Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biagio Marini

Uwiodę każdą inteligentną kobietę.

Polecane posty

nawet ike już sie nie łapie powoli na brak u ciebie tej pseudo inteligencji czy to w zamysle byla obelga? bo chyba sie jakby nie udala to jakas nowa, postepowa skladnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Ja lubię. :) Tu, gdzie się gwiazdy zbiegły w taką kapelę dużą, domek z czerwonej cegly rumieni się na wzgórzu: to leśniczówka Pranie nasze jesienne mieszkanie. Chmiel na rogach jelenich usechł już i się sypie; w szybach tyle jesieni, w jesieni tyle skrzypiec, a w skrzypcach, bylr tknięte, lament gada z lamentem. Za oknem las i pole las - rozmowa sosnowa; minął dzień i na stole stoi lampa naftowa, gadatliwa promienna jak ze stołu Szopena. W nocy tu tyle nuceń i śpiewań, aż do rana. Księżyc w srebrnej peruce gra jak Bach na organach i płynie koncert wielki przez dęby i przez świerki - to leśniczówka Pranie: nocne koncertowanie. Chodzi wiatr nad jeziorem znów zaświecamy lampy; o, leśniczówko Pranie: lamp lśnienie, migotanie księżyc na każdej ścianie, nocne muzykowanie. Gwiazdy jak śnieg się sypią, do leśniczówki wchodzą każdą okienną szybą, każdą wrześniową nocą, w twoim małym lusterku noc świeci gwiazdą wielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niz wszystkie.......
tak drżę ze aż musze opuścić ten jakże nader interesujący temat, ale wrócę jeśli będzie jeszcze do czego :), mam nadzieje że do tego czasu twoje ego nie bedzie zbyt nadęte, rosnąc nieokiełznanie bez mojej krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
nawet głupa nie umiesz strugać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ZS, wiesz że znowu zostałeś pomówiony o bycię mną? Albo odwrotnie to mily komplement, nie zauwazylem natomiast zauwazylem cos innego, nie werbujesz klientow drogi panie, nieladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballada o dzwonku W dzień mglisty, w dzień szary usiadła zorza na kamieniu starym, tuż na skraju lasu, tuż obok jeziora tafli i przyglądając się świtu nuciła pieśń prastarą o dzwonku. Przyleciało kolibrów stado, pochylił gałęzie ku ziemi dąb młody, ucichł strumyk, co uczył się biegać, rozchyliły pąki kruche płatki. Słuchali opowieści. Błyszczała rosa na liliowym ciele falbanę jedwabną okrywając zieleń, tuliła dzwonka, samotną panią w poranek słoneczny, w południe upalne. A dzwonek dźwięcznie uginał płatki, grając na kroplach jak na harfie. Nuty wplecione w grzywę wiatru unosiły melodię ponad ziemię. Słyszał głosy chłopiec młody tuż nad rzeką, pasąc stado owiec. Podsłuchując szepty łąki, poznał dźwięki dzwonka. I w małym pucharu niosąc mu wodę rozlał na liliowe ciało tonę kropel. Upadła na ziemię łamiąc łodygę. Czmychnęły w chaosie nut szeregi, rosa zastygła a cisza łąkę spowiła. (Ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ike już sie nie łapie powoli na brak u ciebie tej pseudo inteligencji jakie to miłe, że ktoś próbuje za ike się wypowiadać :D zapewne świadczy to o dużej skromności i inteligencji wypowiadającej się za mnie osoby :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, tyle czasu było zamknięte, że zrobiłem sobie urlop na żądanie:) Zreszta wciągnęła mnie dyskusja o technikach uwodzenia w kontekście poprawności językowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Iz4bella, wielka śloza wzruszenia oderwała się od mojego oka i mokrym śladem zsunęła się na białą koszulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
powiem jak dziecku :) Potrzebujesz koniecznie realizacji tej rady :) bo udajesz kogoś kim nie jesteś kserówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam ZSku poradnia ci podupada?? jak to mówią ? jaki pan taki kram?.............czy jakoś tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem jak dziecku Potrzebujesz koniecznie realizacji tej rady bo udajesz kogoś kim nie jesteś kserówko" - mamusiu, na pewno masz rację, już biegnę się stosować:) A teraz możesz odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to śloza nie śluza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Nie dowierzasz mojemu wzruszeniu, Iz4bella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mało stanowczy
Zreszta wciągnęła mnie dyskusja o technikach uwodzenia w kontekście poprawności językowej zapomniałes dodac swojemu przełożonemu słów "o której nie mam najmniejszego pojęcia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
rany, chwilę nie byłam i już tyle nastukane :) Biagio Marini to był barokowy skrzypek - stąd moje pytanie o grę na skrzypcach PS. Wygooglować wiwrsz Gałczyńskiego każdy potrafi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zreszta wciągnęła mnie dyskusja o technikach uwodzenia w kontekście poprawności językowej zapomniałes dodac swojemu przełożonemu słów "o której nie mam najmniejszego pojęcia" - tak mamusiu, masz rację jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śloza...łza lepiej brzmi. Tak nie dowierzam, ale to nie ma znaczenia. Tutaj mogę być łatwowierna, tutaj mogę napisać, oczarowała mnie leśniczówka, zaintrygował Ty...Miłego dnia Wszystkim, inteligentnym - cieszę, że wiele osób za takich się uważa, mnie moja niewiedza przeraża, nawet nie wiem, co słyszę teraz za oknę, co za ptak gdzieś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
Tyle tylko, modern girl, ja wiersz p. t. "W leśniczówce" cytuję z rozumu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A kto to taki, modern girl, ten cały Biagio Marini - tak się jakoś składa, wiem nie od dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biagio Marini
A jeśli to jest odgłos buldożera a nie ptaszka, Iz4bella, to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cholera że nie potrafię sie przyznać że popelniam błędy no ale cóż taki już jestem . W dzieciństwie mówili na mnie Xerówa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
kolibry występują w strefie mędzyzwrotnikowej dęby w strefie umiarkowanej średnio troche to się kupy trzyma w tym wierszu :0 i chłopiec młody.. czy chłopiec moze być stary? tak, ślozy można ronić nad tym wierszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×