Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość Bursztynowy fiołek
Znaczy po regeneracji sił akcja wznowiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie .........
uwiódł ktoś w końcu kogoś? nie jestem na bieząco z topikiem, zdajcie relację od strony 21-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Na brak sił się nie mogę uskarżać. Czas za to jest czynnikiem mocno deficytowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A jakże, Inna niż wszystkie. Masz w mojej skromnej osobistości wybitnego profesjonalistę od tych spraw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie....
więc pochwal się zdobyczą któraz to uległa twym wdziękom? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie wypada mi się chwalić. Zresztą, jak koleżanka to zweryfikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszystkie.........
fakt,z weryfikacją mógłby być problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Inna niż wszystkie? A dlaczego uważasz siebie za inną, niż wszystkie? Ty jesteś faktycznie inna, niż wszystkie? W czym się ta inność przejawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynowy fiołek
ja jestem taka sama jak wszystkie, tylko zgrabniejsza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Widać, to rozleniwienie trwa dłużej nieco, Luśka... A może kobietom się już dłużej nie chce udawać, że są inteligentne? W końcu kobieta ma dziesiątki przyjemniejszych spraw do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zachowaj spokój, Predatorko. Jak wiadomo, uwodzenie kobiety jest zajęciem ciekawym i intrygującym. Jednakowoż ja stawiam warunek: kobieta musi być inteligentna. Z nieinteligentnymi nie mam przyjemności się zadawać. A inteligentnych, jak sama uważasz, jak na lekarstwo... To moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne przy okazji nadmienić,iż zauwazyłam deficyt inteligentnych mężczyzn.. czy to jakichs spisek? Ty twierdzisz,iz kobiet inteligentnych jest jak na lekarstwo , a ja odnosze identyczne wrazenie co do mężczyzn... smutne to;O no nic... wierze w to,że pomomo trudności niebawem spotkasz te, której tak nieudolnie szukasz;):) Tylko pytanie czy uda ci się ja uwisc... ale to juz jakby inna para kaloszy:)( mówiąc kolokwialnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Żaden spisek. Wytłumaczenie jest proste - inteligentnych facetów nie jest zbyt wielu a to, że Ty z nimi nie masz do czynienia świadczy, że - albo masz potężnego pecha, albo obracasz się w nieodpowiednim środowisku. (Może zresztą świadczyć o jednym i o drugim.) Z moich obserwacji wynika jednak, że inteligentna kobieta nie ma żadnego problemu w poznaniu inteligentnego mężczyzny, pod warunkiem wszelako, że rzeczywiście jest inteligentna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Stwierdzam, że na mojej drodze życia spotkałem nie jedną bardzo inteligentną, wyedukowaną, mądrą życiowo, ciepłą, pełną poczucia humoru kobietę płci żeńskiej... I, zapewne, nie jedną jeszcze spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biagio hahah twoje wnioski mnie rozbawily- dziekuje:) Twoje obserwacje sa na szczescie tylko twoimi obserwacjami.. a tak na marginesie.. wszak ja nie napisałam,że mam trudności .. hahah ( to juz twoja nadinterpretacja) - stwierdziłam tylko,iz jest wyraźny deficyt na inteligentnych męzczyzn.. Żle mnie zroumiales- coz zdarza się;) a te uszczypliwosci wobec mojej skromnej osoby - (jakze subtelne zreszta) zostaw dla kogos innego;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
To, że moje obserwacje są tylko moimi obserwacjami nie zmienia nieszczęsnego na wskorś faktu, iż te moje obserwacje są do cna prawdziwe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
To, że masz problemy wynika bezpośrednio z treści Twojej stopki, która przyjęła postać pytania o charakterze retorycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Sądzisz, Predatorko, że ja nie mam nic innego do roboty, żeby Cię traktować drobnymi uszczypliwościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
inteligentne wyginęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna INTELIGENTNA kobieta nie da sie uwieść TOBIE, ktory twierdzisz, ze takowych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simplyZen10
Moze i masz racje. Mnie probowal uwiesc pewien inteligentny i przystojny kolega z pracy, mimo, ze jestem mezatka. Byl bardzo blisko celu, ale w koncu spieprzyl sprawe bo stal sie zbyt bezposredni i powiedzial mi, ze mam do niego zadzwonic jak sie zdecyduje z nim przespac. Wiecej ode mnie nie uslyszal, a tak gdyby ladnie znowu zaprosil mnie na kolacje i drinki to pewnie bym wyladowala u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Bezruch w interesie wskazuje dobitnie, że inteligentnych kobiet już nie ma. Tyle smutne, co prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za problem uwieść kobietę która odpowiada na taki temat, skoro odpowiada to znaczy że chce być uwodzoną nie wiem jak by się wypierała że nie chce i że nie dasz rady autorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gut mornink
Przecież to najzupełniej oczywiste, Ave. :-) Pragniesz, żebym Cię uwiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
inteligentne kobiety sa w większości juz dawno zajęte dlatego szukasz alchemii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gut mornink
Rozumiem. Uwa, że Twoja odpowiedź jest właśnie przypadkiem babskiego wyparcia się potrzeby bycia uwodzoną przez mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×