Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

Gość baronowa dEescalier
Lusiu, mam nadzieje, ze nie chodzi o bigos dietetyczny i salse ;) Biagio; owca w moim majatku powinien sie zając baca a nie baronowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, no właśnie tu jest pewien problem, bo mój oksfordzki akcent połączony z wdziękiem ogólno-osobistym mogą mi trochę pokrzyżować szyki. Ale przecież przeszkody są po to, żeby je pokonywać. W kolejce czeka jeszcze rola Dody vel rasowej blondi od facetów z beemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Tłumacz sobie jak chcesz, Inteligencja. Przewrotność babskiej natury służy do nawet najbardziej nieprawdopodobnych przypadków racjonalizowania zdarzeń i zjawisk. Natura obeszła się z Wami hojnie w tym zakresie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEescalier
o matko! to wszystkie poranki swiata! uwielbiam ten film. i jordiego savalla tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lusiu, jako pannie z dobrego domu (a wez ze sie dziewczyno ogarnij troche!) nie wypada Ci tak bezposrednio propozycji czynic. wiecej kokieterii, wiecej krygowania i w ogole wiecej!" Przygotowuję się do swojej kolejnej roli (szczegóły w ostatnim poście) wiec sama rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Hmmm, Baronowo, zabrzmiało mocno niejednoznacznie. Czyżby Twoja niezbyt kumata owca była bardziej atrakcyjna od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Powiem Ci tak, kiepsko podsumowałeś swoim ostatnim zdaniem samego siebie. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa
to biegnem do skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A kto nie uwielbia Savalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini Sonata sopra la
Żałujesz, Inteligencja? Doprawdy, Twoje serce odczuwa żal z tego powodu? Więc jednak miałaś cichą nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEscalier
bynajmniej. skad takie wnioski? ja sie nie moge pospolitowac z bacami. w koncu mam barana.. e... tego...pardą...barona znaczy się, khem, khem. pardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Na ile się znam na upodobaniach kobiet, Luśka, to ten model wzbudza dość powszechne zaintrygowanie. A ponadto ten model gra pięknie na wioli da gamba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No nie, nie Pokahontas. Ona była z indiańskiej arystokracji. Ja jestem taka normalna squo, ale dla swojego białego kła, czy innego niedźwiedzia będę nadzwyczajna!" Upadły Byk vel Zmutowany Bizon bierze Cię na swoją brankę, będziesz się ze mną rozmnażać i płodzić indianiątka, a jak spłodzimy cały szczep to przegonimy siouxów, zawsze mnie denerwowali tym czerwonym makijażem :classic_cool: Baronowo, pozwól, że łzy obetrę z lic Twoich, mimo że niegodzien jestem zaznać tej pieszczoty, ale wielkim pożądaniem pałam... Dla Ciebie i smoka z czarnego lądu przywiozę będę, za parobka się najme na okręcie Jego Królewskiej Mości, a jeśli w niewolę u antychrystów popadne i pożreć mnie bestie chcieć będą to z imieniem Twym na ustach oddam ostatnie tchnienie, gdy ich kucharz, swołocz jedna, pod garem ogień podłoży... A jeśli Najwyższy powrócić pozwoli to smoka tego na trzewiki dla Ciebie Madamme przerobię, z ogona pasek uszyję aby kibić Twą objął, jeśli pozwolisz to z resztek chlebak uszyję i w wędrówke się udam, aż mąż Twój nie będzie stał na przeszkodzie naszego szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be 52
zza kulis; chyba inteligencja niesztuczna nie zrozumiala. gapa :) beeeeeeeeeehehehehe. a teraz oczywsicie podpade na ten temat w gleboka zadume. rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Krąży nie jedna opowieść o perwersjach w świecie arystokracji, Baronowo. Jeśli Twój baron mniej więcej tej samej klasy, co owca, a baca przystojny, jurny i dziki, to żadnego scenariusza wykluczać nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligencja niesztuczna
Grzeczność bierzesz za żal? Ale co ja tam się będę tłumaczyć i tak swoją teorię masz przecież :) Mam nadzieję że Cię te "baby" nie zjedzą żywcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Widzisz, Baronowo? Moja przezorność w odniesieniu do Off_cy, okazała się jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Zjedzą żywcem, Inteligencjo? Chyba z sympatii do mnie. I najlepiej w pojedynkę. One mnie uwielbiają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przyjemnie zagrał, przyznaję, więc nie wiadomo, czy można w takim razie obiektywnie ocenić skalę "przystojności". Przecież od dawna wiadomo, ze kobiety nie "lecą" na sam wygląd, a wręcz przeciwnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Podoba, się podoba. Dobrze to oboje wiemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa dEesclier
Rycerzu moj, dowrny duzo acz stanowczy malo. Juz tom miala sie w ramiona twe szerokie rzucic nie baczac na meza mojego barona postowania, kiedy nagle katem oka zoczyla, ze ty i przy okazji dziewice (ehmm, ehmm Luska?) z ziemie ognistej zniewolic planujesz i juz mnie tak imaginacje moję to zajelo ze nawet pas ze smoczej skory (zrozumiale ze docenic nalezy, w koncu pas piec metrow dlugi nie kazdy wyonaczyc porafi, a jeszcze i resztki na chlebak przyoszczedzic to wiem, sztuka nie lada) zem az sie zatnela i padlam zemdlona na kuluarze zamkowym. oj ja nieszczesliwa. czy trzebaz mnie teraz barona o wybaczenie blagac, czy patrzac na poly niewinnie, na poly na swoje paznokcie wielkie o stop, udwac ze nic sie stalo. Rysiu, ale chyba nie gra naprawde na viloli da gamba. to tylko film jest, rozumiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"He he, mało stanowczy. Urocze. A o posag nie zpytasz?" - a to nie Twój wigwam?! :) Zresztą wolę nie ryzykować, jeszcze wciśniesz mi teściów, a z Wściekłym Tornadem to ja się zadawać nie mam zamiaru, teść ostatecznie może być, Pijana Strzała zawsze był OK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Film filmem, a muzyka muzyką. Muzyka jest najprawdziwsza w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A co takiego, Luśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Dobra, starczy na dziś. Idę sobie w czorty. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×