Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

czekaj lusia to ten poprzedni ślub z tym poprzednim ....ojcem trojaczków został odwołany??? bo ja już kreację kupiłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stanowczy, czy moja sekretarka już do ciebie dzwoniła z tą wiadomością o dacie naszego ślubu? Założyłam, że się dostosujesz i zdecydowałam, że 25 października brzmi ładnie" - odpada, to niedziela, nie będzie mnie na kafeterii... :) 28 powinienem mieć chwilę :) Środa:) A sekretarka Twoja nie dzwoniła, albo moja nie przekazała, to zazdrośnica, myśli że kawą mnie uwiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia18 na wiki było jeszcze sporo tych urodzin wymienionych ale mi się nie chciało wklejać .... a jaki prezent mu kupujesz? Ms..... w środę???? Ślub w środę przynosi pecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, w tzw. międzyczasie dostałam list z informacją, iz tam na górze była jakaś awaria, czy też bałagan, nastąpiła pomyłka i te trojaczki są przydzielone dopiero na moje kolejne wcielenie. Teraz mam szukać wojownika, syna wiatru i prerii. Zabójczy Bizonie, środa to nawet lepiej, zawsze marzyłam, żeby dać się pojmać we wtorek lub w czwartek o zmierzchu. A sekretarki takie już są, moje być może jeszcze nawet nie dzwoniła, wścibskie stworzenie, bo nie zdążyła rozprowadzić najnowszych wieści do sąsiednich rezerwatów. W każdym razie gotuj się na 27 bądź 28 października. - akurat załapiemy sie na piękną końcówkę, najpiękniejszej amerykańskiej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale w środę ja nie mogę lusiu dlaczego nie dostosujesz się do koleżanek z kafe?? co to w ogóle do cholery jest?? chyba najpierw te sprawy omawia się z nami a potem z przyszłym, NIEDOSZŁYM narzeczonym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi psedło jak to się dzieje, że na twoim własnym topie jaki byle amant uwodzi ci naszą lusię a ty nic ??????? to jest szczyt wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Cześć, Mi mała. :) Co tu porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, zawsze możemy to jkaoś praktycznie rozegrać, np. tak jak organizatorka ślubu Izabell z K.M. czyli zamiast pary młodej zorganizuje się odpowiednio powiększone fotografie wklejone na super odpowiednio zgrabne manekiny. I można się z okazji ślubu Bystrego Strumyka (ja) z Rączym Jeleniem (wojownik) weselić w dowolnym miejscu i czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
:-) Ależ Ike, o czym Ty wygadujesz? Przecież ta kreatura męskopodobna nie dorasta Luśce do pięt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Ike, o czym Ty wygadujesz? Przecież ta kreatura męskopodobna nie dorasta Luśce do pięt... tiaaa co by tu powiedzieć bo mnie zapędziłeś ździebko w kozi róg tak żeby nie urazić ani ciebie ani domniemanej kreatury...... to zapytam kogo teraz bajerujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Psełdonim, uprzedzam pytanie, ja się tutaj wydaję za dzikość w jego oczach i wiatr w jego włosach. a które włosy lusiu masz na myśli:) chcę zobaczyć jak daleko posunęła się wasza znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Luśka? Nie pozwól, abym doznał rozczarowania. ten mydłek naprawdę robi na Tobie jakieś wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ależ Ike, przecież to prostak intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, na myśli mam włosy rozwiewane przez wiatr - czytaj ze zrozumieniem. ;-) Psełdo, no nie mów, ze MS nie ma bardzo fajnych i zabawnych skojarzeń. No chyba, ze z założenia nie przeczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Nasza znajomość, Ike, oparta jest na zdrowych podstawach. Ustaliliśmy z Luśką, że ona nie popadnie w żadne uczucie w stosunku do mnie, dzięki czemu nasze relacje są przejrzyste i dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Bez urazy, Luśka, wolę sobie pogadać z inteligentnymi babkami, niż obserwować to, co wypisuje ten przybłęda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia znam takie stare kafeteryjne powiedzenie nie z jednymi włosami człowiek żyje.......... albo : gdy wiatr wieje, miej nadzieje, że peniska nie przewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza znajomość, Ike, oparta jest na zdrowych podstawach. Ustaliliśmy z Luśką, że ona nie popadnie w żadne uczucie w stosunku do mnie, dzięki czemu nasze relacje są przejrzyste i dobre. no.... ona tak......... a tobie zazdrość uszami kipi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jako przedstawicielka dziewiczych kultur stepowo-górskich chyba powinnam podtrzymywać swoją postawę niezrozumienia pytania względem wiatru w jego włosach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Zakończmy temat tego osobnika, Luśka. Jeśli znajdujesz przyjemność na trawienie czasu na rozmowy z nim, to Twój gieszeft. Ja nie muszę czytać, co on wypisuje, i tego nie robię. Swoją drogą to jakiś upierdliwy gość, bo cały czas mnie zaczepia, choć ja ani razu nie odpowiedziałem na jego zaczepki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Mam słuszne powody przypuszczać, że on mi po prostu zazdrości popularności wśród licznych obywatelek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W każdym razie gotuj się na 27 bądź 28 października. - akurat załapiemy sie na piękną końcówkę, najpiękniejszej amerykańskiej jesieni" - ta jesień jest piękna tylko w Wielkim Kanionie, z dala od Terminatora :classic_cool: Kto się podszywa pod Psedłonima? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
:-) Chiba, Ike, musiałaś mnie z kimś mocno pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×