Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość derosska
A to dlatego nie odczułas bo poszłaś do bardzo dobrej u uznanej szkoły. Gdyby to były jakies kursy tygodniowe to mozna było sie zastanawiac czyw ogole jest sens je rozpoczynac, a tak wiesz co kończysz i na co po zakończeniu Studium mozesz liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdorzę
nazwa i strona nie jest wazna,pytajcie kto uczy i gdzie pracuje! :o moze musza uczyc bo nie moga znalezc pracy w zawodzie wiadomo,przeciez ze ci co nie umieja nic chca uczyc :D jestescie tępe,jesli chcecie sie zapisac online bez wizycie w wymarzonej szkole :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrowska_ewwa
A ja jednak wybrałabym Studium Dziewulskich, jesli miałabym w ogóle decydować sie własnie na dobra szkołe wizażu. W dzisiejszych czasach bardzo liczy sie doświadczenie, a takie w tej szkole nabywamy od najlepszych. Wystarczy sprawdzić kto tam wykłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha0421
przegladac rozne strony na temat kursow wiazazu najbardziej spodobala mi sie szkoła Select w Warszawie, jednak prawie na kazdym forum pozytywnie wypowiada sie o szkole Malgorzata93 albo Gosia93.. cos mi to wyglada na to, ze jest to ktos podstawiony:) a co do samej szkoly, to bylam , widzialam i powiem szczerze ze moje odczucia sa bardzo mieszane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonellla
Coś mi się tez tak wydaje, ale najlepiej jest też popytać swoich znajomych, którzy moze kończyli tą szkołe. Ja tak zrobiłam w przypadku Studium Dziewulskich. Tez usłyszałam o tej szkole od koleżanek które chodziły tam na kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkklejutka
Ile miesięcznie czy za semestr płacisz za Studium Dziewulskich ? Jak to wychodzi własnie cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, słuchajcie a słyszał ktoś o szkole make up star? bo włąsnie teraz planuje wybrac sobie jakąs szkołe z kierunkiem wizażu, i czytając wasze opinie to większośc mówi o dzieulskich, ale boje się ze ta szkoła jest dla snobów.. rozwazam własnie wybór tej make up star bo ma ciekawą ofertę niby praktyki to wszystko, ale nikt z was o niej sie nie wypowiada. znajdzie sie jakas osoba która moze kozystała z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etttnaaa
katia niestety nie słyszałam o takiej szkole. Ale ja dam Tobie dobrą radę. Jesli chcesz iść do dobrej szkoły, gdzie dyplom będzie sie liczył i będzie miał tez wpływ na znalezienie lepszej pracy to polecam ten kierunek w Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZięki:) musze to dobrze przemyslec narazie umówiłam sie na rozmowę kwalifikacyjną własnie do tej szkoły, a potem odwiedzę Dziewulskich. Zobaczę jaka panuje tam atmosfera ogolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka_kki
katja a od kiedy idziesz do tej szkoły ? Od nowego semestru zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym isć od nowego semestru, ale dopiero jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną.. wiec jeszcze nie wiem jak się potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenak_kkl
A czy ktoś może korzystał juz z tej nowej oferty 1499zł za wpisowe z okazji 16 lecia szkoły ? Myślicie ze sie opłaca ? Zwłaszcza że promocja jest na wszystkie wydziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelope jestem juz po rozmowie z pozytywnym wynikiem, i zaczynam od września w trybie dziennym;) a może ty też tam się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka_kki
No ja własnie też mam takie plany, czekam jeszcze na jedne wyniki. Jesli wszystko pójdzie ok, to widzimy sie razem w studium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie:) To w takim razie zycze pozytywnych wyników :P Co do Dziewulskich, to jednak sie nie zdecydowałam jesli po szkole make up star bede czuła ze za mało umiem to zrobię u nich jakies dodatkowe kursy, narazie mam nadzieje ze to mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjja67
kursy zawsze mozna zrobić. Ale w sumie dla mnie liczy sie dyplom i jesli juz to wybralabym zdecydowanie 2-3 letnią naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma---rlenaa
Jesli ma to być szkoła zaraz po liceum to rzeczywiscie 2 letnie Studium zdecydowanie jest najlepszym rozwiazaniem. A jesli juz ma sie jakies poczatki nauki to mozna też sie zdecydować na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmarańczka
Kurcze, jak patrze na te fotki na ich FB to aż sie zastanawiam jak w ogole mozna zrobic takie rany, tak wiarygodnie oddać zmasakrowaną twarz. Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell-enna
No cóż, jesli idziesz na Efekty Specjalne to potem uczysz sie robić takiego rozwalonego nosa :)) To normalne. A potem tylko szukasz sobie pracy czy to przy filmach czy nawet w teatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metttkowsska
Ile kosztuje na rok taka szkoła ? Bo widze ze wpisowe jest tansze-1499zł a co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edddl
Juz nawet nie o same ceny chodzi, tylko tak naprawde o to jakie umiejętności zdobędziemy w tej szkole. Nie sztuką jest wybrać odpowiednią szkołe, ale to aby czegoś sie w niej nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneit
A jakie sa miesieczne koszty w tej szkole ? I ile jest zjazdów w miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammkowa
A gdzie po takiej szkole mozna dostac prace ? Przy filmach, w teatrach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddm
Mozna jeszcze przecież spróbowac swoich sił w szkole Cosinus na kierunku kosmetyka. Mysle ze w dzisiejszych czasach to bardzo dobry kierunek zwłaszcza dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmyy
No tak od czegoś warto jest zacząc, zwłaszcza jesli sa to bardzo pokrewne kierunki. A jesli nie musimy jeszcze przy tym płaic za nauke to na pewno jeszcze bardziej motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysa j.
Wizaż nie jest tematem, który wymaga ogromnego doświadczenia. Ja po szkoleniu w new nails, w ciągu kilku tygodni pracowałam na klientkach w salonie. Wcale nie było łatwo, bo obawiałam się tych pierwszych doświadczeń, ale naprawdę się udało. Samego szkolenia nie ma się co czepiać - nauczyłam się wszystkiego, czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znanianka
Każda praca wymaga doświadczenia, szczególnie jeśli pracujesz na ludziach - co do tego cię zapewniam. Dobra szkoła wizażu nauczy dobrze tematu, ale jeśli nie ćwiczysz, od razu nie przechodzisz do praktyki, to nic dobrego z tego nie wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×