Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Nutss>>>>tak powiedzial ???to powiedz mu z usmiechem po kolacji ze jurto po pracy jest dywan do wytrzepania :) Royal >>>nie mam innego .....ale ten zjednal sobie moja sympatie na tyle ze mi ten wytrzeszcz nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien czekalam bo mielismy jechac n zakupy bo nic w lodowce nie bylo, a on w statecznsci powiedzial ze obiad juz jadl , wiec sie wkurwilam i poszlam a miasto do restauracji sama takiej kanjpki wlasciwie i zamowilam sobie hamburgera tylko ludzie sie tak dziwnie patrzyli jakos ze sama pewnei przyszlam do domu on juz byl i dlasza historie znacie, wyc mi sie chce normalnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutss>>>>pewnie gdzies sa....ale siedza w cieniu bo wiedza ze wyszli juz z mody :D Royal :D synek jest the best :classic_cool: to ja i tylko znowu ja>>>dobrze kombinujesz :) ale to nie byl dziadek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko znowu ja>>>>to prawda :) ta osoba poswiecala mi duzo czasu :) (chwala jej za to) i ku niezadowoleniu innych czlonkow rodziny rozmawiala ze mna jak z doroslym mimo ze mialem 2 lata tzn mam na myslirozmowy bez zadnych dziwnych zdrobnien lelum polelum :) i pieszczenia sie ...no chyba ze w czasie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doobra, Kabelek, i tak Cie rozszyfrowalam...:classic_cool: byles w dziecinstwie noszony na barana przynajmniej raz-wiem to na pewno:classic_cool:nutss-a nie jestes w Polsce? ..wiecie, chyba powinnam sobie zbadac cycki? :o przepraszam za zmiane tematu...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem w pl, a czasami czuje ze najlepsze lata mojej mlodosci zmarnowlam tutaj, a teraz to lipaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie myslalam - ktos Cie traktowal po partnersku juz jako malego brzdaca (to wlasnie chcialam napisac) i cierpliwie dawal Ci czas na dochodzenie do pewnych wnioskow i robienie bledow. Nie krzyczal na Ciebie, tylko byl Twoim mentorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Kablowi tego baraszkowania i turlania sie po sniegu w dziecinstwie>>>>ta wszytko to prawda :) ale nie masz czego zazdroscic nie byla przy mnie wtedy osoba ktora powinna :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam Kabelek.... i nawet jak miales pietra, ze Ci tylek zloi ta osoba jak cos przeskrobales to byles zaskoczony, ze Cie tak lagodnie potraktowala. Jakies sankcje to Cie mogly dotknac w ostatecznej ostatecznosci, bo stawiam orzechy przeciwko dolarom (czy jakos tak to sie mowi), ze z reguly przy psotach to Tobie bylo potem zal, ze zrobiles taka przykrosc i tak zawiodles. Porządnego lania to ja nie sądzę, żebyś w domu kiedy dostal. Dzieci sie zresztą nie powinno bić. No i cala psychoanaliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×