Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdss

zaraz się załamię. PRZEZ PIERWSZY TYDZIEN SCHUDŁAM 1 kg A TERAZ To...

Polecane posty

Gość sdss
kompulsy są okropne! prześladują mnie od kilku lat i chyba nigdy sie z nich nie wylecze :( :( :( co prawda odkąd zwiekszylam kalorycznosc mojej diety to rzadziej mi sie one zdarzają ale i tak ciagle o nich myślę. obmyslam: "co bym zjadla gdybym nie byla na diecie..." az slinka cieknie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niestety nie bede juz wchodzic na kafe tak czesto - brak czasu. Wczoraj prawie caly dzien bylam poza domem z tym chlopakiem o ktorym wam mowilam :):) dzis chyba tez sie zobaczymy bo jutro to napewno :) widze ze chudne ! nie mam czasu na jedzenie ,jestem tak zaaferowana ta znajomoscia :P:P Jak tak dalej pojdzie to te 5kg zgubie w miesiac na 100% :) jestem najszczesliwsza osoba na swiecie !!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
fajnie ze znalazlas w zyciu szczescie :) najlepsze na nowej drodze :D aczkolwiek smutno mi ze odchodzisz :( bycie z facetem jest zapewne lepsze niz pisanie na kafe z jakimis grubasami, ale... smutno mi jakos :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
panterko oby to szczęscie zostało w Tobie na zawsze :) :) :) no szkoda ze bedziesz tu rzadko wpadac :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :* dzisiaj bylam caly dzien w domu bo musialam odespac te ostatnio zarwane noce :p jutro ide z M. na impreze i z jego znajomymi wiec musze odpoczywac zeby miec sile :p jezeli chodzi o dzisiejsze jedzenie-zjadlam ok 1100kcal wiec jest dobrze :):):) powiem wam,ze poznalismy sie tydzien temu a ja czuje sie jakbym go znala z kilka miesiecy...nadajemy na tych samych falach,ze tak powiem :p i na dodatek jest tak przystojny ze moglabym sie na niego patrzec non stop :p chyba sie zakochuje......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
trzymaj tego faceta i nie puszczaj :D rzadko sie spotyka takich :) a u mnie żenada :( mój związek sie rozpadł z dniem dzisiejszym. jutro nawet wzielam wolne bo nie jestem w stanie isc do pracy... obżarłam się, choc juz nawet nie wiem czego i nie wiem ile. ciagle płacze i nie mam ochoty nawet wyjsc z domu. najchętniej zapadłabym sie pod ziemię i zniknela na zawsze ;( ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdss strasznie mi przykro,ze tak sie u Ciebie sprawy maja..dlugo byliscie razem? moze się jeszcze zejdziecie ?! nie lam sie slonce,bardzo chcialabym Cie w jakis sposob pocieszyc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
bylismy razem 3 lata więc dosc długo. najgorsze ze on chyba zostawil mnie dla innej, choc wcale sie do tego nie przyznał... ehh.. może chociaz Tobie sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ! sdss strasznie mi Ciebie zal :( ehhh niektorzy faceci to swinie :( mam nadzieje,ze znajdziesz sobie niedlugo kogos (moze juz ktos wpadl Ci w oko?). Nie zalamuj sie i postaraj sie znalezc dobre strony tej sytuacji. Ja rozstalam sie z chlopakiem w sierpniu i wiem,ze lekko nie bedzie. Ale dasz rade :*** A ja dzisiaj dostalam nareszcie okres ! boze,nie mialam go od 3 miesiecy i sie strasznie martwilam ! Troche mnie brzuch boli chyba zaraz bede musiala wziac ibumprom. Cholera ostatnio cos wczesnie sie budze,chcialam spac dluzej ale ten bol brzucha mnie obudzil :/ Waga spadla,nastepne wazenie dopiero po okresie i chce wtedy wazyc ok 66,5 kg :p milego dnia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dzięki za wsparcie :* od dzis znowu biore sie za siebie, choc czasem nie mam na to ochoty... uznałam ze pomimo tego ze mam doła jak stodoła to nie mogę dopuscic do sytuacji w ktorej nie zmieszczę sie w drzwiach. dzis 59,3, a ma byc 57. 57 to magiczna waga :D Moja wymarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
to wpisywanie kodów na kafe to idiotyczny pomysl! chce ciastko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
tez chce ciastko, ale zamiast tego zjem wątróbkę... białko i żelazo w jednym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na mega kacu :p bylam na imprezie,zasnelam o 5 rano i wstalam o 8 :P hahaha i potem polozylam sie o 10 i obudzilam sie jakies 10 minut temu ;) Ale to byla impreza ! zajebiscie bylo :) dzisiaj prawie wogole nic nie zjadlam tylko kawalek ciemnej bulki z serkiem i malego rogaliczka domowej roboty. Nie chce mi sie jesc...zyje ta znajomoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam laski ? ja widze po sobie ze chudne :) widze szczegolnie po nogach z czego sie ogromnie ciesze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agewwwa12
a co bedzie jak znajomosc sie skonczy? moze nie angazauj sie tak bardzo juz od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedzial,ze sie skonczy? :) mam oczy i widze ze jemu tez zalezy na tej znajomosci. Dzis tez sie widzimy :):):) wiecie co ? ja go znam dopiero 10 dni a przez ta znajomosc to z 2,5kg schudlam jak nic ! nie chce mi sie jesc !!! nie mam na nic ochoty...do tej pory platki bardzo mi smakowaly na sniadanie a dzis je ledwo w siebie wmusilam :/ ja juz chce wieczor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
gratulacje schudnięcia :D tylko nie zagłodz sie z tej milosci ja dzis 58,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze,ze u Ciebie tez waga mniejsza :) To nie jest tak ze ja sie glodze...nie ,nie . Mi sie najnormalniej w swiecie nie chce jesc :/ Dzis zjadlam troche wiecej niz wczoraj ale dalej mnie jakos odpycha od jedzenia. Nawet na slodycze nie mam ochoty o dziwo. Dzis zjadlam rzadek czekolady z orzechami i mi styka. Wczesniej to bym cala naraz zjadla :D jakie to wspaniale uczucie sie zakochac........❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznieglodna
zakochanie to cudowny stan :D mimo to takie nic niejedzenie nie jest zdrowe ... moze niech ten facet zaprosi Cie na odżywczy obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
mam dosc tego odchudzaniaaa... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzis zaczelam zajecia,bylam wlasnie z przyjaciolka na deserku. sdss co jest? nie idzie Ci ta dieta ?:( moze odpusc sobie poki co i wez sie za odchudzanie jak bedziesz miala odpowiednio duzo sily i motywacji.. ja poki co o dietach nie mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
sama nie wiem. to rozstanie z chłopakiem zupelnie mnie rozbiło. nie widze w niczym sensu... nawet w oschudzaniu sie. niezaleznie czy jestem chuda czy gruba i tak czulabym sie fatalnie ;( nikt mnie nie kocha ... czuje sie taka samotna ;( ;( ;( dzis znowu nie poszlam do pracy..nie dalam rady. a przeciez musze pracowac! postanowilam ze odpuszcze sobie babysitting. normalna praca biurowa wysarczająco mnie wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdss wiesz co, spotkaj sie ze znajomymi lub z przyjaciolka i po prostu sie wygadaj. Mi rozmowa zawsze bardzo pomaga. Chyba bym oszalala gdybym miala siedziec sama ze swoimi myslami gdy mam jakis problem. Ja w sumie raz skacze z radosci a potem znowu mam dola ale tak to jest na poczatku znajomosci kiedy jeszcze nie mam pewnosci czy bede z chlopakiem ktory mi sie podoba...raz gora ,raz dol.. oszalec mozna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dzis sie chhyba czuje lepiej. wlasnie wychodze do pracy... obym tylko nie nawaliła. 1. otreby+jogurt+owoce 400 w planach: 2. kanapka 200 3. jablko i 2 mandarynki 70 4. kasza gryczana 330 5. 3 jajka 200 razem 1200, zostalo 400 do zagospodarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis waga znow troszke nizsza... niestety ja dzis mam malego dola....oby szybko minal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ooo, ale ładnie chudniesz :D nie martw sie dół przejdzie wczesniej czy pozniej... mam nadzieje ze nic sie miedzy Wami nie popsuło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,my sie pierwszy raz spotkalismy tydzien temu .Widzielismy sie 3x i narazie nic :(:( zeby tylko nie bylo tak jak ostatnio mialam ze chlopak po 4 spotkaniach po prostu przestal sie odzywac... mam dola caly dzien,licze na to ze sie jednak spotkamy w tym tygodniu ! smutno mi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
i nawet nie zadzwonił? :( nie martw sie kochana, moze sie odezwie... w ostatecznosci Ty mozesz do niego zadzwonic ale z doswiadczenia wiem ze to zly pomysl. poczuje ze Ci za bardzo zależy i moze zaczac Toba manipulowac. kiedys sie tak wkopałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
dzis wpadlam przypadkiem na mojego ex. wyglądal na bardzo szczesliwego... a ja jestem w najgorszym dole mojego zycia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
w pracy tez mi sie nic nie udaje.... w milosci nic mi sie nie udaje... nawet w odchudzzaniu ;( ;( :( czuje sie jak wrak człowieka. moze powinnam isc na jakąś terapie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×