Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość hankabanka
ja chodzilam na kurs wizazu do goworku, musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona, dostalam potem etui z pedzelkami, co bylo milym akcentem na zakonczenie. ekipa profesjonalna i mila, maja bardzo indywidualne podejscie do kursanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1987
Polecam Wam moje drogie profesjonalny kurs wizażu w mubukursy.pl :). Indywidualne podejście, praktyczne przygotowanie do zawodu wizażystki, miła atmosfera :). Po kursie otrzymujemy dyplom wizażysty, wydrukowane portfolio w tym demo make-upowe na płycie DVD, oraz skrypty. Naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szkoła to taka w której są wykłady i warsztaty a zajęcia prowadzą ludzie z branży(czynni wizażyści) myślę że 10 mies. to okres po którym jesteśmy gotowi do pracy. sprawdź - http://www.faceart.pl/kurs-makijazu-slubnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi_87
Ja chodziłam do Selectu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dużo się nauczyłam, codziennie wykonywałyśmy inny makijaż, wszystkie instruktorki z którymi miałyśmy zajęcia profesjonalne, odpowiadały na nasze wszystkie pytania, zawsze pomocne , zdradzały Nam swoje triki. Fajna atmosfera i kurs adekwatny do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmmarka
A jakie sa fajne takie kosmetyczne kierunki w Cosinusie ? czego mozna sie tam uczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdadmucha
Po prostu na szkolenia trzeba chodzić tam, gdzie pracują specjaliście, do szkół, które specjalizują się w danych dziedzinach. Jeśli szkoła jest specjalistą od wszystkiego, to tak naprawdę jest specjalistą od niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabarczyk
No powinno się, ale co z tego, skoro większość ludzi szuka usług po jak najniższym koszcie, a nie najwyższej jakości. Efekty są później oczywiste, ale cóż możemy na to poradzić? Każdy wydaje swoje pieniądze jak chce - szkoda, że większość robi to bezmyślnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinka
Sama sie zastanawiam teraz nad szkołą Dziewulskich. Tak sobie czytam opinie i chyba jest to rzeczywiscie jedna z takich lepszych tego typu szkół w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummmaska
To nie ma sie tutaj nad czym zastanawiać. Ja sama mam kolezankę która wlasnie chodzi do tej szkoły i jakich ona sie rzeczy tam uczy...Sprawdzcie sobie zresztą ich profil na FB i wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Co myślicie o kierunku jakim jest stylizacja ? Czy po jego skończeniu mozna zostać osobistą stylistką ? Znacie moze jakies dobre szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje nauka u Dziewulskich ? Czy mozna sie tam uczyć w trybie zaocznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darenei
Nauka u Dziewulskich kosztuje: Charakteryzator-Wizażysta-Stylista - czesne (miesięczne) 749 zł + wpisowe Charakteryzator - Specjalista ds. F/X - czesne (miesięczne) 999 zł + wpisowe Charakteryzator-Wizażysta - czesne (miesięczne) 649 zł + wpisowe Wizażysta-Stylista - czesne (miesięczne) 649 zł + wpisowe Tak, można uczyć się tam w trybie zaocznym. Napisałam tylko kilka informacji, jednak dokładnie wszystko znajduje się tutaj, kierunki, ceny, program itd. .: http://www.dziewulscy.pl/charakteryzacja_wizaz_i_stylizacja.html ______ Sama zastanawiam się nad podjęciem nauki w tej szkole, jednak opinie na stronach internetowych są od najgorszych do najlepszych, a znajomych w Warszawie wielu nie mam, a gdy tych kilkoro zapytałam o Dziewulskich to o nich nie słyszeli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Moim zdaniem warto jest, ponieważ to zdecydowanie jedna z lepszych szkół i na pewno dzieki profesjonalnej kadrze nauczycieli naprawde jest świeta i bardzo pomaga w przyszłości aby znalezc lepszą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
Ja tez uwazam ze Studium dziewulskich jest naprawde bardzo dobrą szkołą. Zresztą wystarczy spojrzec też na sama kadre nauczycieli i wykładowców zeby wiedzieć jakiej rangi jest to szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela234
A na jaki kierunek sie zdecydowałaś ? Na co teraz warto jest iść własnei w tym Studium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Moim zdaniem jesli juz nosicie sie z zamiarem wyboru własnie takeij szkoły to zdecydowanie warto jest postawić na to Studium. Profesjonalizm szkoły i wykładowców mówi tu samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiadomo że ciągle liczy sie medycyna, prawo. Ale oczywiscie nie kazdy tez chce byc prawnikiem albo lekarzem. Dlatego wybieramy takie kierunki z którymi wiązemy swoje plany na przyszłośc i tez idziemy w tym kierunku na co jest nas w ogole stac. Szkoły nie sa wcale tanie. Ale zauwazyłam na przykładzie moich kolezanek ze wiele z ich idzie w kierunku stylizacji, wizażu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariakalik
Wizaż to zdecydowanie zbyt mało, żeby dostać pracę w salonie. Przecież samo zawodowe szkolenie z tej tematyki to zaledwie kilka dni. Żeby myśleć o pracy w salonie musisz mieć coś więcej np. chociaż zawodową stylizację paznokcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwosska
W sumie naprawde jak tak rozmawiam z kolezankami to one maja bardzo pozytywne zdanie na temat szkoły Cosinus. Wiec coś w tym musi byc ze coraz wiecej osób wlasnie decyduje sie na jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariakalik
Przecież to kolejna szkoła, która uczy wszystkiego. Jeśli szkoła nie specjalizuje się w konkretnych szkoleniach to wiadomo, że trudno od niej oczekiwać jakiegoś szału, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahah
Nauka w szkole, która uczy wszystkiego nic wam nie da. Oni nawet nie mają sensownej możliwości sprawdzenia trenerów, których zatrudniają. Możliwe, że będą was uczyły osoby z kiepskim doświadczeniem. Czegoś takiego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kończyłam kurs w Select i odradzam. Stare, sypiące się kosmetyki, mały wybór cieni, szminek, małe i duszne sale, jedna łazienka do której wiecznie kolejki. Żałowałam, ze tam poszłam, teraz robię kurs u Dziewulskich i o niebo lepiej. Bardziej profesjonalnie, dużo więcej się uczę, inny standard kosmetyków, sal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahah
Każdy robi jak chce. Ja uważam, że szkolenia powinno się robić u specjalisty z danej dziedziny, a nie gdzie popadnie, albo tam gdzie cena jest najniższa. Tutaj nie o to chodzi, ale oczywiście każdy sam o tym decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilakamyk
To oczywiste. Problem w tym, że zdecydowana większość kursantów to osoby, które szukają najniższej ceny, a nie najwyższej jakości. Trudno po czymś takim spodziewać się jakiegokolwiek efektu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilakamyk
Stylizacja paznokcia w new nails trwała 120h, program mega długi, mnóstwo nauki, ale było warto. Moje koleżanki po 5 latach studiów akurat w temacie kosmetyki praktycznej nie potrafią tyle co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kufry były nam udostępnione zaledwie raz, a zdjęciom nie ma co wierzyć bo wystarczy zebrać wszystkie kosmetyki na jedno stanowisko zrobić zdjęcie i wszystko wygląda super a rzeczywistość jest inna. Ja żałuje że poszłam do Selektu i straciłam tyle pieniędzy na kurs z którego nic nie wyniosłam, kiedy od razu mogłam poczytać opinie, posłuchać znajomych i się zdecydować na Dziewulskich. Mądry Polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach mozna spokojnie przeczekac ten czas i zdecydowac sie np. na szkołe policealną. Moja koleżanka tak zrobila- poszła do Cosinusa. I powiem Wam ze to naprawde dobry pomysl,i mozna też do tego zdobyc konkretny dyplom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×