Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Agniecha widzę Twoją galerię!!! :) Dzieci blondaski,jasne oczka :) Jeszcze zapomniałaś dodać swoje zdjęcie ;) Goba,widzę,że masz galerię,już nie mogę się doczekać :D To był świetny pomysł z tą galerią,fajne mamy i fajniutkie dzieciaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida - kawał po prostu nic dodać nic ująć :D życie. Agniecha - dzieciaczki bardzo podobne do siebie, śliczniutkie, oczy na pół twarzy - ciekawa jestem po kim? Czekam na ciąg dalszy. Chluba męża to jak mniemam cytryna, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-na bardziej aktualne zdjęcia muszę ściągnąć program do zmniejszania zdjęć:O A to znając mnie troszkę może potrwać;) Nie stety ja z moim też tak mam jak w tym kawale.Nic nie robisz to zmęczona nie jesteś,a ja cały dzień w pracy:O Tylko oni nie zdają sobie sprawy że my w domu nie mamy za bardzo sie do kogo odezwać ani z kim pogadać,a jak wychodzimy z dzieciakami to bardziej zajmujemy sie nimi niż tym żeby z kimś pogadać czy choćby odpocząć. Nie stety ciężko to wszystko im pojąć:( Ja się już nauczyłam jak gdzieś razem jedziemy,czy jak jest w domu dłużej że mnie nie ma,jak maluchy coś chcą to im mówię że jest dzisiaj tata i mnie nie ma............ Wiadomo z początku było ciężko,ale teraz już wiedzą że jak on jest to mają iść do niego..... Jeszcze ostatnio miałam problem z kolacją.Np.szłam do mamy na górę i przychodziłam np po bajce a oni do mnie że chcą kolację,a ja się ich pytam czemu nie powiedzieli tacie a oni że czekali na mnie. Więc zaczęłam później przychodzić i teraz już jest oki. Nie stety można zwariować:O Mam nadzieję że się nie pogniewacie za tą cytrynę w albumie,ale mamy już ją pare ładnych lat i dopiero w ubiegłym roku na jesień utrzymała nam owoce i tak jakoś chciałam się podzielić z wami:) Dobra uciekam zrobić jakiś obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis byla polozna u mnie zalozyla karte ciazy zaczelam 11 tc do 2 tyg mam dostac list z 1 szym dokladnym usg i stosem badan głownie z krwi na wiekszosc chorob dzidziusia. Dostalam duzo kuponow na darmowe pampersy dla dzidziusia z huggies i na witaminy ciazowe jak milo :) itp ide wywiesic pranie i za godzinke sie zbieram pare spraw do zalatwienia mam pozniej po laure do sklepu i jade na klachy do kolezanki :) zycze milego dnia dla wszystkich :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nic nie pisze bo na allegro ciuchy wystawiałam 1 raz wiec mi zajęło gal;erii nie bedzie bo nie moge dodac zdjecia zadnego a mam mało bi mi sie komp ostatnio popsuł i wszystko poszło sie ....poprostu płakałam dam wam na meila dane na nk jak chcecie tylko musicie zaproszenie wysłąć bo mam zablokowaną galerię mój tato ok wyzywa mama przez tel ale mama mysli ze on w depreche wpadł bo to jest 2 pobyt moijego taty w szpitalu w całym życiu-1 raz jak zatruł się muchomorem sromotnikowym i był jedna nogą na tamtym swiecie a teraz chyba głupi nie jest i wie co mu dolego i się załąmał ze to moze juz koniec jrgo żywota ?niewiem mama mówiła ze pogafda dzisiaj z oddziałowa czy nie załatwic mu psychologa no cóż kazdy ma swoje problemy no nie? piszcie kto chce na meila dane pozdarwaim was i cłuje i nieiem czy poczytam bo dzieci broją :-) sorka za błedy :-) i literówkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1@op.pl patinka serdeczne wyrazy współczucia az się popłakałam bo ja juz mam 30 prawie i te dzieciatko takie maciupkie az strach pomyslec wiecej nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba pisz,ja wysłałam Ci maila,pozdrawiam gorąco!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny za chwilę setna strona,a Wy tak niiiiiiiiiic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie kosmetyki
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - zdjęcia nie wchodzą Ci bo trzeba je zmniejszyć. Robione są w dużym formacie a w albumiku wielkość zdjęcia jest ograniczona. Trochę przy tym zabawy ale szkoda, żebyś Ty jedyna nie miała z nami wspólnej galerii. Wieczorkiem wyślę do Ciebie maila bo bardzo chętnie zobaczę Ciebie i Twoje pociechy :) Tata ma prawo być zły, trudno radzić sobie z emocjami w takiej sytuacji. Sama nie wiem, czy na jego miejscu chciałabym usłyszeć przed samą operacją, że stan jest tak kiepski a operacja tak poważna. Mama ukryła przed nim prawdę więc ma teraz do niej żal o to. Bądźmy dobrej myśli, że wynik histo będzie w porządku to i nastrój taty się poprawi. Ja odebrałam swoje wyniki i jak na razie wszystko jest oki. mam tylko lekki niedobór żelaza a tak wszystko w normie. W środę jeszcze wyniki z badania hormonu bo to moje serce może się jeszcze okazać chorobą tarczycy - zobaczymy :o Dobra zamykam bo mam robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika widziałam Twoją galerię.Maja ma ogrooooooomne oczy,wykapana córeczka tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam teraz na rano, więc będę się zjawiać na topiku po południem lub wieczorkiem:) Założyłam galerię :) Ida, Maja ma oczy mojej teściowej:P ja sobie oglądam wasze galerie. Agal, kobieto, w ogóle po Tobie nie widac tej 40-ki !!!! :D. Jak dziewczynka wyglądasz:P Ale brzusio to miałaś ogroooomny, jejuś. Super te zdjęcia bliźniaków jak śpią:D słodziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mąż jest dla mnie miły i nawet dostałam sexy bieliznę-koszulkę i gatki... ;) Co za przełom,zajmuje się dziećmi,na razie jest OK...Ciekawe jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - dzięki, zdjęcia często przekłamują a poza tym trochę czasu minęło od momentu kiedy były robione. Mam gdzieś zdjęcie z przed dnia porodu ale nie mogę znaleźć, mamy tyle zdjęć i to tak chaotycznie wgranych, że nie mogę doszukać się tych z lutego 2008' Nic może kiedyś przypadkiem natknę się na nie to wkleję :D Oczy małej rzeczywiście przeogromne i dziwne, że żadne z Was nie ma takiego koloru. Twój mąż o ile dobrze widać ma lekko brązowawe ale ona to jak kasztany. Fajna z Was para. Nie obraź się ale u Kamila to widać tego zadziora, młody a już ma charakterek :o Patinka - jak tam udały się "klachy"? Aines - widzę, że chyba Cię rozłożyło na poważnie, nie zajrzałaś dziś ani razu. Daj znać co tam z Tobą. Nie wiem czy te zdjęcia z krótkimi włosami to aktualne ale według mnie zdecydowanie Ci lepiej w takiej fryzurze. Agaaga - a gdzie ty mieszkasz, bo kilka razy napisałaś tu u nas i mam wrażenie, że nie chodzi o Polskę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida - to tylko się cieszyć, przesłanie zostało odebrane. Nasuwa się jeden wniosek, że masz bardziej kumatego męża od mojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Czy Wam tez te pomaranczowe wredoty dokuczaja tak jak nam?Czy tylko na nas sie one uwziely? macie jakis sposob na nie? ignorowanie ich nic nie daje za malo inteligentne sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maluchy dzisiaj w ogóle nie spały w dzień i pewnie będę miała zarwaną nockę bo u nich tak zazwyczaj jest, że takie zmęczenie odreagowują w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - witaj. Owszem zdarza się czasami, że ktoś się wyżyje na nas i wyleje trochę żółci ale odpukać już dosyć dawno nikt się nie pojawił. Nie będę ukrywała, że czasami zaglądam do Was i szczerze powiem, że współczuję, bo rzeczywiście ktoś mega wredny się na Was uwziął. Wiem, że to trudne bo sama często nie mogę się opanować ale chyba tylko ignorowanie ich jest metodą bo nawet moderatorzy mają na to olewkę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika- Maja ma przepiękne oczka takie wielkie i czarne:D A u Kamila to już charakterek widać:D Dziewczyny ja sobie pobrałam program i gdzieś mi go wcieło:O Z tą moją znajomością tego sprzętu to naprawdę daleko nie zajdę:O Może jutro znajdę:) Julka ma jutro bal i muszę iśc z nią ją ubrać w suknię i potem po nią poprzebierać. Tak że zajrzę dopiero po południu.Dobrze że mi obiad z dzisiaj został:P Spadam. Do juterka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wątpię, czy to coś co Wam tak bruździ ma w ogóle inteligencję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wlasnie mam wrazenie,ze te pomaranczowe co nam smieca to jest jedna gora dwie osoby,tylko sobie niki zmieniaja i dziwie sie dlaczego moderatorzy sie tym nie zajma? przeciez wystarczy bana jednej czy drugiej osobie dac i spokoj bedzie.Eh szkoda gadac Pozdrawiam Was mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida- Widać że poskutkowało:) Anastazja-witaj:) Tak jak Agal pisała,trzeba je ignorować,wiadomojest to ciężkie,ale czasami skuteczne:) Agal- Twoje maluchy nie spały za to Patryk wczoraj po obiedzie13.30 padł i wstał o 15.45. Nie wiem dla czego,ale mam wrażenie że on znowu potrzebuje tego snu w dzień.Dobrze przynajmniej chwila spokoju:P Dziewczyny faktycznie 100 strona już niedługo.Może jakiegoś szampana byśmy wypiły?? Może być Piccolo;) Dobra uciekam teraz już na pewno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha jeśli coś pobrałaś i nie możesz znaleźć, a masz windows XP to w moich dokumentach jest folder Pobrane, i tam pewnie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja porosze linka do nk. Mój mail przybyslawska@o2.pl :) ale lepiej gdyby ci się udało zrobić tą galerię z nami, wszystkie razem. :) ogólnie wpadam przy Was wszystkich w kompleksy:( takie laski szczupłe jestescie, a ja mam tendencje do tycia i zawsze mam gdzieś za dużo tłuszczyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - mam to samo kochana, jak siedzę to mam dwie dosyć duże oponki a na stojąco brzuszek tak na oko 3 m-c. Szczególnie teraz jak maluchy już tylko gościnnie korzystają z cycha przytyłam w błyskawicznym tempie :( Obiecuję sobie, że do lata się ich pozbędę ale nie mam pojęcia jak - bo tak kocham jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wrocilam :) ale musze zaraz przebrac w pizamke mala i szykowac do spania spala dzis rowne 30 minut az wiec juz powoli marudzi. Uwielbiam takie wypady dobrze ze mam auto bo nie wyobrazam sobie taki kawal 2 autbusami jechac :O anastazja regujecie i to jest skutek :( Ignorujcie ich -- mnie wyzywaja ze czarnucha sobie wzielam ze jestem pasztet a ja mam totalna zlewke oczywiscie ze nie przyjemne ale najlepiej nic nie pisac im sie doslownie nudzi pozniej. ja nie mam programu do zmniejszania zdjec ale wchodze na painta i tam sobie zmniejszam :) i mam bez problemu.Moze niech Goba wysle ktorejs zdjecia na maila zmniejszyc je i wstawic do jej albumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy szystkie takie chudzinki jestescie i laski :) to tylko ja taki hipopotan :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×