Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość szkola wizazu w warszawie
Sprawdźcie szkołę Good Look na Mokotowie. Naprawdę fajnie prowadzone kursy, i bardzo małe grupy! A cena za 80-godzinny kurs wizażu I i II stopnia to ok.1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam wiele dobrego o Kozłowska Wizaże no i oprócz samego make upu sa też szkolenia ze stylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 80h tylko 1000zl to rzeczywiscie malo, tylko nigdy o tej szkole nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truetrue34
A orientujecie się od kiedy teraz zaczną się zajecia, nowe przyjęcia do Studium Dziewulskich ? Jak przebiega tam rekrutacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukaj szkoły a później poczytaj o niej opinie. Nie warto wydawać kasy na byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeżeli jesteście zainteresowane szkołą, po której będziecie mogły wykonywać zawód wizażysty polecam Wam szkołę Beaty Małachowskiej Beauty Art. Ja jestem jej uczennicą, znam dziewczyny, które ją kończyły i są teraz rozchwytywane w branży. Nauka odbywa się na wysokim poziomie, nauczyciele poświęcają nam bardzo dużo uwagi, pracujemy na świetnych kosmetykach, niczego nam nie brakuje. Chciałam wspomniec jeszcze o praktykach. Praktyki odbywają się w różnych miejscach od profesjonalnych sesji zdjęciowych przez teatr po pokazy mody itd. Naprawde jest świetnie! Atmosfera rodzinna a efekty zajęć i nauki widać naprawdę szybko!! Jestem bardzo zadowolona. Ja akurat uczę się w Warszawie w grupie dziennej u Pani Agaty, jest świetna w tym co robi :) polecam również grupę zaoczną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkka to ja
Kurcze, jak cżłowiek nic nie sprawdzi na własnej skórze to cięzko jest w ogole wzorowac sie na takiej opini.Ale co do Dziewulskich to raczej nie spotkałam się z tym żeby były jakies negatywne opinie. Dziewczyny bardzo sobie chwalą ta szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam szkołę Beauty Art! Sama się w niej uczę, poziom jest bardzo wysoki. Pracujemy na bardzo dobrych kosmetykach, wykładowcy mają wiele osiągnięć w branży i potrafią nam przekazać swoją wiedzę. Praktyki odbywają się w teatrach, przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody itd.. Jeżeli wybieracie szkołę warto pomyśleć o dobrej. Ja się cieszę, że wybrałam właśnie tą! www.beautyart.pl na tej stronie znajdziecie więcej informacji :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o protetykę
Co do tego nowego kierunku u Dziewulskich to od kiedy dokładnie się on zaczyna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salommonka89
Ile kosztuje taka szkoła i ile ona trwa ? Trzeba miec mature ? Kurcze, nie mam matury a wreszcie czas coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a słyszałyscie o kozlowska visage? To ponoc pierwsza szkola o kierunku stylist.. Laska jest dyrektorka kobo i ich wizazystka. Sama zastanawiam sie nad natkim kursem, czy warto wydac tyle kasy itp. Moze cos slyszalyscie? jest na kafeterii pare watkow ale nic konlkretnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was, Dziewczyny, do odwiedzenia strony www.folaron.pl Z tego, co się orientuję jedyna w Polsce Szkoła Wizażu i Stylizacji, która trwa 12 miesięcy. Bardzo ciekawy też jest program Szkoły, a zajęcia praktyczne to 80% czasu. Plus w galeriach dostępne są zdjęcia z praktyk pozaszkolnych i powiem Wam, że wygląda to bardzo ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaamaaa23
Witam! SPRZADAM TANIO PALETY CIENI , CIENIE W POJEMNICZKACH ,poniewaz rezygnuje ze sklepu kosmetycznego wyprzedaje tanio!"testry" . Zainteresowanych prosze o kontakt na maila kaaamaaa23@wp.pl lub gg 20832822 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata93
Bardzo Ci polecam szkołę SELECT WIZAŻU. W czasie kursów panuje tam miła i przyjacielska atomsfera. Mnie się tam bardzo podobało. Dziewczyny uczące są wymagające ale i mają mega cierpliwość, co dobrze wpływało na całą naszą grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_barska
Jestem ciekawa czy któraś z Was moze jest na kierunku Efekty specjalne i Protetyka w Studium Dziewulskich ? Planuje zapisać sie od nowego semestru, ale mam kilka pytan. Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvvviaa
Mysle ze ukończenie właśnie takiej szkoły w dzisiejszych czasach patrzac na to ze sa to porzadane kierunki, nie bedzie najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddellicja2
Ale taka jest prawda. Owszem dobrze byłoby pojsc do ASP, ale przeciez wiadomo jak jest ciezko sie tam dostac. A przeciez takie Studium daje tez bardzo dużo mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u---lala
Oj nie wiem czy ASP jest az tak otwarta na kierunki przyszłościowe jak protetyka, efekty specjalne... Kurcze, no Studium Dziewulskich to szkoła międzynarodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmminka
ASP to zupełnie coś innego, tu bardziej nastawiałbym sie na malarstwo itp... A to Studium jest bardziej przyszłościowe, nastawione już na konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazka
Wizażu uczyłam się w New Nails. Szkolenie pozwoliło mi na znalezienie pracy, ale przede wszystkim zdobyłam kwalifikacje. Długo szukałam miejsca dla siebie - kosmetyka pozwala godziwie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angi_
Na pewno nie mogę polecić szkoły select, niby taka rewelacja ale w praktyce to mała sala, słabe kosmetyki, wiecznie czegoś brakuje, nie ma modelek, nie ma gdzie zjeść, jakiś pies biega po szkole, jest jedna toaleta a dużo ludzi i ciągłe kolejki. Miła obsługa, ale nie po to poszłam na szkolenie. Ogólnie niestety bardzo słabo to wszystko wygląda. Już teraz wiem, że jak się chce gdzieś zapisać to trzeba pojechać i zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagka
Może nie tyle pojechać zobaczyć co mieć rekomendacje koleżanek. Moja koleżanka, a w zasadzie dwie, były na wizażu w new nails. Mówiły dokładnie odwrotnie jak ty - sale dobrze przygotowane, modelki są, kosmetyki bez zarzutu. Tak więc podstawą przed szkoleniem jest po prostu dobre przygotowanie do jego rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła wizażu
Ja wybrałam naukę w New Nails po długich przemyśleniach, a nie przypadkowo. Czytałam, rozmawiałam... Trochę szkolenie kosztuje, więc po prostu sprawdzenie wszystkiego jest niezbędne, no ale efekt dokładnie taki, jakiego oczekiwałam - pracuję w zawodzie. Wystarczyło się zaangażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazka
Oj... sporo zdziałałam w zakresie wizażu - jestem zadowolona z tego co mi się udało uzyskać i wcale nie było to proste. Wiem również, że znalezienie dobrych szkół wcale nie jest proste - sprawdzajcie gdzie macie zamiar się uczyć. Czasami można wtopić, a chodzi przecież o sporą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni
Byłam w tym new nails, ale to kilka lat temu - wtedy było ok, a na szkolenie przyjechałam z Krakowa - nie mogłam zrozumieć jak to możliwe, że w takim mieście jak Kraków nie ma dobrej szkoły. Teraz wiem - po prostu w każdej branży są specjaliści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnarbutka
Ja ciągle będę obstawiać jednak za Studium Dziewulskich. To jest najbardziej znana szkoła jesli chodzi o stylizację i wizaż. Dyplom po zakończeniu tej szkoły również bardzo pomaga w znalezieniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radczyni
Ale to w dalszym ciągu studium, które wymaga poświęcenia znacznie większej ilości czasu, co wcale niekoniecznie przekłada się na umiejętności, nie sądzisz? Szkolenia mają to do siebie, że w krótkim czasie przerabia się duży materiał i to jest ich plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuudkowa
Ja skończyłam Studium i nie uważam ze miałabym miec jakis deficyt wiedzy. Wybrałam celowo i na pewno nie zamieniłabym ich na zadne kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×