Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Do21mcia

!!!Kobietki które próbuja mieć dzidziusia.Zapraszam!Nasz starania!!!

Polecane posty

Gość żabusia21
też słyszałam że za częste bara bara:-) to nienajlepiej dla plemników Duszyczka 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niby nie najlepiej ale jak się staraliśmy o pierwsze dziecko to było naprawdę bardzo często i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia21
zamówiłam na allegro w paczce jest 10 testów + ciążowy gratis. kosztuję to 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2222
Hej ja też się chętnie przyłącze. Zaczeliśmy starania w tym miesiącu :) Ja mam 22 lata mąż 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus chyba koszty przesyłki jeszcze?nie taniej by było w aptece?Bo chyba są?Może też kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsda
ja staram się o dziecko, nie fasolkę ani dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczka19 nawet jak są słabo widoczne dwie kreski to i tak świadczy o ciąży tylko bardzo wczesnej.Poczekaj ze 2 tyg i przejdź się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie dziewczynki to Wam bardzo zazdroszczę.Możecie już myśleć o robieniu testów,a ja nadal brak@ i nawet starania nic nie dadzą w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się maestra w przyszłym na pewno bedzie dobrze. A ty niebieska sukienka jak długo sie starasz o dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się maestra w przyszłym na pewno bedzie dobrze. A ty niebieska sukienka jak długo sie starasz o dziecko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja robię testy owulacyjne co miesiąc, w aptece kosztują 43zł. 5 szt. I są bardzo wiarygodne kiedyś myślałam że dni płodne mam w 14 dniu cyklu bo jajniki mnie rwały a przy testach wyszło że mam w 21 dniu cyklu i ostatnio w tym czasie byłam na usg i okazało się że faktycznie mam owulkę. No ale i tak narazie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia21
za testy razem z kosztami przeyłki zapłacę 30 dyszki to nie takie tragiczne koszty. ostatnio trochę mi się @ rozregulowała więc pomyślałam o tych testach bo już się p[ogubiłam kiedy owulka Duszyczka Gartuluje!! dobrze by było gdybyś powtórzyła test np za dwa dni.Miałam taką sytuację: zrobiłam test wyszedł pozytywny 4 dni później dostałam okres( bardzo obfity) po okresie znów zrobiłam test i negatywny wynik. Poszłam z tym do gina a on na to że komórka się nie zagnieździła i że to całkiem częste u kobiet nie które nawet o tym niewiedzą że doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia21
Duszyczka oczywiście nie chcę cie straszyć jeśli okresu nadal brak to jak najbardziej ciąża jeszcze raz moje gratki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka2222
ja również gratuluje :) i zycze wszystkim i sobie też tych wymarzonych II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe staraczki z nami:) Nie było mnie tutaj długo bo sobota była pracowita, a w niedzielke u tesciowej sie troszke zasiedziało:) Wchodze dzisiaj patrze a tu az trzy stronki zapisane bardzo fajnie fajnie:) Macie dziewczyny racje nie ma co za często robić tych testów bo za każdym razem co wychodzi wynik negatywny człowiek sie wtedy załamuje lepiej troszeczke dłuzej poczekac i wtedy wynik może być bardziej wiarygodny. A co do tych plemników to własnie słyszałam że lepiej kochac sie co dwa dni bo tak to plemniki sa osłabione. Duszyczka19 wielkie gratulacje:) Powtórz test gdzies za dwa dni i bedziesz juz na 100% pewna:) Maestro ja tez dziewczyna zazdroszcze ze juz moga sie testowac ja dopiero co po okresie a do dni płodnych jeszcze troszeczke wiec musze czekac. Poczekamy sobie razem:) Zrobie może tabelke to łatwiej nam bedzie siebie zapamietac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabusia21
ja też się dopiduje do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×