Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erate

Dobra szkoła wizażu?

Polecane posty

Gość oleńka861
całkiem ok jest szkolenie Make-up Art-college. W pracy nam zorganizowali w zamian za realizację planu, jak na firmowe szkolenie, naprawdę ciekawie. Miałyśmy porady indywidualne, jak sie malować, ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieraaa
Orientuję się któraś z Was czy ruszają te roczne kierunki w Studium Dziewulskich od marca? Jak wygląda rekrutacja (czy rzeczywiście ona jest)? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam studium dziewulskich..niestety ta szkola skonczyla sie wraz ze smiercia Pani Marii Dziewulskiej a teraz tylko jedzie na opinii z 1996 r. ale mysle ze juz niedlugo..ja skonczylam ..zaluje straconych pieniedzy..tak jesli chodzi o zaplate to szybko plac..w zebach najlepiej a w druga strone takiego zaangazowania nie ma..program niedopasowany do kierunku..wizaz i charakteryzacja..a godzinowo najwiecej bodypaintingu..w grupie 18 osob..gdzie 10 to max. ilosc zeby pracowac w dobrych warunkach..18 to tlum zaduch i balagan..urywajace sie przedmioty..przeterminowane kosmetyki..zmieniajacy sie nauczyciele..nauczyciele ktorzy moze pracuja w zawodach ale dydaktycznie do nUczania nie sa przygotowani..ni ladu ni skladu..opis na stronie internetowej nie ma sie nijak do tego co tam w ogole sie dzieje. zmarnowane 8 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie miedzynarodpwe studium dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczęłam szkolenie w warszawskiej szkole stylizacji paznokcia. To mój pierwszy raz, przy czym jednak kilka razy już podchodziłam do stylizacji paznokcia. Chciałabym po prostu znaleźć pracę w stricte w zawodzie, a czy się uda, to dopiero czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelika
Szkolenia nie są dla każdego, ale może się udać. Dobrze przepracowane szkolenie zawodowe może sporo dać, no ale właśnie - tutaj nie chodzi o zaliczenie szkolenia, a o naukę, porządną naukę, bo jedynie wtedy można się spodziewać efektów. Jeśli ciężko przepracujesz okres szkolenia i po szkoleniu, to zobaczysz, że łatwo znajdziesz pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddderka
Sama prawda, ale największym problemem ludzi jest to, że oczekują czegoś od papierka. Czyli np. nie idą po kwalifikacje, a po papier, a samym papierem to można sobie %&*(() podetrzeć. Liczy się tylko to co potraficie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelika
A czego oczekujesz po Polsce? W tym kraju ludzie nie potrafią się zaangażować. Chodzi o coś docelowego, a nie perspektywicznego. Ktoś myśli tylko o zaliczeniu szkolenia, a nie o ogólnym rozwoju zawodowym nie powinien się zabierać za brażę kosmetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka01
ja się uczyłam wizażu u http://maquillageart.pl i teraz pracuje w zawodzie, ale oczywiście zgadzam się z opinią, że trzeba być zaangażowanym, aktywnym itp. nie można siedzieć z założonymi rękami, bo w ten sposób niczego się nie osiągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanikowa81
dzelika - masz racje, niestety podejście wielu osób jest nastawione tylko na zysk,k nawet nie robią tego z pasji, i potem wychodzi to byle jak. Ja wizażem interesuje sie od 4 lat, teraz chodze do szkoły Pracownia Stylu w Lublinie i jak na takie miasto jak moje to poziom jest wysoki, a założycielka każdego kandydata zaprasza na rozmowe kwalifikacyjną, żeby wybadać, czy rzeczywiście chce sie zaangażować w ten kurs. Moim zdaniem to fachowe podejście, bo potem pracujesz w zespole, który sie stara, jest ambitny. Zajęcia mam od wrzesnia, pracujemy na bardzo zróżnicowanych pod kątem wyglądu osobach, a nie tylko modelkach. Przygotowanie do zawodu jest naprawde dobre i sporo trzeba sie starać, żeby osiągnąc najlepsze efekty. Pani Monika Butrych sama prowadzi wszystkie zajęcia, więc atmosfera jest miła i mozna sie z tymi ludźmi zżyć, chociaż grupy są niewielkie - po 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanikowa81
Butryn nie Butrych :D Tylko trzeba tego naprawdę chcieć i lubić malowac ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm no ja miałam w swojej szkole zajęcia w 8 osobowych grupach i moim zdaniem chyba lepiej pracować w mniejszych, o prowadzący music każdemu poświęcić troche czasu - wiec im mniej osób, tym lepiej. Najgorsze są szkoły, które do zajeć z wizażu zatrudniają modelki albo tylko młode dziewczyny - a przecież wiadomo, że tak naprawde wiele klientek jest starszych i je tez trzeba malowac, więc dobrz etrafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam Dziewulskich
jestem absolwentka Studium Dziewulskich i ich poziom jest baaardzo niski. Pracuje sie u nich na starych kosmetykach, czesto w ogole nie ma na czym pracowac. Nie maja zadnej wiedzy ani doswiadczenia jezeli chodzi i protetyke itp. wykladowcy maja jedynie jakies tam doswiadczenie w beauty makeup ale do swiatowego poziomu to im daleko. Zreszta zaden z wykladowcow nie pracowal i nie pracuje przy zagranicznych produkcjach. Lepiej juz jechac do Berlina albo UK zeby sie uczyc. Na zachodzie papierek sie nie liczy ale portfolio, poza tym nikt nawet nie wie kim byla Dziewulska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka45
Jak szukasz sprawdzonej szkoły wizażu to polecam Akademię Wizażu Agaty Świeckiej http://www.beauty-box.pl/school/. Nauka przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze i dużo można się nauczyć. I cenowo też szkoła godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście zainteresował temat szkoły Select o której tu pisałyście , sprawdziłam ich i jestem pod wrażeniem. Byłam zdziwiona jak zobaczyłam na fejsie 64 pozytywnych opinii o nich i maksymalną ilość gwiazdek więc postanowiłam to sprawdzić i osobiście wybrałam się żeby obejrzeć szkołę. Często jest tak że na stronce jest wszystko pięknie opisane, a rzeczywistość jest zupełnie inna, ale nie w tym przypadku ;) Kadra przepięknie umalowana, kosmetyków na full / na półkach w kufrach, na stołach, na blatach cala masa palet cieni/, sale zadbane z ciekawym wystrojem, i dużo osób /widać że szkoła żyje bo w innych szkołach to było echo ;) Akurat wstrzeliłam się na promocję / gratis pędzle, sesja do portfolio, dodatkowe godziny nauki nawet szkolenie Magic of Make Up z maestro Danielem Sobieśniewskim. To chyba było przeznaczenie że tam pojechałam. Jestem już zapisana tadan!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia88
Dam Ci dobrą radę Solarka 30-najpierw zrealizuj cały kurs do końca, popraktykuj na koleżankach, a na doszkolenie idz dopiero po jakimś czasie :) Na początek po skończeniu kursu musisz sporo poćwiczyć.Tak czasem się wydaje,że nie do końca umiesz, ale na kursie i tak nie zdążysz " wyrobić sobie" ręki. Słyszałam, że te zajęcia doszkalające w Beauty Box są super, szczególnie ze stylizacji brwi, bo też o tym myślałam.Widziałam galerię absolwentek i Ci gratuluje,że tam chodzisz.Widać,że dobrze uczą.Jak ja szukałam kursu to nie znalazłam tej szkoły .Szkoda, ale cieszę się,że można brać jednodniowe doszkalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omonom
Ja byłam na kursie wizażu w splocie artystycznym. Fajne miejsce z klimatem i super atmosferą. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solarka30 skoro grupy są 5 osobowe to jak ćwiczycie makijaże ? Szkoła gwarantuje modelki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczynam podologie, szkolenie zawodowe w new nails. Szefowa mnie wysłała, po prostu dotychczasowa osoba ma mnóstwo pracy i mam być drogą. Za kilka tygodni napiszę wam konkretnie czy było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliana
Będzie dobrze, zobaczysz. Szkolenie jest długie, dosyć wymagające, ale powinnaś bez problemów sobie poradzić. Przede wszystkim pamiętaj o codziennych powtórkach i zadawaniu pytań - od tego są instruktorzy. Masz wyjść z tego szkolenia po prostu mądrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliana
I jak przy 5 osobach? Na moim szkoleniu w new nails tych osób były 3, i przyznam, że szło bardzo pozytywnie, nie mieliśmy problemów z kolejkami do prowadzących. U was było podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka02
Tak u nas to wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Każdy mógł liczyć na indywidualną pomoc. Atmosfera o wiele lepsza niż na kursach gdzie jest po 20 osób. Dużo więcej można się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melllka
na własne potrzeby wystarczy krótki kurs makijażu aby poznać najważniejsze triki i tajniki:) jeżeli jesteście z Krakowa lub okolic to gorąco polecam indywidualną naukę makijażu u Pani Eweliny http://szajnar.pl/ - po takim spotkaniu nawet mój codzienny makijaż robi wrażenie na koleżankach w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kończyłam kurs wizażu w Select i odradzam. Oprócz profesjonalnej strony, nie maja nic więcej do zaoferowania. Szkoda tylko waszych pieniędzy, ponieważ nie ukrywajmy ceny maja wysokie. W mojej grupie nie tylko ja żałowałam, że dałam się nabrać na te wszystkie "bajery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość a ja się nie zgadzam z twoją opinią na temat kursu w szkole select. Ja ukończyłam kurs dzienny i jestem zadowolna. Nie mam do czego się przyczepić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszek887
A słyszeliście o nowej akademii wizażu otwartej przez wyższą szkołę biznesu i nauki o zdrowiu? Jak dla mnie mają naprawdę fajną ofertę, znane osobistości będą tam uczyły (Bączyk czy Krasińska), kursy z zakresu makijaż fashion, makijaż sceniczny, efekty charakteryzatorskie, zasady charakteryzacji filmowej i teatralnej, stylizacja awangardowa, podstawy stylizacji, wizaż. No jak dla mnie po prostu bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka poszła na kurs wizażu do krakowskiej szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM w Krakowie www.fammakeup.com.pl poszla na kurs.. ale skończło się na tym że zapisała się o szkoły :) Właśnie kończy drugi rok nauki na kierunku wizaż i charakteryzacja jest bardzo zadowolona i całkowicie zmieniła swoje życiowe plany ponieważ chciała zrobić jedynie kurs byc móc malowac czasem swoje koleżanki w tym mnie :) obecnie dzięki licznym praktykom które jej zaowocowały pracuje na planach filmowych oraz przy sesjach zdjęciowych. Sama szukam szkoły w innym mieście ponieważ w krakowie nie mieszkam ale stwierdziłam że może komuś przyda się ta opinia bo szkoła warta jest polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś się orientuje czy jest jakaś dobra szkoła wizażu i charakteryzacji w Łodzi?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×