Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem czy powinnam

powiedzieć o zdradzie czy nie?

Polecane posty

Gość sama nie wiem czy powinnam

Moja koleżanka ma faceta ,który regularnie jeździ do agencji towarzyskiej. Ja o tym wiem i to jest prawda na 100%.Nie będę zanudzała w jaki sposób się o tym dowiedziałam w każdym razie on nie może się dowiedzieć,że ja wiem.Rozmowa z nim odpada w tym momencie.Z nią też otwarcie nie mogę pogadać bo wiem ,że natychmiast nasze relacje by się zepsuły a on by się wściekł,że jej o tym powiedziałam. Lubię ją i też wiem jak wypowiada się o innych zdradzających facetach,nawet bym powiedziała z taką nutką wyższości w głosie. Czy w jakiś sposób powinnam ją uświadomić?Jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij sms-a z bramki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam Jan 1
Czego wpierdalasz nos w nieswoje sprawy ? Podoba Ci sie jej chlopak ze chcesz popierdolic im zycie ? Morda w kubeł i niech ci to huj interesuje co on robi. Zajmij sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek_srytek
jakiś fotek nie można mu zrobić przed tą agencja? i wysłać jej z nowego maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek_srytek
w tym sęk że ona się jeszcze nie wpierdala Jan :P tylko pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiammmm
chcesz jej powiedzieć bo to Twoja koleżanka, czy chcesz jej utrzeć nosa za tą "wyższość" w głosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam Jan 1
Ale jest tym zainteresowana. Tego pytania w ogole byc nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,nawet bym powiedziała z taką nutką wyższości w głosie. nie ma to jak sobie zrobić dobrze:D ale przynajmniej przyznajesz się o co ci chodzi - a nie udajesz wiele życzliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak...
nie chcialabym wiedziec o jednorazowej zdradzie ale gdyby to było notoryczne zdradzanie to jak najbardziej tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegeetetegetete
nie wtracaj sie, poza tym jak sie dowie od ciebie, to i tak juz po tobie. masz pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam autorka straci koleżankę, ale zyska satysfakcję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorny analfabetyzm
przeczytajcie Lubię ją i też wiem jak wypowiada się o innych zdradzających facetach,nawet bym powiedziała z taką nutką wyższości w głosie. jasno wynika ze to kolezanka ktora chlopak zdradza wypowiada sie z ta nutka w glosie a nie autorka topiku :P jeez, ludzie najpierw czytajcie potem komentujcie bo zal was czytac co do kolezanki, ja bym jej powiedziala. jesli boisz sie ze przestanie sie do ciebie odzywac, to najwyzej wyslij jej smsa z ukrytego numeru, albo z nowego maila. najlepiej powiedz gdzie i kiedy moze chlopaka zastac i reszte niech sledzi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no czytamy i nadal twierdzimy, że powiedzenie o zdradzie w tym wypadku to czysta zemsta i satysfakcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorny analfabetyzm
gdyby autorce zalezalo na satysfakcji to nie byloby jej na forum. skoro martwi sie o przyszle relacje z kolezanka to chyba safysfakcja nie jest jej celem :P anyway, wiem ze moje kolezanki z pewnoscia by mnie poinformowaly o ew zdradzie i tak samo ja zrobilabym to dla nich. nie mozna zabijac poslanca, ale wolalabym zeby kolezanka byla na mnie wkurzona rok niz marnowala zycie z jakims dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice touch
gdyby to dziewczyna zdradzała swojego chłopaka wszyscy zgodnym chórem krzyknęliby że trzeba mu powiedzieć że to lampucera i kurwiszcze ale jeśli to facet zdradza to trzeba powiedzieć że nie wolno wtrącać się w cudze sprawy itd. itp. bo facet to nie może być szmatą tak? Eh hipokryzja. A autorce radzę zastanowić się nad tym co na prawdę chce osiągnąć "uświadamiając" koleżankę o poczynaniach jej faceta. Jeśli to chęć utarcia nosa na zasadzie: taka byłaś dumna że Twój Cię nie zdradza" to sama nie wiem, ale jeśli na prawdę żal Ci tej dziewczyny i chcesz jej (jeśli można tak to nazwać) "pomóc" to powiedz jej o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to chyba syfiarze
powiedziec....postaw sie na miejscu zdradzanej czy wolalabys nie wiedziec.... a jak nie chcesz osobiscie to napisz liscik, wrzuc do skrzynki i po sprawie a jak wiesz jeszcze kiedy jezdzi to jej tez napisz niech sobie sama sprawdzi ukradkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem czy powinnam
o tym wiem rok!!!!! mają dziecko roczne a jak on ją czymś zarazi i dziecko????? ja wolałabym wiedzieć dlatego pytam! może ja jestem jakaś dziwna że wolałabym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem czy powinnam
i robi to regularnie wiec nie jest to jednorazowa chwila zapomnienia .no i wspólnie zarabiają kasę którą on traci na dziwki powiedziałabym,że ona nawet więcej pracuje. on jest świną!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice touch
zatem powiedz, stracisz koleżankę ale ona uwolni się od frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby autorce zalezalo na satysfakcji to nie byloby jej na forum. skoro martwi sie o przyszle relacje z kolezanka to chyba safysfakcja nie jest jej celem :D:D:D fakt tu przecież przebywają tylko bardzo życzliwe i wyjątkowo wielkoduszne osoby:D a każdy temat i każda odpowiedź ma na celu pomoc innym :classic_cool: :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to chyba syfiarze
to zamiast siedziec tutaj to powinnas z nia porozmawiac!!! dla dobra jej i tego dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to chyba syfiarze
a poza tym to ona podejmie decyzje co zrobic z takim gnojem!! czy znim byc czy odejsc!! wiedziec powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dobra jej i tego dziecka!!!! i koniecznie wmów sobie- że robisz to dla dobra owego dziecka...... będziesz bardziej wiarygodna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa jaja na twardo
ja osbiście chciałabym wiedzieć, i nie wiem dlaczego wszyscy zakładają, że koleżanka obrazi się na autorkę - przecież to nie z nią on ją zdradza... ja do swojej kumpeli nic bym nie miała, a wrecz przeciwnie - podziękowałabym, że zdjęła mi klapki z oczu i przestałabym być pośmiewiskiem tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze powinnas powiedziec nie zgadzam się z zawsze szczerym w stu procentach:) autorko ! nie powinnaś mówić- nie ma nic bardziej ohydnego, niż włażenie w czyjeś życie z buciorami a zasłanianie się w tej sprawie dobrem dziecka jest wyjątkowo żenujące prawda jest jedna- swędzi cię jęzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to chyba syfiarze
chyba ike lubi zdradzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×