Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

Mp 30 wprowadz jakieś zmianyw zyciu,szkoda byś sie zmarnowała:) jeśli kafe Ci pomaga to marudz---mnie nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe wam wmówią, że ta świąteczna szyneczka, którą macie w lodówce, doskonale zastąpi czekoladę tak? na kafe wyzwą Cię od tłuściochów że żresz po 22 :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie łatwiej się
zabić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie musisz znaleźć kogoś
ja ide z psem własnie musze isc, 16 lat juz ma ;/ ale wporzadku jest, psy w porzadku śa. Po prostu myslę ze nie ma co wstecz patrzec, i tak sie tego nie zmieni, trzeba zmieniac teraźniejszość, bo to tylko mozemy, żeby za pare klat znow nie załować przeszłości :) hehe mi głownie z nie wyszło z dziewczyną, jedyna na której mi zależało, bo mi telefon ukradli tam mialem jej kotnakt, a wtedy jeszcze net tak dosteny nie byl ;/. hehe historia jak z filmu "Głup[i i głupszy' ;/ nie ma co patzrec w przeszlosc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp 30 widzę że masz podobnie jak ja w kwestii otwartości. Ja też nie potrafię się otworzyć w realu, wolę tutaj, gdzie są ludzie którzy mają podobne problemy, jestem anonimowa. Wszyscy moi przyjaciele są w związkach, mają rodziny, rodzą im się dzieci, budują domy. Cudownie. Ale żyjemy w różnych światach i nie pojmą tego co czuję ja samotna, odtrącona. Ja też bym tak chciała, no może poza dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iferma ale to Twój wybór,mamy Ci ciągle bic brawo? Są kobiety które żle sie czują samotne ,pozwól ze na nich dziś się wieczorem skupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Oferma i Ty im w tym pomozesz? ok czekam na Twoje mądre wynurzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedenasta jedenaście---o nic nie chodzi,musze Go ignorowac bo wyjdę na zołzę bez serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu." t5eza jest z gruntu błedna bo życie jako takie nie ma sensu 🖐️ chyba, że w coś wierzysz ale wtedy i tak istotne jest to po smierci a nei życie wiec tak czy inaczej życie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati290
Zacznij szukać miłości w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl To Twoja szansa na znalezienie drugiej połówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz pojęcia Oferma są chwile zwątpienia w siebie ,tak zwane doły,lub samotnosc z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobiet nie znasz Oferma to było dla dodania dramatyzmu tylko i chęć uzewnętrznienia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wolałabym aby ta miłość dopadła mnie spontanicznie, a nie przez jakieś biuro." nie docenisz spamerskiego zaciecia pracownika biura, albo podnajętej agencji reklamowej, (bo każdy post jest inny... no trochę... albo maja dużo schematów) więc to pewnie nie bot, który całe dnie i noce informuje ludzi w internecie o cudownym biurze dającym im świetlną przyszłoć? niaładnei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelku doszłam do tego w Twoim wieku,ale dziękuje za przypomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×