Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

o rany! agal! w głowie się nie mieści :o u nas spokojnie- dzień, jak co dzień ;) maciek solidnie pospał po południu, co mu się rzadko zdarza, a teraz tak pięknie się wszyscy 4. bawią, że jeszcze do spania nie zapędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal o kurcze,Ty tam zwariujesz......Jak to dentystka nie mogła przyjąć pacjenta z bólem?Do tego dziecka!!! Weź go zapakuj do auta i zawieź na siłę,bez przesady,dziecko nie powinno czekać ani chwili.Niech Ci podpisze oświadczenie,że nie przyjmie dziecka z bólem zęba-ciekawe,jak zareaguje.Raczej nie podpisze,tylko przyjmie. Powiem Ci,że jesteś bardzo spokojna,ja bym chyba wszystkich pozabijała na Twoim miejscu :) Od kiedy mnie kilka razy olewając potraktowali( w szpitalu,trafiałam z bólem woreczka żółciowego),nauczyłam się walczyć o swoje,czasem krzyknąć warto :) Zauważyłam,że osoba traktująca Cię po chamsku tak samo potraktowana nagle robi się miła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy cos wiadomo co u ambrozji? wchodze codziennie po kilka razy zeby poczytac wiesci ale nic nie pisze..:( moze jutro sie odezwie...:) ciekawa jestem jak jej poszlo i jak sie ma malenstwo :) caluje Was wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal - ciekawa jestem co powiedza tesciowie w trakcie tej rozmowy.... A swoja droga to masz "niezlych" sasiadow :( Z takim tekstem do dziecka, tragedia!! Ida - wlasnie zauwazylam w Twojej stopce, ze jestes juz w 36 tygodniu, tez juz Ci malutko zostalo. Wiec jednak Bartosz??? ;) Bardzo ladnie!! A ja przesiedzialam caly dzien w domu nadrabiajac zaleglosci w czytaniu, prasowaniu, etc....dzieciaki sie slicznie bawily i nawet daly mi troche spokoju i wytchnienia :) Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja - no wlasnie , ja tak samo, wciaz wchodze z nadzieja, ze zobacze wpis od Ambrozji, mam nadzieje, ze wszytsko poszo ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja na pewno szczęśliwa i niewyspana tuli Maleństwo :) Tak,jestem w połowie 36 tygodnia,już niedaleko,zostało tylko 32 dni do terminu z @ A ja głupia zamiast spać siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza dzisiaj, witajcie!!! Siedze sobie przy tostach i kawie i wpadalam sie przywitac :) bo poznoiej juz nie bede miala czasu, czeka mnie dzis moc papierkowej roboty i latania po urzedach, wrrrrrr..... Tak wiec milego dnia Wam wszytskim!!!! Ambrozja- napisz cos!!!!! :):):) pa, pa dziewuszki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja rowniez na chwilke dzis ja zawoze dzieci poniewaz maz w Londynie a ja mam wolny dzien po szkole wskocze na jakies zakupki pozniej obiadek jakies ciacho :D na szybko i o 13 jestem umowiona do kolezanki ma istny raj na ogrodku wiec dzieci beda szalaly a ma coreczke o 1 msc starsza od mojej :) a wieczorem sie poucze przed egzaminem dziewczyny nie piszcie takich komplementow ja sie ciesze ze ktos sie cieszy ale ja wiem ze jeszcze duzo mi brakuje wiecie marzy mi sie zrobic takiego 3 pietrowca okraglego ale doslownie nie wiem jaka oni to polewa dekoruja ze to takie idelanie proste wychodzi.U nas uzywaja marcepanu ale blee nie lubie z ciastem i nie praktykowalam az w takich ilosciach wiec nie wiem dziewczyny mam 2 kg cukini kurcze macie jakis dobry przepis na zupke z cukini lub faszerowane moze cos chce na obiadek zrobic macie czas do 10.30 :D pozniej juz musze sama cos wykombinowac :D agal zal czytac doslownie :( co za babsko wrrrr sdee ale wam dobrze zazdroszcze :) Laura miala w szkole wczoraj pokazy cos podobnego do mam talent i w kazdej klasie wystepuje ok 15-20 dzieci in tylko max 2 moga zostac wybrane do dalszych testow no i wytypowano 3 ke i w piatek bedzie dobitka strasznie sie stresuje Nikt nie potrafi pojac jak mozna zrobic szpagagt prosty w powietrzu podczas tanca :D a ona mi tu w domu tak caly czas wiec wspieram ja caly czas ale i tak ale jesli nie wygram to co bedzie i ciagle jej tlumacze ahh dzieci :) agniecha moja laura jak byla mala ciagle chorowala to byl koszmar z 2-3 lata spalysmy na siedzaco ona ciagle wymiotowala taka przezroczysta flegma co chwilke gardlo migdaly polykac nie mogla.Dwa migdaly tak urlosy mocno ze pelno zylek sie na nich zrobilo przerosniete byly nawet jak infekcji nie miala tylko ten ostatni byl w porzadku.Od razu powiedzieli ze musi miec te 2 usuniete bo sie udusi.Po zabiegu chwilka przerwy i znow infekcje wracaly ten ostatni co zostal rozrosl sie na pol gardla i juz tutaj mala operowali byli wszoku jak to wyglada,od tego czasu nie wymiotuje nie dusi sie ale astma swoje robi ma napady w nocy ale nie zawsze 9n lipca mamy kolejna wizyte. ojej ale sie rozpisalam zmykam bo dzieci w lozkach jeszcze a za 45 min trzeba wyjsc ups :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu :) Bartosz już ma nową plombę, zapomniałam wczoraj napisać, że pojechałam z nim do jeszcze innej przychodni, przedstawiłam jaka jest sprawa i po ok. pół godziny było po wszystkim. Zapłaciłam co prawda za wizytę ale dostałam gwarancję na rok a dotychczasowej dentystce chyba podziękuję już. Mąż wczoraj co prawda zszedł na dół celem wyjaśnienia sprawy kłótni dziadków ale okazało się, że matka z takim zapałem opowiadała mu o występie sąsiada a potem zaczął się mecz, oczywiście jakiś bardzo ważny i z teściem przy piwku zapomniał o wszystkim :( Uciekam do łazienki bo zaraz muszę iść do przychodni z wynikami maluchów i pewnie przy okazji usłyszę, że odkładamy sczepienie z powodu upałów. Dziewczyny kończę dziś (aż strach napisać) ... lata, zresztą same sobie policzcie i o dziwo nawet mąż pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko, moje dzieci uwielbiają placki z cukini: zetrzeć na grubej tarce, wbić jaka, dosypać mąki, tak, by ciasto było dość gęste i smażyć, jak racuszki - pyszne :D moje panny właśnie robią ciastka, bo okazało się, że nie ma w domu nic słodkiego ;) zaraz przyjadą panowie do pracy, czekamy też na kuriera z płytkami :) mam nadzieję, że praca pójdzie im sprawnie i szybko, bo bardzo bym już chciała przeprowadzić dzieci i cały ich bałagan na górę :) szukam w necie ładnych i niedrogich lamp do dziecięcych pokoików, ale jak dotąd nie trafiłam jeszcze ciekawej oferty... a ambrozja może dziś wróci i coś nam opowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agal, przyjmij kwiatki 🌻 🌻 🌻 i najlepsze życzenia! bądź zdrowa i ciesz się zdrowiem najbliższych, a otoczenie niech cudownie się zmienia, jak najmniej stresów dnia codziennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby mis dzieki :) ale to bym musiala piec jak laura wroci ze szkoly ale na pewno wyprobuje a nie wolno miksowac?musi byc na tarce o grubych oczkach? laura ubrana umyta pija actimelki ze slomek olivka je parowke z kurczaka a Laura jogurt. agal cale szczescie ze wszystko dobrze z zabkiem no I kochana Wszystkiego Najlepszego 🌻 🌻 🌻 bukiecik internetowy :) szkoda ze jeszcze nie pachnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko, nie wiem, nigdy nie miksowałam, wiesz, cukinia ma dużo, bardzo dużo wody, mogłoby się zrobić za rzadkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ❤️ Patinka - ja jeszcze dodaję pokrojoną w kostkę kiełbaskę do startej cukinii i po usmażeniu nakładam na każdy placek gęstą śmietanę - palce lizać - pycha. Cukinię musisz zetrzeć na grubych oczkach bo zmiksowana zrobi się mocno wodnista i podejrzewam, że tylko na zupę krem by się nadawała. Dobrze jest jeszcze przed dodaniem reszty składników wycisnąć mocno startą cukinię, żeby tej wody zostało jak najmniej bo w połączeniu z przyprawami i tak puści jeszcze sok. A poza tym polecam bigosik z cukinii, cukinię z grilla i zupę krem. Gruby miś - to wesoło dziś macie :D A teraz na serio już uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Agal wszystkiego naj...naj...naj...najlepszego🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DUŻO ZDRÓWKA i uśmiechu na co dzień:) Moje dzieci na wsi...a mi za nimi tęskno:).Wiem,że jest im dobrze,ale ta pustka-eh.....Co to będzie jak juz podrosną a ja zostanę sama...bbbrrrr nawet nie próbuję myśleć. Ambrozja....napisz kochana jak tylko będziesz miała dostęp do internetu.Wiem ,że będziesz bardzo zmęczona,ale choć taki maleńki wpis:)Mam wielką nadzieję....nie....wiem ,że już tulisz maleńką do piersi:)👄dla ciebie i córci.... Agniecha jak nastrój?❤️ Aines co u ciebie?🌼 Anik..jak synuś się chowa?Jak ty sie czujesz?👄 Goba jak zdrówko taty?Jak sobie radzisz?Wielkie buziaki:) Patinka:) Ida...jak dziewczynki się czują? gruby miś,aga--p.Marakuja,manika,sdee,Jutkaa-pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Agal - to dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=pWKRzmvBpQ4 🌼 🌼 🌼Wszystkiego najlepszego!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Patinka - cukinie nadziewana ogromem podsmazonych warzyw , sosem pomidorowym i tunczykiem, starty ser na gore i zapiec, mniaaaaam!!! Gruby Mis - powodzenia w szukaniu lampek!! A mnie dzis plany zdechly bo Misiu nagle zaczal marudzic, ze go brzuch boli i wymiotowal caly ranek :( I tak ich musialam zawiezc do tesciowej bo mialam wazne sprawy i nie moglam odlozyc, ale reszte juz tak i zaraz jede do tesciow i bede tam siedziec z dzieciakami. Mialam ich przywiezc na obiad i potem zawiezc jeszcze raz bo wieczorem musze isc na zebranie w szkole, ale nie bede sie tak miotac bo to bez sensu, zwlaszcza z chorym dzieckiem. A poki co, wykorzystam, ze jestem sama i posprzatam troche, nikt mi nie podepcze umytej podlogi...:P:P:P Pa dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorianko - juz niedlugo dzieci wroca i wtedy bedziesz marzyc o chwili spokoju ;);):P Korzystaj ile mozesz!!! Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 WSZYSTKIEGO,CZEGO TYLKO SOBIE WYMARZYSZ! :) SPOKOJU,CUDÓW DOOKOŁA(jak to ładnie Gruby Miś określiła) ,MNIEJ STRESU,ZDROWIA DZIECIACZKÓW,UŚMIECHU :) Doriana,Misia zdrowa-wczoraj ją wykąpałam,nie kaszle,nie gorączkuje :) Zuza jeszcze dostaje antybiotyk,ale nie gorączkuje i nie kaszle,także jestem dobrej myśli. Za to mąż już nie wyrabia,jest przepracowany,zaczął siwieć mi... :O Martwię się o niego,ma dużo stresu.Pracuje praktycznie na dwie zmiany(ma swoją pracę i pracuje w firmie rodzinnej-pensję ma tylko z tej pierwszej,póki się ta druga nie rozkręci-to była jego decyzja,ale raczej nie jest doceniany).Zastanawiamy się nad tym,aby się wybudować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam :) zakupki jako tako zrobione zakupilam 2 opakowania smoczkow dla nowego przybysza kolejne jakies inne kropelki na kolki dentinox gripe water juz tez mam i Infacol no i mama z pl wysle mi Espumisan wiec mysle ze bede zabezpieczona w razie w. No i skusilam sie na taka sciereczke ale jaka miekka droga jak na 1 sztuke bo na pl 50 zl z tommee tippee ale jeju taki puch kladzie sie ja na ramie jak dziecko trzymmay do odbicia lub karmimy butelka i sie mu wylewa kacikiem ust jednym slowe takie przydatne cos tylko musialabym miec z takich minimu 5 :D no ale uwazam ze tettrowka tez wystarczy :) dziekuje za porady kochane wiec ide wstawic najpierw zupke i ciasto a potem pomysle co dalej :) doriana znam ta tesknote za dziecmi ale korzystaj kochana oj tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piekny dzien:) Agal- sto lat sto lat sto lat:D 🌼🌼🌼🌼🌼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana zycze Ci spokoju,milosci,radosci i zdrowka...i wyprowadzki na swoje:D Ambrozja juz mama3 na bank,juz gratulowalam,ale ciekawa jestem jak i co :) Dziewczyny ja juz wysprzatalam caly dom,mam blysk az milo,nawet okienko balkonowe lsni:) ach uwielbiam jak tak jest swiezo w domku:) Padam na pysk co prawda,ale co tam. Malce jada za niedlugo do ojca,a ja nos w ksiazki,bo w sobote kolo z pedagogiki ogolnej. Zycze Wam milego dnia,zajrze pozniej,caluje wszystkie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi mi odpadaja :P ciasto pyszne :P no i ugotowalam zupke z cukini 1 raz experymentowalam i wyszlo niebo w gebie na nozkach z kurczaka ugoitowalam wywar pozniej zimniaki i marchew w kostke drobno posiekany czosnek na olivie z olivek zeszklilam cebulka drobna pokrojona z 3 pomidorkami dusilam,20 min pod koniec gotowania dodalam cukienie pokrojona w kostke i na sam koniec podduszone pomidorki z cebulka przyprawic ale wam mowie :D zjadlam mala miseczke nie dam rady wiecej bo zrobilam sobie oczywiscie koktajk truskawkowy z jogurtem brazowym cukrem i lodami truskawkowymi nie pytajacie czy bylo dobre :D tylko krztalam sie po kuchni i mala nie spala wogole a teraz jedziemy do znajomej ciekawe ile wytrzyma :) a placuszki bede robic na kolacje zobaczymy jak wyjda :) buzki no i zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziewczyny dziękuję za życzenia, jesteście kochane. Co prawa więcej za mną niż przede mną ale wierzę, że się sprawdzą ❤️ Ambrozja chyba już powinna być w domu, mam taką nadzieję więc na dniach powinnyśmy się spodziewać wiadomości. Już nie mogę się doczekać :) Buźka dla Ciebie i maleństwa 👄 Patinka - my to powinnyśmy się spotkać na jakimś kulinarnym topiku, uwielbiam gotować i rozmawiać o tym również :D Doriana - pomyśl, że to czas dla Ciebie na Twoje sprawy a dzieci w tym czasie świetnie się bawią u rodziny. Korzystaj kochana ... :D Sdee - aż Ci zazdroszczę takiego porządku ale do nauki w taki upał nikt by mnie nie zagonił :P Gruby miś - super do dziecięcych pokoi te lampy, tylko zdjęcia mogłyby być zrobione w jakimś umeblowanym wnętrzu bo mam wrażenie, że są strasznie maleńkie i się zgubią. Ale pomysł z "jednakowymi" tylko w różnych kolorach bardzo fajny :) Aines - jak mały? Cholerka biedne te nasze dzieci, ciągle tylko choróbska i choróbska. Mam nadzieję, że tylko coś mu zaszkodziło i już ma się lepiej. Ida - długo coś trzymało Twoje dziewczynki, no ale dobrze, że już wszystko oki. Najgorsze niestety są rodzinne spółki, bo o ile dobrze zrozumiałam mąż pomaga w firmie Twoich rodziców, tak? Moje maluchy już po szczepieniu i niestety musimy z uwagi na słońce przesiedzieć dwa dni w domu :( Pozwoliliśmy im trochę pobiegać po zacienionej części podwórka i jeszcze pewnie wybierzemy się na wieczorny spacer, jutro pewnie to samo ale większość niestety w domu. Wyniki maluchów doktorka pochwaliła i zaleciła już tylko dietę bogatą w żelazo. Dziewczyny czekałam 2 lata i 4 miesiące na te słowa. Kamień z serca bo już miałam schiza na punkcie białaczki. Uciekam teraz na obiad, zajrzę jeszcze potem, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-uwierz ,ze ciezko sie skoncentrowac na czyms,a zwlaszcza na nauce,nie idzie mi jak diabli a mam sporo wiec musze leciec,ale zagladac w przerwie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, ale ze mnie świruska :) wziąwszy pod uwagę, Twoją agal, sugestię, dotyczącą wielkości lamp, nanizałam na linkę pudełko wielkością zblizone do tych kostek i przymierzyłam, przypinając spinaczem do kabla wystającego z sufitu :classic_cool: chyba będzie ok! to nie są duże pokoje, na dodatek mają skośne sufity :) sdee, skup się i ucz pilnie, a bez "5" nie wracaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daria ur sie 26.06.2010 o 8.10 ważyła 3150g i ma 54 cm długości, odezwę sie jak znajdę chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - ogromne GRATULACJE!!!! Jak się cieszę, że i Ty jesteś już po :D mam nadzieję, że malutka zdrowa, a Ty szybko wracasz do sił 🌻 u mnie ok. Tylko czas coś przyspieszył i ciągle go mało ;) malutki grzeczny, a ja szczęśliwa. W niedzielę mieliśmy chrzciny, a w zasadzie obrzędy dopełniające, bo mały był już ochrzczony w szpitalu. Goście dopisali, pogoda też, malutki cały dzień spał, a jak tylko weszliśmy do kościoła obudził się i nie spał całą Mszę :) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambrozja - GRATULACJE!!!! 🌼 Koniecznie napisz coś więcej jak tylko czas Ci pozwoli. Wielkie buziaki dla Was 👄 a imię wybraliście prześliczne dla córeczki ❤️ No to już jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś - jak ja bym wiedziała, że Ty przez moje gadanie będziesz robiła takie akrobacje to bym się prędzej w język ugryzła niż pisała, że mi coś tam za małe się wydaje! A swoją drogą to łebska babeczka jesteś :D Anik - :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×