Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Wczoraj byliśmy z dziećmi nad morzem w Dębkach,przeszłam chyba 5 kilometrów i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
e tam nic. Ida zobaczysz w nocy :P dziś urodzisz :D Właśnie wsadziłam króliki do basenu, a raczej same wskoczyły, a ja musze przecież na nich patrzeć wiec tym samym nie jestem w stanie biegać ze szmatą i myć podłogi :D a to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My korzystamy ze słoneczka, dzieci w ogrodzie od rana a ja wpadłam tylko na chwilkę uzupełnić zapasy do picia i jedzenia. Widzę, że większość robi to samo :) Ida - cierpliwości, a może spróbuj podjechać na izbę, że niby po terminie i jakoś mało ruchy czujesz to chociaż Ci powiedzą czy jakieś postępy w tym kierunku Twój organizm czyni czy spokój i czekać dalej :) Co Ci zależy, przecież Cię nie wygonią a chociaż ktg Ci zrobią ;) Uciekam już pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam neta ach jak ja za wami teskniłam laski szok teraz mam nadzieje ze chos codziennie na chwilke do was tu wlece agal wysłałąm i kiedys na meila smsa z komórki ze u nas ok bo ok mały rozrabia wiki mi pyskuje ze juz chwilami nie wyrabiam a małą kochana troche płacze jak jest sama lubi miec towarzystwo ale ogólnie ok duzo siedzimy na ogrodzie wiec czasu w dimu mam srednio ale tarz mam neta i kompa wiec bede codziennie całuski laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, goba 🌻 to teraz zapełniaj strona, po stronie nasz topik :) idy nie widać? może już mi odblokowała kolejkę, a ja nic o tym nie wiem? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - witaj po tak długim czasie :) Też tęskniłyśmy za Tobą :D Misiu - Ty też jeszcze spakowana :) Widzisz, kiedyś pisałam, że kto wie czy nie dotrwasz do terminu, może się uda :) Ida faktycznie dziś nie zaglądała ale to nie pierwszy raz więc jutro rano spodziewam się kolejnego wpisu ..."dziewczyny jeszcze nie urodziłam" ... choć życzę jej, żeby już była po :) Znowu widzę prawie cały etat przypada mi w udziale na topiku, mam najwięcej wpisów od wczoraj ;) Zmykam i daję pole innym mamusiom :) Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam wydawało mi się, że wpis Idy o spacerze był wczoraj, sorki czyli mamy jasność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal, byle nie do terminu, bo zamęczę siebie i wszystkich wokól! czytałam dziś "stare" topiki sprzed 3. lat i od krwawego gluta, do odpłynięcia wód minęło wtedy 6dni ;) no ileż można łazić z rozwarciem i obolała??? za dwa dni ciąża się liczy jako donoszona i pękam! żeby nie wiem co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję i nie rodzę i na taki wpis licznie jeszcze codziennie przez kilka dni,hehehheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) Ida..jesteś nie do złamania:DPoród zaskoczy cię w najmniej spodziewanym momencie......... Patinka co u ciebie?Dawno się nie odzywałaś?👄 Aines co z tobą? Agniecha❤️ sdee...zdrówko lepiej? aga-p też dawno nie zaglądała... manika..jak zdrówko?Wytrzymujesz na noce? goba:) gruby miś ...aż taka niegrzeczna jesteś,że najbliżsi nie mogą z Tobą wytrzymać? Agal...pisałam już nie raz i napiszę jeszcze raz DZIĘKI TOBIE TEN TOPIK ISTNIEJE:)Podporo TY nasza👄 Anik:) U mnie już po remoncie.Sama poradziłam sobie ze wszystkim.Jestem zadowolona:) Interesik wolniutko się rozkręca.Jestem jeszcze nie do końca zaopatrzona więc może to dlatego-no nic jestem bardzo cierpliwa:D Wujek czuje się bez zmian. Jeszcze tylko końcówka ocieplenia domu i będzie po wszystkim-ufffff. Powoli przygotowuję wyprawkę dzieciom do szkoły..muszę przyznać nie mały wydatek,ale przecież nie co m-c są takie wydatki:) Jak to ja mówię....Dobrze ,że nie jest gorzej:P Całuję WAS wszystkie babeczki👄I te o których zapomniałam również. A teraz uciekam ,bo czas goni oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was napisała,że mam przekłamania w stopce :) Faktycznie,już zmieniłam... Mam dla Was nowinę,otóż : nie rodzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana,jestem z Ciebie dumna :) Mimo wydatków to raczej przyjemność-szykować wyprawkę dzieciom,co? Te kredeczki,piórniczki,zeszyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doriano, z każdą chwilą mój poziom "niegrzecznośći" rośnie, jak komuś dziś nie zrobię krzywdy, to będzie dobrze! wrrrrrrrrrrrrrrr u nas w tym roku już 3 "wyprawki" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, nocki dają mi w kość, czuję się fatalnie i całymi dniami śpię:( ale dam radę ,jeszcze tylko 3. Prawdopodobnie od poniedziałku będę miała tydzień urlopu, to sobie porządnie wypocznę:) kto ma słoneczko bo umnie od rana leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniko, z przyjemnością oddam Ci słoneczko :D może dzięki temu, mój poziom niegrzeczności obniży się troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Hej Doriana zazdroszczę końca remontu, bo mój jest w połowie, a ja mam już dość. Mam ochotę obrzygać panów majstrów i wysłać do domu, a samej iść spać. Misiu ty chociaż jesteś drażliwa na końcówce a ja niestety od początku mam w sobie zabójce. Manika podziwiam Cię za te nocki, ale oszczędzaj się! Ida nie trafiłam z tym 2 sierpnia :( U nas też leje i jakaś burza przylazła. Panowie się zebrali do żon (najwyższy czas :P ), ogarnęłam co z większa i idę spać. Królisie oglądają bajkę. Liczę na to, że nie walnie mi w dekoder. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak kobietki. Ja się tylko melduję że żyję. więcej napiszę jutro bo dzisiaj nie mam siły........PADAM NA TWARZ:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kochane
jestem mamą 3. dziewczynek i marzy mi się jeszcze jedna ;P pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzymale babskoooo
o ja nie mogę, 3 dzieci i marzy o 4, ja z jednym nie wyrabiam psychicznie, fizycznie i finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy artykuł :) Nie mogę zasnąć :) Witaj mamo trójeczki :) Ech,ciężko mi zasnąć i tak już mam od trzech dni,jejku to wyczekiwanie mnie wykończy...Jutro mąż jedzie do pracy i będzie kawałek drogi stąd,mam nadzieję,że nie zacznie się akurat,kiedy jego nie będzie. Wiem,wiem,marudzę,ale lepiej chyba urodzić przed terminem,niż zastanawiać się codziennie,kiedy wreszcie się zacznie...Sorki,że Was ciągle zanudzam sobą :D OK,idę się położyć,wszyscy śpią już dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mąż właśnie dzisiaj do pracy wrócił, dzieci płakały za nim, mi też łzka w oku się zakręciła, ale tak trzeba... życie Wczoraj zdążyli wylać beton bo przebudowujemy szopę na pokoje :) ale zmokli jak kury :( A ja się załatwiłam nie wiem sama czym, boli mnie gardło,rano wstała z okropnym bólem głowy, i krwawię, coś mi się widzi że to już @ mam biegunkę i dreszcze, a na dodatek w nocy miałam 38 stopni temperatury ;( Pogoda się tak popsuła że nie wiem czy z maluszkami wyjdę, no chyba że moje samopoczucie się poprawi... oni uwielbiają siedzieć na podwórku... Ida no rozpakowałabys się w końcu kobietko :P może faktycznie jak radzi Agal powinnaś podjechać na dyżur, moja Kamilka była przenoszona i mało co się nie udusiła :( Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :D "hej kochane" witaj może zostaniesz na dłużej z nami :) Agniecha pisz co u ciebie! Patinka, Agal, Doriana, Aines i cała reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Chciała się zameldować i w wielkim skrócie napisać co u mnie. A no niedobrze, bo mąż znowu za często zaczyna sięgać po piwko albo i mocniejsze trunki. Wczoraj wrócił koło 1-ej w nocy a dziś nawet słowem się nie odezwał :( Nie wściekam się tylko strasznie mi przykro, że tak obojętne jest mu to co ja na ten temat myślę i jak się czuję:( Tym bardziej doprowadza mnie do rozpaczy to, że wczoraj jednym z współtowarzyszy do kieliszka była moja teściowa 😭 Jak mam walczyć skoro jego własna matka jest prowodyrem imprez :( No nic pewnie zaraz zlecą się pomarańcze ale mam to gdzieś, niech sobie poużywają Dziewczyny całuję mocno, Ida już czas, Misiu jak dziś humorek? Jeszcze raz mamusie duże buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agal67
a dlaczego się nie wściekasz? moim zdaniem masz do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia ze...
milosc do mocnych trunkow przenosi sie w genach Bedzie go ciagnac jego wlasna slabosc jak i wlasna mamusia:( wspolczuje,ale rozmawiac z nim musisz...z opisow przeciez wynika,ze to nie taki zly chlop:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal fajnie że podtrzymujesz topik 😘 Właśnie mnie Kamilka do rozpaczy do prowadza bo wyje :( normalnie chyba ma taki humor od pogody, albo zły dzień... Rano jak pisałam miałam biegunkę i chwilami dalej mnie goni :( Temperatura spadła przez dzień ale teraz coś mnie znów rozkłada... Maluszki niedługo kąpać będę mała zaczyna nudzić Ja byłam z nimi na spacerku i na herbatce u koleżanki -chrzestnej Darii, a potem odwiedziła nas znajoma która ma Darię tydzień starszą od mojej i 3 letniego synka, gdy już miałam zamiar odsapnąć przyszła sąsiadka z 3 letnią wnuczką swojej siostry, bo chciała na plac zabaw, dopiero teraz dotarłam do domu... z podwórka W międzyczasie piekłam chleb bo szwagier wczoraj maszynę do chleba przywiózł ale nikt nie zna instrukcji, i próbowałam "na oko" a wszystko po włosku pisze, nawet na necie nie znalazłam a na forum gotowanie, dom nie znalazłam odpowiedzi... :( dam wam link do tej maszyny może ktoraś wie jak ją obsłużyć? Chlebek wyrósł 5 cm :( ale następnym razem mam nadzieję że się uda :D http://mecolo.comuf.com/web_images/alicedpe.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal, 🌻 rozmawiaj z nim... oj, jaka szkoda, że nie możecie po prostu zostawić tej toksycznej baby u mnie bez zmian! ledwo się turlam, ale nawet spacer po lesie nie pomógł, choć od dziś mikołaj jest oficjalnie donoszony i mógłby już łaskawie opuścić ciasny brzuch :D maciek śpi, też go spacer zmęczył, dziewczynki dziś dostały pocztą zamówione dla nich ksiązki - czytają :D cisza w domu, aż miło :D ja chleb piekę tradycyjny, na zakwasie - w glinianej formie, ale w piekarniku, na maszynowym się nie znam zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za dobre słowo :) Ktoś pyta dlaczego się nie wściekam - bo to nic nie daje, już to przerabiałam - ja w pąsach wściekła na maksa a mój małżonek całkowicie obojętny na moje emocje. Nie ma sensu. Od jego powrotu z pracy nie zamieniliśmy ani słowa, ja nie potrafię zacząć bo wiem, że zaraz się poryczę i znowu wyjdzie, że jestem histeryczką i z byle piwa robię awantury więc wolę milczeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal dziś z moim mężem też się pokłóciłam,jak oni mogą zasnąć po kłótni? On śpi a ja nadal przeżywam,może kobiety powinny udawać,że ich to nie rusza? Może powinny po prostu się nie odzywać,nie robić obiadków,zostawić męża z dziećmi,pojechać do koleżanki,wyłączyć telefon,siedzieć do nocy,a on niech się denerwuje? Dlaczego tak nie robimy? Dlaczego to my musimy być dojrzałe i odpowiedzialne,a nie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×