Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

DOBRY POMYSŁ wychodząc z nim na spacery istnieje mozliwośc poznania faceta z pieskiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Powiem tak, nie traćcie nadziei, na pewno jest ktoś kto was pokocha i wy pokochacie jego. Po prostu jeszcze go nie spotkałyście:). Pomóżcie losowi, wychodżcie do ludzi, do kanajpek, za znajomymi potńczyc, dbajcie o siebie, załóżcie konto na Sympatii, umawiajcie się na randki. Kto szuka ten znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z psem to niezbyt dobry pomysł. Musiałabym go zostawić na około 9 godzin samego w domu - to raz. A dwa już i tak wcześnie wstaje do pracy, kto z nim wyjdzie rano na dwór jak ja jestem śpioch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Pies-super sprawa! Nie będziecie takie samotne:). Ktoś zawsze będzie czekał w domu i was bardzo kochał..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
ciekawe zajęcia to można mieć jak się kogoś ma ale samotności zajęciami nie zagłuszysz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie musisz znaleźć kogoś
długo jesteś sama? wiem czasem nie wychodzi tak jak się chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przecież są portale randkowe czaty itd nie widzę problemu natomiast zwierzak może wasz czegoś nauczyć tak samo jak kwiaty doniczkowe nie podlejesz--uschną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworonog przede wszystkim na pewien czas zabiera destrukcyjne mysli bo trzeba o niego dbac trzeba z nim sie bawic a mozna tez poprzytulic full service

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma Ty to jesteś kosmita po co tu wchodzisz ,jak uciekniesz w chwili gdy któraś poprosi Cię o @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie musisz znaleźć kogoś
jedynie chyba co pozostaje, to nie patzreć w przeszłóość, znależć coś żeby a każdym dniem to kontyunować, codzienne zaczynanie od nowa, jest jak alkoholizm;/ flaszka za flaszka i tak nic nie zmienia ;/ wiem bo mój starszy chlał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
ja mam psa i faceta. teraz chce dziecko;) A wracając do tematu.. Czemu wszystkie związki, czy też ich próby zakończyły się fiaskiem/ Przeanalizowałaś to? Trafiałaś na nieodpowiednich facetów czyt, nie dla ciebie, masz wredny charakter itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
mnie tez kafe przybija, nieraz mam doła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj pisze na kafe jak mi smutno, przynajmniej mam okazje wygadać się. Bo tak realnie nie potrafię + nie mam komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiś tam znajomych, ale nie opowiadam im o tym co czuje i co mnie boli. Zawsze byłam skryta i małomówna, zwierzanie się nie jest moją dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×