Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Ja również należę do grona zadowolonych z kursów w new nails. Skończylam go całkiem niedawno ale juz myślę o następnym :) bardzo mi sie podoba podejście do kursantów, takie ludzkie. nikt nie oczekuje, że przychodząc na kurs będzie się juz mieć sporą wiedzę... a teraz szukam sobie u nich czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna73
Ja nad kursem zastanawialam sie bardzo dlugo. W koncu zdecydowalam sie na new nails i mowiac szczerze nie zaluje swojego wyboru. Bylam na kursie pierwszego stopnia (40 godzin) i bardzo fajnie i rzeczowo zostalo mi wszystko przedstawione. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mamba1
Ja skończyłam kurs w select i ogólnie było ok, ale nie wiem czy plusy, czy minusy przeważają. Po pierwsze - kurs jest intensywny, naprawdę sporo się dowiedziałam, dużo czasu poświęca się na praktykę. Ale sala jest bardzo mała, osób było 10, brakowało ciągle kosmetyków, instruktorki obgadywały się nawzajem, no i najważniejsze - jest jedna łazienka dla całej szkoły!!!To duże minusy, nie wiem czy zdecydowałabym się na nią jeszcze raz. A i tak nie pracuję jako wizażystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie tych szkół jest sporo. Ja osobiście zastanawiałam się nad kursem makijażu permanentnego. Teraz coraz więcej osób robi sobie permanentny, więc myślę, że to dobra inwestycja. Znam w sumie tylko jedną szkołę w Wawie, która robi takie kursy. - centrum szkoleniowe new look.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NEW NAILS polecam serdecznie, to naprawdę dobra szkoła bo dla nich najważniejsze są kursantki, żebyśmy się nauczyły, dużo ćwiczyły, żebyśmy stały sie profesjonaistkami, wszytsko dzięki świetnym instruktorom, którzy tłumacza aż do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-87
w żadnym wypadku w studio urody e&e tam można się zapisać na kurs kosmetyczny ale o wizażu nie mają zielonego pojęcia. Więcej się nauczysz oglądając filmy wizażystek na youtubie. Kurs kosmetyczny może być ale kurs wizażu u nich to wyrzucanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowłosaB
Mi w końcu udało się znaleźć dobre szkolenia wizażu . Wybrałam się do szkoły: SZKOŁA STYLIZACJI PAZNOKCI I SKLEP FIRMOWY NEW NAILS Profesjonalna kadra, małe grupy. Materiały do testowania. Kursy naprawdę ciekawe, wiele pomocy, rysunków, zdjęć . Panie poleciły mi jakie kurs wybrać aby dostosować go moich potrzeb:) Zero ściemniania:) Dodatkowo są ciekawe promocje które można wykorzystać przy następnych kursach,.) Myślę że skorzystam z ich oferty bo naprawdę nie są drogie a bardzo interesujące. Drogie Panie więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budyń śmietankowy
a kto prowadził wizaż w e&e jak się uczyłaś? bo ja byłam u magdy i bylo serio w porządku wiem, że jest jeszcze jakaś monika, a od natalii z recepcji wiem ,że kiedyś była sabina u której ona konczyła wizaż i rzezywiście miala parę uwag, ale jak zaczęła pracę na recepcji to magda brala ją na zajęcia i też mówiła, że spoko...wiem, że sabiny już nie ma więc pozwoliłam sobie stanąć w ich obronie bo jestem zadowolona w zasadzie wizaż pomógł mi podjąc decyzję, że chcę tam robić kurs kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwudziestka
Jak kurs wizażu i w Warszawie to polecany jest w Business School, współpracują z różnymi firmami, mają świetną placówkę i dobrze wyszkoloną kadrę :) Skończyłam rok temu, teraz pracuje w salonie w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokemon507
hej, ja i moja kpleżanka byłyśmy na kursie wizażu w GOWORK.PL rozważałyśmy wszystkie te szkoły które wymieniacie czyli select i pro-active ale ja słyszałam o pro-active niepochlebne opinie a select ma fajną stronę ale zniechęciła ja Pani która mi udzielała informacji. Wybrałyśmy Gowork.pl bo cena atrakcyjna i najbardziej podobało mi się że babka z biura zaprowadziła nas na zajęcia bo akurat trwały. mnóstwo kosmetyków róźnych marek, chwilę pogadałyśmy z prowadzącą no i centrum miasta. W naszym przypadku jak musiałysmy dojezdzać pkp było to zbawienne. Kurs godny polecenia. Aha oferują tez usługi w ramach kursów, fajne jest przedłużanie rzęs bo usługą taka jest droga a ja miałam za 3 dyszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droka_78
Matko,co to w ogole za kurs??? 30 zł za ile ? Nie wiem czy byłabym w 100% zadowolona z takiego ekspresowego kursu.Ja to chciałabym iśc tam gdzie dostane dyplom,normalnie jak studentka będe sie uczyła wszystkich tajnik wizażu.Nie to ze chce byc drugim Jacykowem w spódnicy,ale zebym czegoś sie nauczyła.Ja tak szczerze to myslałam bardziej o szkole Dziewulskich.Przynajmniej to jakiś prestiż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymka to ja
Wiesz co,mozna tak naprawde iśc na kurs i za 10zł tutaj tak naprawde nie cena jest wazna,ale to czego my sie na takim kursie nauczymy...Bo jak juz idziemy to z taka mysla zeby przynajmniej łatwiej nam było potem znalezc prace.Mysle ze teraz to sie liczy.A jak juz iśc to tez do takiej z renomą.A ta szkoła która wymieniłaś własnie taka jest.Teraz trzeba laski myslec przyszłościowo.Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie nie zapisałam
Kurcze no i się spózniłam.Chciałam zapisać sie do Dziewulskich na wizaż i nie ma wolnych miejsc.Ale sie wkurzyłam...Czlowiek niby ze czeka na ostatnią chwile bo myśli,ze jak to prywatna szkoła to ze sie dostanie,a tu lipa ;( co mam teraz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna minecka
Tanie kursy są ryzykowne, bo możecie wydać kasę, stracić czas i niczego się nie nauczyć. Najlepiej jest pytać co o takich szkoleniach sądzą inne dziewczyny, a zdania przecież są bardzo podzielone... Ja byłam w New Nails, przeszłam przez szkolenie dla profesjonalistów i faktycznie muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Osiągnęłam dokładnie to co chciałam, a teraz pracuję w zawodzie. Podczas poszukiwania pracy bardzo przydaje się certyfikat, jaki otrzymuje się po zaliczeniu szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_barcz
Ja w sprawie Dziewulskich,naprawde nie ma juz wolnych miejsc ? A nie wiesz moze jak jest jesli chodzi o stylizacje ? Tak sobie załozyłam ze zapisze sie na zaoczne,a teraz sie troche wystraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_kk
To własnei ja chyba bardziej byłabym skłonna polecic szkołe Dziewulskich.To ta szkoła jest jednak bardziej popularna-zwłaszcza ze same wielkie nazwiska wychodziły z tej szkoły.No ale kazdy własnie ma mozliwosc wyboru czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobra szkoła wizażu przede wszystkim powinna posiadać program, który zawiera wszystko to co niezbędne. Kolejna kwestia to kompetentni, zaangażowani pracownicy no i.... hmmmm... To najważniejsze. Na pewno szkoła powinna dawać do dyspozycji dobre kosmetyki. To chyba najważniejsze kwestie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanoi
Wszystko to o czym piszesz ja znalazłam w Select. Kurs był swietnie zorgaanizowany pod względem merytorycznym jak i praktycznym. jako absolwentka czuję, że naprawdę czegoś się na tym szkoleniu nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanoi
konkrety? proszę bardzo! Naukę makijaży rozpoczęłyśmy od zaprojektowania ich na face chartach- to jest podstawa. Codziennie miałyśmy inny rodzaj makijażu, dzienny, wieczorowy, make up no make up, francuski, fashion, fotograficzny, makijaż korekcyjny, miałyśmy również analizę kolorystyczną. Na zakończenie kursu dostałyśmy certyfikaty w języku polskim i angielskim. Każdy otrzymał też wizytówę nagraną na płytkę, którą wystarczy jedynie wydrukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również pracowałam w New Nails na modelce zapewnionej przez nich. Niby mogłam sama sobie kogoś przyprowadzić, ale nie chciałam nikogo kłopotać. Jakby nie było to spory problem - cały dzień. Dziewczyna z New Nails była bardzo miła i przyjemnie nam się współpracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenia są raczej dobrane do aktualnie panujących trendów, mody itp. Tak więc programy raczej zawierają wszystko co niezbędne. Zobacz nawet program szkolenia Komplex w New Nails. Co byś tam jeszcze wepchnęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, że szkolenia organizowane przez specjalistów na 100% są aktualizowane o nowe, obowiązujące trendy. Oni nie mogą stać w miejscu, bo wtedy ich działalność byłaby pozbawiona większego sensu - muszą myśleć nad tym co robią. Podobnie New Nails aktualizuje programy - w ciągu roku naprawdę pojawiło się kilka nowych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaB
Ja polecam Beauty, Massage & SPA (www.naturalnypermanentny.pl) bardzo fachowo uczą, kursy są zdecydowanie PRO, nauka makijażu permanentnego jest przeprowadzana przez kobietę, która ma naprawdę fach w ręku i do tego potrafi swoją wiedzą się podzielić z innymi. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wizażu zdecydowanie mogę polecić Panią Izę -wizaz.waw.pl . Jest osobą profesjonalną, godną zaufania. Z pewnością nie pożałujecie, jesli się zdecydujecie zapoznać z ofertą i skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jeszcze powiedzcie jaka jest szansa na zatrudnienie po takiej szkole. bo wiadomo, trzeba się najpierw wykosztować na zdobycie papierka i trochę pouczyć, nie chciałabym by ten wysiłek poszedł na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa08
Tutaj masz fajny kurs wizażu: http://www.kursydvd.pl/wizaz-p-46.html Myślę, że powinien był dla Ciebie w sam raz. Jest tam bardzo dużo przydatnych informacji praktycznych i teoretycznych, a kurs kosztuje zaledwie 23,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, looknijcie na szkołe Katarzyny Kozłowskiej-Kołodziejskiej. Laska robi naprawdę niezłą karierę i jest w tym dobra, o czym świadczą jej prace. A jak widzę ile płacicie za kursy... u niej kurs makijażu czy stylizacji to koszt około 1000zl ! Przekonajcie sie same ze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata_for
z czystym sumieniem mogę polecić szkołe wizażu i stylizacji Beauty-Art(wwa ul.Międzyborska 80), a w szczegółności Panią prowadzącą zajęcia, Agatę, dzięki której mogę nazywać się wizażystką, szkołę ukończyłam we wrześniu, ale już w trakcie zdobywałam pierwsze klientki, które do mnie wracają. Jeśli chodzi o zajęcia- szkoła oferuje wszystkie kosmetyki oraz akcesoria jakie są niezbędne do wykonywania makijaży , oraz szeroki wachlarz praktyk w różnych ciekawych miejscach i na imprezach. na kniec jest zaliczenie w formie sesji zdjęciowej, gdzie trzeba wykazać się nie tylko perfekcyjnym makijażem, ale całokształtem, tzn.cała stylizacją. Co do Dyrektor szkoły, Pani Beaty Małachowskiej, mam też wiele ciepłych słow, świetnie prowadzi zajęcia z analizy kolorystycznej i marketingu . jeśli chodzi o Dyplom Wizażysty- za same pieniążki go tutaj niedostaniesz , trzeba sie naprawdę wykazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×