Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość pppaulka
A to prawda ze ta szkoła jest bezpłatna? Ale dotyczy to tylko liceum czy tez szkoły policealnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garmania
New Nails to normalna prywatna szkoła, która prowadzi kursy i szkolenia - w żaden sposób nie jest bezpłatna. Wprost przeciwnie - trochę kosztuje. Ale tutaj nie cena jest najważniejsza, lecz to, co ma się po tych szkoleniach - konkretną wiedzę i umiejętności. Mnóstwo dziewczyn na forum to już potwierdzało. Sama spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Dokładnie - to nie działa na zasadach szkoły średniej czy studium. Tam wybierasz konkretne szkolenie, idziesz i kilka/kilkanaście dni nauki i to wszystko. Nie musisz tam chodzić przez kilka lat - bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkaa_22
Co do Cosinusa to wszystkie Licea i Szkoły Policealne Cosinus są bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wiec nie martw sie o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Kursy są bezpłatne, ale czy po wyjściu z nich cokolwiek się potrafi? Bo głównie o to przecież chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna warska
Ja uczyłam się w takiej warszawskiej szkole o nazwie new nails. W zasadzie dowiedziałam się o nich z jakiegoś forum. Szkolenie udane, wiele się nauczyłam, a po 2 miesiącach dostałam pracę. Instruktorki ok. Istotne były dla mnie odpowiedzi na każde pytanie, które rzeczywiście udawało mi się uzyskiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glarakas
Dobrych szkół w Polsce jest tak mało, że można je policzyć na palcach. Po prosty pytajcie znajomych o rekomendacje. Najgorzej jest iść do jakiejś szkoły na ślepo, bo wtedy kompletnie nic z tego nie będzie. Wydacie głupio kasę, a żeby wynikał z tego jakiś efekt? Ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia karksa
Na kafeterii jest masa tematów o tym. Ja robiłam wizaż w New nails i wszystko było ok. Myślałam również o kolejnych szkoleniach, z których skorzystam właśnie u nich, ale to już melodia przyszłości. Zobaczymy jak będzie. Mam konkretne plany związane z własnym salonem. Jak na razie pracuję na etacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia m.
Teraz warto robić tematy podologiczne. Ludzie zaczynają się coraz bardziej interesować kwestią pielęgnacji stóp i zapewne to zainteresowanie będzie systematycznie rosło. Więc kto zajmie się tematem wcześniej ten raczej dobrze na tym wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznikiwwazonie
Ja uważam ze teraz bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybranie się na kursy przedłużania rzęs. Mysle ze jest to swietny sposób na to aby zaraz po zakończeniu kursu po prostu zacząć zarabiac. Od razu zwróci sie nam to co wydaliśmy na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sally_
jeśli ktoś ma do tego dobrą rękę to owszem. Ne każdy potrafi przedłużać rzęsy dobrze, a profesjonalny sprzęt też się ceni. Wydaje mi się, że lepszym sposobem jest zrobienie kursu z przedłużania włosów np. na ringi - łatwo się to robi, włosy naturalne jak się ma dobre źródło wcale nie są takie drogie. Zrobic kurs i nic tylko przedłużać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhonkoska
No w sumie i to i to mozna zrobić. Ale rzesy jednak sa tańsze... nie kazda kobieta chciałaby też od razu przedłużac sobie włosy... zresztą to troszke kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimed99@vp.pl
Hej dziewczyny, Sporo z was pozytywnie wypowiada się o szkole New Nails i że po ich kursie pracujecie w zawodzie, mam pytanie, czy wystarczył do tego kurs 1 stopnia? przejrzałam kurs w go work i oni za podobne pieniadze oferują kurs 1 i 2 stopnia, dlatego zastanawiam się czy warto przepłacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokemon507
Ja się trochę rozglądałam ostatnio po szkołach i firmach oferujących kursy wizażu. Wybrałam GoWork, bo program był równie atrakcyjny jak w select czy u dziewulskich, a cena zdecydowanie bardziej zachęcająca. Kurs trwał 2 tyg a kosztował ok 900 zł. Dużo kosmetyków, dużo praktyki i małe grupy. Ja byłam w grupie 6 os więc nie było pośpiechu, tłoku i o wszystko zawsze możan było zapytac Prowadzaca. Nie wiem jak jest w innych szkolach- pewnie tez fajnie, ale jak się ma do wyboru to samo za 2500 a za 900 zł to dla mnie wybór był prosty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KunkaStyle
Ja w sumie nie robiłam przeglądu szkół wizażu ale jest duża konkurencja wśród firm oferujących kursy i szkolenia. Programowo często niewiele się różnią ale zdecydowaną przepaść widać patrzac na cenę i jakość szkolenia. Niekoniecznie idzie to w parze. Najbardziej interesująco przedstawiają się: GoWork - bogaty program, dobra jakoś i cena tylko 899 zł Select - ciekawy program, dobra jakość ale drogie Szkoły Prywatne - zwykle oferują fajne rozwiązania ale i horrendalne ceny GoodLook - przystępne ceny, dobra jakość kursu i ciekawy program. Wiadomo każdy ma inny budżet ale podobne oczekiwania. Chce się maksymalnie dużo nauczyć i odnieść sukces. Powodzenia w wyborze życzę, a w razie wątpliwości chętnie podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika adamska
kimed99@vp.pl - pomyśl sobie, że na szkolenie idziesz raz na cały życie, o ile wybierzesz dobrze. Jeśli wybierzesz źle, to będziesz tylko żałowała straconej kasy. Jeśli oczekujesz, że szkolenie da ci pożądany efekt to powinnaś się na niego nastawić i cokolwiek ku temu zrobić. Ja uczyłam się właśnie w New Nails i uważam, że było warto wydać te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza marcinkowska
Dokładnie - jeśli szkolenie ma przygotować do pracy to na pewno kompletnie pozbawione jest sensu wybieranie go po najniższych kosztach, bo to tak naprawdę kompletnie nic wam nie da. Wizaż musi być dobrze zrobiony, profesjonalnie. No i doskonały przykład macie w New Nails, Nie każda szkoła robi dobre szkolenia - radzę nieco na ten temat poczytać, przed ostatecznym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaK86
Zgadzam się częściowo z osobami piszącymi wcześniej. Jeżeli chcesz aby to była podstawa do wykonywania zawodu i pracy zarobkowej to ostatnim kryterium na jakie powinnaś patrzeć to cena. Ponadto ważnym też jest ilość godzin szkolenia, tego kto je prowadzi, jak wyglądają, że tak powiem "warsztaty". osobiście po zakończeniu kursu mogę spokojnie polecić Eurolook z Ząbkowskiej. Ale wiadomo, ja kończyłam tam, więc będę się dobrze o nich wypowiadać, kto inny kończył gdzie indziej i będzie chwalił ten ośrodek, który kończył. Nie mniej warto wejść na ich stronę i poczytać, a następnie sprawdzić informacje na różnych (a nie jednym) forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kempcia09
Szkół jest dużo. Ja osobiście uczęszczałam do szkoły wizażu GoWork. Organizuje ona dni otwarte, na których można zobaczyć co w trawie piszczy. Kurs wizażu trwa 80 H i jest bardzo dużo praktyki naprawdę można wiele się nauczyć. Więcej informacji o tym kursie można znaleźć: http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-stylizacji/kurs-wizazu-az-80-godzin-lekcyjnych-za-jedyne-899-zl-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_C
Moja kuzynka tez uczęszczała do Goworku. Zawsze kręcił ją wizaż, malowała absolutnie każdą koleżankę jaką się dało :P Teraz zdecydowała się na kurs i mówiła, że świetny na prawdę i już ma mnóstwo nowych pomysłów na siebie jak swoja działalność gospodarcza itd:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza marcinkowska
Jaki sens ma wybranie się do szkoły, która zajmuje się doslownie każdym tematem? Czy nie rozsądniejsze jest szukanie pomocy specjalistów z konkretnej dziedziny? Nie sądzę, żeby szkoła ucząca wszystkiego, należycie was przygotowała do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_C
W sumie jest w tym trochę racji - specjalista, to specjalista. Kwestia tego kogo firma zatrudnia jako instruktorów. Rozumiem, że po prostu nie są to osoby przypadkowe, lecz dobrze obeznane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda abramczyk
W New Nails mają wyłącznie fachowców. Nie wydziwiajcie - w takich szkołach dbają w zasadzie o każdą kwestię. Jeśli w szkole prywatnej uczyłyby przypadkowe osoby, to ta cała szkoła w krótkim czasie straciłaby wszystkich klientów. Proste. Nie szukajcie dziury - tym bardziej, że akurat ta szkoła jest oceniana wyłącznie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia k.
Witajcie. Gdzie aktualnie warto robić wizaż tak, aby rzeczywiście cokolwiek z tego wynikało? Chcę się przygotować do pracy. Wiele nauczyłam się na własną rękę, ale wiem, że daleko tutaj do ideału. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzi_87
Ja niedawno chodziłam na kurs wizażu do SELECTU i z czystym sercem mogę ją polecić. Cztery różne instruktorki które podchodzą do każdego kursanta indywidualnie, dużo pokazów makijażu , full profesjonalnych kosmetyków np. Rouge Bunny Rouge czy Make up store i ciekawe materiały pomocnicze. Jednak ostrzegam to nie jest kurs dla leniwych . Jest dużo zadań domowych więc trzeba przygotować się na dużo pracy Gdy szukałam szkoły moją dużą uwagę zwróciły również zdjęcia pięknych i profesjonalnych makijaży które są na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellka222
Ja mam pytanie do tych dziewczyn które kończyły kurs w Cosinusie, ile za niego płaciłyście i jak długo on trwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że w Select jest mocno intensywnie na kursie, tak chyba jest mysle wszędzie jesli chodzi o wizaż, bo taki kurs obejmuje wiele typów makijaży i potem ich dobre nauczenie. My mialysmy na poczatku zajeć pokaz makijażu na połowie twarzy modelki i potem robiłysmy analogiczny makijaż na modelce. Zdarzało się, że mnie razy czasu braklo czasu podczas dnia i konczyłam jako ostatnia. Mnie podobają się tez sale do zajęć, typowo pod wizaż:) Zachecam nauke wizażu kazdej kobiecie i poswiecenie kilku tygodni na taka naukę zadbania o siebie, mimo iż szkoła uczy do zawodu głownie wizazystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×