Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

A ja własnie po wieczornej sesji ciązowego pilatesa :)) cała jestem porozciągana, ale super sie po tym czuje nawet ból głowy ustepuje a musze przyznac ze jest to wlasciwie jedyna ciezka dolegliwosc jaka mam od poczatku ciąży :/ no i czasem brzuch zakłuje lub poboli troszke raz z jednej raz z drugiej strony :) ogólnie juz dostaję na głowę bo badanie ze tydzien dopiero a ja bym chciala juz :) czasami mam jakies napady głupich mysli czy wszystko jest w porzadku, bo nie czuje jeszcze zadnych ruchów procz jakiegos bulgotania :( tez rano mam malutki brzuszek a wieczorem jakby wzdęcie.. a to 16 tydzien jeszcze chodzę w normalnych ciuszkach ale zakupione spodnie już czekaja :) tez z allegro chyba nie opłaca sie kupowac nowych.. Gandzik podziwiam zdolnosci manualne :) chyba by mi rowniez zabraklo cierpliwosci :) Dagusiak mi tez bole glowy dokuczaja i to tak potrafi sie rozbolec w ciagu 5 sekund bardzo mocno :/ amol niestety nic mi nie daje :)) jedynie cwiczenia no i do tej drugiej rzeczy która pomaga to męza potrzebuje ;)) ale ból przechodzi jak ręka odjąl ;) Broneczka no niezły masz brzucholek, swietnie wygladasz w kieckach :) ja rowniez zakupilam sobie kiecke ciazowa na wigilie i juz sie nie moge doczekac jak paczka przyjdzie :) to na pewno beda dla nas wyjatkowe Swieta :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Broneczka, szczuplutka dziewczyna jestes, a i sukienki fajne.Zazdrosze dziewczynom, ktore nosza spodnice czy sukienki, ja jakos nie moge sie przekonac... U mnie mija 15 tc. Brzuszek widac, szczegolnie wieczorem. Przybylo mi dokladnie 2.25 kg, wiec chyba nie za duzo i nie za malo.Poza tym wieczorne nudnosci czasem jeszcze dokuczaja. Goraczka na ciuchy ciazowe juz mi minela, nie kupie juz ani jednej szmatki ciazowe, bo znajac zycie raz zaloze i rzuce w kat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja narazie tylko 1 kg na plusie, az zaczynam sie martwic, brzuszek troszke widac, ale nie duzo i co do ruchow to chyba mi sie tylko wydawalo bo teraz juz nic nie czuje... :( w sumie lekarz powiedzial ze bede tak naprawde czuc za jakies 2 tygodnie, mniej wiecej w 20 tygodniu, ale jak was czytam i widze ze tyle z was juz czuje i to wyraznie to naprawde sie martwie czy z moim malenstwem wszystko jest ok. Udalo mi sie namowic meza na porod rodziiny, od 30 tygodnia mamy zaczac szkole rodzenia bo u nas w Kielcach jest tak ze trzeba miec ukonczona szkole rodzenia i dopiero mozna miec porod rodzinny, ale mamy tez porod w wodzie, wlasnie sie nad nim zastanawiam...no ale jeszcze troszke czasu mamy na myslenie o porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaCk ja żeby jeździc do szkoły rodzenia misiała bym pokonywac 50 km w tą i spowrorem (czyli razem 100) . :( . A co do ruchów to bądz wyczulona i cierpliwa . Już niedługo poczujesz tak wyraznie ze az sie zdziwisz ;) Ruchy czuje już od pewnego czasu . Na początku przypominało to bardzo intensywną prace jelit , a teraz czuc wyraznie nawet pod reka :) Więc tatuś też zadowolony :) A co do wagi: Przed ciążą - 52 kg Teraz - 59 kg Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was kochane jeszcze pytanie : Czy szukacie na allegro jakis okazji albo chodzicie po lumpeksach w nadzieji znalezienia czegoś fajnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się trochę poudzielam:) Broneczka---jakie ty masz ładne nogi:) Pozazdrościć:) No ja to nie umiem robić na drutach jak koleżanka, ale może mamę poproszę o jakiś sweterek dla wnusia/wnusi. A to mój brzusio:) hehe, to był akurat 13 tydzień, teraz jestem w 16 więc teraz jest większy:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef9ff7f13030b945.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera, masz ten sam termin porodu co ja :) 12.05.2010 A ja ruchów nie czuję :( podobno w pierwszej ciąży czuje się je później ok 20 tygodnia, już się nie mogę doczekać. Zuzia, jak tę fotkę wrzucilaś ? Masz ladny tatuaż, ja też mam i zastanawiam się, czy się nie rozejdzie w trakcie ciąży, oby nie, bo wtedy już tak ladny nie będzie,ale co tam, jakby co można poprawić, dzidzia najważniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margott---jak robiłam ten tatuaż to jeszcze nie w głowie mi były dzieci:) Ale oczywiście teraz, kiedy w końcu się zdecydowaliśmy na potomstwo bardzo często smaruję go oliwką, nawilżam i dbam jak mogę najmocniej, ale nawet jak popęka to płakać za bardzo nie będę. A chodzi ci o to jak wrzuciłam zdjęcia na fotosik? Jeżeli tak, to trzeba wejść na stronę fotosik.pl, zarejestrować się, potem to już klikasz w DODAJ ZDJĘCIE, wybierasz z dysku, które zdjęcie chcesz wstawić i gotowe. Wyświetli ci się link do strony z twoim zdjęciem, który możesz skopiować i wkleić na przykład w poście na kafeterii lub w swojej stopce:) To tak w skrócie:) A ja dziś zamiast ubrań ciążowych kupiłam sobie 2 nowiuśkie staniczki, bo ze starych już "wypadam" i majciochy. A jaki od razu humor lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuzia, ja wróci mó ślubny to poproszę go mała sesyjkę i też pochwalę się brzusiem :) A z tym tatuażem to mam podobnie, robiłam go jakies 6 lat temu i wtedy też o macierzyństwie niemyslałam, ale jak człowiek młody to o wielu rzeczach nie myśli, a powienien ;) Co do biustonoszy, to ja też muszę sobie nowy sprawić, bo już mi wyskakują z dotychczasowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a moze utworzymy jedno wspolne konto mailowe i bedziemy sie chwalily brzuszkami,porownywaly je,a pozniej jak maluchy beda na swiecie-nimi. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze konto mailowe super sprawa. Znalazłam coś na temat robienia na drutach więc wrzucam linki :) moze nie jedna z nas odkryje w sobie nową pasje :):) http://abc_robotek_na_drutach.republika.pl/str/samodzielne_02.html#rozpoczynanie-roboty http://makatka.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=84&Itemid=32 Miłego drutowania ;) Ja też mam tatuaż na w podobnym miejscu i też smaruję jak mogę i natłuszczam i nawilżam.W razie co poprawi się, bo skoro już zrobiony to niech nie wygląda obleśnie cały popękany. Koleżanki poleciły mi krem Mustela przeciw rozstępom- podobno bardzo dobry. Koleżanki nie mają rozstepów po ciażach. Więc smaruję i smaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majowki! Ladnie brzuszki dziewczynki! Ja jutro na badnie, wiec moze i plec poznam. To juz prawie 18tc. Ja jestem za wspolnym mailem, zeby moze tutaj tak na kafe nie wklejac zdjec naszych a pozniej maluchow, bo kazdy ma do nich dojscie. A tak przynajmniej bedzie bezpieczniej. Jak juz bedzie tak skrzynka to chetnie i moj wkleje, ktory juz jest widoczny. Co do ruchow to najczesciej wieczorem cos mi tam zabulgocze, ale malo jeszcze to czuje. To pierwsza ciaza, wiec podobno tak bywa. Pozdrawiam Majowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu....płeć.......miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie .................27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... .. 27 Nikam1313........03.05.2010...........Warszawa.......... ...31 Broneczka25....04.05.2010....... ? ......Gdynia...............26 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... .....24 misia1990........05.05.2010.....synek.......Bielsko..... ..... .......19 kirsten2..........06.05.2010............de.............. .........29 gitanita...........06.05.2010...........ok.Krakowa...... ......25 ania-białystok...07.05.2010............Białystok........ ........25 aganiok79........07.05.2010............Gdynia/Węgrowiec. ..29 OlciaCk...........07.05.2010.............Kielce......... ..........23 Natalya123.......07.05.2010............Piła............. .........24 iwona26...........08.05.2010...........Elblag........... .........26 Anda76............08.05.2010...........Dąbrowa Gornicza....32 Justysia125......09.05.2010............Goręczyno........ .....25 Everlast..........09.05.2010............woj. Śląskie.............28 biedroneczka....10.05.2010............UK................ .......30 natka900..........11.05.2010...........Tarnowskie Góry......23 Estera0904........12.05.2010...........Hrubieszów....... .....16 zieloneszkiełko...13.05.2010...........Kraków........... .......24 Zuziaa1987........13.05.2010...........Szczytno......... ......22 Anna MAgdalena...14.05.2010...........Łódź.....................35 Selkunia............15.05.2010...........Częstochowa.... ......34 wiki 82.............15.05.2010...........Dębica.................. .27 Margott83........16.05.2010...........Warszawa.......... .... 26 Tease27...........16.05.2010............UK.............. .........27 dagusiak..........16.05.2010............Kraśnik......... ..........24 maggdunieq......18.05.2010.............Poznań........... ......29 agnes3d...........19.05.2010.............Poznań......... .......30 wiola83............19.05.2010.............Irlandia...... ..........26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .....30 zola82.............20.05.2010.............Zielona Góra...........27 pije trampki......21.05.2010.............Wrocław...............24 Danielita..........22.05.2010.............Gniezno....... .........23 goska_XXX.......22.05.2010.............Chorzów.......... .....20 seventy88........23.05.2010.............Kielce.......... ........ 21 Nina1980..........23.05.2010.............Kielce......... .........23 paulus3d...........24.05.2010.............UK............ ..........26 izabela833.......24.05.2010..............Sosnowiec...... .......26 siuprasv.............25.05.2010...........Z i K....................26 kasia1911........26.05.2010..............Białystok...... ........23 Dagus83..........26.05.2010..............Tychy.......... ........26 zofia................26.5.2010...............bytom...... ............16 maja_ck..........26.05.2010..............Kielce......... .........26 muminka1........28.05.2010..............Skoczów......... ......23 ***Nika***.........28.05.2010..............Wrocław...... ........24 madziulek81.....29.05.2010..............Szkocja......... .......28 dressmaker-84 ...29.05.2010..............UK......................25 gandzik21........30.05.2010.............Pszczyna........ ........26 Muza30...........31.05.2010..............Poznań......... ....... 28 dorota288........16-20.05.2010..........W-ch............ .......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandzik, ale cudne te sweterki ! przesłodkie :) Mam druty w domu, więc niedługo moze i ja się skuszę, kto wie..... Dagusiak, ta mustela to podono droga strasznie, coś ok 100pln kosztuje, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dopisałam się do tabelki, ale tutaj taki ruch, że obawiam się, iż "zginę" w tym tłumie ;) To moja pierwsza ciąża i też nie czuję jeszcze ruchów :( gandzik21 - masz ogromny talent, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam nam konto na portalu o2 login: majowemamy2010 hasło:majowemamy Kto ma może już fotki brzuszków może się pochwalić :) Ja postaram się coś do jutra wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott pomyśl troszkę
Margott, podałaś hasło na forum więc każdy będzie miał dostęp do maila!!!!! Powinnaś każdemu na maila albo na gg powysyłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott pomyśl troszkę
Zmień hasło i niech każda dziewczyna poda Ci swojego maila a Ty wyślij nowe hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Ci nie odpowiada, to sama założ konto i powysyłaj hasła, a komendy typu zmień haslo i powysyłaj to możesz sobie wydawać ,ale nie do mnie. Jeżeli już to powinnaś zapytać, czy mogłabym powysyłać hasła, a nie wydawać polecenia,nie miałaś nawet odwagi, zeby się podpisać, ale na krytykę Ci jej wystarczyło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margott pomyśl troszkę
Co za szlachcianka, chciałam Ci dobrze doradzić a Ty od razu z pretensjami. Nie jestem z tego topiku, więc podając hasło na forum powodujesz że każdy ma do niego dostęp więc po co w ogóle ten mail, można tu zdjęcia umieszczać jak nie zależy ci na prywatności. Panna z pretensjami a myśleć nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram.......
Lepiej zmienić hasło bo chyba ma to być mail dla majówek a nie całej kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje dobre rady zachowaj dla siebie. Temat cię nie dotyczy, więc się nie wypowiadaj, nikt cię o zdanie nie prosił. Dla mnie to nie jest informacja tajna,zdjecia można też pooglądać na naszej klasie czy na innych portalach, a twoje zdanie w ogóle mnie nie obchodzi. Nie mam zamiaru marnować czasu na bezsensowną rozmowę z tobą, z której i tak nic nie wynika, więc wracaj na swój topik i nie zaśmiecaj tego forum.Żegnam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To konto to była tylko i wyłącznie moja propozycja. Jeżeli komuś nie pasuje, niech założy nowe i tyle, nikt nikogo nie przymusza do korzystania z tej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margott mustela stounkowo droga faktycznie - ok 100zł w aptece ale na allegro w internetowej aptece znalazłam za 60zł - 200ml. Nie jest nadal tanie ale to juz nie 100zł.W sumie lepij zapobiegac niz potem plakac nad skutkami, a mogą byc opłakane. Jedna znajoma ma rozstępy na nogach od samych kostek (!!!) do ud i brzuch pocięty strasznieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusiak, Do kostek ? O matko ?! szok. A chociaż wydajny jest ten krem ? Chociaż na 2 miesiące wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu z Rossmana przeciw rozstępom jestem zadowolona póki co, ale efekty można będzie ocenić dopiero po urodzeniu dziecka. Dobrze się wchłania, skóra jest nawilżona i jest wydajny, również jest tani kosztuje ok 11 zł. Ten balsam można używać już od początku ciąży. Podaje linka: http://pretty.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-32226-opis-Rossmann-Babydream-fur-Mama-Emulsja-dla-kobiet-w-ciazy.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ten krem Musteli ponad miesiąc temu. Smaruje nim brzuch, piersi i pośladki- miejsca najbardziej narażone na rozstępy. Jakoś super wydajny on nie jest, ale tez mi go bardzo polecali. Mój dwupak kosztował 160 zł. Kupiłam go w aptece, bo moja siostra jak była w ciąży, to kupiła przez allegro i dostała podróbę. Nie jest to tani krem, ale chyba warto zainwestować niż później męczyć się z czerwonymi krechami. Balsam z Rossmana powoduje u mnie okropne swędzenie i niestety nie mogę go używać, a poza tym okropnie się wchłania. Ja osobiście polecam tez krem ERIS PHARMACERIS M- jest tańszy niż Mustela. Broneczka25- Jeśli chodzi o ubrania na allegro to można za całkiem fajne ciuchy zapłacić niewielkie pieniądze. W sklepach ceny są dość wysokie. Moje spodnie w H&M Mama kosztowały 170 zł, a ciuchy, które ostatnio kupiłam w Happy Mum tez nie małe pieniądze: spódnica :129, sukienka 179, sweterek 119. Ale nie mogłam się powstrzymać. Ten sklep ma cudowne ciuchy. ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. gandzik21 - cudne sweterki. Gratuluję zdolności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×