Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedenasta jedenaście

Dotarło do mnie że życie w samotności nie ma sensu.

Polecane posty

Oferma człowieku nie znasz mnie ,myslisz ze nie czuje sie samotna?,nie miewam chwil zwątpienia w siebie itd samotna w małżeństwie tez można być wiem co mam w sobie zmienic,jakie błedy popełniałam i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
offerma----> te rady są po to, żeby w końcu te osoby próbowały kogoś szukac i nie były same przez następne 10 lat. A kto ma im radzić? Prawiczek po 30-tce, który o randkach nie ma pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kumiesięczne okresy gdy kogoś nie mają lub z nikim się nie spotykają to śmiech na sali." i wszystko w temacie porad jak są atrakcyjni którzy nie działają na wszystkich to są i tacy którzy nie działają na nikogo różnorodność 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Jeszcze raz powtarzam: autorka nie napisała, że jest brzydulą, że nie działa na nikogo! Co wy tu insynuujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma dla mnie to Ty wymyslasz bzdury nie ja już wielokrotnie Ci pisałam ze jesteś interesującym inteligentnym facetem,problem jest w Tobie--jesteś pieprzonym pesymistą nie potrafisz pisać na luzie tylko dołujesz wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
to nie było chamskie a jedynie stwierdziłam fakty. Jest jakieś przekłamanie w moich słowach? On powinien radzić? Czy słowo prawiczek lub dziewica jest obrażliwe? Odkąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
offerma--> ok, więc ty ja będziesz rozumiał a ja będę ja prosić, żeby jednak próbowała wyjść do ludzi i może kogoś pozna. Ja staram się pomóc, ty starasz się ja zablokować w beznadziejności jej losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmimy ją frazesami tylko każemy działać,bez działań bedzie czuć sie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
*Sami*---dokładnie:) Trzeba choć próbowac a nie poddawać życia walkowerem, w żadnej dziedzinie i nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy dojrzały człowiek o tym wie a Ty Oferma przyjdziesz na ten topik i stwierdzisz kobieto nic nie rób siedz na kafe bo ja mam 34 lata i jestem prawiczkiem da sie z tym życ a tych 2 lasek nie słuchaj bo chodza na randki? nie rób z siebie durnia--czas juz chyba przestać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propagare
ja tez jestem samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
zilelony żelek-nie podważam jego kompetencji umysłowych, bo inteligentny z niegoi gośc, podważam jedynie jego kompetencje w poradnictwie samotnym kobietom, które bycie samej przyrównują do bezsensu istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
offerma-ty sie już po prostu poddałeś i dołując innych utwierdzasz się w przekonaniu, że dobrze zrobiłeś rezygnując z kobiety, szczęścia, miłości, czułości, dzieci, rodziny, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej lepiej gorzej
Nawet nie wiecie jak wam w tej chwili zazdroszcze, ze jestescie samotni, nie zwiazani z nikim niczym i sami soba rzadzicie, nie musicie sluchac czyichs obietnic a pozniej klocic sie nocami bo ktos zlamal obietnice. Jak fajnie macie, ze nikt wam nie robi awantur z byle powodu i ze nie musicie ciagle popadac w ruine psychiczna coraz bardziej i bardziej. A najwazniejsze, ze macie swiety spokoj i nie musicie od kogos odchodzic i miec calego klopotu przy przyprowadzce przez pol Europy i powrotu do niczego. Kiedy bylam samotna myslalam, ze mam pecha, ze los sie odemnie odwrocil, ale bylo mi o niebo lepiej niz teraz gdy z kims jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma ma racje ale do samotnosci idzie sie przyzwyczaic a jak sie ktos przyzwyczai to ciezko moze byc z poznaniem kogoc ciekawego ( ci ciekawi są zajęci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
lepiej lepiej gorzej---współczuję ale są też szczęśliwe związki i na pewno te osoby, nie zamieniłyby bycia z kimś na samotnośc. Po prostu żle trafiłaś ale nie generalizuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej lepiej gorzej
Sluchajcie ja moge odstapic komus mojego faceta, bogaty i szalenczo przystojny, wszystkie za nim szaleje, ale tylko ja mialam okazje poznac go od drugiej strony bo jako jedyna wytrzymalam z nim 3 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej lepiej gorzej
Lalineczka- jakos nie chce mi sie wierzyc, ze sa tez szczesliwe zwiazki, pewnie ja bede tkwila wmoim do konca swoich dni. A wolalabym w tym wypadku byc sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi Oferma ma 32 lata jest sama,ja jej nie bedę pocieszać i karmić frazesami ,lub stwierdzeniem faceci to chuje. powtarzam ma to na co sie godzi jej celem jest facet to niech ruszy tyłek i zacznie Go szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej lepiej gorzej
No tak tu duzo osob ma klopot jak sie otworzyc i wyjsc do ludzi by przerwac swoja samotniosc a ja mam odwrotny problem, jak odejsc od faceta i udac sie do samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
offerma---> w tym sęk, że są osoby samotne, które nawet nie próbuja odmienić swojego losu i nie wpadły na genialny pomysł pójścia do znajomych , na randkę, umieszczenia profilu na portalu randkowym, potańczenia w kanjpie, pójścia na salsę czy karate, czy do klubu sportowego. Siedzą w domu i wychodzą z założenia: po co ma cokolwiek robić i tak się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:21 [zgłoś do usunięcia] zielony żelek (zielony.zelek@o2.pl) wbijcie sobie do tych mózgów, że nie każdego uszczęśliwia to samo. jeśli offermie jest dobrze jak jest, to nic nikomu do tego. to wytłumacz swojemu Ofermie,że jesli mu jest z tym dobrze innym nie musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
zielony żelek --> tu nie chodzi o offermę tylko o autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy xxI wiek są psycholodzy którzy pomagają niesmiałym ludziom więc przestańcie pieprzyć ze nic sie nie da zmienić poradniki różnego rodzaju wachlarz mozliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×