Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Agal, dostaję już małe "kopniaczki" :) to zdecydowanie najprzyjemniejsze w ciąży :) co do płci, to nie znamy jeszcze, ale chcemy poznać. Idę 25 stycznia na usg połówkowe, mam nadzieję, że się dowiemy :) Moje dziewczyny też poszalały na śniegu z tatusiem. fajnie było je obserwować :) ile to radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusie:) Ja caly dzien z dziecmi na dworku na saneczkach spedzilam,potem msza komunijana(przygotowawcza),pozniej wyprawilam Julke na urodzinki do kolezanki,teraz przyszla z pretensjami co tata tak szybko po nia przyszedl,no i maly foch:P Marakuja-slodziak na calego,jest bombowy,buziaki od netciotki!!! Anik wpadaj czasem nawet popisac o pierdulkach,a co tam,kopniaczki juz sa swietnie,czekamy na 25... Agniecha,moze zostaw synka troszke w domku,rzeczywiscie po antybiotyku lepiej troszke odsiedziec swoje:) Agal kawa nie zadzialala???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, melduję się, czytam systematycznie:D tylko nie zawsze mam o czym pisać..... Marakuja, synuś boski👄 Co do ropiejących oczek, mojej siostrze zrobili wcześniej cc, niby mała urodziła się wydolna oddechowo, ale zawsze to jednak nie jest donoszone. Ropiały małej oczka i podawali jej w szpitalu na antybiotyk w kroplach. Tłumaczono siostrze, że oczka ropieja bo nie wykształciły sie jeszcze jakies tam kanaliki i stąd też brak łez. Mała płakała na sucho. Ja obecnie skupiam sie nad tematem uniewazniania małżeństw przez kościół. Myślałam że w moim przypadku to nie jest możliwe, ale trafiłam na artykuł, pewnego księdza z sądu biskupiego i sprawa zaczęła mnie interesować. co do ciąży to czekam na efekty naszej 'pracy' w tamtym miesiącu. W piątek powinnam dostać @, więc już niedługo:D Właśnie wylazłam z wanny, zrobiłyśmy sobie z córcią babską kąpiel. Wrzuciłyśmy sobie do wanny bombę mleczno- brzoskwiniowa. Chlapałysmy sie godzine, ale łazienka zalana:D:D:D Mąż się śmiał bo pryskałyśmy na siebie woda z gumowych żabek. Potem balsamik na ciałka i krem na buzie:) Niech się mała uczy jak byc kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się bardzo cieszę że się odezwałyście:D Dzięki za rady,macie rację zostawię go jeszcze do środy,będzie miał troszkę więcej do nadrobienia ale myśle że da sobie rady:) Marakuja- mały jest przesłodki,taka kruszynka,buziaki😘 Anik,Manika- a czy musi dziać się coś ciekawego żeby pisać? Ja też siedzę w domku i zanudzam dziewczyny;)Zaglądajcie częściej:) Manika-mam nadzieję że się pochwalisz;) My byliśmy na mieście na WOŚP i na światełku do nieba,ale powiem wam że tłumów nie było:(Troszkę zawiedziona jestem. Dziewczyny ja się żegnam,bo jutro znowu szkoła:( Trzeba wstać wcześnie. Doriana miałaś napisać dzisiaj wieczorkiem i gdzie jesteś:( DOBRANOC 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🌼 Manika- Dziękuje za zaproszenie;) Ja już drugą kawusię piję,ale chętnie Ci potowarzyszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha:D Mam poranek z relaksem. Cisza w domu, dzieciaki w szkole i w przedszkolu. Siedzę sobie przed kompem, piję kawkę, palę papieroska...żyć nie umierać:) Na 14.00 do pracy, hmm....to już nie całkiem fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę sie dziećmi, a co tam:P adres w stopce:) i co ja mam pisać? nikogo tu nie ma jak ja mam czas:( W nocy napadało śniegu i teraz też sypie, utoniemy w zaspach, mam dosyć odśnieżania ganku i podjazdu:( ale przynajmniej dzieciaki mają frajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziewczyny też jestem ale na razie tylko się przywitam. Potem napiszę coś więcej. U mnie przerwa na kawę będzie dopiero za jakąś godzinę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika-super łobuziaki,Kamil to już kawaler;)A Majeczka to taka mała modnisia,super. Przepraszam Cię,ale Patryś chciał żebym się położyła koło niego i razem oglądaliśmy bajeczki:) A wyobraźcie sobie że Kasper dopiero wstał:D To jest śpioch. Do przedszkola pójdzie w środę:) Pozdrowionka.Zabieram się ze śniadanie Kasprowi:) Też bym się pochwaliła łobuzami,ale nie bardzo mogę sobie z tym poradzić:( Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o te sprawy:P Muszę się temu bliżej przyjrzeć może wtedy mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha dzięki:) No Kamil to zbuntowany skejt czy jak to tam się pisze, młody , gniewny. Same problemy:( Czasami rece opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia73
Anik nie pisałaś czasem na innym temacie ? tzn były tam ktośka , zosia i inne dziewczyny , bardzo lubiłam Was czytać , pamiętam że miałaś 2 dziewczynki i chyba jesteś nauczycielką tak ? co słychać u tamtych dziewczyn ? aha i super że kolejny dzidziuś będzie , ja sama mam czwórkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - o ile dobrze napiszę to Twój syn uprawia parcour - tak? Nie boisz się o niego. Ja to już dostaję jakiegoś schiza jak widzę dzieci na deskorolkach, skuterach itd. bo od razu wyobrażam sobie moje dzieci za kilka lat. Maja to taka mała laleczka - blondyneczka - śliczna :) Rozwody kościelne - niestety, ale tu zupełnie nie jestem w temacie, nawet nie wiem w jakim przypadku można wystąpić o taki rozwód. Marakuja - mojej bratowej córcia też miała ropiejące oczko i okazało się, że ma zatkane kanaliki łzowe i niestety dziecko musiało wrócić do szpitala - ale chyba tylko na dobę z tego co pamiętam. Anik - koniecznie daj znać jak po usg :) Pewnie chcielibyście tym razem synia? W nocy sąsiadom osunął się śnieg z dachu ale słuchajcie był taki huk, że obudziłam się i aż usiadłam na łóżku bo myślałam, że się coś wali. Wczoraj u nas padał deszcz więc dziś jest breja po kolana, bo temp. jest na plusie. W środę idę z maluchami do szczepienia 5w1 - błonica, tężec, krztusiec, polio i hib i po ostatnich doniesieniach, że te szczepionki są tak niebezpieczne z powodu rtęci to aż się zastanawiam, czy nie zadzwonić, że maluchy się pochorowały. Zgłupiałam zupełnie. Znam osobiście matkę, której dziecko doznało kalectwa z powodu szczepionki skojarzonej bo lekarka zbagatelizowała pierwsze objawy przeziębienia. Cholera aż mi się słabo robi na samą myśl. Doriana - co tam z Tobą? Zmykam pod prysznic a potem na małe zakupy, muszę korzystać póki mama jest u mnie. Do potem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwik35
czesc dziewczyny czy mogę się przyłączyc jestem mamą 4 dzieci :) Czytam że są tu dziewczyny w podobnym do mnie wieku i mające w podobnym wieku dzieci :) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwik35 - witam na naszym topiku i zapraszam do dyskusji:) Ja co prawda teraz uciekam, ale zaraz pewnie odezwą się inne dziewczyny, niestety trudno nam się zebrać do rozmowy na bieżąco, ale to chyba sama rozumiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edwig- Witaj,napisz cos więcej o sobie🌼 Sonia-może zawitasz u nas na dłużej?? Agal- tobie to dobrze,ja wybieram się po córcie do szkoły,ale Kasper nie chce iść a jak on nie pójdzie to i Patryś się nie ruszy i pewnie znowu będę siedziała w domciu:( Ja na zakupy pojadę dopiero w niedzielę pewnie jak zwylke zresztą:( Dziewczyny napiszcie mi proszę czy miałyście kiedyś problem z rachunkiem za tel z plusa. Oczywiście to pytanie do dziewczyn co mają tel z tej sieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik, witaj ja też mam 35 lat, ale o trzecie dziecko dopiero się staram:) agal, no dokładnie z tym parcourem tak jest, ukrywał sie przede mną, aż dorwałam jego fotki. Rzeczywiście parę razy zdarzyło mu się upaść niefortunnie i był obolały, ale na szczęście nic nie złamał. Kazanka mu prawiłam na ten temat codziennie i tak nic nie pomagało. Na szczęście przeszło mu i teraz już tak nie trenuje, ma inne hobby- dziewczyna:P Maja, owszem laleczka z buzią anioła, a charakterek diabelski ma, oj współczuję facetowi, któremu będzie na niej zależeć:D Z pierwszym mężem rozwiodłam się 6 lat temu, przyczyna, jego alkoholizm i agresja wobec mnie, delikatnie mówiąc. Rozwód kościelny można wziąć tylko w kilku przypadkach, min. z powodu niedojrzałości psychicznej do małżeństwa. I właśnie się dowiaduję, że objawem tej niedojrzałości jest alkoholizm, brak pracy, by zapewnić byt rodzinie, przedkładanie kolegów, nad żonę i dziecko. Zatem zdecydowałam się spróbować. Mogłabym wziąć kościelny ślub z obecnym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tel z plusa, ale w jakim sensie problem z rachunkiem, bo ja sobie nie przypominam, żebym miała kiedy kolwiek z nimi problem, a mam tel już 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
czesc dziewczyny. czy mozna sie do was przyłączyc:-) na razie jestem mama dwoch coreczek - ale wkrotce dołączy 3 coreczka! obecnie jestem w 16 tyg ciazy. miedzy pierwszymi coreczkami jest mala roznica wieku - 15 miesiecy tylko, i wiecie co pomimo ze teraz bedzie ciut wieksza to sie martwie nad tym wszystkim. ta ciaza to wpadka tabletkowa - bralam je z zegarkiem w reku, i pomimo ze sie ciesze to jak tak sobie pomysle ze mam zaczynac od poczatku (wstawanie w nocy, pieluchy, karmienie,sloiczki itd) i do tego te dwie małe - to chyba zaczynam myslec ze nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja na chwilke,bo musze leciec do sklepow,a jeszcze prysznic przede mna. Manika sliczna corcia,mala miss,a chlopak to juz mlodziez,super pociechy,nastepna tez bedzie taka sliczna:) Dziewczyny popisalabym ale naprawde musze spadac...o uniewaznianiu malzenstwa w kosciele,pozniej Wam cos powiem,narazie papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nowe mamusie,nie przywitalam sie...w kazdym razie zapraszamy i cieszymy sie ze bedzie nas wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee, zaintrygowałaś mnie , bo ja zamierzam takowy rozwód przeprowadzić... wracaj szybko, bo potem to ja ide do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny :) Sonia73, masz rację :) pisałam na innym topiku dość długo :) miło, że pamiętasz :) niestety, tamten topik się rozpadł. Jestem nauczycielką :) mam dwie dziewczyny na razie :) napisz coś o sobie i przyłącz się :) edwik, witaj :) napisz coś więcej o sobie i dzieciakach :) Agal, wiadomo, że przydalby się synuś, szczególnie tatusiowi, który jest tzw złotą rączką i na razie nie ma komu tej swojej pasji przekazać :) ale jak się okaże, że to trzecia dziewczynka też się będę cieszyć. Małe dziewczynki są słodkie :) no i przynajmniej wiem już jak się "obsługuje" i wychowuje małe kobiety :) Manika, moim zdaniem masz szansę na unieważnienie małżeństwa. Szczególnie jeśli mąż cię bił. Zawsze warto spróbować, prawda? Z tego tylko co wiem, to długo trwa. Ale warto moim zdaniem poczekać. Mam koleżankę, która jest w trakcie załatwiania takiego unieważnienia. Jeśli będziesz chciała zapytam ją co trzeba najpierw zrobić, jakie papiery złożyć. Ale to juz może na gg? Zawsze też możesz pójść do swojego księdza na parafii albo jakieś poradni małżeńskiej i popytać u żródeł :) bpcianek22, witam :) też mam dwie małe córeczki i trzecie dzieciątko w drodze - jestem w 18 tygodniu. Ale po kłopotach z tą ciążą już się nie martwię czy dam radę z trójką. Grunt, by maluszek cały i zdrowy przyszedł na świat, a potem wszystko się ułoży. Damy radę!!! Będzie może trudniej, ale i weselej :) :) pozdrawienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, Ty się trzymaj ciepło i zdrowo, bo ja to chyba jak nikt trzymałam kciuki za Twoje dzieciątko, bo bałam się , że Twoja ciąża skończy się tak jak moja, ale skończyło się szczęśliwie, chwała Bogu. Życzę Wam upragnionego zdrowego synusia:D❤️ wiem, że rozwód kościelny trwa najkrócej 1,5 roku, wiem też jaka mniej wiecej procedura jest i jakie papiery składać, na mojego księdza nie mam co liczyć, bo to kompletny buc i anty do rozwodów. Boje się też że mam za mało świadków, bo moje 2 koleżanki, które to wszystko widziały wyjechały za granicę. Były mąż też nie bedzie na rozprawach, bo lada moment go zamkną za spowodowanie wypadku na dwuch gazach...Zamierzam jednak się starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-ja szczepiła wszystkie dzieciaki tymi zwykłymi szczepionkami,a koleżanka tymi płatnymi i córcia wylądowała w szpitalu,nie ma żadnych skutków,ale zaraz po tej szczepionce wpadła w śpiączkę,a druga koleżanka zrezygnowała po tym z tych szczepionek bo jak się właśnie okazało dają dużo skutków ubocznych. Nie wiem co Ci doradzić:( Manika- pierwsza spraea to taka że przestali posyłać te wyciągi tylko sam rachunek i od tego zaczęły się kłopoty tzn. może zacznę tak: abonament płacę 25 zł w tym jest 30 min rozmowy i 90 sms-ów.I do puki był ten wyciąg to nie było problemów zawsze jeszcze zostawały na następny m-c.odkąd go nie ma przekracza mi zawsze rachunek i nie tylko mi bo mój P ma taki sam i też tak się mu dzieje.A wczoraj wyciągnełam rachunek ze skrzynki a tam 87 zł z groszem co na pewno nie jest możliwe.I wogóle rachunek płatny do 5 a przyszedł w sobotę 9.Coś tu jest nie halo:( Przepraszam że się tak rozpisałam,ale krócej się nie dało;( bpcianek22- witaj:) Ja miałm większą różnice wieku,ale ten ostatni też jest z wpadki;) Dasz radę,zobaczysz będzie dobrze:) Napisz coś więcej o sobie i dzieciaczkach.I jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha, wyciągi zostały zniesione jakiś czas temu, jeśli byś chciała dostawać dokładny spis rozmów, to możesz o to poprosić, ale za to kasują 5 zł co miesiąc. Inaczej nie sprawdzisz czy rzeczywiście tyle nadzwoniłaś:) Ja zwykle tez mam więcej na rachunku, niż w abonamencie, ale dużo dzwonie, mam jeszcze opłate za 5 darmowych numerów- 15 zł, bo one sa za darmo tylko przez pierwsze pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×