Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Do21mcia

!!!Kobietki które próbuja mieć dzidziusia.Zapraszam!Nasz starania!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny mnie również długo nie było, problemy z internetem,ale jest już dobrze. Dzisiaj jest mój ten dzien:), wieczorkiem trzeba się poprzytulać z Mężem , może się uda. Trzeba mocno dziewczyny wierzyc. A co u Was, jakoś tutaj cichutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonasamba
hej ja staram się od ponad roku , po 5 cyklach byłam w ciąży ale w 5 tc poroniłam mieliśmy mała przerwę i od maja znów się staramy . Przez 3 cykle brałam luteinę od 16 do 25dc na regulację cyklu a teraz biorę clo już 2 cykle. Jestem teraz w 16dc i ciągle mam nadzieję że tym razem się uda:) pozdrawiam i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wzsystkie dziewczyny!Mnie wczoraj i dziś bolał brzuch,a dziś 15dc,więc było wczoraj i dziś z rana,a tak to tak średnio co 2 dni.Mam nadzieję,że teraz się uda.Trzymam za nas wszystkie kcuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe staraczki dopiszcie sie dziewczyny do Tabelki. U mnie dzisiaj pogoda do pupy strasznie brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co to za strajk dziewczynki, wiem że brzydka pogoda i nic się nie chce ale piszcie jak tam u was ,Kiedy @? Ja dopiero za tydzień mam mieć @ a że w tym mc. nie było przytulanka wiec spokojnie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze dziewczyny naprawdę nikomu się nie chce pisać?Czy wszystkie zajęte przytulasami;) ja powinnam mieć @ 26.10. zobaczymy,mam nadzieję,że się nie pojawi... Przytulasy były i wydaje mi się,że owu była 15.10 i wtedy też były:) co nie znaczy,że już nie będzie;) eh ten mój mężuś to chyba w tym miesiącu nie wyrobi(hi hi hi). Piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jakoś tutaj smutno, zaglądam tutaj codziennie i cisza. Ja @ powinnam dostać 20 za 2 dni:)Więc czekam cierpliwie, mam taka małą iskierke nadzieji że się udało, ale zobaczymy nie długo, jak coś to bedę pisać. Odzywajcie się częsciej dziewczyny, i może ktoś jeszcze do nas dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki. Faktycznie cisza na naszym topiku. Ja miałam @ 11.10 wiec teraz czekam na owulke i do dzieła. nowy cykl nowa nadzieja . jakoś mam dobry humor i wierze że nam sie uda. Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła do was i na teściorach pokazały się upragnione dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie jestem jeszcze ja!Zaglądam tu prawie codziennie,ale nikt nie pisał,a ja nie chcę pisać w kółko tego samego bo w sumie nic się nie zmieniło. Powinnam @mieć 26 i zastanawiam się czy testu nie zrobić 24.Już nie mogę się doczekać,a z drugiej strony to wiem,że będzie mi bardzo ciężko jak nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja :) Kochane coś mi się przypomniało i chciałabym,abyście mi odpowiedziały na pytanko.Chodzi o to,że we wcześniejszych cyklach(teraz już tak nie robię)myłam się bardzo często (prawie codziennie) w zimnej wodzie(czasem bardzo zimnej)ale nie długo tak szybciutko bo jak nie było ciepłej to nie chciało mi się grzać,tylko w zimnej tak na szybkiego pod prysznicem.Tylko nie zaraz po przytulasach tylko np.jak przytulasy były wieczorem to np. rano lub w południe na drugi dzień.I teraz pytanie:czy to mogło być przyczyną tego,że nie udło mi się zajść w ciążę?Czy to nie miało znaczenia? Proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
czesc kochane brak dostepu do neta:( ale juz jestem dostalam@ 25dc teraz jest 6 dc i nowe starnia beda ale piersi od wczoraj mamjakies duze ciekawe co?nigdy wczesniej tak nie mialam zawsze sie robily okolo 9-11dc co wy na to?raczej nie zaciazylam bo @ byl normalny tzn bardzo obfity jak zwykle tylko te bimbały od wczoraj hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do maestra według mnie zimna woda nie ma z tym nic wspólnego ogólnie lekarze przestrzegają przed gorącą woda która moze prowadzić do poronień ale o zimnej nie słyszałam.A z testem ja bym się wstrzymała do 26. Do Zofi wiesz może to hormony spowodowały , ja chociaż nie jestem w ciąży mam zawsze do połowy cyklu mdłosci i moja gin. powiedziała ze czasami nasz organizm fiksuje bez naszej wiedzy , a co do bimbałów hi,hi, też bym chciała aby mi urosły wystarczy tylko do miseczki b. Pozdrawiam wszystkie kobitki i zmykam do pracy.Aha dziś rano wkońcu po 3 tyg. było przytulanko ale co z tego jak za kilka dni mam dostać@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
idi1313 nie wiem ogólnie mam załamkę i strasznego doła zrobiłam dzisiaj test owu 7 dc wiem za wcześnie ale jest 2 słaba kreseczka czyli jeszcze nie, popadam w jakaś paranoje:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. zalamalam sie troche. bylam wczoraj u mojej gin. tak ogolnie zeby sprawdzic czy wszystko w porzadeczku. Zrobiła mi usg przez pochwe i stwierdzila ze mam juz pecherzyki i niedlugo bedzie owulka, ale niestety okazalo sie tez ze mam mala nadzerke. zrobila mi tez cytologie i dala skierowanie na badania hormonów tzn prolaktyny. kurcze dziewczyny musze czekac 10 dni na wyniki i mnie to zalamuje troche. powiedziala zebym odlozyla starania w tym mcu narazie. jak beda wyniki cytologii i zrobie prolaktyne to mam isc do niej na kolejne usg. nic z tego nie rozumiem. mowila ze nie ma sie czym martwić ale to czemu mam odlozyc starania? Tak bardzo pragne dzidziusia :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! niuńka2222 wiesz lekarze to raczej wiedzą co robią.Nie wiem kiedy miałaś ostatnią cytologię,co nie znaczy,że coś będzie nie tak z wynikami.Ale myślę,że lepiej mieć pewność.Mi kiedyś(zanim miałam przypalankę)lekarz powiedział,że mam nadżerkę,ale jeśli chcę mieć w ciągu roku dziecko to,żeby tego nie ruszać,a jeśli chcę jeszcze poczekać to lepiej przypalić.Mineły jakieś dwa lata zanim zaszłam w ciążę i dopiero po ciąży przypaliłam.Tak było u mnie. mam doła dziewczyny.Wczoraj w nocy tj21/22.10 dostałam @,tzn tak mi się wydaje.Otóż sprawa wygląda tak,że mam takie delikatne plamienia,tak,że prawie nic nie ma.Zobaczymy co będzie dalej.Nie wiem jak to traktować czy jako okres czy co?Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
10dc sucho:(od 3 dni testy owu i 2 kreski ale 2 slabsza nie kleje juz tej talej owulacji:(((@co 25 teoretycznie czyli tak 12-13 dc chyba powinno byc bo juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki co tu taka cisza, u mnie 37dc. i zaczynam plamić ,a już miałam nadzieje ze może .... bo chociaż nie było przytulanka w dni płodne to było trzy dni przed no ale cóż. Niestety następną owulkę będę miała dopiero pod koniec listopada więc znowu tyle czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
hej idi ja mam 13 dc 2 krechy na tescie owu o 10 rano dzisiaj wiec starnia wieczorem i jutro wieczorem chyba tak może byc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_30
idi szkoda:( no ja od 5 dzisiaj po poludniu mam owu czuje jak diabli o 18stej byly przytulanki:) i jutro rano powtorzymy i wieczorem jutro zobaczymy co z tego wyniknie:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zofia ,nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę tych przytulasów, mój po 2 dniach pod rząd stwierdził;"jeszcze"? Czasami się zastanawiam jakim cudem my mamy już jedno dziecko. Praktycznie jak po ciąży brałam tabletki anty. to moje libido było na jego poziomie i było super ale teraz sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane staraczki. Pisałam wcześniej o moim plamieniu.No więc we wtorek zrobiłam test i druga kreska była,ale bardzo jaśniutka(na początku myślałam,że ją sobie wyobrażam).No i plamienie skończyło się właśnie we wtorek. Jutro znów zrobię test,zobaczymy.Bardzo się już ucieszyłam i nastawiłam,mam nadzieję,że się nie rozczaruję.Poza tym bardzo urosły mi persi(albo sobie to wmawiam)i trochę bolą.Dziś jest troszkę śluzu. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Was też trzymam kciukasy dziewczynki. Do Zofia- ja się nie znam na tych testach owu,ale jakby tym razem się jednak nie udało to też kupię. Do idi-u mnie teraz było dość często(prawie tak jak na pierwszą córę)i inicjatywa wychodziła ode mnie a mąż nie mówił"nie",ale też chyba było za często jak na niego(hihi),dla mnie też,ale to wyjątkowa sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Was też trzymam kciukasy dziewczynki. Do Zofia- ja się nie znam na tych testach owu,ale jakby tym razem się jednak nie udało to też kupię. Do idi-u mnie teraz było dość często(prawie tak jak na pierwszą córę)i inicjatywa wychodziła ode mnie a mąż nie mówił"nie",ale też chyba było za często jak na niego(hihi),dla mnie też,ale to wyjątkowa sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Was też trzymam kciukasy dziewczynki. Do Zofia- ja się nie znam na tych testach owu,ale jakby tym razem się jednak nie udało to też kupię. Do idi-u mnie teraz było dość często(prawie tak jak na pierwszą córę)i inicjatywa wychodziła ode mnie a mąż nie mówił"nie",ale też chyba było za często jak na niego(hihi),dla mnie też,ale to wyjątkowa sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Was też trzymam kciukasy dziewczynki. Do Zofia- ja się nie znam na tych testach owu,ale jakby tym razem się jednak nie udało to też kupię. Do idi-u mnie teraz było dość często(prawie tak jak na pierwszą córę)i inicjatywa wychodziła ode mnie a mąż nie mówił"nie",ale też chyba było za często jak na niego(hihi),dla mnie też,ale to wyjątkowa sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego nie mogę dodać wypowiedzi,mam nadzieję,że nie wyskoczy ona kilka razy(jeśli tak to przepraszam),zawiesza mi się komp. za Was też trzymam kciukasy dziewczynki. Do Zofia- ja się nie znam na tych testach owu,ale jakby tym razem się jednak nie udało to też kupię. Do idi-u mnie teraz było dość często(prawie tak jak na pierwszą córę)i inicjatywa wychodziła ode mnie a mąż nie mówił"nie",ale też chyba było za często jak na niego(hihi),dla mnie też,ale to wyjątkowa sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×