Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

ojjej manika to super moze wam się uda cosik zmajstrowac??? a co do gruczołu to moja tez ma na otoczce i byłam u chirurga i u dermatologa-on nic nie stwierdził a chirurg jej to wydusił i powiedział ze jak znowu wyjdzie mam przyjsc on to natnie.ale ja jakos z tym nacieciem zwlekam bo babeczka w rejestrcji która zna moja mamuske powiedziała ze jej wnuczka miała to samo i rodzice nie zrobili nic i po 3-4 latach znikło samo wiec ja obserwuje i zobacze ja juz ugotowałm na gal;art mięsko teraz włoszczyzna na sałatke golonki jutro i kapusta i barszcz a zaraz reszta w galarecie zalac galacik i pokroic sałaytke wiec pracy mam do wieczora a ze siedzimy w domku przez chorobę moją to trzeba cos zjesc :-);-) moze wpadna znajomi na chwilkę mam tylko nadzieje z mnie mąż nie zaciagnie na dół do tesców i szwagierki bo z nimi umre z nudów a na górze u siebie chociarz pośpiewam a miałm w planie kupic piwko bezalkoholowe-za zgodą lekarza ale przy lekach nie bardzo :-(wiec bede pic wasze zdrowie przy herbatce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba:D a może zmajstrujemy:) dwa cykle minęły, więc postanowilismy nie czekać pół roku, tylko działać na luzie:) jak się cos posieje to zbierzemy:D :D :D nic na siłe:) może za miesiąc Wam ogłoszę radosną nowinę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika to ja trzymam kciuki czy teraz czy zaraz byle było i zdrowo sie uchowało ale wy działajcie jak najbardziej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Agal tylko ztymi mikroelementami ostroznie,bo nie wiesz,czy to niedobor czy nadmiar,i do tego ktorego z nich,takze raz dziennie wystarczy. Niedobor potasu badz nadmiar tez powoduje rozstroj bicia serca,zrob sobie biochemie z krwi,to nie drogie badanie,wtedy wszystko sie wyjasni,a holter rejestruje prace serca,byc moze i cisnienie,nie wiem nie slyszalam. Mi go zalozyli dla rejestru pracy. Manika moj M pracuje ale tez przezywamy jakis dobry okres,takze wiem jakie to mile :P Moze cos zmajstrujecie?:P Goba dobrze zrobilas tej jedzy doktorce,brawo:D:P Mi tez lepiej na kafe,zostajemy??? Three ja zabieram dzieci na wyjazd,wynajelismy domek gorski do niedzieli,beda przeszczesliwe:D Wxzorajsze zakupy bardzo mi sie udaly,kupilam sobie sliczne legginsy z "diamencikami" po bokach kostki,do tego czarna bluzeczka i sexi fryzurka i lecimy..:D:D:D troche mysle nad moim tylkiem bo w zasadzie te spodenki sa bardzo przylegajace a bluzka konczy sie w pasie wiec moje 4 litery na widoku,ale ...podobno jest ok:D uhaha:D Blanusi tez kupilam waskie obcisle spodenki cale w czarne cekinki,bomba:D ta mala ma 2 latka a jak je zobaczyla to nie chciala oddac i kazala od razu na siebie wlozyc,udana ta Blanusia:D Zaraz jade do sklepu dokupic jeszcze serpentyn i balonow,i dzieki Bogu Three przypomnialas mi o piccolo:D I wszystko byloby ok gdyby nie to ze znow bierze mnie jakies chorobsko,3 raz ,regularnie co 2 tydzien,moze nie doleczylam sie... Dobra bo esej powstaje:D do potem,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was kochane ale nie mam weny do pisania :( ale czytam was uwaznie :) jakos opadłam z sił :o jutro mam wizyte w szpitalu i usg ..ciekawa jestem czy mój pływak sie juz ustawił do porodu bo to juz jutro 37 tydz sie zacznie wiec chyba najwyzsza pora martwie sie bo termin cc mam tylko 6 dni przed normalny terminem a niewiem czy wytrzymam do tego czesu...nie chciałabym miec cc na szybkiego(za duzy stres) jeszcze niewiem czy to ten czop mi nie odszedł 2 dni temu bo tak własnie podejrzewam plamienia delikatne mam nadal,kilka skurczy dziennie a do tego opadłam z sił ZYCZE WAM SZAMPANSKIEJ ZABAWY DO RANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was kochane ale nie mam weny do pisania :( ale czytam was uwaznie :) jakos opadłam z sił :o jutro mam wizyte w szpitalu i usg ..ciekawa jestem czy mój pływak sie juz ustawił do porodu bo to juz jutro 37 tydz sie zacznie wiec chyba najwyzsza pora martwie sie bo termin cc mam tylko 6 dni przed normalny terminem a niewiem czy wytrzymam do tego czesu...nie chciałabym miec cc na szybkiego(za duzy stres) jeszcze niewiem czy to ten czop mi nie odszedł 2 dni temu bo tak własnie podejrzewam plamienia delikatne mam nadal,kilka skurczy dziennie a do tego opadłam z sił ZYCZE WAM SZAMPANSKIEJ ZABAWY DO RANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Wszystkie zapewne przygotowujecie się do imprez - może nam w przyszłym roku już się uda gdzieś wyjść a w tym niestety biała sala:( Wpadłam wczoraj na topik, gdzie moderatorka informuje wkurzonych internautów co jest przyczyną tych problemów na kafe. Ponoć trwa modernizacja całego portalu O2. Wiedzą tylko tyle od admina., że ma to potrwać jeszcze co najmniej kilka dni i jest to niezależne od kafeterii. Mam nadzieję, że kilka dni po NR wszystko będzie już ok. 🌼 🌼 🌼 Dziewczyny kochane życzę Wam szampańskiej zabawy, szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia marzeń, zdrowia dla Was i Waszych rodzin ❤️ ❤️ ❤️ Bawcie się dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja mam dzisiaj lenia ze hoho nic mi sie nie chce nawet jeszcze nie posprzatałam wczoraj siedziałąm i robiłąm na dzisiaj został mi barszcz i golonki i kapusta ale wam się pochwale ze wczoraj ogladałm swój ulubiony stary film-mam go gdzies na kasecie ale niewiem gdzie i niemam juz widea a na kanale polsat film leciał -dirty dancing ogładałam prawie do 1 i dzisiaj zdechnieta jestm no ale koniec smucenia biore się za coś w domu potem tu wlece poczytac co naskrobałyście ambrozja odezwij się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znowu ja narazie ogarnęłam i wstawiłam golonki :-) a teraz ide polatac na odkurzaczu a wy baby gdzie dzisiaj co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼kwiatek]🌼Witajcie w tym ostatnim dniu starego roku🌼🌼🌼 Agall.... ja też mam imprezę na białej sali więc zapraszam do siebie:D Po za tym mam odwiedziny@ więc nawet lepiej że nigdzie nie idziemy bo w tym dniu strasznie cierpię:( Goba.... ja ten film i Uwierz w ducha mogła bym oglądać cały czas. Manika....Trzymam kciuki:D Marakuja...Odezwij się jak tam usg i co z Tobą🌼 Może na nowy rok już będziesz z maluszkiem?? Przyjemnego szumu w głowie, Wygodnego miejsca w rowie, No i może jeszcze potem, Spokojnego snu pod płotem! A na każdym kroku szczęścia w NOWYM 2010 ROKU. DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO DUŻO SIŁY I CIERPLIWOŚCI I ŻEBY WSZYSTKO UKŁADAŁO SIĘ PO WASZYCH MYŚLACH❤️ 😘😘 I zdrowia dla waszych pociech🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki:) Dzis pozno bo od rana nawal roboty i pakowanie przed wyjazdem,a niestety chlop w pracy wiec sama zasuwam:o Dziewczyny wpadlam ,by zyczyc Wam wszystkiego najlepszego na nadchodzacy rok,Agniechy zyczen nie przebije sa swietne,wiec tak prosto zakoncze,mam nadzieje,ze wiecie jak bardzo dobrego roku Wam zycze moje kochane mamusie:D Lece bo jakas dziecieca awantura sie wywiazala:o Buziaki zajrze juz w przyszlym roku,caluje raz jeszcze ,milej zabawy!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJ NAJ NA NOWY ROK SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA-kto może ten może wypijcie nasze zdrówko NO I MNIEJ TROSK NA PRZYSZŁY ROK ABY BYŁ LEPSZY NIŻ MIJAJĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki już w Nowym Roku!:D Wybawiłam się troszeczkę oj wybawiłam.Wróciłam do domciu o 2:00. Jutro urodziny Dorianka więc małe co nie co trzeba było upiec,tort kupuję jutro,nie piekłam. Mąż o 3:15 jeszcze wyjechał do pożaru bo palił się dom w sąsiedniej miejscowości:) Marakuja mam nadzieję że jeszcze siedzisz w domciu:) A jak wy dziewczyny wskoczyłyście w Nowy Roczek? Aby ten rok nie był gorszy od poprzedniego kobitki. Ja się żegnam,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w Nowym Roku!!! Podobno to jak spędzimy pierwszy dzień NR jest ważne, bo tak będzie wyglądał nasz cały rok - to idąc tym tokiem myślenia jeden post Doriany nie wróży nic dobrego dla topiku :( Mam nadzieję, że tak nie będzie i z nową siłą dajemy dalej:) Doriana - ciekawa jestem czy dotrzymałaś noworocznego postanowienia? Dziewczyny napiszcie jak tam Wasze imprezki wypadły. Marakuja - trzymasz się jeszcze? Agniecha - sorki, że dopiero dzisiaj ale dziękuję za zaproszenie. Jak tam córka - temp. minęła? Three - ciekawa jestem jak maleńka przetrwała noc bez ciebie i bez cycha? Sdee - mam nadzieję, że wynajęty domek przetrwał Wasz najazd :D Na razie zmykam do kuchni, ale mam Was na oku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT DLA DORIANKA hej babki a gdzie wy się podziałyście??? wszystkiego naj w nowym roku my bylismy w domku przyszli znajomi i poszli po 4 wiec troche nam zeszło wczoraj sie pokłóciłąm z mężem-jak zawsze w nowy rok ma inne zdanie niz ja na pewne tematy i nietety źle się skończyło zaraz sie szykuję i jade do mamy z dziećmi tylko czekam na starsza bo pojechała spac do szwagierki z babcią-o co właśnie ta kłótnia ja mam nadzieje ze u was ok marakuje a ty jak ?w domu sama czy juz z dzidziusiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, noworocznie:) coś frekwencja nam pada;) Sylwestra spędzilismy w domku z rodzicami i dziećmi. Było bardzo fajnie. Nawet mała poszła spać dopiero o 3.00. Urządziliśmy jej mały pokaz fajerwerków. Ściskam Was wszystkie serdecznie w tym Nowym Roku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana - To i tak wcześnie :P pamiętam jak Oliwka była mała wróciliśmy ok. 6 rano do domu. To Twój mąż na pełen etat dzielny strażak zawsze pomoże! Ja w pieczenie przestałam się bawić już dawno bo za dużo roboty z tym było. Jakie miałaś postanowienie noworoczne? WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA DORIANKA :) Agal - Jak mój cały rok tak ma wyglądać to che cofnąć czas.... Za długo spałam i nie byłam w najlepszej formie więc oby tylko to były zabobony...... Na początku płakała az mu się żal zrobiło bo brzmiało jak by się krzywda działa ale po 20 minutach się zmęczyła i próbowałą ostrożnie z butelką i zjadła ładnie ok. 60 ml, drugie karmienie też troche popłakała ale w końcu się przemogła no i trzecie jeszcze butelka to już troche lepiej ale tez się krzywiła gdzie jest mamusia. A tak spokojnie noc przespała, była druga córka mojej siostry (12lat) totrochę pomogła rodzicom przy maluchach :) Olwia jak zawsze zachwycona fajerwerkami, Maja na początku z rezerwą a potem z dworu nie chciała wracać. U nas było bardzo fajnie, wypiłam na początku lampkę wina a o północy szampana potem już nic żeby zdążyło "wyparowac", do dzisiaj nogi i gardlo mnie bola, nogi od tanczenia a gardlo od "okrzykow radosci". Niedny mój M miał ochotę na małe "co nie co" ale niestety byłam tak zmęczona że jak sie polozyłam do od razu zasnęłam :D:D:D A w domu byliśmy ok. 6 rano :P goba - A niby czemu mała nie mogła spać u szwagierki? eh przejdzie mu zobaczysz :) Wogóle nie złozyłam wam zyczeń więc lapiej teraz nic wcale SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja lecę na sanki póki sniegu tyle! Ulepimy bałbana i sie potarzamy w śniegu :P Będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z sanek, uwielbiam taki śnieg a maluchy mają zawsze tyle radości, że aż się do domu nie chce wracać. Przyłączam się do życzeń urodzinowych dla Dorinka - STO LAT!!! Muszę kończyć niestety bo maluchy głodne a zajrzałam tylko tak, żeby sprawdzić jak tam się macie. Będę potem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane....pisze ze szpitala...o 5 nad ranem urodzilam synka...wazyl tylko 3.020 maluski mialam juz 3 cm rozwarcia i skurcze pod koniec co 2 min..mialam cc bylo troszke komplikacji ,trwalo to 1 godz i 35 min ja jestem szczesliwa ze juz po..... trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja gratulacje !!!!!!!! Jak się czujesz, a jak mały, czy wszystko w porządku? Jak jego płucka, sam oddycha? Matko kochana co za komplikacje były? Ja wiem, że jesteś zmęczona, obolała ale jak tylko będziesz mogła napisz coś więcej. Trzymam kciuki za same dobre wieści :) Ściskam Cię mocno i Twoje maleństwo. Zdrowiej nam szybciutko i pisz jak najwięcej. Kurcze aż mi ciśnienie chyba skoczyło. Wszystko będzie dobrze, przecież to już 9 miesiąc i waga też całkiem znośna jak na wcześniaka. Odpoczywaj dużo i odzywaj się do nas. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) MARAKUJA.....GRATULACJE🌼🌼🌼🌼 Mam nadzieję że mimo komplikacji wszystko jest oki.Tak często o tobie myślałam:)Ucałuj dzieciątko od internetowej cioci:D Jak przeczytasz kilka wpisów wstecz przeczytasz jak napisałam........że może urodzisz 02.01 :D:D:DWięc jednak,coś mi tak w tedy podpowiedziało:D:DNasi synkowie będą obchodzić urodzinki tego samego dnia.Kiedyś teściowa mi powiedziała jak się urodził Dorianek...,,Agnieszko daj małemu imię które zaczyna się na literę D i żeby miało w imieniu literę R,on jest wcześniaczkiem a przeczytałam że urodzone w styczniu i mające imię zaczynające się na tę literę i mające w imieniu właśnie literę R będzie miało szczęście''.........Zasugerowano mi imię Darek ale wyszukałam Dorian,i wiesz co jest wielkim szczęściarzem:D Życzę dużo zdrówka Wam kochani!!!Daj znać jak już będziesz w domciu:) Dziękuję Wan kobitki za życzenia dla Dorianka,przekazałam je od internetowych cioci:)Zaśmiał się tylko,i prosił aby podziękować. Three moje postanowienie to rzucenie nałogu-papierosy...wstrętny nałóg:( Agal ciężko mi to idzie ale się staram:(Może dam radę:( goba..... mam nadzieję że z mężem już oki.Kłótnia nie ma sensu,to tylko więcej o jedno ze złych wspomień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera za wcześnie puściło mi posta:o Three ja wróciłam o 2:00 ze względu przygotowań urodzin Dorianka,normalnie to bawię się do 6:00-7:00:) Zastanowiła mnie jedna rzecz na balu.......Przeszkadzały mi niektóre zapachy przyrządzonych potraw,a już o wędlinie nie wspomnę brrrrrr....Do dziś nie mogę na nią patrzeć.Czyżby to odruch i przyczyna rzucenia palenia:( Agniecha jak córeczka się czuje?Byłaś z nią 31.12 u lekarza tak jak zamierzałaś?Powiedział przy okazji coś o dolegliwości zgrubienia na piersi? Napewno kogoś ominęłam -przepraszam,ale tak mnie coś mdli że aż mnie męczy.Przez rzucenie palenia wyczuliłam się co nie co... Idę zaparzyć sobie mięty lub tp. Postaram się zajrzeć później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja, gratulacje!!!! życzę i Tobie i synkowi dużo zdrówka! Gratuluję jeszcze raz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAULACJE, AŻ CI ZAZDROSZCZĘ SYNKA :) :D :) Jak na wcześniaczka to taki maly aż nie jest w sumie normalna waga :) Nie masz się czym martwić skoro 9 miesiąc to wszytsko powinno być ok! jeszcze raz gratuluje! Doriana - trzymam na Ciebie kciuki! Paskudny nałog naszczescie ja od papierowosw uciekam tylko raz sprobowalam majac lat nascie i nie smakowalo mi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×