Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość baronowa dEescalier
a szlyszales Wasc o postsynchronach? ;) a co Ty mnie tu kawalerze dobre imie psujesz isnynulacjami o dwoch opowiesciach perwersyjnych, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
orewuar zatem mesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, coś jeszcze z godziny 17:05. MS, no wigwam też, ale ja już się rozochociłam i chętnie omówiałbym również ten servce, co to będzie np. w postaci instruktorek, które podszkolą Cię w pieśniach godowych i wojennych, żebyś mógł mi dostarczać odpowiednich podniet oraz imponował umiejętnościami wszelakimi. A Wściekłe tornado rzeczywiście odpada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baronowo - ależ prawdziwa miłość tylko między nami, tą dziewkę tylko ku wszetecznym uciechom zabrać chciałem, a przy okazji w obejściu by pomogła (sorry Lusia, business is bussines, pogadamy w czworakach) A gdybyś, o nadobna sama zechciała zaznać nowych doświadczeń to akurat pod ręką by była. Rzuć barona, Tobie prostego samca, któren jak trzeba przytuli, a inną razą siarczyście zaklnie potrzeba. Krew we mnie gorąca i jeszcze barona na pojedynek o serce Twoje wyzwę, a wiesz sama, że strzelec z niego przedni, ja go najwyżej kłonicą po grbiecie przezenię i kark skręcę, ale za młody jestem by umierać... To jak baronowo, w dzisiejszy księżyc, o północy, jak kochankowie spotkamy sie koło tylnej furtki, gdzie strażnicy nieuważni? Wkrótce znikam, jakbym nie zdążył się pożegnać to jesteśmy umówieni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEscalier
a baron jak torando, zrobil... to prosze siadac... stare dzieje, ej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, żadne sorry, na poliglotę mnie nie uwiedziesz. A za taką squo jak ja, to niejeden szczęściarz blada twarz będzie wdzęczny losowi i Twoim błędnym wyborom (np. w postaci wlaśicielek niebieskiej krwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEscalier
ach mily moj a stanowczy malo, srece moje wyrywa sie do ciebie i furda tam baron, ale gdybym przypadkiem marzeniem o przyszlosci naszej swietlanej i winem grzanem a psztetem z gesich pipek znurzona, sil nie miala od fury owej dotrzec, z rana samego kedy slonce w zenicie stanie, ledwo co tylko sniadanie male skubnąwszy (pasztet tylko zajeczy, jaj szesc, pol wolu i kwatre polewki piwnej z serem) i w alkierzu sie przstroiszy przy barmie pojewie sie znianacka. nienacek juz wieczorem zaprząc kaze, zeby sie spoznic. czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa
wybaczam Lusiu. do jutra. cos skrobne do skrzynki, obiecuje. pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, śpiewać to może Rozciągnięte Jądra, ja poluję :classic_cool: Biorę co chcę i tylko Wściekłego Tornada się trochę obawiam, bo jak mnie tomahawkiem zdzieli to potem będe rozmawiał z duchami jak Oskalpowana Czaszka i z płodzeniem następców też mogą być problemy :classic_cool: Spakuj fajkę pokoju, zajaramy w podróży bo mustang znowu wszy się nabawił i to jedyny sposób na przetrwanie :classic_cool: Blada twarz to Cię upije i nawet nie pokryje jak należy tylko zacznie wydziwiać, oni chyba nie wiedzą jak się rozmnażać, kto to widział, żeby usta zapładniać... Może dlatego tacy bladzi? Już wiem skąd ich czarni niewolnicy... :classic_cool: U baronowej na garnuszku będzie nam dobrze, a obskoczyć was obydwie dam rade bez problemu, na kawalerskim Szybką Gazelę, Śliską Pumę i Niedźwiedzią Stopę dałem radę? Dałem. Futro z zębów do tej pory wydłubuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baronowo, czekał będę do pierwszych kurów, Twych wdzięków wyobrażenie da mi siłę i otuchę w nocnej duchów godzinie...:) Ale wiecie co? męczące to trochę :D Jeszcze kurna na dwa fronty to w ogóle :) Niech będzie to przestroga dla tych, którzy srok dziesięć za ogon chcą łapać bo ino z piórami w garści się ostaną, jak cham ze sznurem :classic_cool: Milego popołudnia, wieczoru także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa
nieee, skąd. uroczo było, ale musze leciec wysrac się psem (pardą,za prostacki cytat ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to "z Ciebie" :) Chyba ze mną? ;) I jakie uśmiać, Ty miałaś mięknąć z pożądania! :D Cholera, czułem, ze coś nie tak, na autora się zapatrzyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwiedź maduśkę
a będziesz wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwiedź maduśkę a będziesz wielki" - tą dzierlatkę? Toz to młódka jeszcze, podłych knowań płci brzydkiej nieświadoma E, coś nie mam weny o tej porze:) Ale do południa powinienem się rozkręcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toz to młódka jeszcze, podłych knowań płci brzydkiej nieświadoma o bosz co oni z tobą zrobili 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest ike
Najpewniejszym znakiem, że jest się na fałszywej drodze, są oklaski wrogów. co to za stopa :) ciekawe jacy sa wrogowie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość pokrętna, nie ??:D ale wbrew pozorom jeden już klaskał...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wbrew pozorom jeden już klaskał" - miałaś mnie nie wydać :P Śniło mi się polowanie na bizony i skalpowanie białych najeźdźców z kijami plującymi ogniem :classic_cool: Potem wuj Sam wprowadził akcyzę na fajkę pokoju i wodę ognistą. Jak dołożył wizy na wyjazd z rezerwatu to się wkoorviłem i wszedłem na wojenną ścieżkę :classic_cool: A na koniec byłem w krainie wiecznych łowów, gdzie squo Luśka płodziła moje potomstwo i było nas miliony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrr idę stąd! nie chcę patrzeć na ciebie w takim stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ja mam to obserwować?? chcesz żebym psychicznie sfiksowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my.. a to dobre, MS :D :D :D Stanowczy, czy moja sekretarka już do ciebie dzwoniła z tą wiadomością o dacie naszego ślubu? Założyłam, że się dostosujesz i zdecydowałam, że 25 października brzmi ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 października: imieniny obchodzą Daria, Tadea, Sambor 732 – Karol Młot pokonał Arabów w bitwie pod Poitiers. 1647 – zmarł Evangelista Torricelli, włoski fizyk i matematyk. 1838 – urodził się Georges Bizet, francuski kompozytor operowy. 1854 – wojna krymska: miała miejsce bitwa pod Bałakławą (szarża brytyjskiej lekkiej brygady). 1881 – urodził się Pablo Picasso, hiszpański malarz. 1952 – nadano pierwszy program polskiej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×