Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

dziekuje wam Kochani za maile, buziaczki cmok cmok nie mam fotki baz,moze cos wymysle jak bede na swoim kompie no i tak jak myslalam...nie zaleca sie rottweilerow,ze niby agresywne sa...bla bla...skad sie wzial mit o agresji rottwilerow???przeciez to psy pasterkie.a do tego takie kochane przylepy i pieszczochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mit ...na zachodzie bawia sie z nimi dzieci tylko w polsce trenuje sie na zabijakow ....zreszta u nas to wszystkie psy agresja karmione... fajnie ze doszly maile juz myslalem ze cos popieprzylem dlatego dwa razy wyaslalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok:) wlasnie ogladalam jakis czas temu program o rottweilerach ktore w ameryce wykorzystuje sie do terapii w szpitalach ciezko chorych ludzi...bosze jakie skladne to zdanie...mysle troche o dogoterapii i chcialabym wlasnie robic to z rottweilerka ale mysle ze w polsce to nie przejdzie.moze wlasnie niedlugo przyjedzie do nas "nasza" rottweilerka.to jest tak przekochane stworzenie ze sobie nie wyobrazacie! cala dobe domaga sie glaskania i pieszczenia,ona sie normalnie przytula do czlowieka! sluchajcie sluchajcie bo to ludzkie pojecie przechodzi:D moj facet niby spi a niby nie spi.stwierdzil ze ma ochopte na gulasz.wiec mu odgrzalam gulasz(pyyyyszny) z makaronem ale jak przynioslam do lozka to on bardziej spal niz nie spal i nie chcialo mu sie wstawac.wiec...uwaga...LEZAL a ja go tym gulaszem nakarmilam...lol lol lol normalnie czuje sie czasem jak opiekunka uposledzonego:Dniech mu na zdrowie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóozia a wogole czemu rodzice cie tak nazwali? w roku w ktorym sie uodzilas to bylo mniej popularne imie niz w moim... ja za dobra jestem heh a teraz mi tu chrapie z otwartom buziom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaitylkoznowu ja
🖐️..zaraz spac ide...😴....czlowiek jakis niedotleniony jest mimo spaceru przed snem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaitylkoznowu ja
uprzedzam, ze ide...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojaitylkoznowu ja>>>jak tylko siepojawiasz oczy mi sie zamylaja :D moze spacerek za krotki byl ?.... musisz byc spiaca ....nawet logowac ci sie nie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze fajne:) mi tak rodzice dali na imie od jakiejś piosenki z kaberetu starszych panów o kolesiu co sie upił i nazwał syna zuzia.chyba kowboj zuzia sie nazywa ta piosenka:D jestem na swoim kompie wiec moge wliźc na czata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzisz sie??jak tak to chodź na czat. zetka jest, ehh pare innych osób lubie was czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×