Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

A ja temperaturę mierzyłam przez kilka miesięcy. Początkowo zapisywałam, później miałam nawet taki program, w którym od razu wychodzi ci wykres. Jednak albo mi zabrakło cierpliwości albo mi się to znudziło, bo nie widziałam żadnych efektów. Prawdą jest też to, że zabrakło mi umiejętności i doświadczenia aby interpretować ten wykres... Przeniosłam się na testy owulacyjne i teraz trzeci miesiąc tym się posiłkuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
Witam serdecznie Chcialam sie dolaczyc do Waszych pogaduszek. Ja ostatni okres mialam 16/08 ale do glowy by mi nie przyszlo ze cos sie moze dziac bo piersi mnie bolaly no i podbrzusze wiec wyadawlo mi sie ze to tylko kwestia czasu jak dostane okres. w niedziele pojawily sie mdlosci ale to wytkumaczylam sobie KFC, ktorego nie jadam ale tak mnie jakos naszlo ;) W poniedzialek jednak cos mnie podkusilo i zrobilam test - wyszly dwie kreski ku mojemu i mojego meza zdziwieniu. Narazaie probuje oswoic sie z ta wiadomoscia. W przyszlym tygodniu ide do lekarza to sie okarze ale termin zdaje sie Czerwiec jak nic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba Wamba to narazie mój pierwszy cykl starań ale pewnie,gdyby nam się nie udawało dłuższy czas też bym szukała różnych innych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam przepisze się :) nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ....ok.21.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wytrzymała kruszynka:)uciekam,trzeba coś w domku zrobić.zaglądne póżniej.trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie wytrzymałam :) Kurcze jak to pięknie wygląda :) wogóle nie moge pracować... cały czas siedze na forum i czytam i pisze... No i jak to sie robi żeby wstawiać kwiatuszki itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka a ja miałam sie zabrać za sprzątanko i też nie mogę się oderwać od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz to już naprawdę zmykam,bo mi mężu jutro kable zabierze do pracy.nie mam pojęcia jak się robi te obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
No to sie wpisuje nick........................................wiek...... . .... ..cykl.........@ PanienkaMakowa.........................27............... ..13.........04.10 Kika.........................................25....... ...........6 taka jedna co bardzo chce............24...................1.........ok 20.09 Bunia27....................................28........... .. ....12 justysiatysia80..........................29............. .....11 kasiao43..................................28........... ........1.........16.10 Mamba Wamba...........................27....................6..... ....ok.21.10 dwie kreseczki nick..................wiek.................cykl......... .....termin alakolo..............31.....................2........... ...... kaktusowata......28.....................1............... .. ? kruszynka173....24....................3................. ...? Monia Uk..........29.....................1.....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrzę tak na tą tabelkę i te upragnione przeze mnie dwie kreseczki do niektórych naprawdę szybko przyszły... Ehhh.. mam nadzieję, że koło 21.10 też tam dołączę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
Dzieki dziewczyny za cieple slowa i ze mnie przygarnelyscie. Poki co nikt o tym nie wie bo to jeszcze za wczesnie. Jutro lecimy do Polski na slub kuzynki ale ustalilismy z mezem ze jeszcze nikomu ani mru mru. Nie wiem jak ja wytlumacze ze nagle przestalam palic no i nie mam ochoty na lempke wina - moja mama pewnie sie domysli bo przed nia ciezko cos ukryc. Trzymajcie kciuki zeby sie przedstawienie udalo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
No bedzie wesolo jak nic opowiem po powrocie. Jedno jest pewne na meza moge liczyc on sie nie wygada bo po polsku to tylko przeklina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia UK
to fakt kurcze o tym nie pomyslalam... musze go dzisiaj wieczorem przetrnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×