Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość exalopdor1973rbswm
Zgadza się, praktyka jest najistotniejsza. Bo co z tego, że dostaniemy papierek z zaświadczeniem o ukończeniu kursu wizażu jeśli nie do końca będziemy czuły to wszystko. Kurs oczywiście warto mieć zrobiony ale trzeba stanąć przed lustrem i ćwiczyć makijaże. Albo na jakiejś koleżance. Pro Activ również znam jako bardzo dobre centrum szkoleniowe z dobrymi kursami wizażu. Prowadzi je zresztą dobrze przeszkolona kadra z doświadczeniem w zawodzie Jasne http://dtlv.co/f9fF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Studium Dziewulskich to szkoła zapewnia szeroki program praktyk w TVN, Polsacie, TVP, teatrach, planach filmowych i sesjach zdjęciowych. To moim zdaniem naprawde doskonałe rozwiąznaie i bardzo profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj w Cosinusie maci teraz tyle róznych fajnych kursów ze mysle ze nie ma co szukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy w COsinusie są ok. Naprawde kazda z nas znajdzie tutaj własciwy dla siebie. I na pewno potem nie bedziemy miały problemu ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A napisz jeszcze ile takie kursy trwaja ? w sumie to zawsze własnie mozna sie jakoś dokształcic. Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie znam kilka osób które kończyły ta szkołe i są bardzo zadowolone. DO tego potem mozesz też zdecydowac sie na któryś z kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie powinnas sie zastanawiać bo Studium Dziewulskich ma naprawde bardzo dobre opinie i spokojnie mozesz własnie pomyslec nad tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapana
Możesz iść na przykład do Szkoły Artystyczna Alternatywa, bardzo fajni wykładowcy i dobry poziom nauczania. Jak nie masz za dużo czasu to może jakiś kurs stylizacji i makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka j
Ja skończyłam kurs wizażu i kurs charakteryzacji w szkole Artystyczna Alternatywa, podobno najlepsza szkoła, ja byłam zadowolona, poszłam z koleżanką ona też zachwycona, kiedyś podrzucę zdjęcia pokażę co stworzyłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze w dzisiejszych czasach to naprawde trudne, ale w sumie powinnismy tez brać pod uwage nasze zainteresowania. Nie mozna uczyć sie czegos na siłe tylko dlatego ze dany kierunek jest modny. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziska ! słyszeliście o tej nowej metodzie rekonstrukcji i odbudowy brwi ? Interesuje się tym tematem, mam swój salon i lubię takie nowości zwłaszcza że moje klientki o to pytają ;) Robiłam kurs przedłużania rzęs w Gdyni w Secret Lashes i tam powiedzieli że w Select w warszawie prowadzą szkolenia z tej metody . Był ktoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Anula
Jestem z Warszawy i byłam na kursie w Select na Krakowskich. Polecam bo cena jest nie wielka, a metoda zyskowna :) poza tym efekt jest bardzo dobry, mam zdjęcia moich rekontrukcji, mogę wysłac na prośbę :) http://select.edu.pl/kontakt - tutaj wszystko o kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz w programie Twoja twarz brzmi znajomo znowu bedzie mozna obejrzeć to jak profesjonalnie ucza fachu :) w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do http://fam-makeup.pl/ i jak na razie jestem zadowolona. Zajęcia prowadzą bardzo fajni nauczyciele, którzy mają ogromną wiedzę i chętnie zdradzaja różne techniki. Poza tym wydaję mi się, ze cena za kurs nie jest jakoś bardzo wysoka. Zastanawiam się czy nie zapisać się jeszcze na zajęcia związane z charakteryzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nauka daje szczescie to raczej jest to coś co warto jest pochwalić. Wiec mysle ze w takiej sytuacji własnie stawianie na nauke jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznać ze sporo słyszałam o Dziewulskich np. ze to szkoła wizażu i charakteryzacji, jedna z najlepszych w naszym kraju ? Podobno po jej skończeniu łatwiej jest zdobyć pracę, chociazby przy filmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_GryfaŻona
No to mamy sprzeczne info :( ja słyszałem, że wizaż u Dziewulskich to koszmar, odradzano mi też Makeup Star. Która zatem szkoła wizażu ma największe doświadczenie i jest dobrze mieć ją w papierach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zastanawiałam nad wyborem takiej szkoly. Co prawda jestem po studiach, pedagogicznych ale musze przyznac ze jakos ciężko odnaleźć mi sie w tym zawodzie i chciałabym się jakoś dokształcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FAM makeup, i Makeup Star - nie polecam, spotkalam sie z przeterminowanymi komsetykami w obu przypadkach. Brak narzędzi do pracy i modelki tez sama musialam za ta kase przytargac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Daga
W Select musisz sprawdzić, kiedy są dostępne terminy. jestem świeżo po kursie wizażu. Na wstępie wszystkie dostałyśmy narzedzia, całkiem niezłe. kosmetyki pierwsza klasa, świeżość. Sale ładne. Widzałam, że dezynfekują narzędzia (co jest nie takie oczywiste). Na koniec była sesja zdjęciowa z sushi. Było parę potknięć, ale generalnie klasa. Sprawdźcie sobie galerię szkoły, dziewczyny wyglądają cudownie. Pozdrawiam Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, szukam szkoły w warszawie. Chciałabym zostać wizażystką ewentualnie fryzjerką itp. Czy ktoś uczył się w szkole Studio Sztuki? Są może jakieś opinie? Jestem ciekawa bo stronka wygląda fajnie, szkoła się mieści przy pl Inwalidów. Dajcie znać jak ktoś coś słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak własnie jest. A do tego jeli chodzi o szkołe policealną Cosinus, tutaj nie płacisz za naukę. A to niewątpliwie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak własnie jest. A do tego jeli chodzi o szkołe policealną Cosinus, tutaj nie płacisz za naukę. A to niewątpliwie duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest łatwo znaleźć dobrą szkołę wizażu, wiem bo szukałam przez kilka miesięcy takiej bardzo dobrej. W końcu po długich i męczących poszukiwaniach znalazłam http://fam-makeup.pl/ i powiem Wam, że jest naprawdę ok, bo kładą bardzo duży nacisk na technikę i zajęcia praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, praktyka jest najistotniejsza. Bo co z tego, że dostaniemy papierek z zaświadczeniem o ukończeniu kursu wizażu jeśli nie do końca będziemy czuły to wszystko. Kurs oczywiście warto mieć zrobiony ale trzeba stanąć przed lustrem i ćwiczyć makijaże. Albo na jakiejś koleżance. Pro Activ również znam jako bardzo dobre centrum szkoleniowe z dobrymi kursami wizażu. Prowadzi je zresztą dobrze przeszkolona kadra z doświadczeniem w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania255TT
Ja polecam www.promakeupacademy.pl jestem aktualnie w rocznej akademii. Jestem zachwycona wysokim poziomem, podejściem wykładowców, ilością kosmetyków i ,,nowoczesnością,, szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na kursie w fam-makeup, jedna wielka ściema. kosmetyki są stare, opakowania ochydne. Sprzęt lata 90-te. Nie polecam tej szkoły. Cechuje ich mały profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, trzeba też w pewnym momencie zmienić nastawienie i nie podchodzić aż tak konsumpcyjnie do tego wszystkiego :))) Moja siostra kończy juz fryzjerstwo w Cosinusie,ale wiem ze poszla tam z pasji i tylko dlatego chce zostac fryzjerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×