Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Kabel >>>>>>>>>>>> jaka masz u siebie tapete na pulpicie? szukam czegos na soj i nic nie moge bznalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie umiesz plywac i ciagle latasz na basen...albo rower.. umiesz plywac to za malo powiedziane :)...ale to mozna bylo przeczytac na topiku pisalem nie raz ...rower odpada wole przejazdzki samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ta mala napisala ??????spie z kotem ? nie wyobrazam sobie sypiania z jakimkolwiek zwerzakiem a tym bardziej kotem ....zeby nie bylo nie mam nic do kotow ale ich milosnikiem tez nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ ))) ....hehe kazda wrozka, jaznowidzka pierwej z pomocy kota korzysta pozniej z kuli :D..... pies i kot to tak dwa odlegle gatunki ze raczej nigdy nie dojda do porozumienia ...chyba ze od malego z jednej miski jadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabla
czeeeeeść jakiś dementor sie dziś do mnie przyczepił i nie chce sie odpieprzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię tak jak mi już dawno sugerowałeś w pewnej sprawie>>> mam nadzieje ze tak zrobisz :) zobaczysz swiat innymi oczami :) nie wiem czemu mnie tak równasz z glebą....może od razu powiedz że mam spróbować pozycji w półpionie >>> :D czy nie za wczesnie na taka pozycje ;) ??? to rownanie z gleba to lekcje zycia ....chce ci pokazac ze zycie nie kreci sie wokol pewnych rzeczy ktore ty stawiasz a piedestal ;).....nie robie tego zlosliwie , bo nie mam w tym interesu ..... Artefakt_Diabla>>>> a nie mozna tego kopnac w doope ? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrva to nie Artefakt
:D podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>>> to nie ma znaczenia ile osob korzysta z tego kompa :) ... czy myslisz ze zrobilbym uzytek z tego IP ? nie oceniaj mnie tak nisko !!!! ufasz mi prawda ? nie to nie prawda !!!! gdyby tak bylo nie zawahalabys sie napisac ....tak jak to zrobilo 12 osob z kafe oni mi zaufali bezwarunkowo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>> ja tez nie liczylem na tyle :) dlatego jestem mile zaskoczony :)... xymena >>> tak tu sie z toba zgadzam :) przyjaciol poznaje sie .....itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja:/ pieprznełam sie w literze moj stan dzisiejszy mnie powalił, bez powodu mam takiego doła...juz ie pamietam kiedy sie tak ostatnio czułam...i czemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kiedyś w radiu kampus poleciął dobry tekst. spytali sie jakiegoś dziecka kto to jest student. a dziecko powiedziało "student to ktoś kto nieregularnie wykręca żarówki w swoim bloku":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że nie ma o czym,przypieprzył sie nie wiedzieć czemu...serio,oporowo mnie to dziwi i wkurza...nic sie nie stało a ja sie czuję jak zombi.mega mega dół i...wyrzuty sumienia chociaż NIC złego nie zrobiłam.nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypieprzyl sie a jak zobaczy ze ci zwisa to sobie pojdzie ....czasm tak bywa ze krazymy jak zmory z kata w kat ...nie wiedziec czemu nie szukaj w sobie winy jesli sie nic nie stalo ....czy myslisz ze takie co mnie omija ??? odpal fajny melodyjny kawalek a lepiej sie poczujesz :) np kliknij w link stopki ...zmienilem songa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×