Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Akoj... Kojoneczka zajebisty jest ten filmik!!!!!! :D to sie z mezem usmialismy :D ale faktycznie szybki jak blyskawica i to yyyy yyyyy skad ja to znam :D a na koncu to slodkie spojrzenie do kamery, widac ze pod publike hehehehe ;) BOSKI!!! Do schrupania :D no to tyle chcialam napisac bo na razie robie niedzielne porzadki :D koj,koj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:), i znów od tylca zaczynamy:) * KOJO boski Ten twój Daras, super pełza, a na końcu ten uśmieszek, rozwalił mnie po prostu...złamie nie jedno kobiece serduszko:) co do pomnika to już podobno stoi, powiem szczerze, że dzięki Wam się o nim dowiedziałam, a to wydarzenie na skale światową:), bo jest większy niż ten pomnik Chrystusa w RIO - SZOK:) co do rzeczy czarno-białych to zależy co to jest:), napisz mi na fb * Placunia fajnie z tym basenem macie, u Nas w mieście tylko jeden, ale dla takich maluszków nie ma zajęć, a szkoda * Filatelistka gratki z okazji 6 miesięcy Matiego, fajne podsumowanie, może każda z Nas by coś takiego napisała po skończeniu 6 miesięcy?:) A te dzieciaczki, które już skończyły to mamuśki mogą zawsze dopisać:) * Pije ... i jak test???, bo coś się nie odzywasz... miłej niedzieli, my dziś na obiad do rodziców idziemy, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) My po dwoch nockach zarwanych :( Wiki wczoraj w nocy obudzila sie o 2 i dp 6 rano jazda , normalnie wzielam ja na poduche i w rekach usypialam zeby jej ulzyc , bo juz nie wiem dlaczego sie zlosci :(:(:( Kojoneczka DARAS super :):):) fajnie jak dzieciaczki tak szybko rosna . Jak bedziesz sie wybierala do Bergen to zapraszam . Faktycznie mialas szczescie z tym deszczem :):):) Prawda jest taka ze tutaj nie pada az tak czesto a i deszcz inny jak w Polsce :) Jak przyjechalismy tutaj to padalo 102 dni z rzedu . W Bergen jest takie powiedzenie ze nie ma zlej pogody jest tylko zle ubranie :):):) Majowka10 my jestesmy bardzo zadowolone z basenu . Chodzimy sobie prywatnie na basen ktory jest najblizej domu :) Pierwszy raz poszlismy do aquaparku zeby zobaczyc reakcje Wiki i ja wchodzilam pomalu z nia do wody a ona niewzruszona :) Zaczelismy jak skonczyla 3 miesiace i byla po pierwszym szczepieniu :) Woda jest chlorowana ale dobrze reaguje , w wodzie jestesmy max 30 min. Nam chodzi o to zeby sie oswajala z woda . Tutaj jest kolejka do szkoly plywania dla dzieci wiec sobie odpuscilismy :) Dokladnie tak jak pisze izi66 ja znalazlam to forum gdy szukalam wiadomosci jak przechodzi sie ciaze :):):) Podjelam decyzje o zakupie tych puzli faktycznie bedzie warto :) ' Dagusuiak jeszcze raz piekne dzieki za te zabawy :):):) Zafundowalam malej wczoraj mega sraczke :):):) Dalam jej sok jablkowy do picia i tak sie dorwala ze wciagnela 110 naraz :) Jak pila z marchewka to nic nie bylo . Jak widac niebardzo toleruje swieze jablko :) My wlasnie po spacerku :) u nas spadl snieg :):):) Ja zaczelam dawac malej kolderke na noc , ale spi na gole nogi zeby sie nie odkrywala:):):) Ona kocha miec gole stopki:):):) Dziewczyny czy przebieracie dzieciaczki jeszcze na przewijakach ? Wczoraj mala dala mi tak czadu ze jej zagrozilam eksmisja do swojego pokoju :):):) A co jak sie mama uprze to pokaze kto tu rzadzi :) Juz w wyobrazni przesuwalam meble i wynosilam lozeczko zeby jej pokoj zrobic :):):) Mam jakies jazdy ze zmeczenia :):):) Narazie to tyle , jak mi sie uda dojsc do kompa to cos skrobne . Ps. jakby bylo brak jakis literek albo cos to przez to ze pol dnia pisalam tego posta :):):) udanej niedzieli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwielbaim darasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gibki ten synek hehe. mój to robi samolot i wkurrw, bo go żebra bolą i raczej kręci się wokół własnej osi, robiąc słoneczko;) pełzać to on chce tylko na naszym łóżku a tam go pościel ogranicza. na podłodze mam syf, bo nie chce mi się (czyt. nie mam czasu) codziennie jej szorować, no ale zachęcona i zmobilizowana rówieśnikiem (baaa! nawet dzień młodszym bajtlem), daję mistrzunia na zol i niech se pląsa:) daro rulez!!!!!!!!! p.s. mąż dalej w domu więc nie mogę tu siedzieć;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - a jak to wychodzi w wyszukiwarce? tylko temat np. majówki 2010 czy jakaś część postu, np. gryfnofrela- - .."odkryłam właśnie w dupie hemoroida :D ????? teraz nie mam czasu ale se sprawdzę przy najbliższej okazji. ciaooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojo, Daras zdobył moje serce:) jakby ci się znudził, albo co..to wal do mnie śmiało, biorę go bez mrugnięcia okiem:) BOOOSSSSKI jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka łaka łaka:D:D:D:D kojo Daro kommando pierwsza klasa:):):):) ciacho te brwi boskie takie męskie;) ciemne:):):), i w ogóle:):):):), my po obiadku czekamy aż misiek wstanie na swój obiadek i pomykamy na spacerek, bo pogoda zaczyna się niedzielna robic, rano lało ale już spokój, nio pije jak teścik my tu czekamy z niecierpliwościa:):):):) oczywiście gratki dla naszył kolenjnych półroczniaków🌼❤️👄🌼 anna śnieg:):) łojejej sok ja wydzielam po 50-60ml bo misiek wsiorbałby ile weszło, ale najlepsze tfu że jeszcze ani razu go nie rozwolnił, prędzej jak wydoi 80ml cherbatki:), tylko starszego że baby w przedszkolu narobiły paniki że wiecie musiałam dybac po niego wcześniej , a to po soku było ktoraś pisała o kupkach więc Florian też tylko na słoiczkach i robi bezzapachowe kupy nie z racji że ja zatkany nos mam:D:D:D:D:D: tylko wcześniej też nic nie czułam tylko pampek taki wypchany fajnie był na tyle:D:D:D:D: i rano po mleku suprice:D:D:D:D:D:D:D:D, dziś też, i robi je koloru krowich placków takie ciemno zielone coś z brązem jakby trawy pojadł:D:D:D:D:D, nio dobra ostanie dwa dni jadł jagódki na deserek teraz dam coś innego zobaczymy, starszy po domowych obiadkach robił bardziej człowiecze zapachowe stwory:D:D:D:D:D:D a rpopo ranka dziś po przeprowadzce do nas ok 5,30 mlekczu i krotkiej kimie dziecko budzowało, i ja że chciałąm sobie trochę czasu urwac na sen odwróiłam się do niego tyłem bo tak wymachuje rączkami że mnie linczuje po buzi:D:D:D:D:D wiec do neigo tyłem a ze ten słyszał że OLiś już buszuje po mieszkaniu i też chciał już wstawac to mi za plecami mmmeeeemmmeeeemmemm jak dziura w brzuchu:D:D:D:D:D: musiałam wstac:D:D:D:D: mmeeemmeeeemm:D:D:D:D:D:D: mąz aż nie mógł :D:D:D:D:Dz tego meeemmeeem:D:D:D:D:D miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) ja tak na szybko bo mnie mój m tez goni od kompa test zrobiony, przy oknie i pod halogenem w kuchni wychodzi druga kreska , M nic nie widzi i każe mi się stuknąć w czoło:O muszę iśc do lekarza albo zrobić 3 test:D okresu nie mam dwa tygodnie... rzeczywiście daras wymiata :D:D super , na początku pomyślałam że mój mały jakiś trochę zacofany bo ciągle zapominam że tu miedzy niektórymi dzieciaczkami jest nawet miesiąc różnicy dagusiak---ja też po proszę obrazki pijetrampki@o2.pl i jakby któraś z Was mogła mi wysłać również tę książkę,z ciekawości bym poczytała a może i mi się coś z niej przyda uciekam jutro dokładnie doczytam bo przeleciałam tak szybkim tempie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojo, Daras normlanie wymiata :) Z mężem zapatrzylismy się na niego, a ten uśmiech na koniec powalający :) Ładnie zasuwa, pełzaniem naprzód marsz :D pije, czyżbyśmy mogli juz pogratulować :) Ja osobiście bym się chyba załamała jakbyśmy wpadli, bo póki co drugiego brzdąca nie chcemy ;) A co do naszego brzdąca, to Asia za 5 dni kończy pół roczku. Nie pełza tak fajnie jak Daras do przodu, za to uwielbia leciceć na wstecznym i kręcić sie wokół własnej osi. Jej ostatnim wyczynem to ciągłe podnoszenie się do pozycji na czworakach, huśtanie się w tej pozycji i próbwanie poruszania się do przodum dwa razy wyszedł jej jeden "krok" po czym poleciała na twarz ;D Ale nie zraża się :) Dzielna dziewczyna. Polubiła (tak mi się wydaje) Nutramigen i mam nadzieję, że będzie jej służył. Wprowadziłam jej jeszcze Sinlac, bo kaszka na Nutramigenie niezbyt jej podchodziła. Zębów w dalszym cuągu brak, choc jeden jest tuż tuż, bo coś prześwituje przez dziąsełko, ale od tygodnia jeszcze się nie wyżnął. Mała oczywiście rączki ciągle w buzi, zresztą wszystko w buzi, a najabrdziej lubi mój kubek, talerzyk, zresztą wszystko co w ręce trzymam, a jak dorwie się do pilota czy tez telefonu to ma ubaw po pachy. Nie da też w spokoju poczytać żadnej gazety, bo od razu by ją brała i targała ;) Na święta wybieramy się do siostry męża do Niemiec i już się boje lotu :( Uciekam zjeść jakąś kolację i spać, bo Asia pewnie znów zrobi pobudkę o 6 rano :( PS: nam młoda ostatnio też zleciała z wersalki, a raczej ześlizgnęła się, nic sie na szczęście nie stało, ale narobiła strachu sobie i nam. Mąż na chwilę sie odwrócił żeby zamontować pojemnik z wodą w nawilżaczu i z jednego krańca łóżka spełzła na dół ;( Teraz jak musimy się na moment odwrócić to dajemy ją na matę... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł kochane :) Karina przeoczyłam chyba, ale nic o żadnej furorze mi nie wiadomo hihihi z podowdu jaszczury?? Fajowa była, ale wypuściłam na wolność.Złapałam ją na plaży jak byliśmy :) Jesteście na fejsie??Ja wole fecebooka niż nk, mogłybyśmy wtedy nawet filmiki z dzidolami załączac, a nie same zdjecia :) Tease dizękuję za komplementa ;) Gryfno mogłabyś na stłe zostawic zdjecie swoje na nk hihih ja baaardzo chętnie bym zobaczyła :) Agnes "Ty bambusie" hihihi nie zauważyłam zeby był afroamerykaninem :):):) hihihi ;) Izi ja tak samo Matyldę ubieram na noc. Pajacyk i na to kołderka, czasem ramper ale z długimi nogawkami, lub dwuczęściowa pidżamka :) a za Zabawy to nie ma sprawy :) Pije trampki jak test??Może teraz Ciebie trzeba szukac w "majówki 2011"?? hihihi ;) Agnes nie ejsteś sama . Ja mam to samo jak na weekendzie znajomi i picie jakieś, to zmoczę usta i tyle.. niestety taki los karmiących hehe Karina zapach z ust..hmm.. jak marzenie. Też wącham często, a i jeszcze uszy wącham, ale uszy czasem walą.Jam mleko tam wleci jak karmie i potem posiedzi tam chwile to wali ciut hehe Wiecie co ja Was nie mogę poznac na nk... nie wiem która to która, tzn niektore wiem, ale nie wszytski kurde..musze się lepiej skupic i poszperać ;) Anna noł problem z tymi zabawami :) Matylda daje czadu drugą noc z rzedu..chyba zęby, bo marudzi i zieloną kupę miała i jeszcze ręce gryzie na maxa, no ale zobaczymy... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja wpisalam teraz w google "gryfnofrela" i pojawila mi sie strona, jak gryfno wody odeszly. kurde, kiedy to bylo... a Swebodzinskiego pokazywali dzisiaj w wiadomosciach niemieckich. hehe kojo rzeczywiscie interes bylby niezly. takze za robienie kielbas bierz sie Droga. jeszcze z tych kielbas kiedys nas wszystkie na jacht swoj zaprosisz:D. a Daro jest przecudny! a jak zapiernicza... moj to len kompetny pod tym wzgledem. mimo, ze umie sie przekrecac, to mu sie za bardzo nie chce. albo sie na brzuch przerzuci i dalej juz mu sie nic nie chce, albo bezpiecznie (bo wie, ze wredna matka go tak latwo nie obruci) lezy na pleckach i swojej rozkosznej dupci i tyle. A, i jak Tymo obraca sie wokol wlasnej osi i robi samolociki. dzisiaj ja go przezucalam tak z brzucha na plecy i odwrotnie z nadzieja, ze zalapie i jutro bedzie mi rolowal (??? jest wogole takie slowo???) po calym mieszkaniu. a mi z prywatnym forum to wszystko jedno. z jednej strony uwielbiam to forum i fajnie, ze zawsze moga sie dolaczyc jakies nowe mamuski , ale z drugiej rzeczywisicie jakos tak nieprzyjemnie przez niektore pomaranczowe wpisy... to chyba wsio dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiak! No to przegapiłas nasze wszystkie wazeliny!!! wracaj pare stron do tyłu i czytaj:):):) Uh! Świebodziński Dżizas juz światowy sie zrobił:) Moi uczniowie na fb maja z tego niezłą polewkę, bo oczywiscie większośc mieszka na osiedlu przy pomniku i prawie wszystkim on gdzieś tam zagląda hehehe:P:P:P Z tym spadaniem z wersalek i łóżek to ja mam tez niezły styk, bo z rańca Daras zawsze się barłoży u nas na wyrze i co prawda robie "bariery" kołdrowe, ale coś czuje, że mogę sie któregoś dnia zdziwić bardzo... A w ogóle to wczoraj Daras zrobił szoł nieziemski. Mieli przyjsc do nas znajomi z 9miesięcznym synkiem, a że padało, to mój chłop po ich pojechał. No i jak wchodzili to mężulek niósł tego młodego na rękach, jak Daras to zobaczył, to normalnie SAJGON!!!! Wydarl sie okrutnie! Wizyta był masakryczna, bo daras juz się nie mógł uspokić do końca, a mały Wiktor jeszcze zabierał mu zabawki - wiadomo starszy i bardziej kumaty:P:P:P Dobra ja dziś też tylko na chwilę, bo zaraz muszę się z Darasem zbierać do kumpeli, a tu za oknem śnieg i jeszzce tego nie ogarniam:) Buziole! Dzięki za miłe słowa o Darku Smarku:D Aż dziw bierze, że Pomarańcze nie zareagowały na poziom chwalipięstwa (takiego wyrazu NA PEWNO nie ma:P) mój:) Chyba mowę im odjęło na widok mojego CUDOWNEGO dziecka heheheheh:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rozglądnełam się i wiem że na onecie można założyć prywatne forum jak coś to moge się tym zająć sorki nie dam rady pisać mały wstał i wrzeszczy potem dokończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamulki. Jak wam juz fajnie - maluszki sie chowaja zdrowiutko. ja majówka ale w 2011 r. zaliczyłam juz I ciążę - 14 lat temu - i teraz czas na odmłodzenie siebie - podobno kobieta na twarzy ma parę lat mniej - jak sie rodzi późno....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filatelistka - super te fora sa. raz tu można podczytac , raz tam. ja gdyby nie ciąża - chyba nie zaglądałabym tu często. Teraz tylko szukam coś ciekawego z zycia mamusiek i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) mielonna:) właśnie wpisałam gryfnofrela w google i jakieś tam foty wyskoczyły (ni moje ofc:), no a przy okazji ta strona o odejściu wód. zjechałam troszkę na dół a tam kojo pisze: "Ja melduje sie dziś bez czopa. Został na papierze dodupnym po rannym siku" :D:D:D:D:D:D kieeedy to było???????? ja nie moge hehe tease - przybijam piątkę w kwestii naszych dzieci i ich nastawienia wobec metody ferbera:) nosz kurrwa. tymon to chłopak na opak - wiem to nie od dziś i zdawałam sobie sprawe, że moja radość była jakby na wyrost, bo to było zbyt piękne by było prawdziwe... otóż młody nie chce spać w ciągu dnia. wcale. tzn kimnie sie na godzinkę i tyle. oczywiście poprzedza to ogromnym szlochem, krzykiem, płaczem. około 15, gdy powinien se zrobić tą druga drzemkę, krzyczy tak długo, że minie pora kimania więc go wyciągam i tyle ze spania. jeśli chdzi o noc, to od kilku dni budzi sie punktualnie o 5. to moja wina, bo raz dałam mu właśnie o 5 mleko i teraz budzi się dosłownie z zegarkiem w ręku i domaga się flachy. a że nauczył się krzyczeć i piszczeć - szkoła moja i meża, głupki jedne - to mamy teraz za swoje, bo młody odziedziczył donośny głos po mnie niestety i jak se krzyknie, to mury się trzęsą.. wczoraj w nocy budził się 4 razy a od 5.00 wcale nie chciał spać. mało tego, przewraca się w łóżeczku na brzuch, leżąc w poprzek łóżka, nogi wystawiając za barierki i kwicząc jak - sorry - zarzynana świnia. w tej sytuacji metoda pana f.idzie się jeebać, bo mam podchodzić co jakiś tam określony czas a muszę podejść wcześniej, bo mały wrzeszczy jak oszalały i nie potrafi się ruszyć, bo nogi zablokowane... dzisiaj 9 dzień stosowania tego wszystkiego, jest niebo lepiej ale i tak jest wszystk popierdzielone. morał z tego wszystkiego jest taki, że mistrzu po prstu nie potrzebuje tylu godzin snu i tyle. szkoda tylko, że nie spytał mnie, co ja o tym myślę.. dżizys chrajst, super star w samej sobie:D pamiętam kiedys historię mieszkańca paryża, który ześwirował, bo nie było miejsca w jego mieszkaniu i okolicy, by nie widział znienawidzonej przez zniego wieży eiffla:) mieszkańców świebodzina to ja sobie nie wyobrażam, bo to życie niczym u orwella - wielki brat patrzy hehe dagusiak - nooo a w dupce nie czułaś dyskomfortu? wszystkie tam ci wlazłysmy hehe zatem d zobaczenia na fb:) kojo - tymo leniwy, jak jaro od mielonnej. klops. on pląsa po naszym łóżku - taka panienka na ziarnku grochu - wszędzie indziej mu za twardo;) no ale nie każde dziecko musi pełzać więc czekam na raczkowanie hehe bo unosi dupkę do góry i tak się szykuje do startu więc może w lutym mu wyjdzie hehe cmok dla darasa!!!!!!! ja też wącham wszystko u tymona:) ja zreszta mam fioła na punkcie ciała ludzkiego:D:D:D mąż gada, że małemu jedzie kefirkiem z buzi hehe ja tam nie czuje ani kefirku ani maślanki ale coś nieopisanego, cobym schowała do słoika i trzymała na czarną gdzinę heeh. ja to zapachowiec totalny jestem, aż dziw, że nie zostałam ćpunką;) bo jak byłam mała, to miałam schowany zawsze rozpuszczalnik czy jakąś farbę/klej gdzieś w pokoju, by se po kryjomu wąchać:D do momentu jak pojechałam na kolonie i mama robiła generalne porządki w mim pokoju..:D pije - zaciążyłaś??????????????????????????????????????? ja pierdzielę;) daj znać czy na bank jest pozitiw czy nie, bo aż mam ciary jak se o tym pomyślę:) trzymam kciuki, by było po waszej myśli!!! kurcze, ni chce mi się nic więcej pisać, bo mam ściągnięte nowe desperatki i grey's anatomy i musze nadrobić zaległości;) mały kima więc za jakieś 20-30minut będzie koniec wolności, ale chociaż się na chwile wkręce;) buziaki. aaaa u nas śniegu nie ma ale coś wisi w powietrzu:) póki co szaro buro, więc może ten śnieg troszke by rozjaśnił świat, bo ponuro jakoś tak.. baaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam za mną dziś masakryczna noc więc jakby któras miała czas to proszę prześlijcie książeczkę na e-mail :) roksana200@poczta.onet.pl może ta metoda coś pomoze. Już było tak fajnie a dziś znowu o 23 mała wstała zasnela dopiero po godzinie potem budziła się co chwilkę az w koncu wstała o 2 i zasneła o 4;30 Jak już udało jej się zasnąć to miałam nadzieję, że przynajmniej do 8 pociągnie ale gdzie tam o 7 już była wyspana. Nie wiem o co chodzi może to kolejne zęby wychodzą kto wie. Jutro mamy ostatnie szczepienie i juz się obawiam reakcji Marysi. Do tego pogoda paskudna, że nawet na spacer nie można wyjść. Chyba wezmę mało do galerii bo cały dzień w domu to i ja i Marysia zwariujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akoj... U nas dyszcz... jest tak oblesnie ze nawet rolet nie podciagam brrr ale snieg ołłł dżizasss świebodzinski... musze popszyszywac guziki w plaszczu bo po okresie ciazy to tak dyndaja... Co do Ferbera to ja tez walcze ale ze nie przeczytalam jeszcze ksiazki to finalnie nie wiem czy dobrze robie niektore rzeczy..np jak Mlody sie budzi np o 5 rano tzn ze moge juz mu dac jesc czy musi dociagnac do 7? ja mu daje bo on pozniej jeszcze spi ladnie i ostatnio tak sie budzi ok 8... za to najgorzej jest z zasypianiem wieczorem, w dzien juz szybko zasypia samodzielnie, ale wieczorem no ja mam tak ze go karmie po kapieli i nie ma bata ale zawsze mi usnie, czasem jak go przekladam do lozeczka to otworzy oko, ale czasem klade taka dętke i gdzies polowa dni w tygodniu wyglada tak ze po pol godzinie on sie budzi i tu pewnie jest mysl "gdzie jest mama, gdzie jest cycek..", zwykle robilam tak ze dawalam mu cyca, ale teraz zmotywowana osiagnieciami Tymona przetrzymalam go, ale tak mi bylo zal, bo zalosnie plakal, wlazilam co 5 minut "masz kocyki, misie, mama tata Cie kochaja, dobranoc kochanie" w sumie zajelo to godzine zanim zasnal ponownie ale zasnal i spal prawie do 6... Gryfno Tymon to rzeczywiscie indywidualista :D swiat jest za ciekawy pewnie zeby spac :D ale grunt ze jest lepiej :)) badz dzielna :) Darasa obczailam wczoraj jeszcze pare razy no i to jest slodycz w czystej formie.. normalnie chrupalabym :D moj tez jest chyba z tych leniwych, oczywiscie przewala sie na brzuch, obraca dookola wlasnej osi albo robi poze na supermena rece i nogi w gorze, ale tak jakby zapomnial jak sie odwrocic znow na plecy i w ogole tego nie robi tylko wyje zeby go odwrocic a najlepiej wziac na rece.. do przodu jeszcze nie rusza jak mu zabawka ucieknie z zasiegu reki to jest dramat :) Kuzwa cos sie obudzil wczesniej niz zwykle.. niedobrze niedobrze bo to nam rozwali caly dzien :O a jednak pogmeral sie i spi dalej... Filatelistka niezle podsumowanie, moj niestety skonczyl mowic francuskie gru... Co do mowienia to Chrup procz krzykow niczym Adas Darski wczoraj powiedzial cos na ksztalt TATA, oczywiscie moj maz jest przekonany ze powiedzial tata i juz wszystkim nadal ze to pierwsze slowo jakie powiedzial... faktycznie no brzmialo to jak tata, choc na pewno swiadome to to nie bylo :D do mama to mu daleko bo nawet nie mowi ma, ale wczesniej mowil aga wiec on do matki to od razu z grubej rury po imieniu :D ale smiesznie to brzmi jak taki Mlody nagle powie cos co przypomina normalne slowo hehehe Kirsten moj nie ma kataru ale cos tak ostatnio harczy i nie wiem co to moze znaczyc bo kaszlu ani nic tez nie ma, a harczy jakby mu jakas flegma gdzies zalegala najczesciej wieczorem.. masz jakis pomysl? i jak tam zdrowas juz? :):) Placunia fajnie ze chodzisz na basen ja mimo wczesniejszych zapewnien jakos nie moge sie wybrac, jest w Pozku kilka basenow gdzie robia zajecia z takimi maluszkami a cos nie moge tam trafic ;) pieluchy do plywania leza i sie kurza.. zapisalam sie na jutro na gimnastyke z Mlodym ale zobaczymy czy trafie tam bo to dla mnie mega rano 9:30 heheheh co do ciuchów to ja szukaniem pracy tez tlumaczylam nabycie kilku ciuszkow ktore niekoniecznie na te rozmowy zakladam ;) Kojoneczka hehehe nie moge z Twojego meza :D choc czasem chcialabym zeby moj powiedzial o moich wlosach podoba mi sie tak jak jest bo jemu to zawsze albo za ciemne, albo za rude, zolte, brazowe (tu mozna wstawic rozne kolory), albo jak cypisek hehehehe mam wrazenie ze rozroznia tylko dwa kolory wlosow albo blond niczym pam anderson albo czarne niczym monia belluci, posrednich kolorow po prostu nie ma w jego palecie :D Co do pomnika to mam wrazenie jakies dziwne ze cos sie z tym stanie dziwnego :D najlepiej jak w tv pokazali tylko takich fanatykow "ale to piekny pomnik, mozemy byc dumni" buehueheuheu Kojo ale mysl z interesem przednia, moze jakies foty z jezusem w tle, miniaturki pomnika do kupienia, pocztówki... byznes is byznes ;) juz widze te pielgrzymki :D Pijeee rob ten test albo idz juz do lekarza umieram z ciekawosci :D ja mam juz dosyc stresu bzykania sie bez porzadnego zabezpieczenia, musze sie jakos wybrac do gina po tabsy w koncu Chrup konczy za chwile 6 miechow no i powoli bede konczyc karmienie, tym bardziej jak mam isc gdzies do pracy... choc nienawidze tabsow :O moze spirala, ale nie wiem jakbym chciala miec dziecko za 2-3 lata czy spiralka moze byc... dziewczyny karmiace cyckiem, jak dlugo chcecie jeszcze karmic?? tak z ciekawosci pytam :D Dagus Kuba tez najchetniej to by bral moj kubek, moj talerzyk, swojego jedzenia nie, ale tak polizac moja kanapke, moje jablko, moj widelec, lyzeczke to wniebowziety, maz mu daje nawet wody mineralnej z gwinta :D no pilot, laptop, komora niestety przyciagaja jego uwage, najbardziej nie moge jak siedzi z mezem jak taki mały buc i sie w iphona lampia obydwaj ehhh biedne te dzieci teraz :D Dagusiak no to juz sie widzimy na fejsie :) dzieki za zabawy, tak rzucilam okiem i wygladaja fajnie, musze to sobie druknac :) Gryfno wlasnie wrzuc jeszcze raz zdjecie z gira w paszczy :D Musialam obczaic i faktycznie gryfno wylatuje na kafe jak jej wody odeszly hehehe przeczytalam kilka starych postow i az lezka w oku :D moglybysmy wydac ksiazke :D taki nieformalny poradnik o realnych "urokach" ciazy i macierzynstwa :D no bo to co tu mozna przeczytac tak naprawde w zadnej ksiazce nie znajdziemy :D Kojo widzisz jaki Daro kumaty... jak tatus mogl niesc inne dziecko na rekach no jak :D No dobra spadam bo tak pierdole jakos bez sensu, ale nie chce mi sie robic nic innego hehehe miłego dnia miłe moje :D koj,koj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny.Jak po weekendzie?my mielismy niespodziewanych gosci i to na 3 dni ale spoko;)wesolo bylo:) Moja mala jak z zegarkiem w reku budzi sie o 3 -ma wtedy swoj tea time:O szkoda ze nie o 17 kur..mac...:O smoczek nie pomaga nic nie pomaga musi zostac podany plyn-fuck! co do dziwnego zalegania w nosie to moja ma to samo-cos harczy ale nie smarczy nie kaszle ani nic. lekarka przepisala sol fizjologiczna do wpuszczania na noc-i wpuszczam,raz to raz rozpryskuje wode morska i pomaga. dobra musze ogarnac chate bo jakby tornado przeszlo:D aha zapomnialabym o najwazniejszym- DARO RULEZ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, ja tak na szybko, mam pytanie: dajecie już swoim dzieciom do próbowania chrupek czy chrupków (KOJO ratuj:) ) kukurydzianych oraz biszkoptów danona? Pytam, bo moja kumpela ma 5,5 miesięczną córcię i napisała, że jej mała to już je, więc zdziwiłam się troszkę. Dzięki za odp. A pogoda chu.... już mam dosyć tego siedzenia w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke bo mała zasypia:) izi66 mojej Marysi pierwsze zabki wyszły ponad 2 miesiące temu a w zeszłym miesiącu zaczęłam dawać jej chrupki kukurydziane. Na początku sama trzymałam a mała sobie ciumkała, teraz to już dostaje do rączki i ma radochę i gryzie tymi swoimi dwoma ząbkami:) Ja tylko w pobliżu zawsze zerkam czy zbyt dużo nie ugryzła. Biszkopty też już jej czasem daję ale maczam je zawsze w herbatce i daję małej gryza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koj koj Mój M ma trzy dni wolnego a ja mam go już dosyć :O wczoraj miał filmowy dzień od popołudnia do wieczora oglądał gwiezdne wojny i jeszcze do mnie miał pretensje że siedzę na kompie:O Poszłabym na jakis horror do kina,oglądałyście może paranormal activity? bo podobno wyszła dwójka i sie zastanawiam czy warto bo po jedynce to srałam po gaciach i chyba przez tydzień bałam się sama w nocy do łazienki chodzić .. Mi obojętne jest czy założymy prywatne forum ,staram się ignorować pomarańczowe wpisy i często mi sie to udaje ,czasami tylko mnie tak wkurwiają że nie chce mi sie tu wchodzić,bo ktoś chce rozwalić nasz topik ,szkoda by było bo nikt nowy nie mógł by juz do nas dołączyć ... Daguś---możesz cos więcej o tej kaszce sinlak napisać , to jest cos jak nutramigen tylko że z kaszką? i ma rózne smaki?? izi---ja dawałam troszkę małemu "pociumkać" chrupki ale trochę się jeszcze boję żeby sobie sam trzymał w rączce ... dodka --ja chyba tępa albo ślepa jestem bo Cie nie widziałam ,link wkleiłam usunęłam spacje i nie wiedziałam żadnej stołówki ani Ciebie mniej więcej w której to jest minucie??? Nie musiałam robić testu bo dostałam okres :D:D:D ulga bo nie chce tak szybko drugiego bachorka agnes---ja te z się zastanawiam czy spirala będzie dobra albo może plastry ,tez nie chcę tabletek źle znoszę tablety ,tyję i mam humory jak baba w ciąży;) co prawda nie do mnie pytanie ale może oklepuj chrupkowi plecki zeby odkrztusił ,na lekki katarek u mnie się sprawdza maść majerankowa kristen---jak tam polepszyło się?? ale paskudna pogoda we Wrocławiu już drugi dzień pada , zaliczyłam tylko dzisiaj 20 minutowy spacerek z małym bo ubrałam się jak na wiosnę i mnie wypiździło ":O A może byśmy założyły sobie konto na facebooku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejas Izzi chrupków bo chrupek to sztuk jedna a np nie ma w liczbie mnogiej chrupków:-) tak samo nie ma klapków:-) ja tez mysle o jakies antykoncepcji a ze len ze mna to tylko na mysleniu sie skonczylo.ja tez jak na razie nie chce drugiego dziecka skoro mam jeszcze male:-) O maly wybudza sie z ostatniej drzemki pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro rulezzz!!!Jest boski po prostu, ja to oczy jak 5zł że tak smiga już. No extra po prostu :) Gryfno chyba mamy podobne gusta, bo dwa moje ulubione seriale!!!!Greys anatomy i Desprate housewife. Na Fox Life oglądam i teraz zaczyna sie niedługo 7my sezon desperatek więc oczywiście bedę oglądałaaaa :) Ojejjj faktycznie wazelinowałyście hehehe az sie zarumieniłam czytając :):) hihihi bardzo mi miło, a i powiedziec chciałam ze w ogóle majówki laski że nie wiem. Jak patrzę po kolei na Was to nie widze żadnej żeby nie była lachon niezły.Same lachony że hej :) Pije trampki ja ogladąłam paranormal activity.Jak dla mnie masakra, bo bałam sie okrutnie.Sama nie wiem czemu tak się bałam hehe Mi właśnie chodziło o to żeby konto na facebooku założyc :) mogłybysmy filmiki wstawiac tez - nie tylko zdjecia. Dodka - niezła z Ciebie statystka :) teraz telefony sie rozdzwonią i może jakaś pierwszoplanowa rola Cię czeka u Wajdy hihi Z prywatnym forum kurde własnie lipa ze nikt nie dołączy juz do nas a zawsze miło jak ktos nowy jest :) świeża krewww hihih A czy interesowąłyście sie nauką czytania dla dzieci??Bo ja przeczytałam ksiażkę "jak nauczyc małe dziecko czytac" i takiej motywacji nabrałam.Moze niektórzy uważają ze to meczenie dziecka czy coś, ale to trzeba przeczytac.Widze jak moja mała sie cieszy jak cos jej pokazuje, moze przy nauce czytania byloby tak samo.W sumie to jest zabawa w czytanie a nie nauka jako taka.Mam w formie e-booka jeśli ktoś chce. Ok poprzyglądam sie na nk która to która jest, o tak aż nieładnie hihihih ;) A i witam laski na facebooku :) na razie Agnes i Gryfno mam,ale poszukam reszty, bo wiem ze tam jesteście, ale się ukrywacie hihihi ;) Jeśli ktos mi maila wysyłał, a komuś nie wysłąłam zabaw, to prosze bardzo o info jeszcze raz. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:-) jadę od tylca... Daguś nasłodziłyśmy co?:-)ale to prawda dżaga z Ciebie.Mi rzuciły się w łoko Twe usta...(nie,nie wole mężczyzn)alee podobaja mi się ładne kobiety!W szczególnosci zgrabne,długie nogo za którymi zawsze się oglądnę:-)ale muszą byc naprawde długie niczym Naomi Cambell...ach Nie interesowałam sie nauką jak na razie dla mojego Iwasa nawet mu nie czytam(śpiewam)choć wczoraj pokazałam mu książeczką pt.Okruszek zwiedza wieś"i podobała mu się.Dostaje wtedy duże oczyska przygryza język i robi minę cwaniaka:-) Jestem na fejscie Daguś,kieedys Cięęę znajdę,znajdę Cię! Pije trampy to dobrze,że nie jesteś w ciąży-odetchnij troszkę i zrób sobie jeszcze przerwę hihi (oceniam po sobie rzecz jasna) Tez bym poszła do kina.Mąż chciał mnie zabrać w ubiegły piątek na 3d ale tesciowej nie chciało sie przyjść do małego.....!Pizzzda!Miała tylko przyjść posiedzieć z dupą bo mały kimał a film puszczano 0 21 no ale jej się nie chciało bo sie nie wyśpi(w sobotę nie pracuje)...a ja z racji takiej,że lubię być złośliwa dam jej pstryczka w kluk i długo małego nie zobaczy!Świnia ze mnie wiem....w ogóle jak tylko mały sie urodził troszkę sie zmieniłam...jestem zaborcza i jak coś mi sie nie podoba wale zaraz prosto z mostu.Wszyscy nie muszą mnie lubić... Roxi200 to szybko u Was te pierwsze ząbki...u nas jak ni ma tak nim ale nie zrażam sie tym przyjdzie i na to czas.Na pewno uroczy widok takiego małego dzirkacza choć cieszę sie jeszcze gołymi dziąsłam mniam mniam Izi nie daję jeszcze chrupków bo nie podawałam jeszcze glutenu.To jak sie go podaje?zapomniałam jak to opisywałyscie U nas też kochanie pogoda do dupy ale mnie nic z dworu nie wyrzuci.Latamy nawet w ulewy aż maly ma nosek czerwony:-)to wtedy wracamy bo wiadomo ze już zahartowany :-) Agnes żabko!!!!!!!widziałam dziś Twoje foty na fejsie!Na nogach masz glany!Moc dziewczyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) U nas na noc mały zasypia sam natomiast w dzień robie luli luli choc trwa to pare sekund ale trwa......! Gryfno Tymek jest the best a zdjatko na fejsie jego w kapturki hihih SŁODZIAK! Jak wyczułas władka????????????:-)poproszę o szczególy:-) Kojo a próbowałaś metodę na "nietoperza"????? Bierzesz Darasa do góry nogami i otwierasz górna szafkę np.w kuchni i wyciągnij troszkę ze stópek skapetki bądz rajstopki czy śpiochy i przytrzaśnij!niech wisi aż sie zmęczy :-) AAAAAAAA Daras obłęd!!!!!!!!Smiga jak szalony!!!!!Bravo bravo! Kirsten jesteś na NK?????która to Ty....zawsze jestem ciekawa jak wyglądasz :-) No dobra koniec odnoszenia sie do poszczególnych postów :-) U nas ok.Mały jest kochany,rzadko płacze.Jak coś mu sie nie podoba to jęczy....czasem jest to wkurwiające ale co zrobić.Jęczy jakby srał. Uwala sie z pleców na brzuch i odwrotnie,pływa żabką:-) leci jak superman heheh siedzi podtrzymywany za jedną rękę...kurdę felek wafelek jak ten czas leci.....zaraz zapomnę jak był bobaskiem zostaną zdjęcia......:-(((((((((((zacznie sie(oby nie)pyskowanie......np.! Nadal mamy 3 drzemki rano o 10.20 do ok 11.00 po poludniu o 13.30 do 14.00 17.10 do (różnie)REKORD TO 3 MINUTY! Codzień wieczór obiecuję sobie,że jak maly zaśnie to biorę się za sprzątanie a widać jak sie wzięłam! zawsze robię to na 2-gi dzień....dziś umyłam okna:-) Dziewczyny w przyszłym roku spotkanie?????????:-) Bedzie fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byłoby fajnie o!!!!!! Spadam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, chyba miałaś na myśli dagusiaka ;) Dagmara to rzadkie imię a na naszym forum spotkały się dwie :P Dagusiak, mogłabyś mi zapodać te zabawy: dagus83@o2.pl Z góry wielkie thx Pije, dobrze, że wszystko się ułożyło po Waszej myśli :) Ja mam nadzieję, że niezaciążyłam, bo właśnie się skapłam (biorąc wieczorem tabsa), że mam na listku o jedną więcej niż powinnam, w któryś dzień musiałam zapomnieć, w który...niemam zielonego pojęcia. Wprawdzie przytulasie są rzadko, ale są, a że okresu jeszcze nie miałam po porodzie to nie mam żadnego odnośnika :/ Chyba nie będę miała wyjścia jak zatestować za jakieś 2 tyg. Mam nadzieję, że nic niezakiełkowało, bo bym się chyba pochlastała... A jeśli chodzi o Sinlac, to jest "kaszka" taka inna niż wszystkie, tzn nie idzie jej zrobić takiej gęstej jak normalnej. Jest tylko jeden rodzaj. W jej skład wchodzi (musiałam skoczyć po opakowanie, bo nie pamiętam :P ) : mąka ryżowa, mączka chleba świętojańskiego, sacharoza, oleje roślinne, witaminy i jakieś tam inne paści. Na opakowaniu pisze "produkt zbożowy bezglutenowy). Ale najważniejsze to, że jest słodkie i pożywne, a przy tym obrzydlistwie Nutramigenie taka słodycz naszym dzieciakom się przyda. A jak już mowa o Nutramigenie, to mała potrafi go już wciągnąć 140ml, więc jest dobrze :) Dzisiaj np na kolacje wszamała 120ml + całego cyca...Niewiem ile w sumie tego było ale napewno rekordowa ilość, bo ona to należy do tych dzieci co jedzą małe porcje, najczęściej 90-120ml, kaszki potrafi zjeść całą miseczkę. Ale ładnie przybiera na wadze (dziś się ważyłyśmy i wyszło 7100), jest zdrowa, zadowolona, więc już się niemartwię że mało je. Ten typ tak ma. Dzisiaj miałyśmy piękną noc. Asia jak zasnęła o 19:30 to obudziła się o 4!!! Szok. Zjadła obydwa cyce, po czym zaczęła się bawić, ale ja się niedałam, zgasiłam lampkę nocną, zrobiłam całkowitą cimnicę i trochę powalczyła, popłakała i zasnęła i spała do 7-mej!!! Ostatnio wstawała o 6-tej... Było mi tak dobrze, wyspałam się :) Dobrz uciekam coś zjeść :) Kojojowych snów laluchny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :) Kojoneczka Obczaiłam dzisiaj Twojego synusia i widzę że wymiata. Kawał z niego gościa, czekać tylko jak zaraz na czworaka będzie zasuwał :) Ja też się muszę pochwalić bo moja Lalka też zaczyna zasuwać. Podpiera się rączką pod brzuszek i dupcia do przodu. :) Wczoraj miała spotkanie ze swoją 5 miesięczną kuzynką i była walka o zabawki. Nawet się nie spodziewałam ze takie małe dzieci mają już takie instynktowne zachowania :) Tamta zabrała grającego motyla a moja do niej dopełzła i ją trzach w rękę :) No Szok!!! Rośnie mi mały komandos :):) Pisałyście ostatnio o tym grubym ubieraniu dzieci. Dzisiaj wpadła do nas w odwiedziny znajoma z córeczką 7 miesięczną. Ja wychodzę przed dom a tam pokrowiec założony pod szyję i grubym kocem to dziecko przykryte. Jak ją wniosła to w zimowym kombinezonie z zimową czapką a pod spodem dres welurowy i rajtki i body z długim rękawem. I tak sobie pomyślałam. O SZIIITTT!!!! Przecież to dziecko to już jak jajko ugotowane jest na twardo :) Ale korciło mnie żeby zwrócić uwagę ale stwierdziłam nie moje dziecko więc się nie wtrącam :) Izi ja jeszcze nie próbowałam dawać małej chrupencji :) Bo boje się że to jest suche i się gdzieś tam przyklei , tym bardziej że jeszcze nie siedzi sama:( Ale ten biszkopt mógłby być. Czasem dam jej troszkę kremu z tortu czy ciastka, dam polizać czekoladę. A w sklepach to są chyba takie ciasteczka dla dzieci powyżej siódmego miesiąca. Agnes, pije trampki Ja prawdę mówiąc to nigdy nie stosowałam tabletek bo uważałam że mi tylko zaszkodzą niż pomogą. Także tabletkom mówimy nie :) A ja stresa mam bo po długiej przerwie wybieram się jutro na pierwszą rozmowę o pracę i prawde mówiąc to nie mam pojęcia czego mogę się spodziewać. A kij najwyżej zrobie z siebie błazna i już. :) No nic pora odpocząć i przestawić się na pozytywne myślenie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×