Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

magnolia2>>podobna sytuacje znam z bliskiego otoczenia ... tez chodzilo o zle dobrane okulary ....ale wszystko sie zmienilo po ich wymianie ...z kazdym rokiem wada malala i malala ...do pewnego momentu... zatrzymala sie i stoi w miejscu ale sie nie poglebia szkielka byly wymieniane na mniejsze i teraz dziwczyna cieszy sie zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangolioo - możesz ubiegać się o odszkodowanie? Mi wada wzroku przestała się pogłębiać jak przestałam rosnąć, za jakiś czas można pomyśleć o operacji, a jest teraz ogromny postęp i na pewno uda się coś z tym fantem zrobić :) i cudowny wynalazek - soczewki, choć i okulary dodają bardzo wiele uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wada nie jest jakaś wielka...bez okularów potrafiłabym jako tako poruszać sie po mieście... nie będę nastawiać się nazbyt optymistycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce soczewek.. udało mi sie dostać takie okulary, które były stworzone na mnie:D pasuję idealnie. i niektórzy nie zauważają że nosze okulary, chociaż je widzą:D na laserową korekcję nigdy sie nie zgodze.. zbyt wiele negatywnych opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush - dzieki :) i zycze Ci tego samego :) i kazdemu :) aby spotkać na swojej drodze kogoś kto przezwycięży największe smutki ;) i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>>>wcale sie nie dziwie :) jestes kobieta ....wiec nie mozesz widziec siebie oczami faceta :P...to akurat dla was jest niedostepne i cale szczescie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel!! czy Ty zwariowałes!!:D to jest dancing in the sunset!! czemu sie tak uwziąłeś na to??:D czy raczej to na Ciebie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka >>>>mozna tylko domyslac sie jakim jestem czlowiekiem...nic wiecej ;).... a gatunki muzyczne ktorych slucham moga wprowadzic w blad bo sa skrajnie odlegle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×