Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę o coś zapytać

Zdarzył się wam przygodny seks analny?

Polecane posty

Gość Chcę o coś zapytać

Bo to chyba dość rzadka sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadna dziewczyna sobie
na to nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
porządna dziewczyna co najwyżej obciągnie przygodnemu i wyssie jego spermę z mocą radzieckiego odkurzacza Czajka ;) analem się szmacić nie będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dokladnie
popieram cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo zaufanie albo praktykę
bo tu chodzi o czas żeby dupkę rozciągnąć i do stosunku przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
ty zawsze jestes przeciwko analowi i zawsze bedziesz nabijac sie z tej wspanialej formy seksu. piszesz czesto, ze to boli i jest nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junooo
tyklo szmatexom zdarzają się wogóle takie 'przygody'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie pisze,ze boli i jest nieprzyjemne,bo nikt nie penetrowal mojej pupy...pisze jedynie,ze pupa jest od czegos innego i ze dla mnie to niepotrzebne,ponizajace i ze kazdy facet by szybko wsadzal,ale sam sie spenetrowac nie da,bo wie,ze to boli.tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawe z moim facetem wyjasnilam szybciutko-przeciez to facet poiwnien czerpac przyjemnosc z analu,bo to on ma prostate stykajaca sie ze sciankami odbytu,wiec anal tylko w te strone ma sens.dla kobiety to uczucie wydalania,nic wiecej.od tego czasu temat analu jest w naszym zwiazkiem tabu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak
popieram tak szczerze....ja uważam że do analu musi być ogromne zaufanie do partnera i odpowiednie przygotowanie więc nie wyobrażam sobie robić to z przygodnym partnerem ale jak ktoś lubi anal mnie nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,dobra uwaga:) rzeczywiscie milosc francuska jest,ale obustronna :D i nie ma ona skutkow ubocznych,nie trzeba sie specjalnie przygotowywac.oczywiscie argument "pupa jest do czegos innego" jest posredni,chodzi mi bardziej o to,ze nalezy poczynic wiele przygotowan,a potem i tak nieprzyjemne uczucie jak po zatwardzeniu zostaje.pupa nie jest przystosowana do wsadzania do niej penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>,chodzi mi bardziej o to,ze nalezy poczynic wiele przygotowan, Dupa też nie. Ze swoją Dorotką jadymy z tematem bez żadnych ceregieli. lewatyw, itp :classic_cool: Najzabawniejsze jest jak o analu wypowiadają sie bogobojne katoliczki, które nigdy chuuja w dupie nie miały :o >>pupa nie jest przystosowana do wsadzania do niej penisa A gęba już jest, tak? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i twoja dorotka tak chetnie wypina tylek? zal...a ptales kiedykolwiek dorotki jak wyglada potem jej wizyta w kibelku?moze powinienes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurva mi nawet nie zdarzyl sie przygodny seks waginalny, ani nawet oralny :O duzo stracilam ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że pytałem. Wyglada jak najbardziej normalnie. Gdybyś uważała na biologii, wiedziała byś, że mięśnie odbytu są bardzo, ale to bardzo rozciągliwe i na bank częsciej wysrałaś szersze gówno, niźli twój mężuś ma kuśke :classic_cool: Dorotka lubi anala, bo wie jaka to jest zejeebista jazda. Ty nie powinnaś zabierać głosu w dyskusji o czymś, o czym NIE MASZ POJĘCIA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę o coś zapytać
Idę sobie ulicą, patrzę, a tu na chodniku leży banknot 50 zł. No to się schyliłem, żeby go podnieść i czuję, że w mój odbyt wsuwa się coś twardego i ciepłego a głos do ucha szepcze "nie podnoś się jeszcze przez 3 minuty chłopcze". Cóż było robić, spełniłem prośbę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszales o popuszczaniu?poczytaj troche wiecej o tej biologii/anatomii,zwlaszcza na jakiej zasadzie dzialaja te miesnie.... jezu drogi jak dlugo jeszcze beda wyswietlac reklame dnia w jurewie z bledem??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>a slyszales o popuszczaniu? Owszem, ale tylko od takich bogobojnych, zachukanych dziewuszek, które bara bara to tylko pod kołderką i przy zgaszonym świetle, co to nie ma bladego pojęcia o czym gada :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
i nie mialas w ogole nigdy zadnej przyjemnosci z anala? moze trzeba sie dobrze nawilzyc, rozluznic, zastosowac odpowiednie pozycje i bedzie dobrze. a pieszczot palcem w pupie w czasie seksu nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak szczerze
wiele kobiet uwaza anal za wielka przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprawiajcie anala jak
macie obydwoje ochotę, a za kilka lat w ramach gry wstępnej będziecie zmieniać pieluchy swoim partnerkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie czy lubiecie
jak się wam wsadza wibrator w pupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem facetem
ja lubie jak kobieta mi wklada palca do pupy i lize odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wibrator lub
sztucznego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie panna dla zabawy kiedyś
wsadziła palucha w pupę. Było tak sobie. Sama bardzo lubi anala, zaczęliśmy się tak bawić wcześnie, pamiętam jak na etapie pierwszych palcówek, któregoś razu zamiast cipki wypięła mi dupsko i pieściłem ją masujac jej palcem anusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacczuszka
Sex analny był najokropniejszą formą sexu jaką przeżyłam. Nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale któremu z tu obecnych
Panów kobieta wsadziła do pupy wibrator lub sztucznego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×