Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Do21mcia

!!!Kobietki które próbuja mieć dzidziusia.Zapraszam!Nasz starania!!!

Polecane posty

Gość zofia_30
niebieska sukienka daj znać jak zrobisz test trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki! Ja i tak wam zazdroszczę tych przytulasów, bo mój pracuję cały czas na noc do tego już duży syn, więc nie mamy za dużo czasu ,dlatego kupuję testy owulacyjne aby dokładnie trafić w ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
niebieska sukienka nastepnym razem moze sie uda. lekarz mi powiedział ze testy owulacyjne sa b.dobre moze dziewczyny tego trzeba sprówac jak juz wszystko inne zawiedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska sukienka przykro wiem co czuje to samo przeżyłam w tym miesiącu jak dostałam okres:(. Ale następnym razem nam się uda. Ja też się zastanwiałam nad testami owulacyjnymi jak w tym miesiącu się nie uda to chyba spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Sukienka nie Smuć się napewno w następnym miesiącu bedzie dobrze. Co tam Dziewczyny u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
niebieska sukienka nie denerwuj sie stres to najgorszy wróg przy takich staraniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.............CYKL STARAŃ...... DATA@........WIEK......MIASTO< /a>< /a> Do21mcia............2................20.10............22 ......Wielkopolski maestra..............3................29.09............25... ... Łódzkie niebieska sukienka.1................28.09............26.......Lubuskie idi1313...............27...............19.09............ 31...... Śląskie niuńka2222..........1................11.09.............2 2......Mazowieckie czas....maleństwo..5..............26.10..............25. .....Mazowieckie trochę uaktualniłam tabelkę bo dostałam @.Zjednej strony to dobrze bo będzie można się starać znowu,a z drugiej....miałam nadzieję,że jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska sukienka rozumiem Cię doskonale bo u mnie podobnie :( Mam nieregularny okres i od pierwszego dnia cyklu biorę castagnus,ponoć reguluje te sprawy,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny przed staraniami uważałam że to takie proste , że wystarczy że nie będziemu używali zabezpieczenia i odrazu będzie dzidzia. Niestety teraz już wiem że to nie jest tak hop siup. Trzeba się troszkę napracować. Życze nam wszystkim, żebyśmy niedługo ujrzały te nasze wymarzone dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
dzisiaj 11dc @ 16 ma być niby licząc 25 c ale może byc 27 a nawet 31 to kiedy dziewczyny ta owu?od wczoraj mam śluz płodny tak mi się wydaje to na kiedy obliczyc owu pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofia najlepiej kup sobie testy owulacyjne , ja zawsze myślałam że mam tak w 14dc. bo rwały mnie jajniki i śluz był rozciągliwy.Gdy zrobiłam testy ow. to okazało się że mam w 21dc. ale się zdziwiłam. A ja kochane idę w pon. na jeszcze jedną betkę bo moja gin. stwierdziła że jeszcze wszystko możliwe a miałam 1.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
dobra jade do apteki po testy owulacyje bo mam nie wyróbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK.............CYKL STARAŃ...... DATA@........WIEK......MIASTO< /a>< /a>< /a> Do21mcia............2................20.10............22 ......Wielkopolski maestra..............3................29.09............25... ... Łódzkie niebieska sukienka.2................04.11............26.......Lubuskie idi1313...............27...............19.09............ 31...... Śląskie niuńka2222..........1................11.09.............2 2......Mazowieckie czas....maleństwo..5..............26.10..............25. .....Mazowieckie To i ja uaktualnie. I znikam. Pojawię się jak będę miała dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
nie wiem co z tymi testami wczoraj 2 kreski jedna słabsza dzisiaj troche mocniejsza to kiedy ta owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofia to jeszcze muisz poczekać bo obie kreski muszą być tak samo mocne a nawet ta testowa mocniejsza. Ja w aptece internetowej kupiłam 30szt +3 ciążowe gratis i płaciłam 72zł, a w aptece 42zł za 5 szt., a ty ile płaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek_okruszek
hej kobietki!!mogę do Was dołączyć?? my tez staramy sie o dzidzie prawie od roku, niestety bezskutecznie:-( pierwszy cykl biore castangus, może cos pomoże na moje nieregularne cykle. O d którego dnia najlepiej robić testy owulacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj u nas kwiatuszku, owulkę każda z nas ma inaczej ale jak masz @ co 28dni to owulacja jest 14dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
ja płaciłam 16.90 za 5 szt w opakowaniu:)a pozatym dzisja 2 kreska mocna ciemna to juz była owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!Trochę mnie nie było.Witam nowe koleżanki :) Mam pytanko.Też biorę castagnus pierwszy sykl,ale nie wiem czy dobrze robię.Biorę bo ostatnio @ spóźnił mi się 3 tyg tak naprawdę to dostałam chyba tylko dlatego,że brałam tą luteinę.Gdzieś przeczytałam,że jak bywają nieregularne to,żeby brać castagnus,a na opakowniu jest napisane coś w rodzaju,że pomaga jak są za częste krwawienia czy coś w tym rodzaju.Proszę poradźcie mi czy dobrze robię bo jeśli nie to przerwę branie castagnusa.Prócz tego biorę jeszcze wiesiołek bo podobno jest bardzo dobry na śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofia jak miałaś 2 takie same kreski to od ich pojawienia się masz 36 godz. na przytulasy. Maestra ja też kupiłam can i wiesiołek ale narazie nie biorę bo mam ten sam dylemat ,jak mi jeszcze bardziej wydłuży cykle. w czwartek idę do gin. to jej zapytam jak to jest. A dziś idę po wynik betki chociaż wiem jaki będzie wynik to i tak mam nadzieję. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moja betka znowu 1.20 buuuuuuuuuuuuuu, ale jakoś doła nie mam, bo jak patrzę na moją teściową która strasznie cierpi {jest bardzo ciężko chora} to stwierdzam że mój problem to żaden problem. A co u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
idi1313 ale 2 wyszly 11dcta 2 jasniejsza a okolo 23godziny 12dc chyba była owu bo jajniki okropnie bolaly a wiec przytulanki byly 12dc o 18stej i 13dc ale rano i potem dopiero 14 dc wieczorem co wy na to kobitki moze cos byc z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofia 30 myślę,że może coś z tego być,chociaż ja nie kupowałam tych testów i nie znam się na tym zbyt dobrze.Nasze przytulasy to tak są jak nam się chce.Też mam nadzieję,że tym razem się uda... Proszę Was kochane jeszcze o radę:czy jak teraz przerwę branie tego castagnusa(a biorę od 30.09)to coś może być nie tak?Kurcze trochę żałuję,że zaczęłam to brać,ale chciałam dobrze,żeby mieć regularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zofia ja myślę że powinnaś trafic a nawet jak nie to przecież plemniki w kobiecie żyją jakieś 72godz. ] Do Maestra ciężko jest mi ci coś doradzać bo sama tylko kupiłam i leży w szafce. Nie wiem czy nie powinnaś chociaż poczekać do @, bo możesz sobie wszystko rozregulować,ale może ktoś kto stosował ci odpowie. Pozdrawiam staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
miedzy 16 a 18 powinna być @ więc poczekamy zobaczymy i trzymajcie kciuki laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. dawno mnie nie było . grypa mnie dopadła, problemy w pracy drobne , ogólnie troche stresów. A jak tam u was? ja dziś mam koszmarny dzień, nie dość ze dostałam dziś rano @ to w dodatku gdy weszłam na nk z nudów to wszyscy jak na złosc dodaja zdjęcia swoich pociech albo oznajmiają ze są w ciąży. Nie mam już siły dziś bo tak się spłakałam :( czemu jak my tak bardzo pragniemy dziecka to nam nie wychodzi, a inne co nie chca to zachodza w ciaze od razu i potem usuwaja albo morduja swoje dzieci. czemu to takie niesprawiedliwe :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
Hej Kobietki! My również się staramy o Dzidzię od 9 m-cy...jak na razie bez rezulatów...:( Teraz mam @, ale 19.10. jestem umówiona do mojej gin , będziemy monitorować jajeczkowanie co 2 dzień - jeśli takowe wystąpi w tym cyklu...:( MUSI SIĘ UDAĆ !!!! Nie przyjmuję innej opcji do wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×