Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Agniecha uważaj,moja koleżanka wyszła na dwór(a mrozu nie było) na zewnątrz z niedosuszonymi włosami i dostała paraliżu na połowie twarzy,potem ciężka rehabilitacja,jakieś masaże i ćwiczenia i wyszła z tego,ale niekoniecznie mogło się to jej udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida - ale chyba nikt nie wysłał jej tego maila, bo Aines chyba właśnie wtedy przestała się odzywać albo tylko późnym wieczorem coś skrobnęła, że jest chora. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka,że jeszcze nas jest mało,ja niedawno dołączyłam,im dłużej jesteś,tym lepiej wiesz,kto tu pisał,a kto nie.Też mi się wydaje,że po tym,jak ta osoba się nie odezwała,ona chyba nie wysłała jej tego maila.Też się nie ma co nakręcać,że to takie niebezpieczne,ale jednak coś w tym jest...Człowiek się zastanawia,zwłaszcza po tych atakach gówniarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - Agaaga - jak chcesz dołączyć do galerii to dobrze by było, jakbyś zaczerniła sobie nicka, wtedy będzie pewne, że mail został wysłany do właściwej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) melduje ze żyje ale ledwo ledwo :P 6 godz w szkole i mam dosc za tydzien mamy wolne Yupii :p ide ugotowac sosik bo zostalo jeszcze golabkow a bez sosu to juz nie to :) potem do lozka wykorzystac meza bo jutro go nie bedzie. Doraian i reszta dziewczyn nie dolujcie sie kochane pamietajcie ze pozniej pojawia sie sloneczko :) Mnie non stop cos spotyka czasem jak siade i zaczne myslec i rozmyslac zaczynam ie pograzac wiec omijam te mysli wstaje i cos robie czasami pomaga ale wiadomo co siedzi w srodku w koncu musi sie wylac :( dziewczYnki usmiech Please :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi w tym lozkiem to chodzilo mi ze ja ide spac a on zajmie sie OLivka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chce mi się spać,moje dziewczynki nabałaganiły i narozlewały wszędzie wodę,ja już siły nie mam,chciałabym się położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o Andziak trochę głupio napisałam,może faktycznie jej nie pamiętacie,a widzę,że ona tak w ogóle już sporo postów wysyłała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukałam emaila Anik ale się nie doszukałam bo to chyba ona wysyła namiary na konto z galerią co? Może mi któraś podać jej e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha
ambrozja która zakładała topik była przez małe "a" a ty jestes przez"A"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - przekierowałam Ci maila od Aines. Wiadomość od niej przyszła do mnie jako spam nie pomyślałam więc sprawdź sobie w pierwszej kolejności spamy. Mam nadzieję, że tak czy inaczej dojdzie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,podpucha,ilość postów i założonych tematów ta sama,ale litera duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida - spoko, ambrozja tak pisze raz z małej litery raz z dużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spoko,ale cyrk :) Ja mam dziś zły dzień,małe psociły(delikatnie mówiąc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki-dziękuję:) Weszłam napisać -Dobranoc:) Wygadałam się.......lepiej mi,ale nie tak do konca.Tak to juz jest................trzeba przetrwać te ciężkie dni,bo nic innego nie pozostaje:( Jutro nowy dzień...i kto wie,może będzie lepszy. Agal jak Kasperek-nie rozchorował się? Agniecha a twoje dzieciaczki? Aines........co u ciebie? Anik......wszystko oki? Goba nie czytaj o takich rzeczach,bo człowiek potrafi przez takie wiadomości sam sie negatywnie nakręcić.Już niedługo zostaniesz po raz trzeci szczęśliwą mamusią maleńkiej córeczki:) Ida.....twarda babeczka z ciebie......i dobrze:) Marakuja......podaj swój e-mail i dołącz do naszej galerii-miło mi będzie cię zobaczyć i twoją rodzinkę. Ambrozja:) Trójka...już chyba o nas zapomniała:(A może nie............ Agal mieć cie za przyjaciółkę to był by WIELKI zaszczyt.Tesciowa musi być ślepa, nie doceniając takiej synowej jak TY.Potrafią tylko przewracać czyjeś życie do góry nogami,a wystarczyło by choćby jedno miłe słowo i odrobinka docenienia człowieka i już świat stał by się odrobinkę piękniejszy:) sdee...nie smuć się ...Wielkie buziaki👄 Do jutra kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaga30
Dobry wieczor dziewczyny. NIe moglam sie dorwac do komputera przez dwa dni a wy juz tyle napisalyscie, ze nie nadarzam i nie wiem co pisac:) . I jest was tez tyle , ze mi sie troche mylicie tak ze zaewentualne pomylki z gory przepraszam. Ja dzis tylko szybko bo dzien mialam bardzo inteensywny. Chlopcy tradycynie mala za szybko zbudzili, zeby mogla obejrzec kaczki i wiewiorki w parku. A potem ona juz nie chiala zasnac. I jeszcze z kolezanka z ktoraz sie od paru miesiecy nie widzialam umowilysmy sie na kawe , taka dosc pozna ok 17 . Mala byla oczywiscie ze mna, chlopcy woleli w domu poczekac na tate, bo "wy tylko gadacie i gadacie" a co mamy robic wrzeszczec i biegac jak opetane rownoczenie grajac na DS-ach? Plotki nam sie udaly, dziecie stanelo na wysokosci zadania i raczkowalo sobie wraz z corka wlascicieli, ale wrocilam grubo po 8 i kolacja i kapiel przebiegly w troche bojowej atmosferze. Agal - tesciowa sie nie przejmuj. MOja tez uwaza mnie za dopust bozy. Ale ja jej prawie nie widuje, wlasnie dlatego hihi. Jesli chodzi o miejsce zamieszkania to chwilowo kursuje miedzy Polska a UK. Pracowac nie pracuje - czasem cos na kompie w domu - niemowle jest jeszcze zbyt male. Wole osobiscie popelniac bledy wychowawcze na swoich dzieciach niz zeby robil to ktos obcy:) A tak na powaznie to prace mam bardzo wymagajaca i o nieregularnych godzinach tak ze trudno byloby mi kogos znalezc juz nie wspominajac o tym ile to by kosztowalo. Na pomoc babc nie moge liczyc - tesciowa , ktora to nie mogla sie doczekac kiedy jej wnuka podaruje zupelnie sie nimi nie interesuje. Nawet ledwo pamieta imiona. A moja mama choc kocha wnuki i czesto je widuje, to uwaza ze jest zbyt mloda i stara zarazem aby obarczac sie takimi obowiazkami. Ona woli dzieciom cos kupic, zaprosic na fajny obiad, dorzucic sie do wielkszych wydatkow byle tylko nie musiec byc babacia-mama. I ja to rozumiem i szanuje. Dziekuje za propozycje wpisania si e do albumiku ale na razie jedyne na co moge sie zdobyc to pisanie. Ja po prostu nie mam glowy do zajmowania sie zdjeciami - robie ich mnostowo - kiedys, kiedys to uporzadkuje - znajomi tez nie moga sie doprosicabym cos wrzucila na ich mail lub facebook. Jak sie przelamie to dam zanac:) Dobranoc i milego dnia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja,sorki,ale pomyślałam,że ktoś się podszywa pod Ciebie,nasza założycielko ;) Kochane dziewczyny,nie wymienię wszystkich,bo jestem zmęczona i jeszcze o kimś zapomnę,jesteście wszystkie fantastyczne (a z teściowymi i ewentualnie teściami-kij im w ....) dobrej nocy życzę,ja ze zmęczenia nie mogę zasnąć,ale teraz już się postaram :) Papaniu ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek🌼 Ja się tylko szybko przywitam i uciekam z Julcią do szkoły:) Wpadnę później bo jeszcze na kawe lecę i zastanawiam się kiedy wszystko dzisiaj porobię:P O zgrozo;) Dziewczyny jak humorki dzisiaj lepiej troszeczkę????? Do potem🖐️ A to tak na osłodę 😘😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha hello a ja miałam w nocy atak żołądka-dziwczyny takiego bólu jeszcze nie miałam poprostu myslałam ze bede płakac wyc i wymiotowac niewiem skąd,obudził mnie ból o 5 rano masakra wziełam apap popiłam herbatka i jakos usnęłam ambrozja jak tam u ciebie?jak się czujesz?kiedy na wizytę?moze juz poznasz co pod serduchem nosisz słodkie masz dzieci (jak kazda z reszta)ale dziewczyny dajcie swoje fotki-wstydliwe jestescie jak niewiem :-) ;-) zapraszam na kawke moze to was obudzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kawy nie pijam w ogóle.Ale przyłączę się z herbatką. Goba....może coś zjadłaś niestrawnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! Na dobry początek polecam temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4372335 - uśmiałam się wczoraj do łez, szczególnie polecam posty sękatej :D :D :D. Ciekawa jestem, jakie życie czeka tych dwoje :D Ambrozja - jak znam życie to zapewne nie masz swojego zdjęcia biedulko :D Nie daj się prosić, przecież to nie wybory miss :D Dzieci słodziaki :) Goba - może zjadłaś coś ciężkiego na noc. Widzę, że szybko sprzedają Ci się ciuszki tylko coś na krótko wystawiłaś. Doriana - dzięki wzajemnie ❤️ ❤️ ❤️ Kochana nie smutamy dzisiaj, widzisz (o ile zajrzysz na temat do którego dałam linka), że ludzie mają większe problemy :D :D :D Teraz tak na poważnie, jeżeli będziesz gotowa to zrzuć co tam masz na serduchu. Trochę nas tu jest więc co dwie głowy (w naszym przypadku kilka) to ... kończyć nie muszę. We mnie zawsze będziesz miała wsparcie 👄 Pytałaś o Kacperka - niestety po 15-tej jak przyjdzie moja pani lecę z nim do lekarza. Kaszle tak, że na syropkach się nie skończy:( Agniecha - zwolnij trochę bo któregoś dnia tak jak ja będziesz się zastanawiała co tak serce się tłucze, oczywiście nie życzę ale takie tempo do tego prowadzi. Robota nie zając ... Anik - :) Aines :) Patinka :) Ida - jak nocka? Manika - a Ty gdzie się podziałaś? Ciekawe jak tam Sdee w szkole i tak w ogóle ile wytrzymają bez siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) widze ze bawilyscie sie wczoraj Zgadnik to tam po drugiej stronke :P moj M wlasnie przygotowywuje sniadanie wiec ja siedze jak krolowa i czekam :p Laura dzis nie w szkole zlapala ja grypa gardlonos i kaszle ahhhhh a bylo tak dobrze. Goba widocznie ci cos zaszkodzilo nastepnym razem sprobuj wizasc Nospe bywa pomocna :) a mieta jak najbardziej na przemian z rumiankiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal:):):) A to dobre........uśmiałam się:D:D:D:DTo mi problem:P:P:P Moje dzieci nie chorują i to jedyne za co dziękuję losowi z głębi serca:)Drobne przeziębienia złapią ale na tym sie kończy:) Agal a pozostałe dzieciaczki zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haj hello dorianka piłam z toba herbatke ale cicho :-) agal temat naprawde super hihi wystarczyło mi kilka postów i miałam polane :-) patinka miałąm nospe ale niewiem czy moge brac niby w ciazy mozna ale wiesz stracha mam dzisiaj ide do lakarza to się dowiem no i chyba wiem po czym zjadłam na kolacje chleba z szynka w galarecie i tam było kawałek ppryczki no chyba ze mnie dziecko uciskało nóżka ale to wątpliwe a co do rzeczy jakos ida moze zarobie sobie na cos a na rótko bo jak ma się sprzedac to się sprzeda w poniedziałek wystawiłąm do jutra trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka................ile bym dała, aby choć na chwilę poczuć się jak królowa przy rannym śniadanku:P Oj skłamałabym.........wracajac w stecz......były takie śniadanka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×