Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Psełdo, wiadomo, ze Ike Cię z kimś pomyliła, ale z uprzejmości mógłbyś chociaż trochę poudawać zazdrosnego. :P MS, mylisz się, najpiękniejsza jesień jest w Nowej Anglii (sprawdziłam naocznie), ale jeżeli zależny Ci na Kanionie, to jasne - pomkniemy tam w podróż poślubną (bo nie wiem, czy mówiłam Ci już, ze mam w planach wygranie 500 dolarów w tym cyrku wymyślonym przez blade twarze, zwanym Las Vegas, a to przecież o dwie strzały z łuku od Grand Canion )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zakończmy temat tego osobnika, Luśka. Jeśli znajdujesz przyjemność na trawienie czasu na rozmowy z nim, to Twój gieszeft. Ja nie muszę czytać, co on wypisuje, i tego nie robię. Swoją drogą to jakiś upierdliwy gość, bo cały czas mnie zaczepia, choć ja ani razu nie odpowiedziałem na jego zaczepki" - skoro jestem upierdliwy to nie omieszkam się ustosunkować - podziwiam geniusz osoby, która potrafi wypowiadać się na temat, którego nie zna - nie czyta a wie co napisałem :P Zazdroszczę każdemu pomarańczowemu nickowi jego popularności, Was są tu setki a ja biedny tylko jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Nie da się, Ike. Musiałabyś sobie znaleźć kogoś, o kogo rzeczywiście warto by było być zazdrosnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, mylisz się, najpiękniejsza jesień jest w Nowej Anglii (sprawdziłam naocznie), ale jeżeli zależny Ci na Kanionie, to jasne - pomkniemy tam w podróż poślubną (bo nie wiem, czy mówiłam Ci już, ze mam w planach wygranie 500 dolarów w tym cyrku wymyślonym przez blade twarze, zwanym Las Vegas, a to przecież o dwie strzały z łuku od Grand Canion )" Najpiękniejsza jesień jest na placu Pigalle z Zuzanną i kasztanami :) Ta podróż na moim zawszonym mustangu? Squo, wygraj 508 dolarów, kupimy fajkę pokoju na drogę, koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wracając do mojega nowego fana - nie dziwi mnie, że nie odpowiadasz na zaczepki. Też bym tak robił widząc, że nie mam szans w dyskusji :P Pod pretekstem ignora starasz się zachować pomarańczową twarz, w sumie nawet Cię rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się, Ike. Musiałabyś sobie znaleźć kogoś, o kogo rzeczywiście warto by było być zazdrosnym. oj tam psedło polecę klasykiem "szukajcie a znajdziecie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, tak na serio - czy Tynie lubisz się trochę poczepiać różnych forumowiczów? Szczerze? Bo z mojego doświadczenia oraz obserwacji to i owszem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz lusia tak oczerniać naszego psedłusia? wstydu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ależ chętnie, Ike. Ale z mojego punktu widzenia - jak pisałem - znacznie przyjemniej i ciekawiej jest podszczypywać babki, niż pierwszych lepszych obywateli z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Uprawszam się wybaczenia. Poprzedni wpis skierowany został omyłkowo do Ike, zamiast do Luśki. Obie zainteresowane najmocniej przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko psedło broni tu swojego terytorium LUSIU :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Ja nie muszę wcale tego robić. Jak mi się zachce, założę sobie kolejne terytorium. :) A że ciągle się jakieś męty za mną ciągną, cóż, trudno się dziwić. W końcu to w kim tak naprawdę lubują się kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło ta prawda cię zabije kobiety od dawna nie lecą już na pieczoną kaczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
I na kaczkę lecą, Ike, i na inne przymioty. O czym oboje doskonale przecież wiemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wojowniku, a czy współczesne fajki pokoju wzniosły się już na odpowiednio HIGH poziom, czy dalej dalej takie niewinne? " - za 8 dolców Ty chcesz jakiś HIGH level?! Dobrze będzie jak będą z filtrem! ;) "Ależ chętnie, Ike. Ale z mojego punktu widzenia - jak pisałem - znacznie przyjemniej i ciekawiej jest podszczypywać babki, niż pierwszych lepszych obywateli z kompleksami" - proponuję najpierw nauczyć sie podszczypywać w ogóle a potem wybierać sobie jakiś cel :P Gratuluję sztuki uniku :P Za mało testosteronu, aby nie powiedzieć "jaj" do konfrontacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie psedłuś jakby ci to powiedzieć na inne przedmioty i owszem ogólnie na dobre wyposażenie........ niestety kaczka się do nich nie zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
No dobrze, Ike, niech Ci będzie. Kaczka może i nie, choć nie do końca. Za to już przepisik na kaczkę albo coś podobnego, to i jak najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło czekaj czekaj to ty podrywasz podstarzałe gospodynie domowe?? żeby mieć od razu wnuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
:-) Zależy, Ike. Na ogół zdarzają się świetnie wyedukowane i inteligentne kobiety. Rozmowa z nimi sprawia mi najwięcej satysfakcji. Nie wiesz rozgłaszanym tu i ówdzie pogłoskom, że mężczyzna boi się towarzystwa inteligentnej kobiety. To nie jest prawda. Mężczyzna bardzo sobie ceni towarzystwo inteligentnej, bystrej, dowcipnej, potrafiącej z lekka podszczypywać kobiety. :) Nie dalej jak w sobotę i niedzielę miałem niewątpliwą przyjemność mieć z taką właśnie panią do czynienia. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli muszę się wykreślić z listy, bo ja jednak na gotową kaczkę, a nie przepisik. Wojowniku, na początku naszej wspólnej drogi do krainy itd. nie bedę wybrzydzać, więc nich będzie ta za 8 baksów. ale potem zorganizuj jakiś napad na dyliżans, czy pociąg, bo ja niewiele z tego życia do tej pory miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna bardzo sobie ceni towarzystwo inteligentnej, bystrej, dowcipnej, potrafiącej z lekka podszczypywać kobiety. to czemu po prostu nie przyszedłeś porozmawiać ze mną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mężczyzna bardzo sobie ceni towarzystwo inteligentnej, bystrej, dowcipnej, potrafiącej z lekka podszczypywać kobiety. to czemu po prostu nie przyszedłeś porozmawiać ze mną ??" Przecież on z Tobą, jaki ze mną rozmawia od niepamiętnych czasów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×