Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Do21mcia

!!!Kobietki które próbuja mieć dzidziusia.Zapraszam!Nasz starania!!!

Polecane posty

Gość żabusia21
"dopisuję" tak to jest jak się ma głowę w chmurach he he:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczynki mam pytanie. Ile mogą trwać dni płodne ? dostałam @ 11 września trwała 4 dni cykl mam co 28-30 dni. i tak sobie oblliczylam ze owulacje powinnam mieć między 23 a 25 września, 23 miałam lekkie kłucie jajnika i dużo śluzu i myślalam ze to ten dzień, a dzis czuje znó lekkie kłucie i duzo śluzu wiecej niż przed tym. i tak sie zastanawiam czy owulacja może była dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuńka2222 no właśnie u mnie też tak jest,że nie wiem kiedy mam te płodne w końcu :( Miałam ostatnio podobnie,że najpierw mnie bolały jajniki i był śluz a później za jakiś czas znowu.Nie mama pojęcia jak to jest :( Nadal nie mama okresu i już mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dziekuje za dobre słowo.. @ nadal brak... wiecie dzis dopadly mnie takie czarnee mysli boje sie ze nie podolam.... ze cos popsuje.. wypozyczylam ksiazke o ciazy ale tylko jeszcze bardziej mnie to zalamalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO Do21mcia.........2..................20.10............22...........Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO Do21mcia.........2..................20.10............22. ..........Wielkopolskie maestra...........3..................13.09............25............Łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test i wyszedł negatywny:( A mam 34 dc. Trochę się rozczarowałam ale najważniejsze, że miesiączki brak. STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO Do21mcia.........2..................20.10............22. ..........Wielkopolskie maestra...........3..................13.09............25 ............Łódzkie niebieska sukienka....1............28.09............26............Lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny, rano jak robiłam test to w pośpiechu zostawiłam go w łazience. Wydawało mi się że wyszedł negatywny. Teraz wracam, patrzę a tam blaaadziuchna druga kreseczka. I teraz zastanawiam się czy jej nie widziałam rano bo było za ciemno czy ona powstała w ciągu tych godzin. A jeśli w ciągu dnia to co to oznacza? Może powstać taka kreseczka w wyniku jakichś reakcji chemicznych bez tego hormonu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem załamana bo w tej tabelce będę wyglądać dziwnie, no ale cóż. Acha wczoraj w internecie zamówiłam 30 testów owulacyjnych + 3 ciążowe gratis razem z opłatami będę płacić 72zł. Gdy to mówiłam mężowi on stwierdził" a ile to ty masz zamiar razy się testować". No cóż mam nadzieję jak najmniej . STARACZKI: NICK...............CYKL STARAŃ.......DATA @..........WIEK......MIASTO Do21mciz............2..................20.10..............22....Wielkopolski maestra..............3.................13.09...............25 ŁÓdzkie niebieska sukienka.1..................28.09..............26..Lubuskie. idi1313...............27.................19.09...............31 Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............CYKL STARAŃ.......DATA@..........WIEK......MIASTO Do21mciz............2..................20.10..............22 ....Wielkopolski maestra..............3.................13.09...............2 5 ŁÓdzkie niebieska sukienka.1..................28.09..............26..Lubuskie. idi1313...............27.................19.09.............. .31 Śląskie niuńka2222..........1..................11.09.............. 22...Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............CYKL STARAŃ....... DATA@..........WIEK......MIASTO Do21mciz............2..................20.10..............22 ....Wielkopolski maestra..............3.................13.09...............2 5 ŁÓdzkie niebieska sukienka. 1..................28.09..............26..Lubuskie. idi1313...............27.................19.09.............. .31 Śląskie niuńka2222..........1..................11.09............ ..22...Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila28
Dziewczyny nie wiem co myśleć.Poroniłam w 3-4tyg.Poronienie samoistne.Zawsze miałam regularnie co 27 dni.Dziś jest 30 dzień i nadal nic.Może ktoś wie po jakim czasie ma się@ po takim poronieniu?Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...............CYKL STARAŃ....... DATA@..........WIEK......MIA STO Do21mcia............2..................20.10..............22....Wielkopolski maestra..............3................. 13.09..............25.... ŁÓdzkie niebieska sukienka.1..................28.09..............26....Lubuskie idi1313...............27.................19.09..............31.... Śląskie niuńka2222..........1..................11.09..............22....Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.............CYKL STARAŃ...... DATA@........WIEK......MIASTO Do21mcia............2................20.10............22 ......Wielkopolski maestra..............3................13.09............25...... ŁÓdzkie niebieska sukienka.1................28.09............26.......Lubuskie idi1313...............27...............19.09............ 31...... Śląskie niuńka2222..........1................11.09.............22......Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie moge jakoś z ta tabelka sobie poradzic. Jak ją edytuje to jest dobrze a jak już wysyłam cos sie dzieje z nią. Może wy dacie sobie z nia rade. Co tam u Was Kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pusto się zrobiło ? Kurcze miałbyc dziś romantyczny wieczór z mężuciem ale coś mi się przychorowało chyba :( jakiś wirus żołądkowy się przyczepił czy co i tk cały dzień czuje jak mi draństwo siedzi w zołądku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
Witam:) Faktycznie z tym testowaniem jest koszmar co miesiąc a i tak przychodzi@:(my się staramy od 4 miesięcy i nic, dzisiaj mam 9 etc wiec w sumie moze byc juz owu? Chciałam wspomnieć ze @ nie regularne jak nie wiem raz 31 raz 27 a następnie 25 i jak tu sobie obliczyc płodne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś mam jakieś plamienia. Taki niby początek okresu ale nietypowy dla mnie. Ja dostaję okres z hukiem, że tak powiem. Odrazu wielki ból i powódź. A tu jakies takie plamienia. Mam dziś doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
wydaje mi się, że może powinnaś zrobić jeszcze 1 test hmm, może to coś wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
poczekaj do jutra z porannego najlepiej ale jeżeli masz termin@ a to nie jest to co powinno być to może udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Można się dołączyć?:) My z mężem staramy się od kilku miesięcy i nic.... Co zabawniejsze natura płata mi figla. do tej pory miesiączki były takie same i o tej samej porze. Odkąd zaczeliśmy starania a to w jednym miesiącu się spóźnia, a to w innym jakieś plamienia najpierw, a w tym bardzo krótki okres. Już nawet przestałam robić testy. Z tego co mi kazdy mówi najlepiej rzucić na luz nic nie wyliczać kochać się tylko kiedy jest na to ochota. Jest to trudne nie myśleć jak się bardzo chce mieć dziecko ale ja się staram. Póki co nowy cykl i kolejna szansa a jak będzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.............CYKL STARAŃ...... DATA@........WIEK......MIASTO< /a> Do21mcia............2................20.10............22 ......Wielkopolski maestra..............3................13.09............25... ... ŁÓdzkie niebieska sukienka.1................28.09............26.......Lubuskie idi1313...............27...............19.09............ 31...... Śląskie niuńka2222..........1................11.09.............22......Mazowieckie czas....maleństwo..5..............26.10..............25......Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
no właśnie to nie jest takie proste wrzucic na luz niby co 2 dni sie kochac a jak sie pominie wlaśnie ten dzień...kurcze, u nas tez właśnie tak jest @ nie regularne i jak tu wyliczyć???ogólnie mam doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki:) No z tym wrzucaniem na luz jest ciężko, ale tak jak piszecie lepiej dac sobie luz nie myśleć przy kochaniu tylko o dzidziusiu i czerpac z tego przytulania przyjemnosci a może się uda. Ja w tym miesiącu postanowiłam tak robić, zobaczymy czy się uda:) Niebieska sukienka moze faktycznie ci sie udało jak to nie jest ten sam @ co zawsze tylko małe plamienie, może rzeczywiscie powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×