Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

Gość reginalda
wczesnojesienna depresja? minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taka jedna
Ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozostaje Ci nic innego jak szukać bliskiej osoby ale wszelkie związki międzyludzkie, oczywiste i konieczne społecznie i psychologicznie, są najczęściej polane gęstym sosem hipokryzji w tym sensie samotność jest stanem naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie koniecznie sezonowa
melancholia - ja tak mam od pół roku i nawet letnie słońce nie nadało mi uśmiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsamjuz
mam 17 lat a wiem ze bede sam , czasem smutno :D ale szkoda kasy , czasu ,lepiej zyc samemu, nie ma problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka taka jedna
Ehh ja mam 21 i czasem czuje sie tak jak Ty teraz...wiem że zaraz ktoś napisze ,że jestem jeszcze młoda ale czasem mam wrażenie ,ze przegrałam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitallitylise
Bycie samym to nie to samo, co bycie samotnym. Można być samym (czyli nie w związku), ale czuć się spełnionym, mieć wokół wielu cudnych i kochających ludzi, być zaangażowanym w różne inicjatywy. I wtedy nie jest się samotnym. A można nie być samym (czyli być w związku),a tak naprawdę być samotnym. Żyć z osobą, która jest oziębła, spać obok tak naprawde obcego człowieka, mieć coraz mniej tematów do rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Masz rację, razem jest łatwiej żyć. Cokolwiek byś sobie nie wmawiała człowiek jest stworzeniem stadnym i tylko poczucie przynależności czyni go zadowolonym z życia. Można żyć w pojedynkę, dbać o dom o siebie, mieć wielu przyjaciół, podróżować, prowadzić bogate życie ale... Zawsze przychodzi chwila zwątpienia: znów sama kładę się do łóżka, znów nikt nie powie mi dzień dobty kochanie, znów nie mam z kim się przytulić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony żelku dzięki za pocieszenie :-) Wiem, że jest tak jak piszesz, ale są chwile kiedy wydaje mi się że jestem sama na tym świecie taka nieudana, że wszystkim w życiu się jakoś wiedzie, a mnie nie, że u wszystkich się coś zmienia, a u mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem jak ja. W jakimś tam stopniu przywykłam do samotności, do tego że wracam do domu i zastaje ciszę, że zasypiam sama i budzę się sama, że przytulić się to ja mogę tylko do poduszki :( a jak w nocy jest mi zimno to jedyne co mogę to wstać po ciepły sweter i skarpetki, a nie ogrzać ciepłem drugiej osoby. Morze kiedyś na dobre wyzbędę się marzeń o byciu z kimś ... a może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bycie kimś nie jest zalezne od bycia z kimś. Owszem człowiek to zwierze stadne,ale czasem lepiej być samemu niz z byle kim. Głowa do góry,zapisz sie na jakies kursy,nauczysz sie czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ja? Czy faktycznie aż taka zła jestem, że nikt nie chce mnie pokochać? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójstwo
myślałyście o ty m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie musisz znaleźć kogoś
kto Cię tak wymłóci, że zapomnisz na co narzekałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami - Nie :P bo ja zaraz idę spać, muszę wcześnie rano wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp 30 czytam Cię nie od dziś dla mnie jesteś spoko kobieta,ale masz strasznie zanizoną samoocenę weż sie w garśc kobieto,zapisz się gdzieś gdzie sa faceci zrób coś z sobą :P NIE MARUDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×