Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

Gość lalineczka
tak życie nie ma sensu ale możemy nadać mu sens, sami go indywidualnie znależć, taki własny sens na własne potrzeby. Nieważne jaki to sens, byle bylibysmy zadowoleni, ba..czasem nawet szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Sami-właśnie, cele a nie marazm, działanie a nie bezczynność, zabawa a nie smutek;) Wyznaczać cele i do nich dążyć, to daje nam poczucie zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream zgodzę się z tym,jesli Twoim celem nie jest zona i dzieci,bo jesli jest....to póki tego nie zrealizujesz bedziesz czuć się zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Sami-nie, mam 24 lata:) A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalineczka dojrzale piszesz:) dziś malutki dołek,czy refleksja nad bytem w niebycie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Jedenasta-więc nie masz wyjścia jak postawić sobie za cel znalezienie faceta. Randki, kluby, znajomi, rozglądaj się...zastanów co możesz zrobic aby usidlić chłopa;) Mówię poważnie, to nie desperacja a raczej realizowanie celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Lalineczka czytasz mi w myślach:P właśnie jedenaście cel--facet o bedziesz szczęsliwa kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
zielony żelek-jeśli twój cel będzie w miarę realistyczny, to nie ma szans żeby przy odrobinie starań, wytrwałości, szukaniu różnych dróg realizacji, w końcu ci się nie udało:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Uwierz, wiele przed tobą i po tobie ma taki cel;) To żaden wstyd chcieć dzielić z kimś życie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Jak będziesz miała faceta, to twoim celem będzie np.wyprawa dookoła świata albo założenie sierocińca. Szukanie faceta to cel jak każdy inny-byleby tylko to cię kręciło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie musisz znaleźć kogoś
wróciłem na chwile jeszcze , kurde mialem dzis sie zając czym poważnym a siedze na babski m forum, ale fajne rzeczy czasem tu piszecie :) a ja tez juz chyba starcilem poczucie rzeczywistoci, musze jkos je odzywskac;/. A co do pani jedenastki ( lubie ten nick, n przyjemną nazwę) to mi sie wydaje ze potrzeba jednak kogos kto ja ten0tego , tak ze do nieba od razu trafi, i (wroci oczywscie :). oki ja juz sie nie pojawie tu, wiec moge gadac glupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedenasta mylisz pojecia cel--facet chodzenie na randki to realizacja planu by zrealizować ten cel desperacja to bycie z byle kim dla samego bycia,a jak sama piszesz masz wymagania. jesli po jakims czasie poczujesz frustrację odpocznij ,byc moze zmienisz cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedenasta miłej nocy popracuj nad swoją niesmiałością ,cel sam sie znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
dzika i nieśmiała? Kilka randek i ci przejdzie-trening czyni mistrza i do wszystkiego możan się przyzwyczaić. Rada: strzel sobie kielicha przed randką, na rozlużnienie i pamiętaj że i facet ma pietra takiego jak ty albo nawet większego. To treningu randkowania polecam portal randkowy, duży asortyment:P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek a Ty planujesz być do końca życia dziewicą,ze taki pesymizm wyczuwam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma:O nie mam co chwila nowego faceta,to wam sie coś uroiło w tym roku 2 krótkie związki i chyba z 4 facetów po 1,2 randce bywam samotna ale nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×