Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

w sumie tak też myślałam, ale pani w salonie powiedziała że nie ma sensu wcześniej przyjeżdżać bo figura się zmienia z tygodnia na tydzień więc lepiej będzie w ostatnim tygodniu mierzyć i ewentualnie poprawiać... może i racja, tylko nie nadal nie wiem co nałożyć na górę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze futerko to jedyna opcja... bedzie zimno i musisz miec góre, a dodatkowo ciepla, zeby dzidza nie zmarzla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam jeszcze o płaszczu, ale takie sensowne są od 2000 zł... :o taki zwykły, sportowy się nie nadaje... mama jeszcze widziała taki szal futrzany, pojedziemy dzisiaj po południu oglądać, może to będzie pasować? w sumie dobrze że ten ślub teraz, mam się czym zająć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alakolo - przepiękna suknia!!! Kurcze to Wy jesteście chudzinki... ja waże 81 kilo - przed ciążą 79 ale te 2 kilo złapałam jakby po owulacji - woda zatrzymana czy coś... ale mam 180 wzrostu więc wyglądam tak... (i moja suknia też jak na załączonym - zdjęcie które mam przy sobie przerobione na potrzeby allegro:) )... :D http://img697.imageshack.us/img697/4135/p9137736all.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna sukienka :) ja tez chciałam własnue sukienke coś na tej zasadzie, ale niestety wybrałam inna, choć nie załuje :) Ja mam 158 wzrostu i przed ciążą 58 kg, a teraz już pewnie ponad 60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko, bolerko ciekawe, ale u nas nie widziałam podobnego... a w sumie czasu już za dużo nie ma więc muszę to coś po prostu kupić w sklepie i już, pytanie kiedy? żebym mogła przymierzyć do sukienki... ehh ciężkie jest życie kobiety... facet kupi garnitur i dodatki w jednym sklepie od razu, buty w drugim i koniec - tak jak to było z M... a my? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie tak :) a ile wydałyście na fryzurę ślubną? bo jak mi pani powiedziała kwotę to tylko przełknęłam ślinę... no ale to będzie fryzura taka jaką chciałam a nie jaką mi pani narzuci... 300 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja mam swoją fryzjerkę , u której zawsze obcinam, farbuje itd więc nie wiziela odmnie dużo, mianowicie za próbna nie zaplacilam nic (w tym samym dniu farbowalam się i podcinałam końcówki) więc zapaciłam tylko za farbe, a w dniu ślubu za fryzure wzieła 90 zł jak sie nie myle :) aha wlosy mam długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie wyglądałaś :) ale masz wysokiego faceta :) mój jest ode mnie wyższy jakieś 5 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :) ja mam 158 cm, a on z 188 :) no ale co mi to nie przeszkadza, choc nie powiem bo żeby z zaskoczenia dać buziaka jak stoi to mam problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne sukienki! Ja za fryzure ślubną zapłaciłam 60 zł, ale to było ponad dwa lata temu. Siedziałam u fryzjerki jakieś 3 godziny, ale efekt był fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam siedzieć 3 godziny... kurczę nawet się nie wyśpię bo mam na 7.45 rano żeby się wyrobić na makijaż o 11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się ciesze, ze mam to wszystko za sobą:) Kurde te przygotowania było dośc stresujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooloooooooo
kruszynka ale pulpecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym do was dołączyć dziewczynki;) u mnie właśnie zaczął się 10 tydzień a termin mam na 09.06.2010. Dopisałam się do listy;p Niestety ja już przebywam na l4 i strasznie mi się nudzi w domu;/ staraczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................7....... ...??? Roobaczek 86/23........................12..........ok 21.11. DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 Magwys1/28/.............................24 Istniejaca Nadzieja /20/................5..............ostatnia mineła własnie oliwiajulka(32).............................2........... ...nie wiem kiedy bedzie normalna dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (wg USG) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(26)........................2............... . ...........19.06. Pysiula_22_...(22)......................3............... ......ok26.06.2009 madziarka25 (25) ......................1..................18.06.2009 (wg usg) bocianek22(26).........................1................ ..ok.30.06.2010 dzika gruszka(20)......................2....................ok.29. 06.2010 Mysha (32)................................2....................ok 24.06.2010 Justagg(24)...........................1................. ..........07.06.2010 (14.06 wg USG) Sarrim(35)...............................5.......... .............12.06.2010 Fasoleczka (26).......................5.......................11.06.201 0 Agulla_xp (22).........................3.................11.06.2010 (15wg usg) Poziomka0306 (21)..................2.......................09.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Poziomke w naszym gronie... Dziewczyny widzę, że słabiutko coś się produkujecie... czyżby nie było nic ciekawego do napisania...? To ja nawet te nieciekawe napiszę :) Ja od odstawienia nospy czuję się troszkę lepiej ale nadal mnie mdłości męczą... moze i dobrze bo nie jem jak głupia wszystkiego co mi wpadnie w łapska tylko w miarę mogę nad tym panować... Pomimo 8+3 czyli dziewiątego tygodnia spokojnie mieszczę się we wszystkie ciuszki... Właściwie licząc ze OM miałam 12 września to można założyć ze 12 listopada zaczynam 3 miesiąc :P ale spokojnie bez szału...(to tylko teoria) :D Miłego dnia i piszcie częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy poziomka w naszym gronie :) fantasia ja bym mogla pisać, ale co sama do siebie ?? ja ogólnie czuje się dobrze, czasami lekkie zawroty głowy, z rana mdłości, choć i w ciągu dnia się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×