Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Ambrozja:D Zeby to najgorsza rzecz jaka może boleć,przynajmniej u mnie:( Dziewczyny też pamiętają:) Trójeka3- jest z tego co na bieżąco to o ile pamiętam to 2 mamy są.Jest Manika i Doriana tylko ta druga gdzieś sie zapodziała i zaczynam się martwić:( Dziewczyny ja się już żegnam,obiecałam sobie że dzisiaj idę wcześniej spac bo potem chodzę jak zombi po domu:)🌼 Dobranoc i zapraszam rano na kawę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle mam a jednak pustka eh trudno troche sama posiedzę i poczekam na was :) Dzisiaj cięzki dzień, jak zawsze musiałam wysłuchiwać dlaczego jestem taka okropna... Naszczęście Karolka śpi, Maja czyta lekture szkolną a Filip obrażony uczy się na fizykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesttye ja będę pisała głownie wieczorkiem, rano szykuje dzieci do szkoły, idę spowrotem spać, wstaję koło 11 szykuje obiad ogarniam dom i nastaje pora obiadu, oczywiście lekcje i tak szybka czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze bedziesz miec dzidziunie,uwielbiam maluchy,nie zebym nie lubila starszakow,ale wiadomo,niemowlaki rozczulaja:P Pracujesz trojka? Czy w domku,ja siedze w chatce i zajmuje sie tym co w niej,czyli dzieci i reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domu i tez zajmuje się domem. Dokładnie maluszki są najlepsze nie pyskują i nie mają pretensji w dodatku to mój syn jest akurat w najgorszym wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie tylko nad imieniem myslę nad Alicją, Aleksandrą i Emilią jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ze dzieci w wieku gimnazjalnym ciezko ogarnac...no zobacze na wlasnym przykladzie,ale troche jeszcze uplynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee - dzieciaki masz słodkie :) A Filipek napewno nie jednej pannie serce złamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde ktore wymienilas jest sliczne,kazde ma swoj urok,ja np. jesli urodze 4 to dla dziewczynki mam juz imie Pola,a dla chlopca Dominik,podoba mi sie tez Chloe,co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 4 lata szybko ci zlecą uwierz mi , jeszcze pamiętam jak Fifi chodził do pierwszej klasy podstawówki i robiliśmy razem lekcje :) Jak kupowałam mu ubranka a teraz to tylko "mamo daj kase" "mamo kup mi karte" "mamo chce to" i tak w kółko i ciągłe pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Ciebie maz pracuje,bo moj niestety caly dzien,wpadl pol godz temu z chlebkiem,myslalam,ze juz do domku,a on jeszcze gdziez musial za miasto ruszyc bo auto firmowe siadlo,teraz sobie poczekam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo podoba sie w tych co wymieniłaś Chloe, Dominik też fajne - mały Dominiś ale Pola nie zabardzo ale kazdemu coś innego sie podoba. Ostatecznie chyba będzie Alicja Aleksadra :) Wiesz ja tak troche z rezerwą podchodzę do wstawianiafotek dzieci więc nic nie obiecuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde mowicie na niego Fifi????:D:D:D My tez na naszego Filipka,z tej bajki o niezapominajce,od tamtej pory jest Fifim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno,a cierpliwy wynagrodzony:P Alicja slicznie,juz bym nie kombinowala,Ala i juz:) A co do potrzeb'mamo daj..' moja najstarsza ma 8 lat,a tez juz slysze co nieco. Mamo chce komorke,mamo chce takie buty,takie spodnie,taki plecak,mp4...itp. Powoli mnie przyzwyczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety cały dzień w pracy, przychodzi zmęczony wieczorem ale coś na za coś, gydby nie pracował nie bylo by nas stać na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty Fifim przestał byc juz dawno tak tyko napisałam teraz to poprostu Filip i już bo inaczej mnie poprawia... Moja córka też dużo chce, ja rozwiązałam problem mp4, kupiłam Mai i Filipowi telefony muzyczne i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie kupilam jeszcze tel za to mp4,nie wiem boje sie ze za ten tel ktos zrobi jej krzywde,a mp4 slucha w domku lub w podrozy. 37tc i termin na 18tego,a nie przypadkiem 39 tydz?jakos obliczenia mi nie pasuja:P A jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, juz mam lekkie rozwarcie, cała trójka była rodzona wcześnie i w tym przypadku równiez. Jak się czuje ? Jak wielbłąd... Jeszcze mam mała do opieki więc trochę źle... Ale da się przezyc, kregosłub mnie boli i nogi. Ja Majce kupiłam telefon w drugiej klasie bo większośc dzieciaków miala i nie chciałam być najgorszą matką.... Teraz dostała nowy od babci na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz chyba wszystkie spia😴 Doriana co z Toba? Ambrozja moze nie pisalam,ale myslalam!!!!!:) Manika jak bedziesz miec jakies pytania to dawaj,postaram sie pomoc:) Agniecha pisze sie na poranna kawe,chyba ze zaglebie sie w rejonach:) Anik,co z tym nauczycielstwem,bo ja tez nauczycielka,tyle,ze wczesnoszkolna:P Trojka,Bpcianek....zagladajcie,dobrze ze nas wiecej:D Marakuja dobrze ze sie odezwalas,cmok dla syncia:* Goba where are you???? Jesli pominelam jakas mamusie to wybaczcie,sklerozka:P To dobranoc,ide czekac na M:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee, nie pisałam, bo właśnie miałam dziewczynę na korkach ;) uczę "ukochanego" przedmiotu większości dzieci - czyli matematyki :) Witam Trójkę :) zazdroszczę, że juz finiszujesz z ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle napisałyście, że trudno za Wami nadążyć :P Poczytam sobie jutro rano przy kawie, bo dziś idę już spać. Chciałam się tylko pożegnać i życzyć dobrej nocy Doriana mam nadzieję, że dołączysz do porannej kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMUSIE..te starsze :P i te nowe :) ❤️ wlasnie znow nadrabiam zaległosci i poruszyłyscie temat uniewaznienia małezenstwa przez kosciół..tez o tym myslałam i bardzo bym chciała ale jakos nierealne mi sie to wydawało :( ja brałam slub w brdzo młodym wieku bo mając niecłe 19 lat i wtedy juz miałam syna na swiecie,co prawda bardzo kochałam swojego męza i wyszłam za niego z miłosci ,tak było do dnia slubu :( bo taki amant mi sie trafił ze w dniu naszego slubu zdrdził mnie z moja najlepszą przyjaciółką :0 w jednym dniu straciłam dwie dla mnie najwazniejsze osoby i chyba nie musze wam pisac co czułam... jak pojechali dzien wczesniej do sklepu razem to wrócili nad ranem o 6 (on pijany) a slub o 12 pod wpływem mojej mamy dla swietego spokoju przesuneli slub na 14 i popełniłam najwiekszy bład ze poszłam,ale widocznie tak musiało byc.. stał sie dla mnie w minucie obcym człowiekiem i juz mu nie potrafiłam ufac...wszystko prysneło jak banka mydlana,a on zadnej skruchy nie okzał :( wiec moje małzenstwo to wielka pomyłka była i niedorosła jak na nasz wiek decyzja u nas czas szybko leci,malutki przybiera na wadze..ciagnie cyca (teraz to jego najwiekszy przyjaciel) i jest grzeczniutki :) jeszcze troszke i bede musiała pomyslec o dobrej antykoncepcji bo na Natanielku chce juz poprzestac ;) niestety nie zrobili mi sterylizacji bo cesarka była nagła a robią to tylko w zaplanowanej :( AMBROZJA ja tez o Tobie pamietam moja droga :) DORIANA tak jak Ty sie o mnie martwiłas tak teraz ja o Ciebie :( gdzie jestes? mam nadzieje ze czujesz sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek zaraz z rana🌼 Ja tak na momencik tylko bo Kasperek już dawno pojechał z tatą( po prostu porażka, wczoraj się na mnie obraził że go nie obudziłam do przedszkola),Julka je śniadanie,a ja dopijam kawke. Po 8 zapraszam was na kawe,tylko ciasteczka nie mam;) Trójka- u mnie Patryk miał być Emilką ;) Sdee- nie stety bunt nastolatków jeszcze przed nami:O Moja Julka komórkę dostała w zeszłym roku pod choinkę od teściowej i byłam wściekła bo nie uzgodniła tego z nami:( Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×