Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

wiesz co? niz znam chyba żadnego Darka ale taki mam obraz jak słysze to imie:D tez nie luie Justyn ale moja przyjaciólka sie tak nazywa wiec w rezutacie obojętne mi to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucjan:) jedyny Lucjan którego znam to z M jak miłość:D dziadka nie miałam okazji poznac, zmarł jak miałam 3 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baz :) 🖐️ Artefakt do roboty !!!! a pozniej sie spotkamy :) ja tez musze zniknac na jakis czas ....ale wroce :) jak nie tu to na czat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokąłdnie kable,masz racje w tym momencie.ona kompletnie sie na tym nie zna,ja owszem.zreszta ona ogólnie mało bystra,praca odtwórcza dobrze jej idzie ale twórcza kiespko.jak ma cos byc dobrze zrobione to musze zrobić sama. nie mam do niej pretensji bo wiem ze jej ciężko,studiujemy dzienie a ona pracuje i ma dziecko. zrobie co trzeba a jej wyśle zeby opracowała, w powerpointa wjebała czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie mam żadnych planów na sobotni wieczór:) zreszta to mi powinno nie dużo zając,mam juz własciwie gotowe materiały. Imn mi pomógł (jest lefebrystą), mam jakas swoja prace na temat raczej wierzen ale sie przyda,gazetke od jehowych dzis dostałąm:D jakos pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Royalku :) :* dolacz do nas pozniej tu wrocimy :) Artefakt ....tak wczesniej mi sie rzucilo :O nic nie mowilem bo myslalem ze twoj kolega ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Kabel? kiedys byłam pjana i zaczełam z nim na gg gadać. chłopak ma niesamowita wiedze na temat historii ale pierdolca na punkcie hitlera i...nie daje mi spokoju:D non stop do mnie pisze i to z taka predkościa ze wymiekam:D po cholere mu gg dawałam???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiać to troszke kminie jak sie go pozbyć:) ale miło ze mi pomógł w pracy i jeszce jedno...dostałam od niego jakies przeprosiny za coś co mi podobno napisał,tyle że ...nie napisał...kuku na muniu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt nie wazne za co wazne ze przepraszal :D.....nastepnym razem ty go opierdol za cos czego nie zrobil :D Royal >>czekame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×