Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

hej dziewczyny niestety...znowu porażka😭 od dwóch dni krwawię.... mi nie wolno mieć nadziei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manika..
do lekarza biegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Manika - przykro mi :( Ale może rzeczywiście idź do lekarza albo na pogotowie najlepiej. Przecież krwawienia w ciąży się zdarzają! i może coś da się jeszcze zrobić! Sprawdź lepiej! Doriana - nie czuję się jakoś specjalnie "porodowo" więc może dotrwam do wtorku. Liczę na to, bo wolę jechać sobie spokojnie do szpitala niż szybko i nerwowo :) Agal, zdrówka życzę 🌻 Sdee, ja też nie ściągam mp3, więc nie pomogę niestety. Ambrozja, ja też już musiałam obrączkę zdjąć. Niby nie puchnę jakoś specjalnie, ale mam palce jakby grubsze w stawach. Dziwnie tak. Gruby miś - kiedy masz wizytę? w którym tygodniu jesteś? mój maluch się jakoś dzisiaj mało rusza jak na swoje możliwości. Albo ta pogoda tak go nastraja, albo zbiera siły na wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika - ❤️ ❤️ ❤️ - bo nie wiem co napisać 👄 Byłaś u lekarza? To już potwierdzone, bo może tak jak pisze Anik to tylko plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam u lekarza.. to dopiero 3 tydzien od zapłodnienia, co tu mi lekarz pomoże? za młoda ciąża, by coś robić. Muszę to potraktować jak zwykły okres. Lekarze zwykle mówią że test mógł dać fałszywy wynik i ciąży nie było:( Mąż jest na szkoleniu w Poznaniu, jutro wraca. Siedzę sobie sama w domu i uczę się testów, bo w środę mam egzamin na prawko. Cały ten tydzień to istny maraton, może to mi zaszkodziło. Jeden dzień od 7 rano wyjazd na naukę jazdy do Szczecina, powrót o 16 prosto pod bramę fabryki i do 22 w pracy. Drugi dzień od 6 rano do 16 praca. i tak w kratkę. W poniedziałek byłam 14 godzin w pracy, bo oprócz swojej zmiany musiałam odrobić zaległości:( Jutro znowu jadę na śzczecin i do 22 w pracy. Jestem taka zmęczona, ale tak chciała się dobrze przygotować do egzaminu:( Idę się położyć, bo Maja jest od wczoraj u dzadków, to sie przynajmniej wyśpię... Dobranoc kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika❤️ tak mi przykro,choc mam nadzieje,ze to jakis falszywy alarm:( Ja dzis fatalnie,tez cos w glowie mi sie kreci,zwlaszcza jak sie schyle,dziwne. Babcia juz u mnie nie spi,stwierdzila,ze dosc tego.Do tego zostaje sama na weekend z dziecmi:(ach takie zycie... nie stekam,ogolnie i tak jest juz lepiej:)Papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika wiara czyni cuda! Uwierz że to nie oznacza jeszcze najgorszego! ❤️ W sumie to wpadłam wam dziewczyny powiedzieć dobranoc 💤 A i mam pytanko macie jakiś domowy sposób do nabłyszczenia liści kwiatów? Tylko proszę nie mówcie że piwo czyni cuda bo jakoś różnicy nie widzę... Mama poradziła mi aby posmarować je odrobiną oliwki dziecięcej bądź oleju jadalnego ale nie wiem czy im to nie zaszkodzi? Poczekam jeszcze z 3 minutki może ktoś mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika, uściski, trzymaj się ❤️ może jest jeszcze nadzieja? do nabłyszczania i przy okazji odżywiania (nawożenia dolistnego) perfekcyjna pani domu zalecała przecieranie skórkami bananów ;) ja mam skończone 27 tygodni, do lekarza w przyszłym tyg. ale jeszcze nie wiem w który dzień, bo umawia mnie mąż w takim terminie, w jakim może mnie tam łatwo dowieźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Manika- 🌼🌼🌼 zawsze trzeba miec nadzieje, wiele kobiet ma w ciazy krwawienie, ja bym jednak poszla do lekarza... Trzymaj sie mocno!!!! Doriana - zwolnij troche, zmeczona jestes tym wszystkim, co z tego, ze rozkrecisz interes jesli nie bedziesz miala sily sie nim zajac??? Odpocznij!!!!!!!!!!! 😘 Agal - mam nadzieje, ze juz dzis lepiej sie czujesz i to byla faktycznie jedynie jakas niestrawnosc! Co do szkoly....wiesz ja bardzo to lubie!!! W ogole mam takie zaciecie muzyczno-artystyczne juz od dziecka :P:P:P W zeszlym roku robilismy (my-rodzice) przedstawienie dla naszych dzieci, zajmowalam sie wlasnie strojami i muzyka,wyszlo super i swietnie sie bawilismy... Powinnam sie w jakims teatrze zatrudnic...:P Nic sobie nie rob z gadania tesciowej, wpuszczac jednym uchem i wypuszczac drugim i , jak mowi Mlynarski , "róbmy swoje"!! :P:P:P Sdee - nie znam stron gdzie mp3 mozna sciagnac gratis, ale ja uzywam iTunes Store, sciagasz legalnie i za zdecydowanie mniejsze pieniadze niz gdybys miala kupic plyty w sklepie, jakosc super!!! Anik - juz za kilka dni zobaczysz maluszka, suuuper!!!! Ambrozja - trzymaj sie, tez Ci niewiele zostalo, wspolczuje tej opuchlizny, kolezanka tak miala i tez strasznie ja to meczylo ale za to po porodzie wszystko z niej zeszlo i wygladala jak nimfa!! :) Czego i Tobie zycze!!! Ja niestety ze zbednymi kilogramami walcze do dzis!! :( Gruby Mis - fajny sposob na odpoczynek :):);) chyba sie przylacze!! Ja spedzilam pol wtorku i prawie cala srode w przedszkolu dekorujac szkole, boisko itp.... Po poludniu dzieciaki mialy ten pochod , wygladali cudownie , wrzuce zdjecia!! Lucas niestety nie dotrwal i po pochodzie nie dal rady obejrzec -odgrywanej przez dzieci- bitwy miedzy Muzulmanami i Chrzescijanami i przysnal sobie na krzeselku :P:P Wszyscy robili mu zdjecia bo wygladal komicznie, taki zaspany w ogromnym niebieskim kapeluszu...:P Bylo super, potem bylismy z dzieciakiami w cukierni na podwieczorku i ogolnie spedzilismy mily wieczor! Z negatywnych rzeczy, zepsul mi sie samochod , jest u mechanika i sila wyzsza musialam wczoraj uzywac auta mojego meza, rraaaaany!! cudo!! Duzo wiekszy niz moj, wiec troche sie stresowalam ale... chetnie sie z nim zamienie, niech sobie wezmie mojego "staruszka"..:P:P:P Zrobcie sobie te prawo jazdy dziewczyny, warto!!! Ja sobie nie wyobrazam juz zycia bez samochodu, zeby pojechac do tesciow , do szkoly czy do sklepu na duze zakupy - niezbedny!! Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia!!!!!!!!! P.S. Musze pisac czesciej, bo jak wpadam raz na trzy dni, to mi potem powiesc wychodzi...:P Przepraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manika..
mozesz zawsze powtorzyc test Jesli dalej beda dwie krechy to moze jest o co walczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! manika.....Nadzieję trzeba mieć zawsze,bo cóż by to było za życie....Bardzo mi przykro i prawdę mówiąc ,nie wiem co napisać ,żeby dać ci odrobinkę nadziei.Ale krwawienia w ciąży a zwłaszcza w jej początkach zdarzają się bardzo często,więc jak tylko ci się skończy powtórz test.Być może dzieję się tak ,bo jesteś przemęczona jak już nam tu napisałaś biegasz i końca nie widać.Coś mi w serduchu mówi,że jest nadzieja:) Aines....oj tak jestem przemęczona:(Wstałam 4 godz temu,a już poszła bym lulu:PNie da rady zastopować ,bo obowiązki nie pozwalają na chwilę odetchnięcia-eh.Ale najważniejsze,że jak dotychczas daje radę nad wszystkim zapanować ,prócz mojej śpiączki ,która męczy mnie od 3-4 dni:D Całuję pozostałe mamusie......Maja usnęła idę oko zamknąć na parę minut o ile sytuacja się nie powtórzy z wczorajszego dnia......To do potem kobitki....już nie daje rady zapanować nad powiekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌼 Manika-może faktycznie to tylko niegroźne plamienia,i jednak warto sie wybrać do lekarza. Tulę cie mocno😘 Anik-coś mi się wydaje że wytrzymasz to tego wtorku ;) Aines-jeśli ci to sprawia taką frajde to może faktycznie powinnaś spróbować :P Dorianko-martwi mnie twoje samopoczucie.....ale tak jak mówisz,na pewno to z przemęczenia.❤️ Agal-teściowa:O Moja też przeszła samą siebie.Mój P miał urodziny 23 i przesłała mu życzenia na mój profil na nk.Doskonale wiedząc że on tam nie zagląda w ogóle:O Napisałam jej że P nie przyjął życzeń bo ma telefon i mogła przysłać bezpośrednio do niego....i co obraziła się.A na dzień matki pojedziemy jutro bo chrześniak P ma roczek więc za jednym zamachem to zrobimy,ale i tak jest obrażona :O a mi kiedyś powiedziała że to przeze mnie się mój P od niej odsunął i w ogóle....ble ble ble . Szkoda nerwów i tak to nic nie da. A jak zdrówko dzisiaj?? A jak Kacperek z tymi ograniczeniami?? Sdee-pytałam się siostry i mówiła mi że on jak już coś ściąga to z wkrętki.pl.Jeśli byś coś więcej chciała wiedzieć to pytaj.Postaram się ci napisać co i jak. Ambrozja-jeszcze troszeczkę.Wszystko będzie dobrze.Zobaczysz. Goba-buziaki dla was😘 Marakuja-Natanek prześliczy i jaki już dużo...ludzie jak ten czas leci :O Aga-p- co u ciebie? Dzieciaki już zdrowe?? Reszta dziewczyn duze 😘 U mnie już lepiej.W ramach poprawy humoru zmieniłam sobie kolor włosów.Wkleiłam zdjęcie do albumiku:) usprawiedliwię się za raz że ja zawsze miałam szalone pomysły:) Dzisiaj mamy dzień rodziny w przedszkolu u Kasperka i mąż musiał wziąść wolne bo jest to na 15. U Julci jest 8 czerwca.Patrykowi wróciło sie przeziębienie i kaszle jak stary pies:O Ale już studzę wodę na antybiotyk i myśle że będzie oki. Piękan pogoda od wczoraj sie u mnie utrzymuje więc jak tylko Julka pójdzie do szkoły szybciutko posprzątam i idę sobie usiąść na podwórko z książką :P Pozdrawiam was kochane serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee - przypomnialo mi sie, mozesz sciagnac muzyke tez z www.chomikuj.pl , tam jest straszna masa rzeczy, prawie wszystko mozna znalezc, trzeba sie zalogowac i masz limit sciagania gratis do 50MB na tydzien ale przy pomocy sms mozna go zwiekszyc do 1GB. Mozesz tez probowac wspisujac w google nazwe zespolu, artysty, itp. z dopiskiem "rapidshare" , wyskakuja linki do folderow z muzyka ale czasem sie sciagaja jakies idiotyzmy...:P Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha - ciesze sie, ze jest lepiej!! Chcialam zobaczyc Twoja nowa fryzurke ale mi sie albumik nie laduje, znowu jakies problemy maja, wrrrrrrrrrr..... Sprobuje pozniej. I tak wiem, ze swietnie wygladasz!!! :):):) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam, że największą specjalistką od muzyki będzie Aines! :) Z takim zacięciem artystycznym jak piszesz to faktycznie powinnaś pracować w teatrze a nie w sekretariacie. Ale tam u Was tyle kolorowych świąt, parad, pochodów, że pewnie i tak będziesz miała co robić :D Sdee - jak dzieci po tygodniu u taty, jakie wrażenia? Dalej chcą kontynuować takie tygodniówki? Rozumiem, że babcia mieszkała z Tobą tylko tymczasowo dla towarzystwa? Agniecha - myślałam, że tylko u mnie jest problem z logowaniem do albumiku ale skoro Aines też nie może to znaczy, że coś ze stroną jest nie tak. Bardzo ciekawa jestem co też takiego zrobiłaś z włosami, skoro na wstępie się usprawiedliwiasz :D Co do Kacperka to za poradą miejscowego alergologa wyeliminowaliśmy tylko rzeczy bez których możemy spokojnie funkcjonować i tak jak wcześniej pisałam pozbyłam się wełnianych narzut, puchowej pościeli a ostatnio zwinęłam dywan. Doktorka wytłumaczyła mi, że skoro nie wiemy w jakim stopniu Kacper jest uczulony więc ograniczanie mleka i innych produktów z wydruku komputerowego nie ma większego sensu. Przy alergii na białko mleka krowiego przeważnie są zmiany skórne a on ma piękną gładziutką skórkę na całym ciele :) Dostaje leki uodparniające a dalej to musimy czekać aż będzie można wykonać testy skórne. Kochane pozostałe mamusie buziaki dla Was, jeszcze będę 🌼 Uciekam do kuchni - dziś placki ziemniaczane - mam dosyć kurczaków, rosołków, kotlecików, pizzy i pierożków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe chyba też coś nie tak, bo nie ma mojego wcześniejszego wpisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza :) Dziewczyny ja jestem ciągle taka śpiąca,że tylko się przywitam,robię kolację i jak najszybciej położę dziewczynki spać,bo nie wyrabiam :) Jejku muli mnie niesamowicie... Manika kochana nie poddawaj się,wiem,że wiele dziewczyn roni w początkowym okresie ciąży,ale nie jest powiedziane,że to krwawienie spowoduje utratę dziecka,nie wyobrażam sobie,co musisz przeżywać,nie chcę chrzanić,jak potłuczona,ale może Ci krwawić z macicy,co niekoniecznie oznacza,że to dziecko...Może jednak lepiej to sprawdzić,co? Jak już będziesz coś wiedziała,to zwolnij trochę,oszczędzaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida, to jest chyba zaraźliwe! mam to samo! gorzej, bo przed południem nagle mnie ścieło i kimnęłam z kwadrans, a sama z chłopcami byłam, dopiero głośne "ku-pa" z łazienki wyrwało mnie z drzemki! manika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki! Agniecha - fajny rudzielec z Ciebie - albumik się już otwiera :) Myślałam, że faktycznie coś nacudowałaś na głowie typu borsuk :D a tu kolorek całkiem fajny a przede wszystkim twarzowy. Gruby miś, Ida - dobranoc śpiochy :) Manika - jak tam? Teściowie mnie zaskoczyli, bo już dziś dzieciom zrobili dzień dziecka i każdy dostał po zabawce i o dziwo Bartosz nie został jakoś szczególnie wyróżniony. A jednak można jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal, dziękuję :) ale mój organizm jest przekorny i najlepiej spałabym wtedy, gdy nie powinnam ;) a jak już niby mogę, to liczę barany :p poczekaj, poczekaj, nie ciesz się za szybko, a dnia przed zachodem nie chwal! pewnie bartosz dostanie jeszcze prezenty uprzywilejowania ;) do właściwego dnia dziecka teściowie zdążą nawywijać! :o choć chciałbym się mylić! temat przeczytałam w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przy sobocie :) Gruby miś - nie powiem, że nie przeszło mi to przez myśl, mam jednak nadzieję, że dzisiejszy wypad do wesołego miasteczka temat dnia dziecka zamknie. Pewnie jak zwykle dziś na topiku będą pustki więc życzę miłego weekendu i pewnie do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki w weekend🌼 Agal-dziękuję. To i tak nie jest takie szalone,wiem o tym,ale wiesz jak na mój wiek już powinnam myśleć o jakimś spokojniejszym kolorze,ale jako mi ciężko się do tego przekonać:P Lubię takie szalone kolory:) I tak miał być czerwony,ale mam za ciemne włosy na to :( Myślałam jeszcze nad ciemniejszymi pasemkami na tym,ale koleżanka nie miała czasu:( Gruby mis-wiem coś na ten temat. W dzień ledwo na oczy patrzę a jak trzeba iść spać to mogła bym siedzieć bez końca..... Co do dni dziecka to jestem ciekawa co moja teściowa wymyśli bo jakieś 2 tyg temu posłała Julce tunikę z Hanną Montaną (a chłopakom jak zwykle nic) a mąż dzisiaj idzie ze starszakami na roczek do chrześniaka i teściowa tam będzie,ale znając ją......... Kupiliśmy małemu taką wielką wywrotkę mam nadzieję że będzie zadowolony.Ja nie idę bo Patryk jest chory ma zapalenie oskrzeli niestety :O Dziewczyny udanego weekendu i pięknej pogody bo u mnie dzisiaj bez słoneczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha,Gruby Miś,ja mam to samo ze spaniem,po południu spałabym jak suseł,ale już kiedy położę dzieci spać,to już mi się nie chce,może dlatego,że czuję się wolna od obowiązków i mam spokój,mogę poczytać,robić co chcę i tak mi żal tych chwil na spanie.Wczoraj czytałam książkę,oczy mi się kleiły,ale poszłam spać o 23-ciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... koło pierwszej się zwinęliśmy do sypialni, za to dopiero teraz wstałam :) agniecha, nie przesadzaj z wiekiem :) ja uwielbiam mieć włosy w odcieniach czerwieni :classic_cool: ogólnie czerwony lubię, czym od lat teściową wkurzam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida-dokładnie mam tak samo.Ostatnio miała taką książkę że jak się zorientowałam to była 1.30 w nocy :O a na drugi dzień 1.00.ale książkę skończyłam :) Była ekstra już dawno takiej dobrej nie czytałam :) Gruby miś-widzę że mamy podobne podejście do naszych włosów. Ja miała kiedyś czarne,ale to było tylko raz i strasznie się czułam w tym kolorze :O Dziewczyny mnie znowu czeka samotna niedziela:O Mój musi iść do pracy.Co z tego że ma wolne jak akurat fiat jutro stoi :O Mam tylko nadzieję że przyszły piątek i sobotę uda nam się wykorzystać na wyjazd do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo :) Agniecha, kolorek na włosach super :) żałuję, że mi w takim nie pasuje :) no i pochwal się koniecznie jaką to fajną książkę tak zachłannie czytałaś. Ja czytam teraz "Zaginiony symbol" Browna. Jak wszystkie jego książki jest bardzo wciągająca ale zupełnie nieprawdopodobna :) zostało mi jeszcze trochę, mam nadzieję, że się do porodu wyrobię :) Gruby miś, ja też kocham czerwony :) mam w domu dodatki czerwone, a nawet szafkę :) ubrania też lubię w tym kolorze :) Manika, jak się czujesz? co z krwawieniem? Ida, Ambrozja, Patinka - jak się czujecie? Doriana, Agal i reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam,dzieciaki u babci bajkę oglądają Mąż się dowiedział przed chwilą,że przyszła wypłata będzie bez premii,super co? Zastanawia się nad zwolnieniem się z pracy... Ostatnio zepsuła nam się pralka,mąż miał wtedy dostać premię ok.1800zł,bo wyniki jego pracy były super,okazało się,że jego pracodawcy natychmiast zmienili zasady naliczania premii i nie dość ,że nie dostał premii,to jeszcze mu odjęli z pensji 1000zł-za jakiś błąd w dokumentach.On siedzi w papierach od rana do wieczora,jeździ też kontrolować ponad 30 punktów a te gnojki tylko odejmują mu za co się da. Piorę w pralce mojej mamy i palę się ze wstydu,że nie stać mnie na to! Wstyd,pełnomocnik w poważnej ogólnopolskiej firmie zarabia gorzej niż pracownik na budowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×