Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

cześć :) Z tymi mazidłami to prawda jest taka że co komu odpowiada no i jaką kto ma skórę... mnie aż tak mocno nie swędzi, ja miałam bardzo przetłuszczającą się, myłam włosy codziennie, teraz mogę myć raz na dwa dni a podkład z Lancoma matujący wysusza mi lekko cerę więc musiałam zmienić na nawilżający, ale poza tym nie am jakiś napadów swędzenia :D na szczęście. Dziewczyny ja na razie mam na plusie jakieś 4-4,5 kg. Ale jem wszystko co jadłam i do tego więcej słodyczy bo przed ciążą miałam do nich awersję a teraz cokolwiek muszę zjeść :) Zachcianek na niezdrowe rzeczy szczególnie nie mam, ale jak jest dzień to jem w KFC a jak jest inny to jem rybę z parowara :) i jakoś się to uzupełnia. Poza tym to pilnuję tylko by jeść warzywa i owoce!!!! Z piciem dużej ilości wody mam niestety problem :( nie lubię.... Ja siedzę na L4 od początku ciąży niemal bo od 6 września.... ale staram się chodzić w miarę możliwości na spacery, na basen, ruszać się mimo że nie zawsze jest chęć ;) A WY się Dziewczynki nie martwcie, kumpela przytyła 20 kg i zruciła to w miesiąc po porodzie!!!! Karmienie piersią i spacerki szybciutko nam w tym pomogą :D I najfajniejsze 🌻 Wczoraj ok 23:00 leżałam z Mężem i czułam jak Małe się tam wierci, kręci i pokopuje raz po raz. Mąż położył dłoń w pokazanym miejscu i nagle mówi - poczułem, ja cicho ;) a On potem o teraz też tu z boku - wtedy wiedziałam na 100% że faktycznie czuł :) i zasnęliśmy tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny co do przybierania na wadze to ja poki co sie trzymam w maire w miejscu a jestem w 16tym tygodniu w ubraniach nadal chcodze sped ciazy tylko wieczorkiem stopniowo zaczynaja sie robic coraz bardziej dopasowane. Wiec w weekend pewnie wybiore sie na zakupy i ciazowe i swiateczne. W ubieglym tygodniu poinformowalam w pracy ze w ciazy jestem i o dziwo nikt sie nie domyslal teraz niestety koledzy zaczeli sie o mnie "troszczyc" i co chwila podrzucaj mi jakies smakolyki na biurko. Strasznie to mile ale obawiam sie ze jak nie bede tego kontrolowac to na koniec ciazy bede sie toczyc. Kolezanka powiedziala mi ostatnio ze przytyla 18kg a jest w 8 miesiacu i troche mnie to przerazilo bo ja z 18kg + przy moim wzroscie 160cm bede wygladac ja zawodnik sumo. w sobote wybierma sie do fryzjerki co to bym wygladal jak czlowieki na swieta. Wstepnie zabukowalam pasemka ale teraz to juz sama nie wiem. Tyle osob zrobilo dziwna mine jak powiedzialam ze sie bede farbowac ze zaczynam sie zastanawiac czy to powaznie nie moze zaszkodzic dzidzi. Ja rozumiem ze kilka lat temu te wszystkie farby byly bardzo mocne i az palily wlosy ale teraz technologia sie chyba posunela do przodu. Teraz to juz sama nie wiem. A Wy farbujecie ?wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekałam do końca pierwszego trymestru i poszłam do fryzjera farbowac włosy ,nie widzę powodu żeby chodzic z wielkimi odrostami do końca ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbuje sobie włosy i nie wyobrazam sobie inaczej. Podobno wszelkie przesady odnosnie farbowania w ciazy sa wyssane z palca. Najfajniejszy jest ten ze jak sie ma ciemne wlosy naturalne a farbuje sie na blond to mozna urodzic rude dziecko :D Jedyne co moze odrzucac to zapach w pierwszym trymestrze ale ja dwa razy robilam odrost w pierwszym trymestrze (raz jak jeszcze nie wiedzialam o ciazy) a teraz w piatek robilam pasemka :) z reszta pasemka to chyba w ogole bez obaw bo one z reguly nie dochodza do samej skóry. Nie wydaje mi sie zeby jakies chemikalia wsiakaly przez skóre głowy i przenikały az do dzidziusia :) Ginekolog nie zabronil, fryzjerki tez mowily ze kobiety w ciazy normalnie farbuja wloski, jedynie moze czasem inaczej farba przyjac, choc ja nie mialam tego problemu, takze mysle Mika ze nie powinnas miec obaw. Kobieta w ciazy moze byc zadbana, w koncu to taki piekny czas i powinno sie wygladać dobrze mimo dodatkowych kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ysle ze mozecie farbowac, moj lekarz jest ordynatorem, powiedzial wlasnie na ostatniej imprezie zeby nie przesadzac, bo teraz jakis model kobiety w ciazy sie zrobil, ze nic nie wolno, tak naprawde to moglybysmy pic tylko wode niegazowana bo wszystko inne szkodzi, dajmy spokoj, powiedzial nawet ze mozna jedna kawe z mlekiem wypic, przeciez to nie jest trucizna, lampke wina do obiadu na siweta tez mozna, powiedzial ze w niektorych krajach jest tak ze zalecane jest picie wina kobietom w ciazy a u nas w Polsce robia z ciazy chorobe, ze niby nic nie wolno, ostatnio slyszlalam ze nie mozna paznokci malowac, ale przeciez przy otwartym oknie nie zaszkodzi. Takze dziewczynki nie przejmujcie sie tak za bardzo tym co mowia ludzie a juz najbardziej tym co pisza w internecie, czujcie sie piekne :) A co do maila podaje i tez poprosze o haslo, powiem mezusiowi zeby zrobil mi dzis zdjecie :) olgasorbian@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie ciota, napisalam na imprezie a chodzilo mi o wizyte :P hehehe, chyba tesknie za tym zeby pojsc sie zabawic gdzies i juz nawet przekrecam slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***mika_UK**
uff az mi ulzylo bo sobie nie wyobrazam chodzic z odrostami przez kolenje 5 miesiecy. Ja tez farbowalam wlosy zanim jeszcze sie dowiedzilam ze jestem w ciazy. A z reszta czego to czlowiek nie robil zanim sie dowiedzial ;) teraz nagle sie okazuje ze niczego nie wolno!Od tych wszystki porad i przesadow to mozna zglupiec. Znam dziewczyny ktore w ciazy nawet makijazu nie robily nie mowiaz juz o farbowaniu wlosow. Ja mam natomiast zamiar wygladac dobrze przez cale 9 miesiacy i dla siebie i dla malzonka. Poza nic tak nie robi dobrze jak wizyta u fryzjera :) A jak sie rude urodzi to bedzie na co zwalic do meza hi hi oczywiscie zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwas jak na stawianie się macicy wydaje mi sie za wcześnie, ale leż ile wlezie nie marudz:P;), cho sama wiem jak duuuu.... boli gdy już odgnieciona z każdej strony:O, niezapominajka ja przytyłam 20kg nie będę pisac jaki start i koniec bo ja kurczak jestem i nie chcę was wpędzac w kompleksy:P:P;), w ciągu roku wszystko zleciało, pierwsze pół roku 13kg a potem powoli już z pilnowaniem sie ostatnie 7kg, brzuszek nigdy nie miałąm go idealnie plaskiego zawsze był jakiś tłuszczyk:P, fakt skóra troszke jest lużniejsza ale potem jest to kwestia gimnastyki, na ktorą brakło mi zapału:D:D, i siły, bynajmnie na razie w porównaniu do ciąży z synkiem mam 3 na plusie a znim już było plus 5:D zielone szkiełko dlatego dorabiałąm przed ciążą na kwotę wolna od podatku, tzn wychodziłam do ludzi, można na ten basic pracowac będąc na wychowawczym, czy pracując na cały etat, by już nie oszalec,:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze to normalne ze ja przytylam tylko kilogram, w koncu to juz 4 miesiac, ponad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni79
Witam Mam termin na 13 maja fajna data? Jak byłam pierwszy raz u gin to zaraz chciało mi się śmiać z tej daty... Będę mamą po raz drugi ale poprzednia ciąża totalnie się różniła od tej w ogóle jakbym w ciąży nie była za to teraz to daje mi popalić teraz mam straszną huśtawkę emocji płacze, śmieje się, krzyczę... na kolejnej wizycie może dowiem się co będzie? Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majówki, wysłalam hasła do dziewczyn, które podały maile, takze pewnie już je macie u siebie na skrzynkach. Reni, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki *kristen za info, te 20 kg do przodu przerazilo mnie,musze sie kontrolowac z jedzeniem, bo jak dotad pochlaniam ogromne ilosci jedzenia.. Wyczytalam w jakiej madrej ksiazce ze bezpiecznie mozna przytyc 10-15kg, Itrym. 1-3kg, II trym. 5-6kg, III trym. 4-6kg. Mam zamiar trzymac sie tego, choc jak przybedzie mi kg wiecej nie bede robila z tego dramatu Ja mam wizyte u fryzjera jurto, nie farowalam wlosow w do 13 tc, poniewaz gin nie zalecal, a co do alkoholu to prawda. Ja uslyszalam, ze moge wypic 1 kieliszek tygodniowo. Jak dla mnie 1 but/mc to za duzo ale jak ktos lubi. Ide cos zjesc.A w ogole to ostatnio wstaje w nocy,jem kasze na mleku i wracam do lozka.Nie wiem dlaczego glod dopada mnie w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka mnie też przeraża hehehehe:D:D:D:D, bo ja mam 160cm w kapeluszu:D brzuchol miałąm ogromny, chociaż wszyscy czy panie w sklepach mówiły że super wygladam ,może niemki bardziej się kulają:D:D:D, ale strasznie cieżko jest na koniec zwłaszcza że się leżało to kondycja emeryta, nic tylko kule se pod pachy włożyc:D, i wcale nie objadałąm się ciastkami czy coś w tym stylu na koniec gdy miałąm ochotę na słodkie robiłam sobie sałątki owocowe, i w 3 trymestrze niewiele przytyłąm momentami nic, tylko w 2 zaszalałam z tymi tabliczkami czekolady:D:D:D dziennie:D:D:d, wiec teraz po rządeczku;) i oszukuję sie słodkimi owocami:O mika teraz są już farby bez amoniaku:) sama sie zastanawiam by coś tym swoim sianem zrobic, ostatni raz widziały fryzjera na początku sierpnia, Olcia o tej modzie że nic nie wolno to moja mama mi truje, że nie wolno mi:D:D:D tego czy owego, ale cherbatke młodemu daj, gdzie ja np strasz nie reaguję na zwykła cherbatę pobudzeniem że tak napiszę jak po kawie że nawet nie zasnę po niej, bo jej wcale nie pijęm a gdzie taki prawie 3 latek to dopiero szalej będzie, a propo włąśnie się jej napiłam wyleżałąm by miec siły isc z dzieckiem na spacer bo jest u nas w miescie żywa szopka a tu @! wrrrrr pada, @#$!!!!!! i ja też pijam kawkę rano baaaardzo lurowatą z kakaem i mlekiem boż normalnie mi jęzor do ziemi na nią wisi, w dzień już nie, ale rano:):) a propo pazurów ja se robię żel co jakiś czas bo irytuje mnie odpadający lakier po 2dniach a tak spokój na dłużej, i włąśnie moja mama czy mi nie zaszkodzi, i kremy i wiecie bla bla:D;) to Ty już impreski trzaskasz w gabinecie z dr no no no;):D:D:D:D margott nic nie mam na skrzynce pisałąm CI że interia jako jeden wyraz bo ciągle się wcześniej dzielil gdy podawałąm cały adres mailowy, niezapominajka na głody w nocy najlepsze chude mleko z kakaem najlepiej beżcukrowym, np nesquik, ja tak siorbałąm litrami, z synkiem, pewnie gdybym jeszcze zajadałąm to byłoby o 10kg wiecej:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę też o hasło na maila: anmiodzik@interia.pl No ładnie.. chwilę mnie nie było na necie.. a tu tyle informacji. Gdzie Wy się wybieracie wszystkie.. farbowanie, paznokcie, nowe ciuszki ;).. i imprezki w gabinetach. Haha.. oczywiście żartuję. Farbowanie jak najbardziej jest mitem i fryzjerka najlepiej będzie wiedziała jaką farbę dobrać, aby ani Wam, ani Waszym pociechom nie zaszkodzić.. A co do alkoholu to jestem zupełnie przeciwna picia nawet najmniejszej ilości w ciąży i podczas karmienia.. ale to takie moje uprzedzenie. U mnie waga sie waha.. pewnie dlatego że w domowej mam słabe baterie ;).. obecnie mam 46kg ..czyli 1,5 - 2kg na + ..wiem wiem, malutko, ale ja zawsze miałam niedowagę przy 158cm ;) Pozdrawiam ciepło i dziękuje za uznanie moich sweterków :) to bardzo miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Jak dzis po usg i znam plec - chlopiec! teraz moge zaczac myslec o imionach, bo wczesniej jakos nam nie szlo z mezem! Przez to, ze mieszkamy w UK mysle, ze bedzie cos co jest podobne w jezyku polskim i angielskim... Margott - moge Cie prosic o wyslanie mi hasla! Z gory dziekuje! biedroneczkabezkropek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o prace w ciazy to ja pracuje i zamierzam do polowy kwietnia (termin na 7 maja mam), ale zobaczymy czy tak sie uda ;) Moje kolezanki w ciazy uzywaly Mustelli i sobie chwalily. Ja uzywam bio oil - to olejek na rozstepy dostepny w UK. Poki co mi pasuje, ale o skutkach bedzie mozna mowic dopiero za jakis czas, poki co za wczesnie. Wiwas - no widze, ze w Ir podobnie jak w UK. Tu tez nie daja lekow na podtrzymanie. Ja bralam progesteron przepisany przez polskiego gina. Moze wybierz sie do takiego jesli masz w poblizu? Pije trampki - ja mam podobnie z tyciem. Wchodzi mi glownie w brzuch, uda i pupa nie rosna, w zwiazku z tym spodnie ze mnie zjezdzaja - mam na mysli ciazowe. W takim przypadku najlepsze sa kiecki chyba... Ja waga sprzed ciazy to 62kg, teraz juz ponad 65kg przy 172 wzrostu. Jem podobnie jak przed ciaza moim zdaniem, choc pozwalam sobie na cos slodkiego od czasu do czasu.... Pozdrawiam wszystkie Majowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margott - moj email jest bez zadnych spacji, poprzednio sie podzielil na dwa, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, widze, ze nie ja mam ten problem tylko. Bede wdzieczna za haslo. biedroneczkabezkropek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_UK
Hej Kobitki :) Dolaczam do was jesli moge. Czytam w umie od dluzszego czasu ale troche sie jeszcze balam ;p teraz juz na spokojnie moge mowic, ze jestem w ciazy. No wiec moze troche o mnie. Jest to moja druga ciaza, pierwsza niestety zakonczyla sie w 13 tygodniu. nie poddalam sie jednak i po dwoch latach postanowilismy z mezem znow sprobowac. No i sie udalo za pierwszym razem hihi szczesciara ze mnie chyba co:) no ale oczywiscie bez problemow sie nie obylo ale co ja tam bede wam opowiadac... jestem szczesliwa brzuchatka termin porodu mam na 8 maja:) za 2 tygodnie mam usg polowkowe i juz sie nie moge doczekac co lekarz powie. ja chcialabym dziewczynke a moj maz chlopczyka. choc wiadomo co najwazniejsze. zeby zdrowe bylo :) jest to juz prawie 18 tydzien i od ponad tygodnia CZUJE dzidziusia bardzo wyraznie. jak tatus do niego mowi i glaszcze po brzuszku to odrazu nozkami daje znac ze jest :) super uczucie ! co do kilogramow to ja stracilam najpierw 3 kg a teraz mam 1 wiecej niz sprzed ciazy czyli w sumie 4 do przodu:P a brzuszek dopiero zaczyna rosnac choc juz ludzie poznaja ze jestem w ciazy :P nie wiem jak wy ale ja sie bardzo ciesze ze dostaje kilogramow i ze od czasu do czasu jeszcze mam mdlosci bo to znaczy ze wszystko jest oki :P YYyy troche sie rozpisalam ale chcialabym tyle opowiedziec i nadrobic tematy na ktore wczesniej sie nie wypowiadalam ;p wybaczcie ale z natury jestem jeszcze bardziej gadatliwa:P Margott jesli moge liczyc na haslo do maila to wielkie dzieki:P moj mail lacostaa@buziaczek.pl fajnie bedzie poogladac wasze brzuszki bo ja to jeszcze nie mam sie czym chwalic... ;p Pozdrawiam was Mamusie i przesylam buziaki dla waszych zabek w brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam kobietki:) Jak czytam o Waszych dodatkowych kilogramach, to coraz bardziej się denerwuję. U mnie nadal 5kg na minus mimo, że już od jakiegoś czasu jem normalnie:( Jutro mam wizytę u gina, więc okaże się co on o tym sądzi. Aż się boję co mi powie. No i jak się ma moja dzidzia. Co gorsza znów jestem chora, gardło mnie strasznie rozbolało, katar zaczyna męczyć a ja już tak dbam o siebie;( Muszę się Wam poużalać, bo może coś poradzicie. Moje wszelkie domowe sposoby nie przynoszą poprawy. Uważam, że z tą skrzynka mail-ową to super pomysł, chętnie dorzucę swoje fotki i podpatrzę Wasze rosnące brzuszki:) Jeśli mogę prosić o hasełko na mojego mail-a...:) To poproszę. Endzi3011@interia.pl Dzięki, już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jutro postaram się zrobić jakąś fotkę brzucholka i wrzucić na ten wspólny mail.... Ja też bym już chciała poznać płeć, jest mi to obojętne, byle było zdrowe, ale ciekawość mnie zżera, a mój Mąż nastawia się na chłopczyka. Na usg dziecko ładnie się wystawiło, ale było jeszcze za wcześnie stwierdzić czy to co widzieliśmy to wargi sromowe czy jąderka :P Więc mam nadzieję, że na połówkowym również nam się pięknie pokaże i będzie już jasne :) Na połówkowe idę na badania prenatalne, mam zadzwonić 7 grudnia i umówić się na termin już się doczekać nie mogę :) Co do fryzjera, to siostra jest fryzjerką i powiedziała, że przychodzą kobitki w ciąży na farbowanie, wtedy daje inną farbę bez amoniaku, minusem jest to, że szybciej się zmywa. Może też być tak, że kolor nie złapie taki jak trzeba, ale powiedziała, że póki co jeszcze nie miała takiego przypadku. Trzymajcie się ciepło :) Zazdroszczę Wam tych ruchów ahh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_UK
A ja wam powiem, ze robilam juz dwa razy odrosty i to rozjasniaczem bo nie wiedzialam ze to cos moze zaszkodzic dzidziusiowi... mam nadzieje ze to takie mity tak samo jak z tym ze nie mozna do dentysty chodzic w czasie ciazy... tesciowa mi to powiedziala, a mi dzidzius wapno wyciaga jak tylko moze bo przed ciaza mialam zdrowe zabki a juz czuje ze mnie jeden boli i sie szykuje wizyta u stomatologa. nie wyobrazam sobie chodzic z bolacym zebem przez 5 miesiecy:P ja juz kilka razy dzwonilam po porade do polskiego ginekologa bo jak w 9 tygodniu krwawilam bardzo mocno to nic mi nie dali w szpitalu bo powiedzieli ze do 22 tyg ciazy nic nie moga zrobic i jak mam poronic to i tak poronie... hehe a polski gin odrazu luteine mi kazal brac i dal recepte:) wiec o te farbowanie i dentyste tez chyba bede dzwonic sie pytac bo jakos mu ufam i spokojniejsza jestem po rozmowie z nim:P Widze ze jedna z was brala slub dokladnie w tym samym dniu co ja?? 27 czerwiec 2009 ?? i termin mamy podobny no no kobieto idziemy jak burze :P po bozemu wszystko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się nad jednym kolorem, czy nie kupic se jakiegosz szamponu koloryzującego, bo już ciagle miałam balejaże, szkoda mi jeszcze podcinac tyle co to sobie sama popodcinałam z przodku końcówki, ale i tak przed porodem najpóżniej:D będę musiała isc z całością, , bo potem nawet jak mi się zbierze to już nie bedzie kiedy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina co za bzdura trzeba chodzic do dentysty, chory ząb gorsze badziestwo od zdrowego:D;), bakterie itd, pij wiecej mleka, nabiał, serki, albo inne produkty bogate w wap,n zajadaj, :):):):):),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane majóweczki! Dawno tutaj nie była, ale mam zaległości w czytaniu :). Super pomysł z tym kontem. Jeśli można to również poproszę o dostęp do konta. Mój numer gg to 10043141. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina_UK - witam na forum. ja tez miałam ślub 27.06.09:-) A co do farbowania włosów to ja jutro wreszcie idę do fryzjera. Mam zamiar całkowicie zmienić moją fryzurę. Ścinam włosy (mam dosyć długie i teraz bardzo mi wypadają) i oczywiście farbuję. Jestem pewna, ze farba nie zaszkodzi dzidziusiowi. Mam ogromną ochotę coś w sobie zmienić i zacznę od włosów. Brzuchata nie znaczy zaniedbana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Wczorraj cały dzień bolarł mnie brzuch, tylko jak lezalam nie. Nawet zrezygnowałam z dalszej pracy tego dnia. Na szczęście dzisiaj jest ok i nawet się trochę obżarłam. Ruchy dzidzi jakieś wyraźniejsze po tym papuj;) Ja z wagi 55(po 1 dziecku zostało mi 5kg a przytlam 18 przy wzroście 164)mam teraz rano bez ciuchów ok58,5 a wieczorem 59,4 w ciuchach:) Nie jem więcej niż wcześniej, ale zachciało mi się tych pieczarek i korniszonow ktore ktoreas z was pozera ;) Za slodyczami nigdy nie przepadalam, sporadycznie mam napady ale na niewielkie ilości. do fryzjera sie wybieram, rowniez przed swietami, chyba bez farbowania, ale nie z obawy przed krzywda dla dziecka, jakos nie mam ochoty:) moja tesciowa swoja droga strasznie przesadna jest, na wszystko cos wymsli...:/ wrr Jutro ide poszukac jakis dresiarskich spodni w ciucholandach, z ciezarna kumpela. moze cos upolujemy. A takto mam 1 sukienke, 2 pary spodni ciazowych i jakies tuniki, niezbyt duze i ktore zamierzam potem wykorzystać:) Cały czas mowie mojej mamie ze nie chcezvyt wiele takich ciuchow a ona co noz mi podrzuca jakies bluzki :P ech, ale z niektorych korzystam wiec ok...Jutro mam tez oprocz polowania na ciuchy, USG wiec dam znac co u nas slychac. a w sobote ide na panienskie do tej wlasnie ciężarnej kumpeli ;) Ale bedzie panienskie, same mężatki, niektóre ciężąrne:) no ale sie wyklachamy, bo tez jestem spragniona jakis imprez :PBuziaczki ja tez poprosze haslo isaufo@yahoo.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_UK
A ja mieszcze sie jeszcze w ciuszki z przed ciazy tzn w same getry i tuniczki bo o dzinsach nie ma mowy. no a ze moja mama ma swira na punkcie lumpeksow to jak wysyla nam czasem paczki z polskim jedzeniem (bo mieszkam w okolicy gdzie trudno o cokolwiek polskiego) to juz ostatnio w paczce znalazlam spodnie ciazowe i tunike i sweter. coprawda wygladaja super ale nie wiem czy nawet w 9 miesiacu nie beda za duze jak moj brzuszek bedzie dalej tak wolno rosl... choc mam taka cicha nadzieje ze teraz troche przybiore bo ostatnie tygodnie to za bardzo nie moglam nic jesc i sie anemii nabawilam. a od kilku dni jakos normalnie mam ochote na jedzonko wiec zaczynam nadrabiac:P a probowalyscie sprawdzic plec dziecka za pomoca obraczki? moja kolezanka ma 4 dzieci i z kazdym jej sie sprawdzilo.. No wiec zawieszamy obraczke na nitce i nad pepek... jak kreci sie w kolko to dziewczynka a jak w prawo lewo to chlopczyk:P jak powiedziala mi to w pracy to pierwsze co zrobilam po przyjsciu do domu to sprawdzilam :P Wyszlo ze dziewczynka no i tak tez sie czuje :P ciekawe tylko czy sie sprawdzi a bede wiedziec juz niedlugo :D moze tez sprobujecie? w sumie nie wszyscy wierza w takie wrozby ale ja cos mam sentyment do nich;p rok temu bylam u wrozki i powiedziala mi, ze zajde w ciaze napewno i to 7 dnia albo miesiaca. no i prosze w liczac od OM to 28 lipca (czyli 7 miesiac) zaczela sie ciaza :P hihi przed napisaniem tego posta bylam siusiu i niestety musze konczyc bo znowu mnie goni ;p tez tak macie ? a najgorzej to jest w nocy jak 10 razy nie wstane to jest swieto ;p trzymajcie sie ciezaroweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o hasło - bajabe01@gmail.com Nie było mnie dwa dni, a tu tyle stron ;) Ja w przeciwieństwie do was wszystkich wręcz marzę o tym, żeby przytyć i żeby mi coś zostało po ciąży, bo jestem bardzo drobnej budowy i chciałabym byt ciut grubsza :P brzuszka na razie nie za bardzo widać, ale po spodniach widzę, że coś rośnie :) również wieczorem jak leżę to czuję wiercące się dzidzi :) mąż też próbuje wyczuć, ale on się spodziewa od razu że nóżkę będzie widział przez skórę czy rączkę :P Co do alkoholu to normalnie piję raz na pół roku piwo z sokiem czy lampkę wina, więc w ciąży nie będzie mi tego brakować i wytrzymam :) Ale mam problem - dokuczają mi straszne zaparcia, choć to podobno normalne w ciąży, bo dzidziuś zmniejsza ilość miejsca w brzuszku. Jednak wiem że nie można żadnych środków przeczyszczających stosować, a ta dolegliwość jest bardzo męcząca... Też tak macie? A co do lumpeksów to lubie chodzić i często bardzo fajne i dobre jakościowo rzeczy kupuję za niewielkie pieniądze :) i dzidziusiowi też raczej nie będę kupować nowych, bo szybko wyrasta, na pewno od siostry dostanę sporo ciuszków, bo jej dzidziuś ma teraz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tłoczno było tutaj wieczorem. Jedną z moich ciążowych dolegliwości jest nocna bezsenność, więc zaglądnęłam tutaj o tak dziwnej porze. Wy też tak macie? Za to około południa mogę spać do woli. Paulina_UK--- ja także słyszałam o tym sposobie sprawdzenia płci obrączką, tyle, że trzeba ją przyłożyć do dłoni. Kiedy zatacza koła to dziewczynka, kiedy zaś kołysze się prosto, to chłopak. Po pierwszej próbie można "otrząsnąć" obrączkę, przyłożyć do dłoni ponownie i sprawdzić jakiej płci będzie kolejne dziecko. Kiedy wyczerpiemy limit naszych przyszłych pociech:), to obrączka po prostu zatrzymuje się. Sprawdzałam i rzeczywiście tak jest, a żeby upewnić się czy nie blefuje z tą płcią dziecka, to "przebadałam" swoją mamę:) No i muszę przyznać, że sprawdziło się. Wyszły jej dwie córki, które rzeczywiście posiada. Śmiałyśmy się z mamą, bo stwierdziła, że jeśli po nas dwóch ta obrączka się nie zatrzyma, to mnie chyba udusi! Ale na szczęście stanęła. Więc może rzeczywiście coś w tym jest. Oczywiście mojego męża też zaraz przetestowałam (na szczęście i ilość dzieci i płeć się zgadzały w tej samej kolejności :)), potem przyszedł czas na siostrę i szwagra i idealna zgodność. Zobaczymy jak będzie. Przyznam, że wyszła mi córeczka i teraz czekam na badanie usg w celu weryfikacji wyniku:) Ups ale się rozpisałam. Zmęczyłam oczy, więc może teraz znów zasnę. Jeszcze tylko siusiu i pod kołderkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) mi przeszły najgorsze bezsenne noce i teraz o 21 juz ledwo na oczy patrzę ale za to wcześniej wstaję ,jak musiałam wstawać do pracy to nie mogłam się zwlec z łóżka a teraz jak mma wolne to wstaję rześka :D co do dentysty to moja lekarka powiedziała że jest konieczna wizyta u stomatologa i zrobienie wszystkich ubytków ,bo nie leczone jest gorsze...mało tego powiedziała mi że można brać znieczulenie tylko trzeba uprzedzić że jest się w ciąży ..... i tak się zastanawiam czy ja dobrze słyszałam że nie można brać absolutnie brać znieczulenia?? chociaż ja sie nie przejmuję bo nigdy nie biorę znieczulenia a do dentysty chodzę dostyć często bo mam strasznie kruche zęby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×