Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość gość
Mysle ze wyszukiwarka prawde Ci powie wiec musisz po prostu poszukac i podpytac znajomych. Ale tutaj już padło naprawde wiele ciekawych nazw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farbka30 o szkole Beauty Box nie słyszałam, ale jeśli szukasz porządnego kursu wizażu to polecam ci szkołę select . Mi sie udało i załapałam się na promocję i fajne gratisy ;) Zajęcia prowadziły różne wizażystki, od każdej można było dowiedzieć się czegoś nowego. Zawsze na początku było troszkę teorii i pokaz konkretnego makijażu a potem ćwiczenia do oporu ;p A na koniec prawdziwa sesja zdjęciowa naszych makijaży wykonywanych na modelkach - co to było za przeżycie ;p Polecam !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelciak
Dobre szkolenia kosmetyczne przeprowadza Pani Aleksandra Górecka. Szkoleniowcem tam też jest p. Aleksandra Paszek. Omawiany jest m.in. wizaż, dobór kolorów czy dobór makijażu do typu urody klientki. Szkolenie jest też przeprowadzane na normalnych modelkach. Także jeszcze więcej i lepiej można dzięki temu przyswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej moge polecic kurs wizażu w http://www.zdz.lodz.pl/ , sama tam taki odbyłam i bardzo jestem zadowolona, bo nauka w przyjemnej atmosferze, fajny ludzi poznałam, no i moge byc wizażystka, na czym mi najbardziej zalezalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam ze jestem zaskoczona tym co czytam, bo w sumie przeciez te szkoły cieszą sie naprawde dużą popularnością. Moja siostra poszła do Cosinusa i nikt nic takiego jej nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odradzam szkołę Select...bardzo się zawiodłam... jeżeli chodzi o Cosinusa to moja bratowa poszła i jak na razie chwali sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetofffka
a ja tu ostatnio znalazłam fajne szkolenia - http://www.akademia.ewaromanow.pl myslę,że projektowanie wnętrz, to w zasadzie wciąż nowy kierunek, a takie kursy bardzo pomagają podlapać trendy w tematach zawodowych wiec na pewno warto sie udzielać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabraniaj jej. Jesli chce wybrać taki zawod to spokojnie mozesz sie na to zgodzic. Ja musze przyznac ze jednak trzeba pozwolić spełniać marzenia i nie zabraniać tego córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violletowa
Ja uważam ze jesli juz naprawde wybierać dobrą szkołe to tylko taka jak Studium Dziewulskich. Szkoła jest strasznie znana, wiec też majac jej dyplom na pewno jesteśmy atrakcyjnym kąskiem jesli chodzi o naszego pracodawce. Wiec spokojnie ja jesli miałabym wybierać to właśnie tą szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra721234
Witam, warto się wybrać do Instytutu szkoleń kosmetycznych i medycznych Impuls w Szczecinie, przyjazna atmosfera, też na początku nie wierzyłam, ale indywidualne podejście do kursantki, sprawia że poleca się instytut innym. Pani Beta, która prowadzi szkolenia to instruktorka - praktyczka z kilkunastoletnim stażem. Na temat szkoleń można zobaczyć na stronie instytutu szkoleń Impuls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszka30
Jestem uczestniczką kursu wizażu w Beauty Box. Jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewałam się, że aż tyle będę mogła się nauczyć. Czekam teraz z niecierpliwością na sesję zdjęciową z okazji zakończenia i na początek budowy portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie ofertę Cosinusa, oni maja naprawde dużo fajnych i ciekawych kierunków. No i taki plus dla tej szkoły ze nie płacisz za nią, a wiadomo jakie jest to wazne dla studenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się nad Cosinusem chciałam tam iść na studium 2 letnie z kosmetyki ale jednak to dla zbyt długi okres dlatego zrobiłam rozeznanie w szkołach wizażu w Warszawie i wybrałam Select. Profesjonalna kadra, ładne zadbane sale, mnóstwo kosmetyków różnych firm do wyboru do koloru. Bardzo dużo praktyki a to w tym zawodzie jest najważniejsze jak ćwiczysz to nabierasz wprawy . Polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania35
U mnie to wyglądało tak, że bardziej moja siostra chciała udać się na taki kurs wizażu, a ja przy okazji. Jednak po czasie to ja się bardziej wciągnęłam niż ona i nie żałuję ;) Byłyśmy na kursie w Beauty Box. Fajni ludzie tam pracują. Widać, że to jest ich pasja, którą skutecznie i mnie zarazili. Co do zakresu materiału to jest bardzo rozbudowany i umiejętnie przekazywany kursantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam szkołę NOVA Centrum Edukacyjne. Brałam udział w takim kursie razem z koleżanką i jesteśmy bardzo zadowolone. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim zainteresowanym dziewczynom. Szkoła wykazała się naprawdę pełnym profesjonalizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zapisałam się do szkoły Select na kurs od dawna polowałam na to żeby zrobić tam wizaż ;) teraz wakacje się zaczynają, troszkę wolnego więc można wykorzystać ten czas ;) W dodatku trafiło mi sie szkolenie w promocyjnej cenie i kurs rzęs 1: 1 gratis !! - nieźle co ?:p teraz kumpele nie dadzą mi spokoju :p full opcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaadaa
Chodziłam do tej szkoły w Krakowie http://fammakeup.com.pl/ - zapisałam się na zaoczne roczne zajęcia, może cena nie była najniższa, ale mieliśmy wiele godzin praktycznych i to właśnie, dzięki temu rozwinęłam swoje umiejętności. Teraz pracuję na własną rękę, idzie mi coraz lepiej, jestem zadowolona, że zainwestowałam w naukę wizażu w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie z Tobą zgaodzic. Jesli juz decydowac sie na dobra szkołe, to własnei dokładnie na taka, zwłaszcza ze Studium Dziewulskich jest bardzo popularną szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam zajrzeć na stronę Studium Dziewulskich i wybrac tam dla siebie odpowiedni kierunek zwłaszcza ze sama szkoła chlubi sie tym ze ma jedną z lepszych kadr nauczycielskich. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to jest rzeczywiscie bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jesli chodzi o naukę i o to co chcemy robić w przyszłości. Dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłam się w new nails - świetna prowadząca, mała grupa, opcja dopasowania godzin nauki pode mnie. Szkolenie jest długie, wymagające, ale faktycznie pozwoliło mi się należycie przygotować do zawodu, bo po kilku miesiącach praktyki dostałam już normalnie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nich te szkolenia są dopracowane. Ogólnie radzę szukać wyłącznie po szkołach, które istnieją na rynku od dawna i mają dobre prowadzące. Patrzcie na ilość osób na szkoleniu, jak również kosmetyki i program. To takie podstawowe kwestie, jakie mają tutaj znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda30
Dla mnie dobra szkoła wizażu to Beauty Box. Byłam tam na kursie I i II stopnia. Zajęcia odbywały się w trybie intensywnym przez 5 dni. Poznałam tam fajne kobiety i nauczyłam się rzeczy z różnego zakresu. Od podstaw po makijaż biznesowy czy wieczorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac teraz coraz wiecej osób własnie szkoły i policealne i takei jak Studium Dziewulskich. Wiec mysle ze to bardzo dobre rozwiązanie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaulska
No własnie sama tak myslałam o tym kierunku...czy ktoś może napisać czego dokładnie sie tam można nauczyć i jak to wykorzystać pozniej w przyszłej pracy ? Czy główny nacisk stawia sie tam na efekty specjalne, czyli szramy, obdrapania itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Tobie zajrzec na ich profil na FB. Tam wrzucaja zdjęcia. Mysle ze juz samo to zacheci Ciebie zeby tam sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammanda6
Mysle ze ukończenie właśnie takiej szkoły w dzisiejszych czasach patrzac na to ze sa to porzadane kierunki, nie bedzie najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pracy. A to czego mozna nauczyć sie w Studium Dziewulskich mozecie zobaczyć na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolska22
Ale taka jest prawda. Owszem dobrze byłoby pojsc do ASP, ale przeciez wiadomo jak jest ciezko sie tam dostac. A przeciez takie Studium daje tez bardzo dużo mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiem czy ASP jest az tak otwarta na kierunki przyszłościowe jak protetyka, efekty specjalne... Kurcze, no Studium Dziewulskich to szkoła międzynarodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×