Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

U mnie tez po wizycie, szyjka skrucona ale zamknieta, po tych wszystkich mioch przebojach gin sie smial ze jeszcze czasem moge przenosic po terminie, a wczesniej strach o kazy tydzien. Zeby nie bylo za dobrze to po antybiotyku 4 z kolei nadal mam bakterie w szyjce i dodatkowo doszly w moczu, czekam na wynik posiewu. Maly wazy 2680 g to chyba dosc duzo a byl wczesniej za maly o tydzien teraz termin sktucony o 10 dni. Na pewno nozki mu urosly bo w nocy nie moge spac, tak bola zebra. Maz po wczorajszycch zakupach mnie zadziwil. powiedzial zeby nie wyrzucac paragonu bo nie wiadomo czy nie bedziemy wymieniac na rozowe, po kilku miesiacach zaczyna nie wierzyc ze to bedzie chlopak, ogolnie widze ze zaczyna troche panikowac w koncu do niego dociera .Ostatnio zrobil mi galaretke z owocow i sie nie zastygla dal kiwi, musialam go jeszcze pocieszac, nie mogl zrozumiec jak to mozliwe. Ja juz 11 kg do przodu, okropne rozstepy na piersiach reszta ok. Tylko psycika plata figle, tak mysle caly czas o dzidziusiu, ze ostatnio idac do siebie na pierto zaczelam sie rozgladac za dzieckiem zeby go zabrac ze soba. po chwili dopiero do mnie dotarlo, ze maly jest jeszcze w brzuszku, a dla mnie to jak by juz byl z nami. Mam jeszcze pytanko czy macie na usg rozbieznosc w tygodniach miedzy AC a BDP? u mnie 2 tyg, wiem ze usg to troche wrozenie ale taak dla porownania sie pytam. Jeszcze jedna prosba o namiary na maila, chce koniecznie zobaczyc wasze pokoiki dla dzieci. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze,ze ostatnio jakiś wysyp majóweczek z dzieciaczkami pchającymi sie na świat. Eh urwisy... u mnie po tabl. czuje się jakbym wypiła hektolitry kawy, czyli podwyższony puls, w nocy spać nie mogę, trzesą mi się ręce (gin mówiła ze tak bedzie) a dzidziuś też dostał jakiegoś powera bo kopie non stop, tylko jak chce go nagrać na kamerke to przestaje - nieładnie tak droczyć sie z mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wlasnie kolezanki mi mowily ze te ostatnie 2 miesiace sa najgorsze a mi sie nie chcialo wierzyc, nie przejmujcie sie ja tez juz 2 razy bylam w szpitalu i przez to zaczynam sie bac cholernie tego porodu, bo troche sie napatrzylam i nasluchalam. Ja wizyte mam dopiero za 2 tygodnie, nie wiem czy to dobrze, slyszalam ze teraz powinno sie chodzic czesciej a on i tak mnie zapisal na za miesiac. NIe wiem jak moja malutka, czy rosnie, caly czas sie nad tym zastanawiam i chyba nie wytrzymam tych 2 tygodni i pojde gdzies na usg zobaczyc. Ale wasze dzieciatka juz sa duze, przynjamniej mozecie sie juz nie martwic bo nawet jak teraz sie urodza to bedzie ok, moja malutka chyba musialaby lezec jeszcze w inkubatorku, narazie o tym nie mysle, cale szczescie nic mnie nie boli, tylko w nocy mam twardy brzuch jak ide sikac :) ale w dzien wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja twoj brzuszek rzeczywiscie malutki, a ja sie martwilam ze moj jest maly :D Ale jak wszystko dobrze z dzidziuniem to powinnas sie cieszyc szybko do formy wrocisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac moj adres e-mail mandarynkaa8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, pytałam ostatnio mojego gin jak to będzie z wizytami, a ona mi na to, że jeśli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma sensu spotykać się częściej niż raz na miesiąc. Chyba, że coś się dzieje to trzeba dzwonić albo zgłosić się na wizytę wcześniej. Pewnie dlatego mam wizyte za 2 tyg. I koniecznie musze sie zapytać o wymiary/wagę mojego synka, bo jak piszecie że Wasze dzidziusie takie duże to aż jestem w szoku że już takie małe kolosiki są w nas :-) a ostatnio jakoś się nie zapytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam wizytę po trzech tygodniach. Dopiero 19 kwietnia. Moja gin się śmieje, że pewnie ostatnia to już będzie, ale mi jakoś do śmiechu nie jest. Zaczyna troche pękać:P Dziś zrobiłam sobie za to święto i wypiłam puszkę Coca Coli zero. Normalnie szał:) I pomyśleć, że z takiego powodu człowiek się może cieszyć jak głupi do sera. Ciąża to jednak dziwny stan jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, majowe koleżanki poradźcie coś skutecznego na zgagę.... Mam po prostu byczą, niewyobrażalną, nieustającą zgagę!! Co dzień, bez wyjątku.... Do tej pory neutralizowałam ją Rennie, owszem doraźnie pomaga, całkiem skutecznie, ale już mi te pastylki zbrzydły!!! Mam po nich taki niemiły osad w ustach i ciągłe pragnienie! Już mnie podniebienie boli nawet od ich ciągłego ssania... Może wy poradzicie coś równie skutecznego, ale bez takich skutków ubocznych dla błony śluzowej w ustach... Dodam że używanie Rennie konsultowałam z lekarzem, śmiało można brać :D Ale właśnie nie spytałam o inne środki...Jeśli któraś ma od czasu do czasu nadkwasotę to śmiało może brać. Jednakże mój organizm domaga się już zmiany... Jak sobie radzicie?? Dodam że migdały i mleko, to były rozwiązania jak zgagę miałam na początku ciąży, od czasu do czasu... teraz niestety caaaaaaaaaaaały trzeci trymestr się z nią zmagam i już nie mam siły jak z nią walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam u ginka i mam odpoczywać przez całe świeta :(i tydzień po nich bo mały pcha mi sie juz na swiat skurcze już mam ale nieregularne 2 dni temu miałam takie mocne że chodzic nie mogłam i do domu miałam problem z dojsciem ;( wizyty mam co tydzień.. mały juz od misiaca jest ułożony głowka do dołu i strasznie mi naciska na szyjke wiec lekarz mi powiedział ze 2 tyg odpoczywania i nic nie robienia a potem że już moge rodzic ale teraz żeby jeszcze potrzymać... Masakra jakaś. Więc nie licze wogóle na maj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze, ze Wasze maluchy chca juz wychodzic na swiat. jak sobie uswiadomilam, ze i moj moglby juz niedlugo sie urodzic to zbaranialam. tak ten czas szybko leci. ja nie mam jeszcze torby spakowanej, ani wanienki dla malucha, nie wszystkie ubranka poprane, czekam na lozeczko, posciel ma kupic mi siostra, wiec tez jeszcze nie mam. ogolnie jestem jeszcze nieprzygotowana na przyjscie dziecka, wiec niech sobie spokojnie siedzi w brzuchu :) ostatnio bardzo puchna mi stopy. wygladam wieczorami okropnie. mam problem z zalozeniem butow. jesli po swietach obrzeki nie mina to gin. wysyla mnie na zwolnienie. a chcialam jeszcze w kwietniu popracowac, no i mam dwa zjazdy w szkole (oczywiscie zamierzam na nich byc). oby sie udalo! pozdrawiam wszystkie Majowki serdecznie! odpoczywajcie i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta:) wczoraj miałam wizytę u ginekologa i moja ciąża jeszcze potrwa.. termin 4 maja dalej aktualny. lekarka sprawdziła co miała sprawdzić i nic się nie dzieje z szyjką więc mój pierworodniak jeszcze troszkę posiedzi sobie pod żeberkami mamusi:) główka na dole, ale to już od miesiąca; tętno w porządku. nie ważyła małego tym razem więc nie wiem ile przybrał, ale wiem, że ja, mama jego, przytyłam już 13,5kg czyli przekroczyłam próg, który sama sobie postawiłam,.. następna wizyta za 2 tygodnie czyli w 38tygodniu. kurde, jak to napisałam i przed oczami ukazała mi się liczba, to troszkę panika mnie ogarnęła - przecież wiele babek w tym okresie już rodzi!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! mam zrobić morfologie i mocz. a wy macie jeszcze jakieś dodatkowe badania? mnie kiedyś wspomniała lekarka, że będę jeszcze robiła bad na kiłę i te inne syfy, ale albo sobie zapomniała (ja oczywiście zapomniałam zapytać..) albo planuje zrobic mi te badania po tej przyszłej wizycie.. ale czy ja dotrwam? no i chyb a te badania sa obowiązkowe więc nie wiem teraz czy mam je wykonywać we własnym zakresie czy jak? help! ja mam zgagę od początku ale z premedytacją nie sięgnęłam po Rennie, choć wiem, że niby można w ciąży. męczę się niemiłosiernie ale dodatkowych tabletek brać nie będę. pije więc mleko, zagryzam migdałami, popijam również siemię lniane (poleciła mi lekarka) ale wszystko to gówno warte. zgaga mija ale na chwilę, no ale jednak co do łykania zbędnych medykamentów w okresie ciąży jestem przeciwna. łykam tyle ile muszę, tzn. witaminki, żelazo i magnez. a gdy mi brzuch już strasznie doskwiera, to biorę nospę. i nic ponad wyżej wymienione. kojoneczka - ja ostatnio też chlapnęłam se pól litra coli:) nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności heh moje obolałe zebra nie dają mi żyć. ludzie mają ze mnie niezłą polewkę, bo gdzie jestem to biorę obojętnie co mam zimnego pod ręką i przykładam pod cyca:) piloty, telefony, ksiązki, ostatnio u kumpeli w kuchni był to olbrzymi ogórek zielony. no ale choć na chwilę uśmierza ból więc warto;) baaja - brzuszek masz faktycznie malutki ale taki zgrabny, fajny:) idę farbować włosy. potem się może jeszcze odezwę. cmok w bok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) wspominałam wczesniej ze ide na dodatkowe usg bo malutki jest za malutki ale na szczescie jest wszystko ok po prostu nie urodzę małego koloska ,mały ma prawie 2 kg :) tylko wyszło na usg ze mały ma nić ścięgnistą na lewej komorze serca ale lekarz mi tłumaczył że to nic groźnego ,tylko taka sprawa kosmetyczna i jest to genetycznie przekazywane po którymś z rodziców ,kurcze niby to nic takiego ale sie martwię:( może któraś z was sie z tym spotkała ?? majóweczki wesołych i spokojnych swiąt ,miękkich jajeczek i twardej kiełbaski :) ja po południu wyjezdzam to Niemiec mam nadzieje ze jakoś zniosę te 700 km:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane brzuszki. Mam pewien problem dosc mocno mnie trapiacy. Otóz miałam robione badania na hormon tsh poniewaz mam powiekszone wole na szyi i moj gin podejrzewał tarczyce ale wyniki wyszly w normie, pozostaje tylko problem powiekszonych woli bo prawdopodobnie po porodzie moga sie one powiekszyc po takim wysiłku :/ Wczesniej juz i teraz mam pewne kompleksy dotyczace mojej szyi poniewaz nie wyglada ona tak jak powinna :( wiec teraz pytanie dotyczace porodu... orientujecie sie moze czy taki problem jest wskazaniem do cc? Prawde mowiac obawiam sie troszke rodzic naturalnie bo niewiadomo czy nie bedzie miało to wpływu na moja szyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na pocztę foty mojego brzucha. następnym razem pochwalę się moimi wypocinami pokojowymi dla syna mego i jakimś zdjęciem, gdzie jestem ubrana zacnie i wyjściowo. no i kilkoma z sesji ciążowej. póki co, mam tylko te foty, które sama sobie pstrykam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusiek, zapytaj gina - on najlepiej wie, zreszta i tak jak masz wskazania do cc to musisz miec to na pismie, chyba ze dzidzius bedzie ulozony posladkowo. Mój dzidzius od rana szaleje, chyba ten fenoterol tak na niego działa. Mnie tez dzis czeka ponad 500 km jazdy... masakra. No i mam atak kataru zatokowego. ok, to troche pomarudzilam, a teraz przechodzac do przyjemniejszej czesci posta.... Juz prawie Świeta :-) spotkanie z rodzinka, pyszne jajeczka, serniczki i sałatki :))))))) no i mozemy jesc ile zapragniemy, bo nikt nam nie powie ze mamy wielki brzuch z przejedzenia :-) :-) ;-) fajnie, fajnie, fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu taki względny spokój przez ostatnie dni :) Na pociechę wszystkim, które boją się że mają za małe dzieciaszki, szczególnie Olci, 2 dni temu byłam u tej kumpeli co wspominałam ze taka malutka dziewczynke urodziła o terminie 2300g. Mała jest super, ma już 3 miesiące, rozwija się świetnie, lezy na brzuchu podnosi główkę, w ogole jest bardzo pogodna i policzki to juz takie pulpeciki, także naprawdę nie martwcie się na zapas :) Widze że wiekszosc tych naszych maluszków garnie się szybciej na świat.. ja miałam odpoczywac i polegiwać, ale gdzie tam, jakby zapominam o tym przykazaniu i ciagle mnie gdzies dupa nosi, co prawda maz juz pomyl wszystkie okna i ogolnie porzadki raczej z glowy, ale ja i tak ciagle laze :) dzis w ramach porzadkow jade z psem do fryzjera :D to jest takie moje pierwsze "dziecko" ;) pamietam jak byl szczeniakiem to spacery o 3 w nocy to była norma hehehe Nie wiem co na zgagę ale znalazlam sposób na zaparcia, co prawda zupełnie przypadkiem bo mi nie dokuczało, ale wczoraj wciągnęłam pół kilograma kwaszonej kapusty, myslalam ze skonczy sie na tym, ze w nocy zrobie z kołdry latający dywan albo sama uniose sie jak dżin siła odrzutu od łózka no ale wczesniej odwiedziłam 5 razy kibelek :D masakra mowie wam polecam amatorom mocnych wrazen ;) ale kapustka pyszna :) Ja do gina po Świętach zaraz we wtorek, bo teraz co 2 tyg KTG no a pozniej niby ma byc co tydzien, chyba kazdy lekarz ma swoje metody, mam nadzieje ze moze zrobi mi usg i dowiem się jaki Kubal jest duzy :) Baaja jestem w szoku jestesmy na tym samym etapie a Ty masz taki malutki brzuchol :) mi sie wszyscy pytaja czy juz na dniach nie rodze czasem bo taki wielki.. raczej nie zamierzam jeszcze choc na Swieta do tesciowej zabieram juz na wszelki wypadek torbe do szpitala bo to 250km od domu :) Gryfnofrela no Ty masz brzuchol taki bym powiedziala pokazny ale zgrabniutki ale mam wrazenie ze juz chyba dosc nisko co ;) swoja droga zazdroszcze sesji z brzuszkiem buuuuuuu :( Kotik niezła wkrętka z tym braniem dziecka na spacer hehehe To milej reszty dnia! Czas na kawke i slodkie bo spadek energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wpadłam na chwilkę złożyć życzenia :) WESOŁYCH ŚWIĄT Moc prezentów od zajączka co kwiatuszka trzyma w rączkach Wielu wrażeń,mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! . . . . . . . . . . . .... ... ___ . . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-. . . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-. . . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \ . ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/ .......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . ) ............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\ ..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./ ................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-' ...._.........,-"--,_....//' .../..\....../...____\.//. . . .. . /| ...||.\\..../.../......'((. .. . |\/./_ ...||..\\._ |...'.'-....\\. .| \;. . . - ' ...|.\_.\\........6 \....\\| \: . . ' --. ....\_........6...._..\..\\,. . ' . . --' ..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-' ......\/.....= \......;_ '/.//- ' ......|...........--__ ;// ........,____....-'......| ........._/........... .._-.__/ ... ..,-..............,-| || ...,-/................/....| \\ (..|.............../_..../.\| ..-\.................\--;. ..... -.................|....| ........).............../.._/. ......./...........__. '...'--,. ......(.......... )...(........) ......--------- WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, kurcze, az 3 dni Was czytalam i to niestety wybiorczo, zeby doczolgac sie do konca forum i moc cos sama napisac:). fajnie tak Was poczytac, uwielbiam Was :D! ostatnie dni to same porzadki i odnawianie mieszkania, a i tak mam wrazenie ze nic sie w tym temacie nie ruszylismy, ze co zrobione, to kolejne musi dojsc. ja sama nie mam sily na te sw. porzadki i tak bym chciala przed przyjazdem mojej Maminy (czyli dzisiaj 17.00) to wszystko jakos ogarnac, ale jak sie ruszam to mnie brzucho tak kluje (to chyba sa skurcze), ze mam wyrzuty sumienia wobec Syna. A moj Drogi to nie dosc, ze praca, to jeszcze dom. az mam z kolei wyrzuty wobec niego, bo naprawde niesamowicie haruje, a ja nawet 10% tego nie robie, co on. wczoraj to ostro przesadzilam. Bylam raz na zakupach z Moim, chociaz to on dzwigal, niezle sie nachodzilam i dlatego zmeczylam (dodam: kaczy chod to podstawa). reszte mielismy dzisiaj dokupic, ale jak pozniej sie dowiedzialam w polskim sklepie i u turkow, ze jutro (czyli dzisiaj) wszystkie sklepy zamkniete beda, niezle sie obladowalam siatami, przynioslam to do domu (na 4. pietro) i potem znowu smigalam po sklepie, bo jeszcze duzo brakowalo. a znajomy sprzedawca pyta sie podejrzliwie, gdzie Maz, to mowie, ze w pracy. chyba myslal, ze mam Meza macho, co mi wszystko taszczyc do domu kaze. a co mialam niby robic? musialam. a w domu jak wrocilam, to tylko wyrzuty sumienia i niepokoj o Malego, ale dzisiaj juz znowu sie mocno porusza, wiec jest ok. ufff... podsumowujac, czuje sie zestresowana lekko, pod presja, bo terminy gonia (mama, swieta, remont PRZED urodzinami, zakup lozeczka, materacyka i innych pierdol (a wszystko gdzie indziej))... ych... bylam w srode u gina i ciesze sie, bo przytylam tylko 800 gramow, cukru w moczu nie mam, wiec jest super. Synus tez fajny, wsluchiwalam sie znowu w jego serduszko, rewelacja! chociaz sama malo przy tym nie usnelam:). paciorkowcow, na szczescie nie posiadam:). uff... ale moja gin mnie jakos rozczarowala. mowi, ze wszystko ok, ze ja tez zdrowa i kiedy jej powiedzialam, ze mnie piecze przy masazach krocza (a i przy tym badaniu paciorkowcow tez mnie zapieklo), nic nie mowiac, cos mi tam przepisala (gynoflor). ja potem w necie zobaczylam, ze to jakis lek przeciwgrzybiczny (czyli cos jednak mam????) i tylko w naprawde waznych wypadkach nalezy go brac, bo ma estrogen w sobie. kurcze, a jeszcze potem w necie wyczytalam, ze to pieczenie jest calkiem normalne. czy Wy tez robicie takie masaze i jak tak, to czy tez was piecze??? poza tym od ok. pol roku pijam herbatki z lisciami maliny, teraz jednak zwiekszylam ich dawke i pije liscie malin pur. no i podobno siemie lniane tez jest dobre, wiec pije codziennie od ok. tygodnia. podobno pomaga na zgage, zatwardzenia i wspomaga prace macicy. aaaa, i podobno tez jest ok. pic herbatke z lisci pokrzywy, ale na co to, to juz zapomnialam:). poza tym przeraza mnie zblizajacy sie termin. moze nie sam porod, ale bardziej to "po". jak wrocimy z Malym do domu i nastanie nas nowa rzeczywistosc. boje sie moich bledow, mojego zmeczenia, no i ciecia krocza masakrycznie sie boje, dlatego te masaze i herbatki... ok, dosyc tego czarnopisania... mala prosba jeszcze: moglybyscie wpisac mnie do tabelki? mielonna, Berlin, Jaromir, termin 15 maja. dzieki!!!! Wesolych Swiat oczywiscie Wam Wszystkim zycze!!! wspanialej pogody, rodzinnej i cieplej atmosfery, wspanialego zarelka, zeby Wam od stolu nie chcialo sie odejsc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiek, ja właśnie dzisiaj robiłam badania i również na tarczycę. Też mam wole, ale to odkąd pamiętam, zmieniłam niedawno lekarza, bo mój poprzedni poszedł na urlop i pani doktor powiedziała, że obowiązkowo to trzeba zrobić - w ogóle się dziwiła, że poprzedni lekarz nie zlecił tego badania na samym początku. Co do porodu to podobno faktycznie może się ta tarczyca nasilić podczas wysiłku, ale skoro badania wyszły w normie to może po prostu taka Twoja uroda? :) Wybrałam się dzisiaj z mężem do spowiedzi (nie mieliśmy możliwości szybciej), w kościołach pełno ludzi, w jednym nie było aż tak strasznie, ale wszystkie kolejki stojące i z 2 godzinki trzeba by było wystać, bo nie poruszało się to za szybko. A ja mam jak najwięcej leżeć, jak chodzę albo stoję to od razu boli mnie brzuch i strasznie twardnieje. Więc mąż chcąc mi ulżyć pytał ludzi, czy by mnie przepuścili, bo jestem w ciąży i źle się czuję. I o ile wszyscy mężczyźni się zgadzali, to kobiety miały najwięcej pretensji - że nie przepuszczą, bo im też się spieszy i takie tam... A myślałam, że kobieta kobietę najlepiej zrozumie :( No ale skończyło się na tym, ze podjechaliśmy do innego kościoła, gdzie już można było normalnie siedzieć na ławce czekając na swoją kolejkę. Mielonna, już Cię dopisuję do tabelki ;) przy okazji swój wiek zmienię, bo zdążyłam się już postarzeć o roczek :) A tak w ogóle to mamy ten sam termin porodu, tylko jeszcze wieku zapomniałaś podać ;) TABELKA MAJÓWEK: aganiok79....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...Al eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 córcia Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..............27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita............06.05.2010......ok.Krakowa......25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białysto k. ..............25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ...chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK............20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów.. ...17 ...Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl........24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin....................Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010..........Wrocław..... ....24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 seventy88............23.05.2010............Kielce........ ..21...synuś Jaś Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d..............24.05.2010............UK........... ..26 dziewczynka izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ......23 Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna.........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań........ . ..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeju, aleście się napisały. A tu niby tyle roboty, święta...:) Na zgagę to mi ostatnio kefir pomógł. Jajca dziś były jak berety. Chodzę sobie z moją mamą po sklepach, oglądamy kocyki, malutkie ubranka a ja czuję duże kopnięcie w pęcherz i że coś ze mnie leci. Zbladłam w sekundzie, powiedziałam mamie, że poczekam na nią w samochodzie, bo mi jakoś tak mokro...w domu okazało się, że trochę popuściłam....na szczęście miałam wkładkę i nic się nie wydało:) Ale siara jak 150. Moja córcia mi wykręciła niezły numer. Dobrze z tak to się skończyło:) Chyba się zdrzemnę chwilę, bo już nie wyrabiam przez te świąteczne porządki. Pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seta dopisuje :) TABELKA MAJÓWEK: aganiok79....26.04.2010......Gdynia/Wągrowiec....30...Al eks andra roxi200.........01.05.2010............J-bie .............27 córcia Marysia Bergamotka81..........01.05.2010.............Kraków...28 . ...Gabryś Martuśka83...........01.05.2010............Gubin.....26 ...Dziewczynka Seta052010...........02.05.2010..........Elbląg........24....Chłopczyk Oluuusia.................02.05.2010.......Częstochowa.. . .........27 Kojoneczka......03.05.2010...Zielona Góra........28......Darek Nikam1313........03.05.2010.......Warszawa... ......31..dziewczynka Maniocha ...............03.05.210...........Warszawa..............27< br /> Broneczka25...........04.05.2010....... ....Gdynia...........26..... Jaś gryfnofrela........04.05.2010.............katowice.. ....26..syn, Tymon *campini*...............05.05.2010..........Wrocław.... . ............24 misia1990...............05.05.2010.....synek..Bielsko... ............19 kirsten2................06.05.2010............de........ ................29 gitanita............06.05.2010......ok.Krakowa......25 ...dziewczynka ania-białystok..........07.05.2010............Białysto k. ..............25 OlciaCk.............07.05.2010............Kielce... ...23.. coreczka Julia biedroneczka...........07.05.2010............UK......30 ...chlopiec monikadyr........07.05.2010.......ok.Białegost oku....32..dziewuszka Demi1982 ..............08.05.2010 ...........Sopot ........ 27, synek Filip martaagacka..........08.05.2010............UK.......27 ...dziewczynka iwona26................08.05.2010............Elblag..... ...............26 Anda76......08.05.2010........Dąbrowa Gornicza....33... córka KINGA Kaja21.................08.05.2010............woj. śląskie..............27 Paulina_UK..........08.05.2010...........UK............20 ... córcia Oliwia Justysia125...........09.05.2010............Goręczyno.. . ............25 Everlast...............09-13.05.2010........woj. Śląskie...... 28 ...Oliwia natka900........11.05.2010......Tarnowskie Góry...23 ...dziewczynka Estera0904........12.05.2010.....Hrubieszów.. ...17 ...Emilka zieloneszkiełko......13.05.2010............Krakó....... .24 ...chłopczyk Anna MAgdalena.....14.05.2010............Łódź................. ... .. .35 magdalunka14.05.2010. ........ToruńR ...39.......synek Jurek baaja..................15.05.2010..........Przemyśl..... ...24...Krzysztof Selkunia...............15.05.2010..........Częstochowa. . ..34.... Blanka wiki 82................15.05.2010............Dębica............. . ........27 malwi83...............15.05.2010..........Dąbrowa Górnicza..........26 mielonna..............15.05.2010..........Berlin......... ...........Jaromir Zuziaa1987..........16.05.2010.......Szczytno........23 ...Lenka Aniela Margott83............16.05.2010............Warszawa...... .26....córcia Tease27...............16.05.2010............UK........27 ...dziewczynka dagusiak..............16.05.2010............Kraśnik...24 ...dziewczynka seventy88............18.05.2010............Kielce........ ..22...synuś Jaś maggdunieq...........18.05.2010............Poznań...... . .............29 Natalya123.............18.05.2010............Piła......2 4... syn Szymon agnes3d...............19.05.2010............Poznań...30 ... Kubuś wiwas83................19.05.2010............Irlandia.... ..26 Amelka niezapominajka1101..19.05.2010..........CA.............. ............30 dorota288.............20.05.2010............Wch......28 ...Dziewczynka zola82.................20.05.2010...........Zielona Góra............27 pijetrampki........21.05.2010..........Wrocław..... ....24 ...Arkadiusz Danielita..............22.05.2010............Gniezno.... ..... ..........23 goska_XXX...........22.05.2010............Chorzów...... . ............20 Nina1980.............23.05.2010............Kielce....... ................23 paulus3d..............24.05.2010............UK........... ..26 dziewczynka izabela833...........24.05.2010.........Sosnowiec....... ...26 ... Paweł siuprasv.............25.05.2010............Z i K..........................26 Dodka07.............25.05.2010............Warszawa....... ..29 ... Zuzia kasia1911...........26.05.2010............Białystok.... . ...............23 Dagus83.............26.05.2010............Tychy......... ...............26 zofia.................26.05.2010............bytom....... .................16 maja_ck.............26.05.2010............Kielce........ ................26 siasia86.............27.05.2010............Włocławek... ......23 Gabrysia muminka1...........28.05.2010............Skoczów....... . .............23 ***Nika***............28.05.2010............Wrocław.... . ...............24 **marakuja**.......19.05 -28.05.2010?...Racibórz...... ........28 synek dressmaker-84 ....29.05.2010............UK............................25 Pralinka34..........29.05.2010.......ok. Warszawy..........35 ..synek gandzik21..........30.05.2010............Pszczyna.........26 .....Natalka Muza30.............31.05.2010............Poznań........ . ..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię od 2. znowu. przez te bezsenne noce, jem właściwie całą dobę. w dzień - bo należy i wypada. w nocy - bo głód mnie dopada.. wczoraj kupiłam sobie ice coffee (jestem oddaną fanką) i od 2 wypiłam już dwie.. zjadłam prawie pół kilograma winogron, zielonych, moich najulubieńszych, no i teraz mam wibracje w brzuchu heh to coś jak ta kwaszona kapusta i reakcja żołądka agnes;) miałam plan, że jakoś spożytkuje to, że nie śpię, na prasowanie przynajmniej, ale kurde nie chce mi się. no i tak sobie siedzę i jem. a dupa rośnie:) wczoraj byłam w markecie na zakupach. stojąc w dłuuuuuuuuuuuugiej kolejce by zważyć upragnione wyżej wspomniane winogrona, usłyszałam tekst na mój temat: przepuśćmy panią, bo wygląda tak jakby miała zaraz urodzić:D z jednej strony bodło mnie to i już byłam gotowa na cięta ripostę i obronę, że aż tak źle nie wyglądam no ale z drugiej strony - obeszło się bez stania hihi. no i oczywiście wszyscy z kolejki liczącej na oko 25 osób w momencie wlepiło we mnie swe gały i zlustrowali od góry do dołu, czego serdecznie nie znoszę.. albo takich starych facetów, którzy idąc gapia się na mnie, na mój brzuch i jakieś oczka puszczają heh. raz jeden nawet stanął vis a vis mnie i się zaczął oblizywać.bleeeeeeeeeeee, to nawet mnie zbiło z tropu;) wczoraj se farbnęłam włosy - oczywiście wyszedł znowu inny kolor niz powinien i mimo tego, że zawsze używam tego samego koloru, tej samej farby, tej samej firmy, mam na głowie niezły kolaż:) ah ta ciąża.. iiiiiiiidę. położę się i może się kimnę jeszcze.. p.s.1. od momentu, gdy dowiedziałam się, że będę mamą, moja szósta już koleżanka z kolei zaszła w ciążę;) śmiałam się już w grudniu, że chyba prądkuję ale mi dziewczęta nie wierzyły. teraz te, które nie bardzo chcą być zaciążone omijają mnie szerokim łukiem, bo coś chyba jest na rzeczy heh. kiedyś zbigniew nowak miał ręce, które leczą, teraz moja kolej na takie czary;) p.s.2. wczoraj mój mąż mi wyznał, że będzie mu brakowało mojego brzucha, że taki duży i w ogóle.. tak myślę, że jak zobaczy jak się ma mój brzuch po ciąży, jak wygląda i w jakim jest stanie, mój mąż na serio zatęskni za stanem przeszłym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie , że dziś w nocy obniżył mi się brzuchol i zrobił się jakiś taki do przodu , a był bardziej na boki rozlany , żeby tylko nie urodzić na święta , bo w szpitalu to pewnie tylko dyżurujący śpiący gin będzie , a mąż raczej nie w stanie do pomocy jeszcze nie mamy łóżeczka , a wózek też nie przywieziony , więc trochę drżę , ja na święta sobie nie podjem , bo dietka cukrzycowa i ograniczam sól,więc sorry winetou no i muszę jeszcze w tym tygodniu oddać pracę lic. i indeks , kompletnie nie mam zapału , ale dość marudzenia u mnie dziś 36 tydzień:) Nie wiem , czy będę miała czas zajrzeć więc życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt :) i obyście doczekały swojego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wiecie ja nie mialam zadnych badan na tarczyce zleconych...nie wiem czy to konieczne sa? U mnie nie za dobrze, moj maz stracil prace w prima aprilis, swietny czas, miesiac przed urodzeniem dziecka, nie wiem co teraz bedzie w kazdym razie na swieta humory nam nie dopisuja :( ludzi sa podli jego kierownik wiedzial ze rodzi mu sie dziecko za miesiac i tak bez niczego go zwolnil, bo jak to uzasadnil "kogos musial", swietnie... Tak pozatym boli mnie czasem brzuch tak jak na miesiaczke ale z jednej strony i bardzo delikatnie, az mialam dzwonic do mojego gina, ale stwierdzilam ze chyba nic takiego sie nie dzieje, za chwile mnie przestalo bolec, moze to jajniki nie mam pojecia. STrasznie jestem ciekawa ile teraz wazy moja malutka, a tu wizyta dopiero za 2 tygodnie :( wrrrr... poszlabym gdzies na usg samo, ale w sumie co mi to da. 3majcie sie dziewczynki, lece robic murzynka (jedyne ciasto ktore mi sie udaje) hehehe, zycze wam spokojnych swiat :* buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przedświątecznie Majóweczki :-) Juz jutro Wielkanoc. Juz dzisiaj chciałam złozyc Wam życzenia, zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Wielkiejnocy. ;-* Hmm... i pomyślec ze w przyszłym roku Nasze Bąbelki bedą juz z nami... ;-) Baja-- a Twoja ginka wspominała coś o leczeniu tego w ciazy lub o cesarce? Ja swoją wizyte mam dopiero 22 kwietnia więc pewnie dopiero wtedy sie dowiem, chociaz możliwe że odwiedze mojego gina tuz po świetach bo doskwiera mi ból pachwin i kosci łonowej :/ normalnie masakra ;/ chodzic nie moge :/ nie wspomne już o wstaniu z łozka lub przewracaniu się z boku na bok :| Na szczęscie już nie dużo nam zostało Brzuszki Kochane :-) oby do Maja :) Ja proszę o wpisanie mnie w tabelke na 11 maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś zakręcona jestem dzisiaj :D i zapomnmiałam dodac :) Termin: 11.05.2010........Sieradz.........córcia, Maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by babeczka nie tuczyła, atmosfera miła była, by króliczek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia- to nie ciekawie macie. Na "pocieszenie" mogę ci powiedzieć, że mój Ł. też szuka nowej pracy. Wiem na pewno czego naszym (Twojej i mojej) rodzinom życzyć na Święta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Upiekłam dwa ciasta od rana, zataszczyłam się jakos do Święconki i w sumie juz mam dosyc i nic nie bede juz robic :) Olcia przykro mi, moj maz szuka pracy juz kilka miesiecy, dostał wypowiedzenie jeszcze w zeszłym roku, na szczescie miał 3-miesieczne no ale jego bieg tez juz sie skonczyl i tak szuka :( to naprawde okropne w takiej sytuacji kiedy jeszcze dzieciatek sie spodziewamy ale trzeba byc dobrej mysli, ze wszystko sie jakos ulozy :) Gryfnofrela nie moge z tego faceta co sie oblizywał na widok brzucha beuehuehu jakis psychol :D Dobra pewnie nie bede miala szans zajrzec przez Święta takze zyczę Wam Kochane Wesołych Świat :) przede wszystkim duzo dobrego jedzonka, odpoczynku i bogatego zajączka ;) i faktycznie za rok bąble będą juz z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×