Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

Gość lalineczka
offerma-ja byłam długo sama i potrafię postawić się w roli samotnej kobiety. Nie jest żle ale...z kims jest lepiej. I też szukałam kogoś a nie siedziałam w domu i marudziłam, że życie nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Jak mi nie poszło na randce to analizowałam czemu? poznawałam zachowania i sztuczki facetów, popracowałam nad soba, nad swoim wyglądem, wyciągałam wnioski, uczyłam się...i znalazłam kogo chciałam-metodą prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej przestań Oferma dla prawicząt wszystko jest szokujące chodziłam na randki z wielu powodów,próbowałam związków,ale to było z góry skazane na porazke,ponieważ czekałam na jakaś strzałe amora pod wpływem której cos poczuje. dalej czekam na swojego pana Idealnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
w wieku 15 lat miałam chłopaka, potem samotnośc, teraz mam 24 lata i od roku jestem w cudownym związku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Sami-i z twoim zdrowym podejściem i optymizmem oraz mądrością zyciową na pewno spotkasz swojego Pana Idealnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Sami-jasne, tylko ty musisz dac mu się zauważyć, a on zrobi reszte. Ja mojego narzeczonego poznałam w klubie-podszedł, zatańczylismy i tak się kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak myślę trzeba być otwartym na ludzi i dawac szansę poznania siedzenie w domu nic nie daje a kafe dobija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
faceta szukałam aktywnie od 2004-2008 roku! Chodziłam na randki, miałam 1 półroczny związek, 4 romanse, ...3 razy byłam zakochana ale wciąż nie dawałam za wygrana i nie zagrzebałam się we własnym łózku przed telewizorem. Wychodziłam, poznawałam ludzi, bawiłam się, randkowałam, żyłam aktywnie towarzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
jasne, dziewczyna poznana w klubie nie może być normalna-brawo za głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a co ty wiesz o autorce? może i by podeszli, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma ale ja nad autorką nie mam zamiaru się rozczulać lalineczka chyba tez nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
cream-jakie są te z klubu? ja mam świetną prace, mieszkanie, samochód, wyższe wykształcenie. Nie zachowuję się jak zdzira, nie ubieram jak zdzira, więc GENERALIZUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
offerma--- wiele razy było mi smutno, wracałam do pustego domu i nie miałam nikogo, więc nie mów mi co mam czuć. A że ty nawet nie spróbowałeś sobie kogoś znależc to wyłącznie twoja wina I co licytujemy sie, czyja samotnośc jest większa? Paranoja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Słuchajcie, autorka ani słowem nie wspomniała, że jest brzydka, otyła czy zaniedbana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie o to chodzi oferma nie rozumie że skoro jemu się nie wszystkie podobają,to on może komuś sie nie spodobać. Jakby miał 15 lat ja nie robie tragedii gdy facet który mnie interesuje nie jest zainteresowany mną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
crema_ skąd wiesz, że są tylko takie? porozmawiaj w klubie z 10-ma, a gwarantuję ci że chociaż jedna jest normalna dziewczyną! A że ma makijaż i fajne ciuchy? I co? Tak w ogóle to do jakich ty klubów chodzisz? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja sie nikomu nie podobam ale nie ubolewam nad tym " za dużo o tym gadasz cream za dużo fotek wklejałeś na kafe: czy nie jestem za chudy? czy nei jestem za wysoki? powiedzcie co myslicie o mojej klacie? i wysyłałeś zainteresowanym żeńskim nickom 🖐️ nas nie nabierzesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Dokładnie-nie ma osoby, która podobałaby sie wszystkim, więc trzeba skoncentrować się na tych, którym sie podobamy i z nich wyłuskac tego, który i nam się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
cream-bo może to kiepskie kluby z kiepską klientelą ...tak sobie kombinuję, że może bywasz w niewłaściwych miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×