jak mi sie młody przewala w brzuchu, a normalnie jest 140-150:) uffff. Ulga, nie powiem, duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojoneczka to niezle :) jak sobie pomysle ze niektore jestescie juz w 36 tygodniu to juz taka faza ze spokojnie mozna rodzic :) ja mam dopiero 32, az szok że wszystkie jestesmy majówkami a takie roznice miedzy nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzucholki kochane :) Normalnie ja to mam ciągle jakiegoś pecha w tej ciązy :(:( dopiero co niedawno Wam pisałam że wyszłam ze szpitala a już znowu w nim wylądowałam tym razem z ciśnieniem normalnie masakra jakaś :(:( Ale naszczęście wszystko ok choć podejrzewali gestoze:/ Z dobrych wiadomości to takie że w 31 tyg mój Jaś wazył 2030 g i prawie całkowicie już mu się wchłonęły te torbielki o których kiedyś pisałam. Miałam robione w szpitalu 2 razy dziennie ktg także wiem że z tętnem małego też ok choć jak się wierci to dochodzi mu nawet do 180. Ja już mam wszystko przygotowane dla małego,torby spakowane i teraz tylko czekam,lekarz przewiduje że u mnie poród będzie w 37 tyg po tym jak ściągną pessar bo szyjka już ledwo trzyma no ale zobaczymy,teraz zaczęłam 33 :):) Posyłam na mail zdjęcia brzuchola i kącika Jasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam chciałam wysłac zdjecia mojego brzucha ale kurde czuje sie tak mało sexowa i czuje sie jakaś taka bleeee ze mam wstret do aparatu :O a do tego jeszcze dwa dni temu z patelni prysł mi gorący olej na brzuch :( i nie ukrywam ze sie wystraszyłam cholernie teraz juz jest w miare ok ale pewnie mi blizna zostanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):)
Ale Zuzia ma paskudny tatuaz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak nie na pomarańczowo koleżanko? Bo widocznie musisz być którąś z nas, skoro masz dane do konta mailowego majówek. Ogólnie olewam twoją opinię. Mi się bardzo podoba:) To tyle na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak nie na pomarańczowo koleżanko? Bo widocznie musisz być którąś z nas, skoro masz dane do konta mailowego majówek. Ogólnie olewam twoją opinię. Mi się bardzo podoba:) To tyle na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×