Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, jednak dzis zaczelam prace i zasypali mnie papierami, skad sie tego tyle wzielo w drugi dzien szkoly???? :P:P:P Poza tym ok, chlopaki w przedszkolu, Ivette juz w drugiej klasie, rany jak ten czas plynie.....;) Sdee - bardzo sie ciesze, ze dzieciaczkom sie podoba w przedszkolu - dobry znak :) Wakacje rzeczywiscie byly super, zwiedzilismy bardzo duzo, troche sie balam,ze Lucas nie da rady tyle chodzic, ale te moje dzieci to z zelaza sa chyba:P:P i biegaly caly dzien jak szalone. Wrzuce zdjecia jak tylko znajde chwilke. Zdrowka dla najstarszej!!!!!😘 Tabou - witaj i nie uciekaj nam ;):) Agniecha - dzieki 😘 Fajnie sie Ciebie teraz czyta, optymistyczniej brzmia Twoje wypowiedzi, oby tak dalej!!!:) Agal - trzymaj sie cieplo, dzieci juz takie sa, my tez mamy takie dni gdy Ivette praktycznie spedza dzien u siebie bo ma kare, ale po dlugiej rozmowie i jak jej juz minie i sama sobie przemysli, sama dochodzi do wniosku, ze zle zrobila.... Taki wiek chyba, im sie wydaje, ze juz sa dorosli i wszystko moga i potrafia, a tu niestety przychodza rodzice lub nauczyciele i mowia co innego...;););) Ambrozja - co u Ciebie? mam nadzieje, ze klopoty z zoladkiem byly jedynie przejsciowe. Doriana - gratulacje z okazji nowej pracy, ale masz fajnie!!! Buziaki :) Jutka - najlepsze zyczenia dla coreczki!!!!🌼🌼🌼 A ze szkola dasz rade, zobaczysz!! To bardzo motywujace gdy sie zaczyna cos nowego, super!! Shadows - witaj, nic sie nie martw, dasz rade, to kwestia dobrej organizacji :):);) Buziaczki dla Was wszystkich i milego popoludnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki gratuluję mamusia które podjęły pracę :-) pewnie zadowolone co? u nas po staremu nic ciekawego sie nie dzieje musze do albumiku dodac trochę zdjęć paulinka ma juz 4,5 miesiaca i juz jest taka mała fajna kuba rozrabia i zaczął tak gadac ze szok poprostu małąy gaduła a wiki duzo zadan ze szkoły i juz się zaczynaja zebrania zwiazane z komunia ja jak to ja tęskno mi czasem do tego wyzywania wymyslania taty mojego.nawet wam pwoeim nie przypuszczałąm ze to po czasie bedzie takie ciezkie chciałąbym se z nim pogadac o byle czym a jego niema.myslałam ze bedzie mi lepsiej ale czasem w ciagu dnia dopada mnie normalnie załamka.a mama ?ciężko jej jak niewiem.a to dopiero poczatek. dorianka daj linka do tych twoich rzeczy co sprzeadajesz bo ja niestety jestem w tytle za to ja znowu wystawiam http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9604982 musze cos posprzedawc bo juz miejsca brak a a kurat się zarobi na cos nowego nie pisze z wami duzo bo za bardzo bo czasem czasu brak albo małą spi a ja nadrabiam a jak nie spi to pilnuje kuby bo czasem zdarza się ze dostanie od niego boksa :-) a wiec same wiecie jak jest niema lekko a wiec bede pisałą jak tylko znajde czas pozdarwaim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aines...tak..trafiło mi się super:)Teraz ty sama masz zwał pracy na głowie,ale obrotna z ciebie babeczka więc z czasem ogarniesz wszystko👄 Goba napisz e-mail to podam ci namiary na mój handelek:) Tata zawsze będzie w Twojej pamięci i choć długo będziesz za nim tęsknić,a przyjdzie czas,że momentami bardzo,wiec,ze on gdzieś ....jest przy Tobie.Mocno cię tulę❤️ Ida..co u ciebie? Agniecha❤️ Witam nową mamusię:) Ambrozja jak samopoczucie?Żołądek przestał dokuczać?A może to skutek objedzenia na weselu:D(żart oczywiście) Wszystkie was ściskam........... Uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 dziś wróciłam ze szpitala, wylądowałam tam po ostatniej wizycie u mojego gina. Podejrzewał że ciąża jest zagrożona, sporo nerwów mnie to kosztowało, po badaniach wypisali mnie, niby wszystko z dzidzią ok, ale mam brać luteinę i tardyferon. Mam zwolnienie 4 tyg. jako tako doprowadziłam do ładu dom, bo sajgon moja rodzinka zrobiła podczas mojej nieobecności:( zaraz spadam do łóżeczka, bo mam leżeć. A jutro jadę do szpitala w Szczecinie na badania prenatalne, więc ciężki dzień przede mną. Jutro poczytam co u Was nowego się działo na dziś to już dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba:)Jak tylko moją brygadę zagonię spać wyśle ci na e-mail namiary:) manika...będzie dobrze.dbaj o siebie kochana..trzymam kciuki za was❤️ Dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja już od godziny jestem na nogach wstawiłam pranie, wypiłam kawkę dziewczyny wczoraj zawiozłam papiery do drugiej szkoły na szczęście nie będę musiała dojeżdżać 60 km, tylko zaledwie 10 zajęcia mam co drugi weekend i pierwszy zjazd wypada na kolejny tydzień Lenka ma już 2 ząbki :D idę położyć się jeszcze na trochę póki moje szkraby śpią a póżniej zajrzę do Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie w domu i w pracy sajgon. Zaczęliśmy mały remoncik a cały dom zdemolowany. Oprócz tego zaczęły się również dodatkowe zajęcia dzieci i po pracy z wywalonym jęzorem do domu obiad potem basen, angielski i takie tam. Muszę się wdrożyć, bo od października będzie tego więcej. Znowu budzi się we mnie nadzieja, że tym razem się uda i będzie rosło we mnie nowe życie...eeehhhh A tak poza tym: Jutkaa dla Ciebie i córci ślę spóźnione życzenia wszystkiego naj, naj i jeszcze raz naj! Sdee jak widzę dzieci dają sobie świetnie radę w przedszkolu, a jak Ty nie tęsknisz? Manika74 nic się nie martw będzie dobrze i dbaj o siebie, bo nie jesteś teraz sama. Dla pozostałych mam pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja juz mam posprzatane,ugotowane,pranie sie pierze,dzieci w przedszkolu,jula w domu smarka,kaszle,z reszta ja tez i maluchy rowniez pokasluja i lekko smarkaja,ciekawe czy pani w przedszkolu kaze ich zostawic w domku,dzis troszke stawiali opor,ale jakos dali rade. Kasik-wiesz co nie mam czasu na tesknote,bo caly ten wolny czas wykorzystuje na doprowadzenie chaty do ladu,opieke nad Julka i nawet wiecej poswiecam jej czasu poki moge i jest w domu,przy maluchach zawsze jest z tym problem,a przeciez mimo,ze jest starsza tez potrzebuje mamy,wiecej niz sie wydaje. nie martw sie kochana,w koncu nowe zycie zagosci pod Twoim sercem i bedzie wielka radosc,ale spokojnie,niczego nie przyspieszysz,a wrecz odwrotnie,takze mysl pozytywnie,a wiadomosc Cie mile zaskoczy:D a my tu wszystkie bedziemy sie cieszyc:D Manika-jak tylko bedziesz po badaniach zdaj relacje,bo siedze jak na szpilkach❤️ Doriana-zapracowana kobietko,masz czzas dla siebie,kiedy odpoczywasz?❤️ Agal-wstawaj:D Aines-jak tam,pisz,bo musisz nadrobic,hehe:) Goba ja mam troche ciuszkow po Blance,jesli chcesz moga byc Twoje,tylko daj znaka:)mam nowiutki kombinezon zimowy nie noszony wojcika na 74,ale jest ciut wiekszy niz rozmiar,piekny na prawde,do tego kurtke zimowa zara tez w idealnym stanie,plaszczyk zara jesienny,rowniez sliczny,jak masz ochote prosze bardzo:)i duzo innych ciuszkow dla dziewczynki dziewczyny mam do sprzedania krzeselko bebeconfort do karmienia,hustawke fisherprice aquarium,cena do uzgodnienia,jesli ktoras chce,albo zna kogos kto chcialby kupic dajcie znaka,stoi to i zawadza,a wszystko w bardzo dobrym stanie,pozadnych firm wiec nowe drogie i na prawde fajowe,pozbywam sie powoli,bo za duzo miejsca a mi juz nie potrzebne...acha i lozeczko VOX z opuszczanym bokiem,drewno,materacyk dla alergikow,tez w zasadzie uzywane jako pojemnik na posciel niz lozko dla dziecka,haha,dzieciaki zawsze spaly z nami...tak to bywa,moze ktos zechce te rzeczy.. ale sie rozpisalam,ale tak wpadl mi pomysl,bo troche tego mam...do pozniej kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile byś chciała za huśtawkę
i łóżeczko i czy możesz przesłać fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mail to
mama3@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz napisalam,jesli bedziesz chciala zmienic moja propozycje to smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mail to
nie wiem czemu nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie nie chce pojsc pisze juz chyba 5 raz,dziwne,to moze byc gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasik 33 życzę aby tym razem się powiodło:) Sdee...oj czasu dla siebie mam naprawdę mało:(Ale najważniejsze,że daję radę i wszystko jakoś się układa:) Ale widzę ,że Ty zapracowany miałaś dziś dzień......I tyle radości dziś w Tobie.Zdrówka dzieciaczkom życzę❤️ Agniecha co tam u ciebie?jak zdrówko Twoich dzieci?❤️ Aines:)dziś tez zawalili cie papierami?👄 Agal:)Jaki dziś mamy humorek?Nie martw się wszystko się👄 ida..ciągle zabiegana?👄 Oj uciekam jeszcze troszkę mam do zrobienia.Staram się choć wieczorami coś skrobnąć,bo faktycznie opuściłam się ostatnio,choć czytałam was co dziennie:) Do jutra kobitki.........Wszystkie was ściskam,oraz te których nie wymieniłam(przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kobiety co z Wami,chyba juz nie spicie:P Goba wrzuce te foty na nasz albumik,juz zrobione,mam nadzieje,ze ci sie spodobaja:) Nie no nie ma z kim tu nawijac,obrazilam sie:P:Dide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Sorki, że tak rzadko się odzywam - brakuje mi czasu dosłownie na wszystko! Rano porządki, gotowanie obiadu, czas dla maluchów, potem biegnę po Bartoszka i już do wieczora nie mam czasu po głowie się podrapać. Konsekwentnie w dalszym ciągu ma karę, wszystkie zakazy aktualne, już mi go szkoda ale tym razem powiedziałam, że nie odpuszczę do momentu aż wychowawczyni powie, że jest w miarę oki. Jak na razie codziennie słyszę tylko - zrobił to, zrobił tamto - ręce mi opadają :( Doriana - przepraszam, nie pogratulowałam Ci pracy! Oczywiście wielkie gratulacje dla Ciebie!!!! Podziwiam, że obok własnej działalności masz jeszcze czas na pracę zawodową ale jak to w życiu - okoliczności zmuszają nas do wielu rzeczy, które na pozór niewykonalne w praktyce stają się realne :) Manika - jak się czujesz i jak po badaniach? Pisz kochana i nie trzymaj nas w napięciu ❤️ Aines - czyli rzucili Cię w pracy od razu na głęboką wodę! Zapewne doskonale sobie radzisz i szefostwo szybko to doceni i tego Ci szczerze życzę :) Jutkaaa - dobrze, że miałaś możliwość wyboru szkoły! Nie będziesz traciła tyle czasu na dojazdy a przy takiej rodzince to ważne :) kasik - czasami trzeba zająć się czymś innym, myśli skierować na inne tory, odpuścić sobie na chwilkę, dać odpocząć psychice a zobaczysz, że życie miło Was zaskoczy. Znam to z autopsji :D Goba - trzymaj się i tak dobrze sobie dajesz radę :) Wszystko to kwestia czasu, trzeba zachować miłe wspomnienia a przeznaczenia i tak nie zmienimy :) Sdee - ja bardzo chętnie gadałabym bez końca z Tobą ale jak na wstępie muszę uciekać bo nie wyrobię się ze wszystkim. Mąż dzisiaj wcześniej wraca z pracy więc może wieczorkiem zajrzę jeszcze raz. A teraz pa pa, buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zabiegana,zabiegana :) Nie ma już takiego porządku w domu,ale najważniejsze,że dzieci dostają to,czego potrzebują.Bartek mnie budzi w nocy już tylko 2 razy.Jak zaśnie o 22,budzi się o 3 i o 5 nad ranem,czasem już tylko o 5 albo nawet 6.Da mi się wyspać chłopak :) Ja czytam Was na bieżąco,ale nie zawsze mogę cokolwiek napisać. Także śledzę,co u Was,ale wybaczcie,że nie odniosę się do każdej.Widzę,że Wy też zabiegane jesteście wszystkie,ale i tak nieźle nam idzie,nie każda matka trójeczki ma czas,by napisać cokolwiek ;) Gorąco Was pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeee
"nie mam czasu po głowie się podrapać. " - dobre to. A jak w nocy dajesz męzowi przy takim zmęczeniu, przecież trzeba kolejnego dzidziusai zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) wczoraj padałam na buzie więc napiszę dziś. Wyniki bardzo dobre, jak na ten wiek ciąży wady genetyczne wykluczone. Mój bobas fikał koziołki:D i długo trwało, żeby dał się pomierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobreeee - a co to za pytanie (?) - normalnie - na śpiocha :P :P :P :P Manika - bardzo się cieszę, uważaj na siebie i na dzidziusia :) Ida - śpioch z tego Twojego Bartoszka, mój budził się co 2 godziny a maluchy jeszcze częściej :( Jak tak teraz sobie myślę to ja przez kilka lat tylko drzemałam a nie spałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłam zaległości na topiku i powiem Wam że wpisy złośliwych pomarańczek już mnie nie denerwują, a wręcz śmieszą. czytam i się nabijam z ludzkiej głupoty, eh szkoda gadać. Olać to... w sobotę też bawilismy się na weselu w Bydgoszczy, ale ja ze względu na mój stan o 24 już byłam zmęczona. dziewczyny, dzięki za troskę:) kasik, życzę Ci powodzenia,, mi się udało jak wrzuciłam na luz i od razu niespodzianka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czytałam was na poczatku ale niestety nie dotrwałam do końca. Chciałam sie podzielic z moim zdaniem. Na poczatku ktos napisał , że ma czworo dzieci , każde chodzi na zajęcia dodatkowe, mąż zmarł. Ja mam jedno dziecko mysle o kolejnym. Jesli miałabym troje każde chciałoby chodzic na lekcje pływania to jest za jedno 70 zł na miesiąc dodatkowo angielski 200 na miesiąc , dziewczynki jakis kurs tańca np. to jest w sumie - 810 zł . Ja biorę pensję 1200. Acha zapomniałbym zostaje mi do zapłaty gaz 320, światło 290, czynsz 410, internet+kablówka70, komórka 50. I powiedzmy , że mąz nie żyje. Nie chce nikogo obrazać ani atakować, ale jak mam miec więcej dzieci, unieszczęśliwie je. Do tego moje okropne cechy charakteru nie pozwola mi na zdobycie zajebistej więźi z dziecmi, jest mi z tego powodu bardzo przykro. Dziekuję , za przeczytanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajęcia zajeciom nie równe
U nas: angielski 30 zł na miesiąc tance 20-30 zależy od grupy wiekowej basen - zniżki dla rodzeństwa i wychodzi 70 zł za dwoje (za troje niewiele drożej) rytmika, zajęcia teatralne, gimnastyka artystyczna, taniec towarzyski po 30 zł mies. Nikt nie jest wszechstronnie uzdolniony. Warto popróbować wszystkiego, ale po jakimś czasie zdecydować się na coś konkretnego i to szlifować. Tym sposobem nie wydajesz majątku miesięcznie na zajęcia dodatkowe. Wszystko się da jak tylko się chce. A jak ktoś mówi, ze się nie da to znaczy tylko tyle, ze leser z niego i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×