Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka83

kiedy wasze pociechy skoncyły pic z butli ???

Polecane posty

mój synek uwielnbia manne na sniadanko i kolacje i do tej pory pił z butli a od kilku dni mówi mama butla nie , łyzka picie juz od dawna z kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkfsf
u mnie jak miał 2 lata i 3m przestał pic mleko z butelki tylko z kubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój ma 2 lata i miesiac w sumie sie ciesze bo gładko poszło tylko mamy jeden problem smoczek do smania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echrrrrrr
od 6 miesiaca pije tylko wieczorne mleko z butli, soki i herbatki pije z kubka niekapka od 5 miesiaca, kaszke z mlekiem rano zjada lyzeczka-nie chcial pic z butli. Ma teraz 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma 3 lata i pije rano i
wieczorem kaszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echrrrrrr
tak dlugo dzieciaczki pija z butelki? Ja mialam mu zamiar mleko juz w kubku podawac niedlugo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek miał 20 miesięcy jak przestałam dawać butle a od 14 miesiąca pił już z pomocą z kubka ,jeśli chodzi o smoczek to od początku go nie chciał także problem miałam z głowy :)A drugi synek też bez smoczka się chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka nie pije z butli, odkad skonczyla rok. Smoczka nie ma odkad skonczyla 18 miesiecy. Jako ze mam jedno dziecko i brak porownania dziwie sie bardzo, jak takie duze dzieci moga ciagnac butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIK PSIK
A MOJ MA 20 MIESIECY I PIJE HERBATKE Z BUTLI I ULUBIONE KAKAO - ALE CO JA SIE NAMĘCZYŁAM ZEBY GO NA BUTLE NAUCZYC :) PIERS SKONCZYŁ JAK MIAŁ 18 MIESIĘCY W PIELUSZCE JUZ OD 13 MIESIĄCA NEI CHODZI A W SUMIE TO PICE Z BUTELKI WCALE MI NIE PRZESZKADZA , Z KUBKA NIEKAP.JAKOS NIE CHCE SMOCZKA OD URODZENIA NIE CHCIAL - WIEC TAK TO U NAS WYGLĄDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszalaly...........
Dziecko nie powinno w ogole pic z butli po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o prochnicy
butelkowej slyszalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala pije z butli rano i wieczorem mleko i mi to nie przeszkadza wazne ze chce pic a wazne jest aby dziecko pilo mleko jak najdluzej :) a inne napoje pije ze szklanki nie chce kubka nie kapka. a jak to sie mowi nic na sile :) a smoczka ssie ale tylko gdy zasypia jak zasnie automatycznie wypluwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwicei sie jak takie duze
dzieci mogą ciągnąć z butli.... a nie dziwi was jak takie duze dzieci mogą ciągnąć cyca? bo mnie szokuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSIK PSIK
NO PEWNIE ZE SŁYSZAŁAM , ALE JAK DZIECKO ZACZYNA PIC Z BUTELKI JAK MA OKOŁO ROKU TO DLA MNIE NIE TAKIE STRASZNE CAŁY CZAS NA CYCI - HERBATKA ŁYŻECZKĄ POPROSTU NEI CHICŁA SMOCZKA ANI BUTELKOWEGO ANI USPOKAJAJĄCEGO (A O WADZIE ZGRYZU SŁYSZAŁYŚCIE ) (A O CHOROBIE "PIELUSZKOWEJ :) A NIE WYOBRAZAM SOBIE DZIECKA ROCZNEGO CHODZACEGO Z KUBKIEM CZY SZKLANĄ :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czesto zmienia sie smoczki (co 3 miesiace) i butelka i smoczki sa wyparzane codzienie to dziecku nic nie bedzie porada od stomatologa:) skoro zmienia sie szczoteczke od zebow co 3 miesisace to jak czesto zmienimy smoczek to bedzie okay tak samo szczoteczke wyparza sie wiec i butelki i smoczki (polecam sterylizator firmy avent)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania nann
Moj maluszek odstawil butelke juz po 5tym roku. Teraz już pije z kubeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 2 roku zycia. Dżo wcześniej przestała pić w nocy z butelki ale jak urodzil się brat to spowrotem zaczęła. Teraz spodobało jej się picie z "dorosłego" kubka więc niekapki też poszły w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×